Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 26, 2019 10:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2019 9:57 pm 

Dobrý den, dovoluji si nabídnout svoji střevní mikroflóru k léčbě za částku 29 000 Kč, cena je včetně jednorázových pomůcek a asistence zdravotní sestřičky, která zákrok provede. Jsem zdravá 32 letá žena a mohu to doložit čerstvými lékařskými testy, neberu HA a zdravě se stravuji. Přijedeme kamkoliv v ČR. Pište na email: tsm.tsm@post.cz

Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2019 6:25 pm 

Nabízím dárcovství střevního mikrobiomu. Za jednu transplantaci požaduji 36 000 Kč. Jsem naprosto zdravá 38 letá dárkyně a každých 6 měsíců chodím na testy na všechny možné bakterie a viry (mohu doložit čerstvé testy na 8 chorob). Svoji mikroflóru mimo jiné jednou za měsíc poskytuji na klinice v Německu. Pomohla jsem ke zdraví už mnoha pacientům (například roztroušená skleroza, Crohnova choroba, celiakie, chronická borelioza, alopacie areata, chronická kandidóza, deprese, atopický ekzém atd.) Kontakt: dita.jost@seznam.cz

PříspěvekNapsal: pon úno 11, 2019 12:15 pm 

Jsem 35 letý pacient s roztroušenou sklerózou a hledám kombinované dárcovství od tří dárců (na pohlaví dárců nezáleží), za což jsem ochoten zaplatit částku 80 000 Kč. Požaduji zdravotní testy od všech tří dárců, asistenci si zajistím sám. Jsem sice z Prahy, ale přijedu s asistentkou kamkoliv. Pokud mi první transplantace zlepší můj zdravotní stav, hodlám pak podstoupit ještě minimálně další dvě transplantace. Můj mail je: fepod@seznam.cz

PříspěvekNapsal: stř bře 06, 2019 8:54 am 

Stoprocentně zdravá dárkyně poskytne svoji střevní mikroflóru za odměnu 14000 Kč formou klystýru a případně i kapslovou metodou. Technické zázemí celého zákroku jsem schopna zajistit. Vše je na dohodě. makovaha@email.cz, telefon 704555266

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]