Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 1:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Konopná mastička
PříspěvekNapsal: sob lis 24, 2012 11:07 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 9:06 pm
Příspěvky: 4
Bigoss píše:
Chufa: Můžu se zeptat, jak má mastička s konopím "vypadat"? Víc zelená, míň zelená, tekutější, failová s puntíky? Fascinuje mě, jak se z obrázku dá poznat, že je tam 0,0000.... to je jedno konopí. Při vší úctě mám jedině a pouze pozitivní ohlasy na její účinky. Pokud bude příspěvek konstruktivní, klidně se do debaty pustím, v tomhle případě mi ale vaše reakce přijde naprosto mimo mísu.
BTW, pokud se jedná o barvu (nic jiného z fotky ani poznat nelze) - víte, že barvu dává mastičce chlorofyl, který rozhodně není tou nejúčinnější látkou konopí ze zdravotního hlediska?
Sám jistě víte, že neplatí "Čím víc proužků, tím víc Adidas".

Nejde o chlorofil a barvu,ale kolik tam dáš palic,ale v tvém kokosáku opravdu nic nevidím.Pokud pomáhá,tak je to jedině dobře.
Já jsem ji měl tmavě zelenou,protože jsem přidával listy i palice.Výrobní proces mě trval asi 2 měsíce a bylo to přes zimu v roce 2008.Použil jsem vazelinu bílou.Nejlepší je sehnat nerafinovanou žlutou,ale blbě se shání.Sádlo nedoporučuji,protože ještě zhorší problémy s třeba s lupénkou.
Na krční svalstvo mi pomáhala na jedničku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konopná mastička
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 9:27 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 4:48 pm
Příspěvky: 5
Chufa: To jako že ty palice necháváte v masti? Mast by měla být co nejvíce zbavená jakýchkoli "nečistot", prostě čisté médium zbavené jakéhokoli předchozího rostlinného materiálu. Nechtěl bych být v kůži člověka třeba s čerstvou popáleninou, kterak by si jí ještě "dřel" bylinkama. \":roll:\"
On kokosák je také jiný, než vazelína - zatímco je při pokojové teplotě vazelína ve stavu... no prostě charakteristickém pro vazelínu..., tak kokosák je tuhý - působí bíle. Při slévání je barva olivově zelená.
A pokud vím, nerafinovaná vazelína neexistuje - jakákoli vazelína je chemický produkt z ropy. Rozdíl mezi bílou a žlutou vazelínou je ten, že žlutá není bělená, tudíž je menší šance na alergii u citlivých osob.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konopná mastička
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 10:04 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 9:06 pm
Příspěvky: 4
Bigoss píše:
Chufa: To jako že ty palice necháváte v masti? Mast by měla být co nejvíce zbavená jakýchkoli "nečistot", prostě čisté médium zbavené jakéhokoli předchozího rostlinného materiálu. Nechtěl bych být v kůži člověka třeba s čerstvou popáleninou, kterak by si jí ještě "dřel" bylinkama. \":roll:\"
On kokosák je také jiný, než vazelína - zatímco je při pokojové teplotě vazelína ve stavu... no prostě charakteristickém pro vazelínu..., tak kokosák je tuhý - působí bíle. Při slévání je barva olivově zelená.
A pokud vím, nerafinovaná vazelína neexistuje - jakákoli vazelína je chemický produkt z ropy. Rozdíl mezi bílou a žlutou vazelínou je ten, že žlutá není bělená, tudíž je menší šance na alergii u citlivých osob.

S tou vazelinou mi to tvrdila lékárnice.Mast je samozřejmě zbavena všech nečistot.Pokusím se doma najít přesný postup a dát ho sem.Do týdne by měl být zde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konopná mastička
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 7:48 am 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
Tohle už je "klasika" :
http://www.novinky.cz/domaci/297641-lek ... vazet.html
Nemá cenu to dál komentovat, už to musí trknout opravdu každého.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konopná mastička
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
catcher píše:
Tohle už je "klasika" :
http://www.novinky.cz/domaci/297641-lek ... vazet.html
Nemá cenu to dál komentovat, už to musí trknout opravdu každého.

Dalo by se říci, že používají techniku "mrkev na klacku", to funguje totiž na každého osla. Prostě dáte mrkev uvázanou na delším klacku oslovi před hubu a on táhne. Aplikovat tuto debilní techniku na chudáky v tísni je prasárna nejvyššího stupně, ale alespoň je vidět komu zde slouží kontrolní orgány.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 121 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz