Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 9:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 10:11 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 10:00 am
Příspěvky: 5
Chystám se objednat olej od Agra, pročetla jsem si příspěvky o skladování, tak asi není problém koupit těch 5litrů, při spotřebě 100ml denně pro 2 dospělé a 2 děti to bude pryč za 50dní(není to zbytečně velká spotřeba?), jen nevím co se může stát během dopravy poštou, pokud bude hezky, tak se těch 20 stupnů určitě nedodrží, myslíte, že tu poštu to jeden den vydrží? nerada bych koupila 5 litrů nahořklého oleje, zatím se mi jiný nepovedlo koupit, proto jsem se na to vykašlala, te´d mě to zas začalo lákat, když tu čtu, jak je ten olej dobrý...

Hanka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Hanulinka píše:
Chystám se objednat olej od Agra, pročetla jsem si příspěvky o skladování, tak asi není problém koupit těch 5litrů, při spotřebě 100ml denně pro 2 dospělé a 2 děti to bude pryč za 50dní(není to zbytečně velká spotřeba?), jen nevím co se může stát během dopravy poštou, pokud bude hezky, tak se těch 20 stupnů určitě nedodrží, myslíte, že tu poštu to jeden den vydrží? nerada bych koupila 5 litrů nahořklého oleje, zatím se mi jiný nepovedlo koupit, proto jsem se na to vykašlala, te´d mě to zas začalo lákat, když tu čtu, jak je ten olej dobrý...

Hanka

Bere to od nich mnoho lidí a běžně s tím není problém. Jinak ta uvedená spotřeba je docela hrdinská, určitě to bude méně a vydrží vám tedy déle, ale to není problém, zmražený vydrží klidně celý rok.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 10:28 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 10:00 am
Příspěvky: 5
Tak jsem v záchvatu nadšení nedokázala čekat na olej z agra a koupila lněný olej health link z lednice, plněné patentově 250ml za 115kč, je nechutně hořký, zkusila jsem, jestli se to náhodou neztratí tím mixováním a samo, že ne...musela jsem to vyhodit. Doufám, že vámi ověřený olej nezklame, jinak se na to můžu vykašlat.
Hanka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Hanulinka píše:
Tak jsem v záchvatu nadšení nedokázala čekat na olej z agra a koupila lněný olej health link z lednice, plněné patentově 250ml za 115kč, je nechutně hořký, zkusila jsem, jestli se to náhodou neztratí tím mixováním a samo, že ne...musela jsem to vyhodit. Doufám, že vámi ověřený olej nezklame, jinak se na to můžu vykašlat.
Hanka

Nadšení není dobré, na tom se vždy prodělá, chce si to zachovat chladnou hlavu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 1:44 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 10:00 am
Příspěvky: 5
Tak mi dnes došel olej z Agra, chuť lehce nahořklá, myslíte, že je to tak normální?
hned jsem ho dala ve skleničkách zamrazit, doufám, že bude v SP víc pomáhat než škodit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 2:04 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To Hanulinka:

Lehká hořkost je v pořádku.
Udělejte si malou porci patlanice a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 10:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Hanulinka píše:
Tak mi dnes došel olej z Agra, chuť lehce nahořklá, myslíte, že je to tak normální?
hned jsem ho dala ve skleničkách zamrazit, doufám, že bude v SP víc pomáhat než škodit.

Tam problém nebude, špatně to je při opravdu hořké chuti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 11:19 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
kupoval niekto zo slovenska tento olej?
zaujimala by ma v tomto pripade co najlacnejsia moznost platby a postovneho.
pripadne, ak by chcel kupovat niekto z bratislavy, mohli by sme dat napoly postovne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 7:38 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
ovekyska píše:
kupoval niekto zo slovenska tento olej?
zaujimala by ma v tomto pripade co najlacnejsia moznost platby a postovneho.
pripadne, ak by chcel kupovat niekto z bratislavy, mohli by sme dat napoly postovne.

Škoda,mne akurát prišiel minulý týždeň balík/5l oleja/.Som z Bratislavy tiež.Objednávala som olej už tretíkrát.Síce som ho teraz reklamovala,pretože bol horký,zajtra by som mala dostať novú várku.Platila som na pošte 54,37 EUR.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 23, 2012 10:55 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 23, 2012 10:47 pm
Příspěvky: 14
ovekyska píše:
kupoval niekto zo slovenska tento olej?
zaujimala by ma v tomto pripade co najlacnejsia moznost platby a postovneho.
pripadne, ak by chcel kupovat niekto z bratislavy, mohli by sme dat napoly postovne.

Zdravím ,
tiež sa chystám objednať tento olej a 5 litrov je pre mňa príliš veľa , takže
by sme si ho mohli podeliť , som z Bratislavy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 10:35 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
cakam na olej, ktory bol odoslany v stredu minuly tyzden, mate niekto skusenosti s takto dlhym cestovanim oleja? obavam sa, ze uz bude skazeny. snad dnes pride.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 12:01 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Mne na Slovensko tiež trvala cesta dlhšie.Oni to lisujú len v stredu,takže posielajú čerstvý,akurát tá pošta to brzdí.Naposledy som ho musela reklamovať,pretože bol horký.Ale boli vyššie teploty.Druhá várka bola v poriadku.Užívam ho,snáď ho to dlhšie cestovanie neznehodnotilo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 7:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Mne na Slovensko tiež trvala cesta dlhšie.Oni to lisujú len v stredu,takže posielajú čerstvý,akurát tá pošta to brzdí.Naposledy som ho musela reklamovať,pretože bol horký.Ale boli vyššie teploty.Druhá várka bola v poriadku.Užívam ho,snáď ho to dlhšie cestovanie neznehodnotilo.

V letních měsících je s tímto olejem obecně problém, vhodnější je se včas předzásobit a mít ho v mrazáku dostatek na celé léto.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz