Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 3:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co projde celnicí
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 12:01 am 
Offline

Registrován: čtv úno 09, 2012 7:29 pm
Příspěvky: 73
Vševěd píše:
200 korun měsíčně je to při dávce 2400 mg denně! což se doporučuje při léčbě chlamydií! Pokud užíváš 600 mg denně, vyjde to na padesát korun...
Nikde jsem nenapsal, že je někdo ubožák, ale že je mi líto člověka, pro kterého je 200 korun měsíčně za něco příliš, protože to už je opravdu na hranici
chudoby. 200 korun jsou tři nebo čtyři hodiny za minimální mzdu.
Chytrému napověz, hloupého kopni

http://www.bulkpowders.co.uk/n-acetyl-l ... e-nac.html

No, ono při českých cenách to je 200 a více i za těch 600mg. Ale to není až tak podstatné, dohadovat se o slovíčka, důležitý je ten odkaz. To je fakt bomba! Levnější než z Ameriky + při větším nákupu doprava zdrama. Ono se každou chvíli podaří najít něco levnějšího, než člověk dosud kupoval - ale málokdy takhle skokem. A zajímavé, že právě ten NAC, některé věci tam mají zas dražší než jinde.

Takže - uctivé díky za nás "hloupé".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co projde celnicí
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 11:42 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
každej jak se cítí:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co projde celnicí
PříspěvekNapsal: úte úno 12, 2013 10:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Nemáte někdo seznam doplňků které při objednání ze zahraničí projdou celnicí,případně i na Slovensko a do Německa?Volal jsem na SUKL a tam moc vstřícní nebyli a v podstatě jsem se nedozvěděl nic.
Jde mi převážně o vitamíny,melatonin a 5-htp.
Díky všem za info!

Obávám se že to moc jasné ani není, někdy něco projde jindy ne, prostě mě se zdá, že to závisí na momentální náladě konkrétního celníka. Například na mě jednou nějaká chytrá celnice požadovala doklad o obsahu skořápkových plodů v konkrétním zboží, tak jsem ji po kratším dohadování doporučil ať si zmiňované produkty nacpe do prodloužených zad, pokud je potřebuje více než já a zavěsil, což fungovalo, přišlo všechno a nic jsem již dokládat nemusel.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 147 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz