Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:57 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 8:28 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Kohoute, dejme tomu že jste dobrý masér, to vám najednou dává právo nerespektovat pravidla druhých lidí? V pravidlech fóra je výslovně zakázáno sem dávat reklamu. Ono naštěstí drtivou většinu lidí co sem chodí stejně k sobě nenalákáte... Kdybyste byl opravdu dobrý, tak nemáte zapotřebí nikde spamovat, pokud někdo něco dobře umí tak se to dřív nebo později rozšíří mezi lidi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 8:44 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
Jan Kohout píše:
"Když poodstoupíte od kolektivu, musíte být připraveni snášet jeho hněv, ale musíte jít dál, dokud nezískáte z nevědomí to, co vás přivolalo. Plod vašeho hledání se po vašem návratu stane darem kolektivu - teprve a pouze tehdy bude jeho hněv utišen." C.G.Jung
\":)\"

Pane Kohoute, proč tedy nepoodstoupíte?
Vždyť jste jak sajrajt, co se maže na ruce a nejde dolu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 8:50 pm 
Offline

Registrován: sob bře 17, 2012 8:49 am
Příspěvky: 9
Igi píše:
Kohoute, dejme tomu že jste dobrý masér, to vám najednou dává právo nerespektovat pravidla druhých lidí? V pravidlech fóra je výslovně zakázáno sem dávat reklamu. Ono naštěstí drtivou většinu lidí co sem chodí stejně k sobě nenalákáte... Kdybyste byl opravdu dobrý, tak nemáte zapotřebí nikde spamovat, pokud někdo něco dobře umí tak se to dřív nebo později rozšíří mezi lidi.

Židovské přísloví
Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, hlupák ze všech stran.
Bůh s tebou příteli
\":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 9:50 pm 
Offline

Registrován: sob bře 17, 2012 8:49 am
Příspěvky: 9
Vážení a milí, odkazy jsem sem dal jako nabídku pomoci strádajícím a nemocným, nechtěl jsem porušit vaše pravidla. Není pěkné se projevovat agresivně a urážlivě. V oboru pracuji dvacet roků, nepotřebuji žádnou reklamu. Každému z vás rád pomohu. Hněv a agresivita je člověku nezdravá. Jan Kohout

Přísloví 10:12 | Nenávist vyvolává sváry, kdežto láska přikrývá všechna přestoupení.


Přílohy:
srdce 1.png
srdce 1.png [ 322.18 KiB | Zobrazeno 7843 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 7:46 am 
Offline

Registrován: ned zář 16, 2012 10:38 am
Příspěvky: 3
Průběžně pročítám témata,když mám čas.Byť jsme měli reklamu v sekci ,reklama,už je smazána.A při tom si myslím,že by odkaz mohl mnohým pomoct.
Panu Kohoutovi rozumím.Taky jsem dělala masáže přes 15 let.Dostala jsem se mezi finalisty Živnostník roku.Dostat se mezi prvních 10 z 3500 tisíce není tak špatné.Dlouhodobý zánět šlach ukončil mou činnost v tomto oboru.
Hloupé řeči mají ti,kteří ničeho významného nedosáhli.
Ignorujte je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 11:56 am 
Offline

Registrován: sob bře 17, 2012 8:49 am
Příspěvky: 9
Děkuji. Jan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="Racio výživa OV":2trg0ai4]Průběžně pročítám témata,když mám čas.Byť jsme měli reklamu v sekci ,reklama,už je smazána.A při tom si myslím,že by odkaz mohl mnohým pomoct.
Panu Kohoutovi rozumím.Taky jsem dělala masáže přes 15 let.Dostala jsem se mezi finalisty Živnostník roku.Dostat se mezi prvních 10 z 3500 tisíce není tak špatné.Dlouhodobý zánět šlach ukončil mou činnost v tomto oboru.
Hloupé řeči mají ti,kteří ničeho významného nedosáhli.
Ignorujte je.[/quote:2trg0ai4]
Možná by nebylo špatné pročíst pravidla tohoto fóra

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 3:19 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
[quote="Jarda":2ahye6n5]Možná by nebylo špatné pročíst pravidla tohoto fóra

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Masér chiropraktik Jan Kohout
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 10:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ravima píše:
No moc pochopitelné to opravdu není, je tady, a vždycky byla, spousta reklamy a také ty "bazarové" nabídky/poptávky různého zboží, ale Vy smažete jen velmi zřídka něco, asi podle nálady nebo co - pak to samozřejmě někomu může připadat nespravedlivé... Například, jak se shoduje s pravidly zrovna toto vlákno?...

Tak máte pravdu, že mažu pouze to nejkřiklavější co vidím, jinak to neřeším, ale asi by to chtělo přitvrdit, protože se nám problém dost rozrostl. Navíc se snažím mazat pouze to, co vůbec nesouvisí s tématikou zdraví a masáže přeci ke zdraví patří i když takto pojato, to je opravdu mimo. Třeba včera jsem mazal nějakou realitku, tam to opravdu neřeším.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 157 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz