Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Angel Juicer
PříspěvekNapsal: sob lis 03, 2018 8:50 pm 
Offline

Registrován: ned bře 23, 2014 9:43 am
Příspěvky: 11
Zdravím všechny, máte někdo vlastní zkušenost s použitím hrubého síta na Angel? Odšťavnuju s jemným sítem a zajímalo by mne, jestli se vyplatí nákup hrubého, jestli opravdu dobře funguje na měkčí jablka, ananas, pomeranče, kolik vlákniny je v takto odšťavněné šťávě. Moc díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angel Juicer
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2020 9:13 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Jarda píše:
romino píše:
Ahoj,

kde jste kupovali Angel Juicer, případně kde byste jej dnes koupili?
Máte nějaký tip na obchod, nebo odkaz, kde koupit tento odštavňovač levněji než u nás viz.Angel Juicer 5500?
Nebojte se být konkrétní, mohlo by to ostatním pomoct při koupi. Děkuji

V jiném vlákně o odšťavňovačích jsem vše popisoval, nicméně nyní tuším nejlépe vyjde v Polsku.

Ano, Angel v blízkém okolí nabízí levněji polská větev prodejce https://www.eujuicers.pl/wyciskarka-angel-5500
vs česká https://odstavnovace.heureka.cz/angel-juicer-5500/ . Polský obchod prodává výhradně na území Polska https://www.eujuicers.pl/regulamin.html viz §2. Cenové diference cz vs pl jsou pověstné..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angel Juicer
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2020 9:13 am 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Zdravím, no já mám angela 5500 , asi 7let, byl používán skoro dene, je pravda že jsem ho moc nešetřil, ale po 7 letech používání,
praskli bohové svary na situ pod hridelemi v miste kde se vklada zelenina, takze se obsah valil trochu spodem. ( nevadí znovu přibodováno + vystuženo nerez plechem, cena 0, opravil jsem sám)

Dostala se voda přes silonové pouzdro z O kroužkem a zatím odvodňovací kanálek, pak bufero, za nej
se voda taky dostala a totálně vyrezlo ložisko co bylo za nim.( nevadí nove ložisko a bufero, korunová položka)

převodovka odfláknuta , ala šikmovočko, skládá se ze dvou části, ta přední část celá z nerezu, dobry bez poškození.
Druha cast, co je přišroubovaná k motoru, je z nějakého plastu, vyztužená pozink plechem, vlivem asi torzních tlaku, plast totalně rozlámaný a popraskaný, držel to pohromadě jen ten plech a ze to bylo přišroubované k motoru. ( nevadí, komplet vylito pryskyřicí, teď už to vydrží všechno)

jedine co je na tom gut, je ten bajonetovy uzávěr, motor a hřídele( šneky).
Jinak za me nebrat, za ty prachy co se dnes prodává fakt ne.

Já když jsem to po rozebrání vyděl jak je to udělaný, hlavně ta převodovka, tak se mi chtělo blinkat velebnosti.
Ale zase je pravda ze práce nedělal mraky, a určitě se zaplatil a teď po opravách a vylepšeních, bude makat už asi navždy.
To má zkušenost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angel Juicer
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2020 9:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tony210 píše:
Zdravím, no já mám angela 5500 , asi 7let, byl používán skoro dene, je pravda že jsem ho moc nešetřil, ale po 7 letech používání,
praskli bohové svary na situ pod hridelemi v miste kde se vklada zelenina, takze se obsah valil trochu spodem. ( nevadí znovu přibodováno + vystuženo nerez plechem, cena 0, opravil jsem sám)

Dostala se voda přes silonové pouzdro z O kroužkem a zatím odvodňovací kanálek, pak bufero, za nej
se voda taky dostala a totálně vyrezlo ložisko co bylo za nim.( nevadí nove ložisko a bufero, korunová položka)

převodovka odfláknuta , ala šikmovočko, skládá se ze dvou části, ta přední část celá z nerezu, dobry bez poškození.
Druha cast, co je přišroubovaná k motoru, je z nějakého plastu, vyztužená pozink plechem, vlivem asi torzních tlaku, plast totalně rozlámaný a popraskaný, držel to pohromadě jen ten plech a ze to bylo přišroubované k motoru. ( nevadí, komplet vylito pryskyřicí, teď už to vydrží všechno)

jedine co je na tom gut, je ten bajonetovy uzávěr, motor a hřídele( šneky).
Jinak za me nebrat, za ty prachy co se dnes prodává fakt ne.

Já když jsem to po rozebrání vyděl jak je to udělaný, hlavně ta převodovka, tak se mi chtělo blinkat velebnosti.
Ale zase je pravda ze práce nedělal mraky, a určitě se zaplatil a teď po opravách a vylepšeních, bude makat už asi navždy.
To má zkušenost.

Vše co píšete je klidně možné a z mého pohledu i když jsem také řešil drobné komplikace, například odpadl ten vypínací magnet na dolní části síta, tak stále jde o nejlepší přístroj na trhu i když ta cena patrně zrovna nejlepší není, nicméně nabídka patrně koreluje s poptávkou a to tvoří tu cenu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz