Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 8:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: pon úno 11, 2013 10:31 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Silvia píše:
Zdravim p. Jardu aj ostatných, chcem sa opytat kolko Ozovitu si mam objednat, ked potrebujem likvidovat kvasinku a ine neduhy? Ako a kolko sa berie. Dakujem za odpoved. Silvia

V přílohách je originální německý manuál plus český překlad. Myslím že jedno balení (100g) udělá dost slušnou práci.. btw u apo-rot.de je k mání také Nystatin.
Edit: přílohy nejdou, pověsím na ulozto.cz :: http://www.ulozto.cz/xNkn7um/magnesium- ... pascoe-pdf , http://www.ulozto.cz/xCcfhA6/magnesium- ... oe-doc-doc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: úte úno 12, 2013 12:18 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Fox dakujem za info. Silvia \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2013 2:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Zdravim p. Jardu aj ostatných, chcem sa opytat kolko Ozovitu si mam objednat, ked potrebujem likvidovat kvasinku a ine neduhy? Ako a kolko sa berie. Dakujem za odpoved. Silvia

To je dost individuální, ale počítal bych že zpočátku můžete snášet i kávovou lžičku třeba dvakrát až třikrát denně, to je stejné jako s hořčíkem, prostě do stavu průjmu a u každého jiná dávka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2013 9:30 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Jarda píše:
To je dost individuální, ale počítal bych že zpočátku můžete snášet i kávovou lžičku třeba dvakrát až třikrát denně, to je stejné jako s hořčíkem, prostě do stavu průjmu a u každého jiná dávka.

Dakujem za odpoved. Chcela som aj vediet kolko si mam Ozovitu objednat....vobec nemam predstavu ako dlho sa to berie.....dik. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 2:02 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Silvia píše:
Dakujem za odpoved. Chcela som aj vediet kolko si mam Ozovitu objednat....vobec nemam predstavu ako dlho sa to berie.....dik. Silvia

Dávkování je individuální = co kdo snese a jak píše Jarda - limitem je hnačka. Mně jedno balení posloužilo na dvě týdenní kůry a ještě zbylo.. Dělka jedné kůry je doporučována v letáku výrobce na jeden týden a důležité je masívní doplňování tekutin/vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 6:03 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Dakujem za odpovede, takze staci jedna kura a po case zase opakovat? Nemyslim si, ze jedna kura postaci, ked si clovek dlhe roky zanedbaval telo. Chapem to spravne? Pekny den vsetkym. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 3:24 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Kristina.N píše:
Dobrý den,

navrhuji hromadnou objednávku Ozovitu ze stránky apo-rot.de
při nákupu 5ti a více balení je poštovné do ČR 10€. Cena jednoho balení je 8,89€

Objednala bych to na svou adresu a následně rozeslala vám. Cena poštovného by, podle mě, měla být kolem 50-70Kč.

Já osobně si beru 2 balení, přidá se někdo? Nabídku časově omezuji do 17.3 2013. \":wink:\"

Dobrý deň, objednala by som si 2 balenia. Ako to bude s platbou - napiste. Ak treba, poslem peniaze na ucet. Dakujem. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 11:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Dakujem za odpovede, takze staci jedna kura a po case zase opakovat? Nemyslim si, ze jedna kura postaci, ked si clovek dlhe roky zanedbaval telo. Chapem to spravne? Pekny den vsetkym. Silvia

Ano, je dobré kůru zopakovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 5:43 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
Jarda píše:
Obávám se, že zde to je docela problém, nejde o běžnou látku a běžně se sežene pouze relativně drahá forma v tabletkách OXY-OXC. Mám rozjednané nějaké kontakty a snad se ně to podaří vyřešit za nějaké rozumné peníze, ono se to musí dovážet, protože u nás se to vůbec nevyrábí.

Dobrý den Jardo,
povedlo se Vám sehnat ty tabletky OXY-OXC za lepší cenu nebo peroxid hořčíku? Je to přes dva roky starý příspěvek, ale chci se zeptat, jestli tyto produkty ničí také kandidu. Propásl jsem uzávěrku pro nabídku 17.3. 2013 od členky Kristina.N a teď nevím, kde bych peroxid Mg nebo OXY-OXC sehnal a co nejlépe. Zhruba chápu princip působení uvolněného O2 od žaludku až po tlusté střevo, ale kdybyste mně k tomu ještě něco napsal byl bych rád. Použil jste někdy tuto metodu? Trochu mně to připomíná kyslíkový doping u sportovců pro zvýšení výkonnosti. Díky díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 6:05 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
Ještě sem přihodím informace o tabletách OXY-OXC, které by měly být neporovnatelně účinnější než samotný peroxid hořčíku. Má tady někdo zkušenosti s účinky těchto dvou látek?

Jedná se o speciálně připravenou sloučeninu peroxidu hořčíku s aktivovaným kyslíkem (ozónem O3) s přidaným vitamínem C a s přírodními bioflavonoidy. Vysoce koncentrovaný kyslík v kombinaci s hořčíkem a vitamínem C, je bezpečný způsob oxygenace našeho organizmu.
Nejvýznamnější účinky spojené s užíváním tablet:
odstraňují toxické látky a aktivují celý střevní trakt
zlepšují vstřebávání živin
posilují imunitní systém
okysličují všechny buňky v těle a tím zlepšují funkce všech orgánů, včetně funkce mozkové
zvyšují energetickou hladinu, při pravidelném užívání je patrný vzrůst mentální i psychické energie
odstraňují primární příčiny depresí, zlepšují náladu
zlepšují kvalitu spánku

odstraněním toxických látek ve střevech, nebo zredukováním jejich stavu, přechází více kyslíku do krve a do ostatních buněk celého těla, což posiluje organismus, mizí chronické stavy vysílení (přepracovanost, dlouhodobé stresy, nadměrná zátěž)
pomáhají snižovat nadváhu

Užívání a vedlejší účinky:

Doporučená dávka je 1 – 2 kusy tablet denně, (v USA dop.denní dávka 6 ks) večer před spaním dle účelu užívání. Pro dodání energie stačí 1 tableta denně, pro vyčištění střevního traktu doporučuné užívání 2 tablety denně.

Užívání je naprosto bezpečné, tablety mohou užívat i těhotné a kojící ženy.
I při vyšších dávkách nejsou známy žádné vedlejší účinky, nedochází ke křečím, které může způsobit užívání rostlinných přípravků.
Balení obsahuje 180 tablet, jedná se o dávku na období 3 až 6 měsíců.

Složení: 2 kapsle (1,2g) obsahuje: kyselina askorbová 150 mg, magnesium 380 mg, sodík 50 mg, komplex bioflanoidů 50 mg
Výrobce: International Trading Network, San Rafael, CA 94901
Výrobek byl schválen Státním zdravotním ústavem České republiky. HEM-350-7.3.02-7668


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 9:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Luban píše:
Dobrý den Jardo,
povedlo se Vám sehnat ty tabletky OXY-OXC za lepší cenu nebo peroxid hořčíku? Je to přes dva roky starý příspěvek, ale chci se zeptat, jestli tyto produkty ničí také kandidu. Propásl jsem uzávěrku pro nabídku 17.3. 2013 od členky Kristina.N a teď nevím, kde bych peroxid Mg nebo OXY-OXC sehnal a co nejlépe. Zhruba chápu princip působení uvolněného O2 od žaludku až po tlusté střevo, ale kdybyste mně k tomu ještě něco napsal byl bych rád. Použil jste někdy tuto metodu? Trochu mně to připomíná kyslíkový doping u sportovců pro zvýšení výkonnosti. Díky díky

Tak on není problém v nedostupnosti peroxidu hořčíku, ale v jeho ceně a nutnosti odebrat velké množství, což by také nebyl problém, pokud by neměl omezenou životnost. To je také důvod, proč jsem to nakonec vzdal, patrně bych to nedokázal včas prodat, minimální množství je totiž 50 kg. Pracuje tam skutečně ten kyslík, nic jiného a doplní se hořčík, což také není na závadu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: pát kvě 24, 2013 3:25 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Zdravím. Jsem si včera konečně donesl z lekárny peroxid hořčíku. Upozorňovali, že by se mohl docela rychle znehodnotit po tom co ho otevřu. (je to ve sklenici s plastovým uzávěrem). Říkal jsem si jestli by nebylo lepší ho po otevření (což bude dnes \":-)\" ) zabalit do několika igelitových sáčků, aby se k tomu dostávalo úplné minimum vzduchu a vlhka. Má to nějaký smysl, když uvážím, že to 50g balení budu mít ani né na měsíc? Nechce se mi totiž při každé aplikaci rozbalovat 5 pytlíků \":-D\" .... Máte tady s tím skladováním někdo zkušenosti? Díky

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Filip08 píše:
Zdravím. Jsem si včera konečně donesl z lekárny peroxid hořčíku. Upozorňovali, že by se mohl docela rychle znehodnotit po tom co ho otevřu. (je to ve sklenici s plastovým uzávěrem). Říkal jsem si jestli by nebylo lepší ho po otevření (což bude dnes \":-)\" ) zabalit do několika igelitových sáčků, aby se k tomu dostávalo úplné minimum vzduchu a vlhka. Má to nějaký smysl, když uvážím, že to 50g balení budu mít ani né na měsíc? Nechce se mi totiž při každé aplikaci rozbalovat 5 pytlíků \":-D\" .... Máte tady s tím skladováním někdo zkušenosti? Díky

Přesypat do malé vysušené PETky, ta těsní špičkově, nebo ještě lepší by byla nevyfouknutá zkumavka-základ PET lahve-cache, ale hůře se shání. Podívejte se sem http://www.t4tc.eu/cs/krabicky/667-pet-cache-.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: úte lis 12, 2013 6:15 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 9:56 pm
Příspěvky: 10
zdravím,
poradíte prosím někdo, zda se užíváním Ozovitu nebo OXY-OXC dodává hořčík?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořčíku
PříspěvekNapsal: ned lis 24, 2013 6:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
yoopee píše:
zdravím,
poradíte prosím někdo, zda se užíváním Ozovitu nebo OXY-OXC dodává hořčík?

Děkuji

Ano, jde o peroxid hořčíku, ale produkt je zaměřen spíše na uvolňování kyslíku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz