Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2019 1:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="pefi":1jefvo96]Taky je potřeba při deklarování obsahu nepsat "léčiva" nebo "vitamíny", ale "potravinové doplňky" nebo "kosmetika" a podbně. Celního úředníka není dobré dráždit, ani mu dávat námět k zbytečnému přemýšlení.[/quote:1jefvo96]
Tak jistě, nutit blbce k přemýšlení může být docela drahý koníček. Také je dobré že třeba se nesmí vozit věci ze zvířat, tedy vám neprojde například produkt s nápisem beef liver, ale pokud půjde o nic neříkající název výrobku se stejným obsahem tedy sušená hovězí

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 6:51 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ja som objednaval Vitamin D3 do 22 eur a dosiel mi. Sila 10000 IU a 120 tabletiek. Je to ale na sk, neviem ci v cesku to nemate nejak inak.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 8:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ja som objednaval Vitamin D3 do 22 eur a dosiel mi. Sila 10000 IU a 120 tabletiek. Je to ale na sk, neviem ci v cesku to nemate nejak inak.

Tak u těch menších zásilek to projde snadněji, ale jisté to není nikdy, hodně záleží kdo to tam dostane do ruky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 8:51 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Klocek píše:
Když jsem se díval na tu saver poštu, tak na některé vitamíny D3 je snížena cena za poštovné na těch 4-5USD. Nicméně když přepočtu celkovou cenu a množství tablet v balení, tak mě pořád vychází nejvýhodněji to balení 400ks bez sníženého poštovného.

Nicméně napsal jsem přímo do iherbu, jestli jim celníci ty vitamíny vracejí.

Je tu někdo, kdo si v poslední době nechává z iherbu posílat přímo vitamín D3 ve větší koncentraci, v ceně do 22EUR?

A věděl by někdo, jestli když to celníci vrátí, mám nárok u iherbu na vyplácení peněz za produkt(bez poštovného samozřejmě) zpět?

děkuji

V listopadu mi prislo 360 kapsli 5000IU a 30 kapsli 10000IU. Do Nemecka, Polska a Slovenska jde objednat Healthy origins 360kapsli 10000IU, do CR Bohu zel ne. \":(\"
Nerozumim tomu a nechce se mi saskovat s posilanim "leciv" ve forme vitaminu D3 v potenci 10000IU a 360 kapsli k pribuznym do nemecka, polska nebo slovenska, tak kupuju 2x5000IU, coz prochazi bez problemu. \":)\"
Příloha:
D3.jpg
D3.jpg [ 43.24 KiB | Zobrazeno 9899 krát ]

Také je dobré že třeba se nesmí vozit věci ze zvířat....
No jo, D3 cholekalciferol Healthy origins 360 kap 10000IU je z ovci, tak proto to nejde objednat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2019 9:13 am 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2019 9:06 am
Příspěvky: 2
iHerb.com - promo kód -10% na vše - AID8235


Naposledy upravil guycassode258 dne čtv črc 25, 2019 6:04 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: bez DPH
PříspěvekNapsal: sob črc 20, 2019 11:05 am 
Offline

Registrován: stř dub 25, 2012 11:50 am
Příspěvky: 35
Zdravím,

9.7.2019 som si objednal cez Iherb
19.7.2019 balík doručený na poštu
20.7.2019 vyzdvihnutie balíka

Hodnota objednávky je 84,27 EUR a voľba dopravy "Delivery by Local Post".

Žiadna colnica, žiadne DPH!!!

Zatiaľ čo mám za tie roky skúsenosti tak objednávky cez voľbu "Delivery by Local Post" niekedy prechádzajú bez riešenia colnice aj vo vyššej hodnote ako je stanovený limit (nad 22 EUR). Oproti tomu objednávka v akejkoľvek hodnote poslaná cez UPS, DHL vždy skončila na colnici (aj za tovar do 22 EUR!!!). Ja objednávam už len s dopravou "Delivery by Local Post". Síce sa čaká cca dva týždne, ale je to rovnaké, ako keď mi príde balík za týždeň a ten druhý sa človek naťahuje s colnicou.

pekný deň prajem \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bez DPH
PříspěvekNapsal: sob črc 20, 2019 12:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
chost píše:
Zdravím,

9.7.2019 som si objednal cez Iherb
19.7.2019 balík doručený na poštu
20.7.2019 vyzdvihnutie balíka

Hodnota objednávky je 84,27 EUR a voľba dopravy "Delivery by Local Post".

Žiadna colnica, žiadne DPH!!!

Zatiaľ čo mám za tie roky skúsenosti tak objednávky cez voľbu "Delivery by Local Post" niekedy prechádzajú bez riešenia colnice aj vo vyššej hodnote ako je stanovený limit (nad 22 EUR). Oproti tomu objednávka v akejkoľvek hodnote poslaná cez UPS, DHL vždy skončila na colnici (aj za tovar do 22 EUR!!!). Ja objednávam už len s dopravou "Delivery by Local Post". Síce sa čaká cca dva týždne, ale je to rovnaké, ako keď mi príde balík za týždeň a ten druhý sa človek naťahuje s colnicou.

pekný deň prajem \":-)\"

Zajímavá zkušenost která se může dost lidem hodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2019 8:17 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Nový zákazník získá po kliknutí na link níže slevu 10% na vše \":-)\"



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: DHL
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2019 10:31 am 
Offline

Registrován: stř dub 25, 2012 11:50 am
Příspěvky: 35
Dobrý deň,
posielam skúsenosť objednávky z iherb prostredníctvom DHL. Po prijatí balíka na colnici pošle spoločnosť DHL email, v ktorom sa okrem iného píše aj nasledovné:

"Budem niečo platiť?

Po zaslaní potrebných dokladov bude zásielka podaná na colné prejednananie. Colný úrad po vykonaní colnej kontroly vypočíta výšku colného dlhu.

Nevyhnutnou podmienkou colného prerokovania Vašej zásielky colným úradom je poskytnutie colnej zábezpeky našou spoločnosťou voči colnému úradu. Za túto službu si účtujeme poplatok vo výške 2% z hodnoty colného dlhu, min. však 24 EUR vrátane DPH."


24 EUR za vybavenie mi príde ako čisté zderstvo.

Neviem ako to je v ČR, ale na Slovensku je to takto!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2019 10:40 am 
Offline

Registrován: úte lis 21, 2017 4:00 pm
Příspěvky: 6
V ČR je to podobné, snažím se už DHL vyhnout a vše objednávám do limitu 22EUR.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pát zář 06, 2019 8:06 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Od 2021 sa chystaju zrusit 22 eurovy limit bez DPH, takze uz sa bude platit DPH za kazdu cenu balika, dovezeneho z krajin mimo EU.

Je to udajne kvoli europskym normam, ze ostatne clenske staty tam taky limit oslobodeny od DPH nemaju.
Tak len aby ste pocitali s takouto moznostou a pocas 2020 si narobili zasoby aspon na 2 roky dopredu.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob zář 07, 2019 10:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Od 2021 sa chystaju zrusit 22 eurovy limit bez DPH, takze uz sa bude platit DPH za kazdu cenu balika, dovezeneho z krajin mimo EU.

Je to udajne kvoli europskym normam, ze ostatne clenske staty tam taky limit oslobodeny od DPH nemaju.
Tak len aby ste pocitali s takouto moznostou a pocas 2020 si narobili zasoby aspon na 2 roky dopredu.

Dobrá připomínka, ale do té doby předpokládám naše i vaše všehoschopné politické elity ještě vymyslí i mnoho dalších výborných postupů jak dolovat z lidí poslední kačku, nebo euro. Je to už opravdu hnusná supařina kdy stát který občanům nezajistí a negarantuje vůbec nic si nesmyslně draho platíme no nekupte to za ty prachy. Každý kdo umí vzít do ruky kalkulačku si může snadno spočítat zda na tom byl lépe nevolník za feudála kdy platil desátek, nebo nyní v té naší pseudo demokracii, která demokracii pouze imituje, ale je totalitnější než komunistická totalita.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 07, 2019 1:43 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
V poslední době jsme svědky toho, jak válečné a sankční štvaní a kulturní frontou na dotacích zasévaná nenávist k prezidentu republiky, který ve volbách opakovaně porazil henleinovce, dovedla havlisty k otevřené podpoře fašismu, zakrývání připomínek vítězství nad Německem a pokusům o jejich natistický Majdan na prahu občanské války.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 07, 2019 2:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
V poslední době jsme svědky toho, jak válečné a sankční štvaní a kulturní frontou na dotacích zasévaná nenávist k prezidentu republiky, který ve volbách opakovaně porazil henleinovce, dovedla havlisty k otevřené podpoře fašismu a pokusům o natistický Majdan na prahu občanské války.

Tak jistě, celé se nám to tu malinko vymklo z kloubů kdy podřadná šmíra o sobě tvrdí že jsou umělci a elita národa, no to není ani na smích to je k breku. Umělci formátu starý Hrušínský, Sovák, Horníček, Menšík, Werich, jo to klobouk dolů a všimněte si že ani jednoho nenapadlo se namočit v podobném svinstvu každý byl prostě formát. Dnes jde o prodejné děvky které za mrzký peníz prásknou a zradí vlastní rodinu a vlast a zdá se jim to morální z toho se chce člověku zvracet. Osobně jsem již před několika lety televizor šlehnul do kontejneru na ten stolek kde stál jsem dal velké terárium do něj půlmetrovou ještěrku a to je tak napínavý pořad že něco takového přiblblá a draze placená ČT nedá nikdy dohromady. Ještěrka třeba třikrát za den mrkne tedy je to děsně napínavé tu její akčnost usledovat, nebo v zimním období se vůbec nehne třeba tři měsíce, no paráda a je to reál ne vyfabulované. Jinak k těm volbám, když je nedovedou vyhrát ať tedy otevřeně přiznají že chtějí diktaturu a ne pod šířením pofidérních cintů o demokracii tu diktaturu prosazovat. Ono je nakonec velkou otázkou zda je nějaká demokracie vůbec možná když neexistuje jediný příklad z živočišné říše kde by něco takového fungovalo. Vždy je jedinec který vede a když vede blbě odstraní se a vede jiný v tom je asi ta síla evoluce kterou člověk nějak nepobral. Nakonec je na to krásný krátký vtip pro vás jako včelaře: "Proč mají včely med? Protože mají královnu. Pokud by u nich existoval parlament tak mají hovno."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř zář 25, 2019 12:14 pm 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Je potřeba při nákupu platit přes PayPal nebo lze i online platební kartou?
A když objednáváte do 22 EUR a necháte poslat přes local post, přijde potom od pošty nějaké upozornění na mail nebo se u vás jednoho dne prostě zjeví pošťák? Jelikož není jisté, jestli to přijde za týden nebo za měsíc..

Jinak díky všem za zdejší příspěvky! Ze zahraničí jsem ještě nic neobjednávala, takže mi dost usnadňují orientaci.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz