Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 8:35 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
[size=150:2shok2yr]!! AKTUALIZACE DNE 25.10.2013 !![/size:2shok2yr] - [size=150:2shok2yr]OO-KH kase jsou opet k dispozici![/size:2shok2yr]

Zdravím,

nabízím, z mé vlastní zkušenosti a zkušeností mnoha dalších, jeden z nejlepších produktů na

Naposledy upravil Sroll dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 839
1382690558


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 8:42 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Určitě výborný produkt za rozumnou cenu, jen bych podotkl, že s trochou úsilí je možné vyrobit doma a to ideálně místo slunečnicového oleje dát ostropestřecový nebo v dražší verzi konopný či brutnákový. Dokonce to i docela dobře chutná a lze přidat i byliny


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 9:57 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
Tak treba ja osobne (a nejenom ja) bych se do takovychto pokusu radeji nepoustel.
Ono si totiz muze clovek i nevhodnou kombinaci a pomeru bylin docela i ublizit.

Od Dedka Korenare je tento produkt jiste za ta leta dosti overeny a uprimne i ja to mam ve svem okoli overeny i u ostatnich.

Zalezi na kazdem z nas. Osobne bych vsak do vyroby neceho podobneho nesel. Idealni pomer bylin vuci ostatnim rozhodne
neovladam a nemyslim si, ze vetsina z nas je v teto oblasti zkusenejsi.

Toto je vlastni nazor Dedka Korenare : O výrobě vám řeknu jen, že to jde vyrobit až po dvaceti letech zkušeností a ne ve velkém. Je to velmi pracné a pro laika nebezpečné. Vlastně to ani doma vyrobit nejde a tak se držte chráněného znaku vousaté květiny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 22, 2011 2:59 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
/


Naposledy upravil Sroll dne pát říj 25, 2013 10:52 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 12:17 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Pane Jardo zajímal by mě Váš názor na tento produkt
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 10:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Pane Jardo zajímal by mě Váš názor na tento produkt
děkuji

Jde nepochybně o výborný prostředek a pan Nový to má dobře vykoumané, nicméně ta cena je přeci jen dost vysoká, ale asi opodstatněná, ono to přeci jen není tak snadno vyrobitelné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 1:21 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
Dekuji vsem zajemcum. Mohli jsme se tak spolecne podelit o vyhodnejsi cenu tohoto produktu.

Jardo, prosim Vas, muzete tuto inzerci smazat?

Jiz neni aktulani.
Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 8:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sroll píše:
Dekuji vsem zajemcum. Mohli jsme se tak spolecne podelit o vyhodnejsi cenu tohoto produktu.

Jardo, prosim Vas, muzete tuto inzerci smazat?

Jiz neni aktulani.
Dekuji.

Proč to mazat, třeba to někoho bude inspirovat a to je škoda smazat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 1:12 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Bude to někdy v budoucnu ještě aktuální nebo popř. dá se to sehnat nějak jinak?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 2:11 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Sroll píše:
Toto je vlastni nazor Dedka Korenare : O výrobě vám řeknu jen, že to jde vyrobit až po dvaceti letech zkušeností a ne ve velkém. Je to velmi pracné a pro laika nebezpečné. Vlastně to ani doma vyrobit nejde a tak se držte chráněného znaku vousaté květiny.

Jasne, ze je to jeho nazor, inak by jeho kasicka nemohla stat 100 eur za liter.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 2:21 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
/


Naposledy upravil Sroll dne pát říj 25, 2013 10:55 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 5:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Mně z diskuze vychází, že Sroll je Dědek Kořenář nebo někdo s ním spolupracující. Jak jinak by moh Dědkovo zboží prodávat s (tak výraznou) slevou? Tohle vlákno je očividně inzertní a založený s vidinou zisku. Ať si to tu propaguje, ale způsob, jakým to uživatelům cpe, se mi vůbec nelíbí. A už tuplem se mi nelíbí, jak se tu výrobce prezentuje. Ocenil bych, kdyby dal karty a stůl a nic nepředstíral. Na to už je ale asi pozdě a přiznání by pošramotilo Dědkovu pověst.

Navíc je pojem sleva u podle mýho názoru strašně předraženýho produktu dost pochybná. Většinu ceny tvoří víra zákazníka v to, že má Dědek know how na něco kvalitativně diametrálně odlišnýho od běžný domácí výroby. To si ale těžko někdo ověří bez zakoupení produktu.

Pro Dědka nebezpečný je dávat na web návody, protože by se tím připravoval o peníze. Proto nás tu Scroll odrazuje od toho co tu tolik lidí dělá a nemaj s tím žádný problémy. Výroba produktu není z nejjednodušších, ale člověk by měl mít na výběr, jestli se to naučí nebo jestli si připlatí za lenost nastudovat si výrobu nebo za ušetřenej čas.

Cena know how se nedá spočítat, ale jen stanovit.

[Druhou variantou je možnost, že jde o padělek nějakýho podnikavce. To by ale asi byl (nejen finančně) dost riskantní podnik.]

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 10:51 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
[quote="Xeelee":2wq91sa5]Mně z diskuze vychází, že Sroll je Dědek Kořenář nebo někdo s ním spolupracující. Jak jinak by moh Dědkovo zboží prodávat s (tak výraznou) slevou? Tohle vlákno je očividně inzertní a založený s vidinou zisku. Ať si to tu propaguje, ale způsob, jakým to uživatelům cpe, se mi vůbec nelíbí. A už tuplem se mi nelíbí, jak se tu výrobce prezentuje. Ocenil bych, kdyby dal karty a stůl a nic nepředstíral. Na to už je ale asi pozdě a přiznání by pošramotilo Dědkovu pověst.

Navíc je pojem sleva u podle mýho názoru strašně předraženýho produktu dost pochybná. Většinu ceny tvoří víra zákazníka v to, že má Dědek know how na něco kvalitativně diametrálně odlišnýho od běžný domácí výroby. To si ale těžko někdo ověří bez zakoupení produktu.

Pro Dědka nebezpečný je dávat na web návody, protože by se tím připravoval o peníze. Proto nás tu Scroll odrazuje od toho co tu tolik lidí dělá a nemaj s tím žádný problémy. Výroba produktu není z nejjednodušších, ale člověk by měl mít na výběr, jestli se to naučí nebo jestli si připlatí za lenost nastudovat si výrobu nebo za ušetřenej čas.

Cena know how se nedá spočítat, ale jen stanovit.

[Druhou variantou je možnost, že jde o padělek nějakýho podnikavce. To by ale asi byl (nejen finančně) dost riskantní podnik.][/quote:2wq91sa5]
Dovolím se vyjadrit, jelikoz nemam rad, kdyz si me nekdo bere do ust a takto se navazi.

Za 1. nevim jake mate povolani, ale jako agent ci stoural v mem pripade naprosto v tom co trvdite a co predpokladate selhavate.
Za 2. nejsem ani Dedek Korenar, ani zadny vyrobce a uz vubec s timto clovekem nikterak nespolupracuji...uprimne jsem ho nikdy nevidel a ani po tom netouzim. Jeho poradna je spise zamerena na - mam problem - tady mate 5 druhu mych doplnku a uzivejte. OO-KH je jediny produkt, ktery me kdysi zaujal a od te doby na nej nedam dopustit. A pokud Vam vadi, ze ho doporucuji, pak ciste jen z me obrovske zkusenosti a zkusenosti mnoha lidi v mem okoli, kteri ho taktez uzivaji.
Za 3. nic lidem necpu...davam jim jen moznost vyuzit vyhodnejsiho nakupu tohoto produktu za nizsi cenu...ptate se jak je to mozne? Nakupujeme jednou za cas s nekolika znamymi v mnohem vetsim mnozstvi pro sebe, sve blizke, kolegy v praci atd. Tito lide maji i sve zname a tak se klidne dostanete na nekolik desitek baleni. V takovem pripade se cena jiz dosti promita do kusoveho zbozi.
Za 4. za dobu sve poradenske praxe jsem mel moznost nejen na sobe vyzkouset spousty produktu na jatra. At uz ze zahranici ci v cechach nabizenych. OO-KH prozatim jako jedine dokaze behem mesice uzivani hnout s jaternimy testy ALT, AST, GMT a to dosti razantne. To zatim nedokazal zadny jiny komercne prodavany produkt z mych zkusenosti.
Za 5. pokud neco funguje a mam to mezi spousty lidma overeno, nehodlam v tom nic menit...a uz vubec ne si to vyrabet sam. Neznam pomery a uz vubec nikoho nenabadam k tomu, aby si to doma vyrabel. Nicmene nikomu v tom nebranim. At si to vyrabi kdo chce, jak chce a kolik toho chce. Je to ciste jen jeho zalezitost. Pokud mu to prospiva, necht at to i nadale uziva. Ne vsichni jsou vsak ochotni si neco takoveho doma vyrabet. Z meho okoli by to ani nikdo delat nechtel. Jako si nekdo udela doma klystyr, tak si holt nekdo necha udelat hydrocolon. Je to ve vysledku na kazdem znas. Mozna je to i tim, ze v mem okoli jsou lide, kteri jsou ochotni do sveho zdravi dost svych penez investovat. Nekdo vykouri krabku denne za 80,- a nekdo si zkratka po case vygruntuje jatra za 450,- za mesic! V tomto pripade mi cena prijde zanedbatelna. Investice do sveho zdravi jsem nikdy nelitoval.
Za 6. naprosto souhlasim s tim, ze je produkt opravdu predrazeny...proto se ho snazime ve vice lidech vzdy jednou za cas objednat velke mnozstvi a zbytek nabizim skrze toto inzertni tema, jelikoz jsou zde lide, kteri tento produkt znaji.
Za 7. podvodnik by asi nedal do sve nabidky moznost osobniho predani...radeji by zustal v anonymite...to ja nedelam a nekolikrat jsem tento produkt osobne predaval a s kupujicim diskutoval.
Za 8. OO-KH co nabizim je v originalnim baleni, nepouzite, neotevrene.
Za 9. ne kazdy co kdo na internetu nabizi je hned podvodnik...od Jardy jsem jiz nekolikrat sam kupoval a na tomto foru nejsem rozhodne novackem...jsem uzivatel produktu jako kazdy jiny
Za 10. pokud by nekdo z drivejsich kupujicich jiz takove pochybeni z me strany dostal, nevahal by se verim o tom zde na tomto vlakne podelit a pred moji nabidkou varovat.
Za 11. informace o tom, ze si lze tuto kasi vyrobit i svepomoci uz zde zaznela od clena sakul...naspamujte proto v teto rubrice...takove informace si pred koupi beztak vetsina uzivatelu nastuduje v tematu očista jater na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 11:23 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Sroll píše:
Dovolím se vyjadrit, jelikoz nemam rad, kdyz si me nekdo bere do ust a takto se navazi.

Za 1. nevim jake mate povolani, ale jako agent ci stoural v mem pripade naprosto v tom co trvdite a co predpokladate selhavate.
Za 2. nejsem ani Dedek Korenar, ani zadny vyrobce a uz vubec s timto clovekem nikterak nespolupracuji...uprimne jsem ho nikdy nevidel a ani po tom netouzim. Jeho poradna je spise zamerena na - mam problem - tady mate 5 druhu mych doplnku a uzivejte. OO-KH je jediny produkt, ktery me kdysi zaujal a od te doby na nej nedam dopustit. A pokud Vam vadi, ze ho doporucuji, pak ciste jen z me obrovske zkusenosti a zkusenosti mnoha lidi v mem okoli, kteri ho taktez uzivaji.
Za 3. nic lidem necpu...davam jim jen moznost vyuzit vyhodnejsiho nakupu tohoto produktu za nizsi cenu...ptate se jak je to mozne? Nakupujeme jednou za cas s nekolika znamymi v mnohem vetsim mnozstvi pro sebe, sve blizke, kolegy v praci atd. Tito lide maji i sve zname a tak se klidne dostanete na nekolik desitek baleni. V takovem pripade se cena jiz dosti promita do kusoveho zbozi.
Za 4. za dobu sve poradenske praxe jsem mel moznost nejen na sobe vyzkouset spousty produktu na jatra. At uz ze zahranici ci v cechach nabizenych. OO-KH prozatim jako jedine dokaze behem mesice uzivani hnout s jaternimy testy ALT, AST, GMT a to dosti razantne. To zatim nedokazal zadny jiny komercne prodavany produkt z mych zkusenosti.
Za 5. pokud neco funguje a mam to mezi spousty lidma overeno, nehodlam v tom nic menit...a uz vubec ne si to vyrabet sam. Neznam pomery a uz vubec nikoho nenabadam k tomu, aby si to doma vyrabel. Nicmene nikomu v tom nebranim. At si to vyrabi kdo chce, jak chce a kolik toho chce. Je to ciste jen jeho zalezitost. Pokud mu to prospiva, necht at to i nadale uziva. Ne vsichni jsou vsak ochotni si neco takoveho doma vyrabet. Z meho okoli by to ani nikdo delat nechtel. Jako si nekdo udela doma klystyr, tak si holt nekdo necha udelat hydrocolon. Je to ve vysledku na kazdem znas. Mozna je to i tim, ze v mem okoli jsou lide, kteri jsou ochotni do sveho zdravi dost svych penez investovat. Nekdo vykouri krabku denne za 80,- a nekdo si zkratka gruntuje jatra za 450,- za mesic! V tomto pripade mi cena prijde zanedbatelna. Investice do sveho zdravi jsem nikdy nelitoval.
Za 6. naprosto souhlasim s tim, ze je produkt opravdu predrazeny...proto se ho snazime ve vice lidech vzdy jednou za cas objednat velke mnozstvi a zbytek nabizim skrze toto inzertni tema, jelikoz jsou zde lide, kteri tento produkt znaji.
Za 7. podvodnik by asi nedal do sve nabidky moznost osobniho predani...radeji by zustal v anonymite...to ja nedelam a nekolikrat jsem tento produkt osobne predaval a s kupujicim diskutoval.
Za 8. OO-KH co nabizim je v originalnim baleni, nepouzite, neotevrene.
Za 9. ne kazdy co kdo na internetu nabizi je hned podvodnik...od Jardy jsem jiz nekolikrat sam kupoval a na tomto foru nejsem rozhodne novackem...jsem uzivatel produktu jako kazdy jiny
Za 10. pokud by nekdo z drivejsich kupujicich jiz takove pochybeni z me strany dostal, nevahal by se verim o tom zde na tomto vlakne podelit a pred moji nabidkou varovat.

Sroll

Osobne mohu, po nakupu u pana Srolla, potvrdit body c. 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10. Bod c. 4 potvrdit nemohu, protoze jsem uvedene vysledky testu nevidel. Bod c. 1 osobne nekomentuji, protoze se znam osobne i s panem Xeelee a nejak mne neni jasne, proc tento nepodlozeny vypad ucinil. Jinak nebyl problem za uvedenou cenu produkt ziskat primo od Dedka Korenare na vystave Esoterika 2012. Osobne jsem si to overil. Vzhledem k tomu, ze jeste jedno baleni od pana Srolla mam k dispozici, tak jsem si tento produkt od Dedka Korenare na vystave nekoupil. Jak rika Jarda, vsechno si doma vyrabet nemuzu, takze mne to obcas stoji nejake penize.

Opet bych jenom doplnil, myslet znamena houby vedet. Je treba si veci nejdriv overit sam na sobe a pak teprve kritizovat. \":-)\"
PS. Jinak i dosazena sleva je pro kupujiciho zisk. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 11:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Sroll píše:
Za 3. nic lidem necpu...davam jim jen moznost vyuzit vyhodnejsiho nakupu tohoto produktu za nizsi cenu...ptate se jak je to mozne? Nakupujeme jednou za cas s nekolika znamymi v mnohem vetsim mnozstvi pro sebe, sve blizke, kolegy v praci atd. Tito lide maji i sve zname a tak se klidne dostanete na nekolik desitek baleni. V takovem pripade se cena jiz dosti promita do kusoveho zbozi.
Za 4. za dobu sve poradenske praxe jsem mel moznost nejen na sobe vyzkouset spousty produktu na jatra. At uz ze zahranici ci v cechach nabizenych. OO-KH prozatim jako jedine dokaze behem mesice uzivani hnout s jaternimy testy ALT, AST, GMT a to dosti razantne. To zatim nedokazal zadny jiny komercne prodavany produkt z mych zkusenosti.
Za 5. pokud neco funguje a mam to mezi spousty lidma overeno, nehodlam v tom nic menit...a uz vubec ne si to vyrabet sam. Neznam pomery a uz vubec nikoho nenabadam k tomu, aby si to doma vyrabel. Nicmene nikomu v tom nebranim. At si to vyrabi kdo chce, jak chce a kolik toho chce. Je to ciste jen jeho zalezitost. Pokud mu to prospiva, necht at to i nadale uziva. Ne vsichni jsou vsak ochotni si neco takoveho doma vyrabet. Z meho okoli by to ani nikdo delat nechtel. Jako si nekdo udela doma klystyr, tak si holt nekdo necha udelat hydrocolon. Je to ve vysledku na kazdem znas. Mozna je to i tim, ze v mem okoli jsou lide, kteri jsou ochotni do sveho zdravi dost svych penez investovat. Nekdo vykouri krabku denne za 80,- a nekdo si zkratka gruntuje jatra za 450,- za mesic! V tomto pripade mi cena prijde zanedbatelna. Investice do sveho zdravi jsem nikdy nelitoval.
Za 7. podvodnik by asi nedal do sve nabidky moznost osobniho predani...radeji by zustal v anonymite...to ja nedelam a nekolikrat jsem tento produkt osobne predaval a s kupujicim diskutoval.
Za 8. OO-KH co nabizim je v originalnim baleni, nepouzite, neotevrene.
Za 9. ne kazdy co kdo na internetu nabizi je hned podvodnik...od Jardy jsem jiz nekolikrat sam kupoval a na tomto foru nejsem rozhodne novackem...jsem uzivatel produktu jako kazdy jiny
Za 10. pokud by nekdo z drivejsich kupujicich jiz takove pochybeni z me strany dostal, nevahal by se verim o tom zde na tomto vlakne podelit a pred moji nabidkou varovat.

Tomu všemu ale můžu a nemusím věřit. Nic si nemůžu ověřit.

ad 3. Koukám na ceník pro obchodníky, a cena je o 112 Kč vyšší než za kolik tu výrobek nabízíte. To je ceník zastaralej? Nezdá se mi, že by zákazník mohl získat větší slevu než obchodník, kterej výrobky přeprodává ve velkém. Vy byste ale musel výrobek koupit ještě levněji. Kdybyste na něm nic nevydělal, tak nám ho tu nebudete nabízet. Za kolik korun jste kašičku koupil?
ad 4. Tomu bych i věřil, ale je tu drobný ale. Doma vyrobená kašička není komerční produkt (ať už domácí nebo zahraniční) a podle toho co píšete to vypadá, že s tímhle produktem jste Dědkovu kašičku neporovnával.
ad 5. Jen dodám, že podle Dědka Kořenáře výrobek doma vlastně ani vyrobit nejde. Co se týká rizika, tak se zeptejte uživatelů, kteří si kašičku podle zdejšího návodu vyrobili.
ad 7. I kdybych vás potkal, tak pořád nebudu vědět kdo jste. A i kdybych to zjistil, tak co bych měl dělat? Nahlásit vás policajtům kvůli prodeji podezřele levnýho výrobku? To asi ne. A jakou mám jistotu, že tam opravdu dorazíte vy osobně?
ad 8. Padělat se dá prakticky cokoliv. Jedinou otázkou je, jestli to stojí za to úsilí.
ad 9. Jarda to co nabízí jen přeprodává a většinou jde jen o suroviny, ne o výrobky. Tady není moc prostoru k podvodům.
ad 10. Ale ta kašička může fungovat a nejspíš i funguje, i kdyby nebyla od Dědka Kořenáře. Kdybych ji podle návodu vyrobil já a nabízel ji ostatním, tak taky bude fungovat.

Argumenty mi nepřijdou validní, ale hlavním důvodem k pochybám je cena, viz reakce na bod 3.

EDIT: Tak problém s cenou se asi vyřešil. Opravdu byla nižší než 1800 Kč?

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 171 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz