Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:55 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prodám Super Rvo Zapper
PříspěvekNapsal: pát čer 13, 2014 3:54 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Zapper je podvod. Všechny tyto "zázračné" přístroje jsou ve skutečnosti parodií na přírodní vědu. \":-)\" Lituji toho, kdo dá za tuhle krabičku 10 000 Kč. \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 12:05 am 
Offline

Registrován: pát lis 02, 2012 6:26 pm
Příspěvky: 2
pecador píše:
Obsluhovatelka PG (plazmového generátoru) mi tvrdila, že likviduje i bakterie LB (Lymské boleriozy). Poslal jsem k ní jednu známou, která s LB má dlouholeté problémy - takže za nějaký čas uvidíme. Má prosím někdo spolehlivě ověřenou zkušenost?

Jak to prosím vás dopadlo s vaší známou? Jaký teď máte názor na plazmový generátor/ popř. přístroj imago vůbec? díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 4:58 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Marilyn píše:
Jak to prosím vás dopadlo s vaší známou? Jaký teď máte názor na plazmový generátor/ popř. přístroj imago vůbec? díky za odpověď

Je mi líto ale jednoznačnou odpověď Vám dát nemohu. Nakažená se subjektivně sice cítí lépe, ale ta věc je mnohem složitější. Zkrátka řečeno - podle mého názoru ty bolerie tam jsou. Jsou sice oslabené ale jsou tam. Ona u LB je i samotná diagnostika dost problematická a jednoznačnou odpověď nedává.

Rozhodně ale nesouhlasím s tvrzením, že všechny zappery, plazmové generátory, magnetorezonanční přístroje a podobné jsou podvod. Svědčí pro ně jednak výpovědi těch, kterým pomohly ale i výsledky, které jsou nezpochybnitelné. Třeba když se podívám na krev mikroskopem (s temným polem) před použitím a po použití, pak by musel být podvod i mikroskop a mě šálit zrak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 10:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pecador píše:
Je mi líto ale jednoznačnou odpověď Vám dát nemohu. Nakažená se subjektivně sice cítí lépe, ale ta věc je mnohem složitější. Zkrátka řečeno - podle mého názoru ty bolerie tam jsou. Jsou sice oslabené ale jsou tam. Ona u LB je i samotná diagnostika dost problematická a jednoznačnou odpověď nedává.

Rozhodně ale nesouhlasím s tvrzením, že všechny zappery, plazmové generátory, magnetorezonanční přístroje a podobné jsou podvod. Svědčí pro ně jednak výpovědi těch, kterým pomohly ale i výsledky, které jsou nezpochybnitelné. Třeba když se podívám na krev mikroskopem (s temným polem) před použitím a po použití, pak by musel být podvod i mikroskop a mě šálit zrak.

To je pravda, ovšem musíte se trefit do frekvence a to již tak snadné není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2015 3:26 pm 
Offline

Registrován: pát úno 21, 2014 9:18 am
Příspěvky: 7
Prodám generátor - ZAPPER
Generátor je napájen 9 V baterijí, má dvě elekrody a jednu nerez desku+ kábliky. Osobní předání 550 Kč.na dobírku 700 Kč.
Popřípadně regulovatelný od asi 10 Hz do asi 250 KHz osobně za 1300 Kč a 1500 Kč i s poštovným.
informace na emailu : avlis1@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: sob zář 19, 2015 9:18 pm 
Offline

Registrován: úte bře 03, 2015 5:23 pm
Příspěvky: 2
Alopat píše:
Můžete nám nabízeným přístrojem demonstrovat umrtvení kvasinek nebo bakterií ? Neměl by to pro Vás být problém, např. ukončit kvašení vína. Stačí jednoduchá odpověď ano / ne.

Tato myšlenka ukončit kvašení vína zapperem celkem zaujala i mne, protože používám zapper vlastní výroby. Akorát nevím, jak to víno nakontaktovat. Asi zkusím elektrody ponořit, ale musím si na můj zapper dodělat omezení proudu, abych místo zapování nedělal elektrolyzu. (při použití na těle je proud omezený odporem těla cca 2 kOhmy).
A ještě jeden problém: nevím, jaká je rezonanční frekvence vínových kvasinek. Ale možná se k tomu nějak dopátrám a pak dám vědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: ned zář 20, 2015 2:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jajo píše:
Tato myšlenka ukončit kvašení vína zapperem celkem zaujala i mne, protože používám zapper vlastní výroby. Akorát nevím, jak to víno nakontaktovat. Asi zkusím elektrody ponořit, ale musím si na můj zapper dodělat omezení proudu, abych místo zapování nedělal elektrolyzu. (při použití na těle je proud omezený odporem těla cca 2 kOhmy).
A ještě jeden problém: nevím, jaká je rezonanční frekvence vínových kvasinek. Ale možná se k tomu nějak dopátrám a pak dám vědět.

To jsem sám zvědav jak to dopadne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: stř pro 14, 2016 6:29 pm 
Offline

Registrován: pát čer 21, 2013 11:07 am
Příspěvky: 25
VeronikaJ píše:
Zdravím....

jestli je tu ještě někdo, kdo má zájem udělat test na biorezonanci (Ravo zapper, plazmový generátor), tak jdu do toho a test s ním ráda provedu. Plazma zabije vše, je to téměř 100%, jen se musí znát přesná frekvence organismu. Nechápu, proč se stále používají chemická antihelmintika, nejsou vynálezem plazmy vůbec potřeba. Toť můj názor \":D\"

Veronika

Na podobném testu jsem byla v biorezonančním centru biorezona a analýza byla velmi zajímavá. Sestavili dávky do plamového generátoru RPZ 14, který jsme si nejříve jen půjčila. Později jsme koupili Super Ravo Zapper a využívá ho celé rodina.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2022 9:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Dostala jsem dobré reference na tuto poradnu, která využívá Sensitive imago a zvažuji návštěvu. Nemáte prosím s ní někdo zkušenosti?

https://www.zdravipodlupou.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2022 5:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Dostala jsem dobré reference na tuto poradnu, která využívá Sensitive imago a zvažuji návštěvu. Nemáte prosím s ní někdo zkušenosti?

https://www.zdravipodlupou.cz/

Uvedené zařízení je ve své podstatě Sanaplazma pouze s nepatrně jiným vnějším designem, jinak programově a funkčně by mělo jít o stejné zařízení od stejného výrobce. Firmu kterou zmiňujete neznám tedy jejich výsledky nedovedu nijak komentovat, ale to zařízení je dobré sám zde mám jejich produkt, konkrétně Sanaplazmu 3, zcela poslední model s plným programovým vybavením a funguje velice dobře. Dost se tam visuálně i programově mohou lišit jednotlivé verze těch zařízení prostě vývoj i v této oblasti jde stále kupředu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz