Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PF 2024
PříspěvekNapsal: úte pro 19, 2023 9:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
...
Příloha:
Přání 2024.jpeg
Přání 2024.jpeg [ 462.95 KiB | Zobrazeno 3448 krát ]


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PF 2024
PříspěvekNapsal: pát pro 22, 2023 8:01 pm 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
Zdravím.
Jsem Slovák, ale pokusím se psát česky, z úcty k foru. Jsem už seniorské generace, a tak se mi vyskytují zdravotní problémy, na které jsem si zadělal v minulosti, mládí... postupně přicházím k tomu, že za většinu problémů můžeme sami buď z nevědomosti nebo ignorantstvím, včetně mě.
Na toto forum jsem narazil při hledání rad ohledně zdraví, a musím říct, že tady jsem se dozvěděl mnoho - mnoho cenných rad.
Proto chci poděkovat kolektivu a zejména panu Zajíčkovi, a popřát Vám všem zdraví, lásky a pohody v nadcházejícím novém roce.
Ondřej


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PF 2024
PříspěvekNapsal: pát pro 22, 2023 11:06 pm 
Láskyplné prožití vánočních svatků a v novém roce hlavně zdraví, štěstí a pohodu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PF 2024
PříspěvekNapsal: sob pro 23, 2023 9:59 am 
Offline

Registrován: ned čer 22, 2014 11:39 am
Příspěvky: 3
Děkuji v podstatě za záchranu života a kvalitního života. Očisty jsou dobře vysvětlené. O očistě jater jsem věděla i dříve, ale neodvážila jsem se ji podstoupit. Až podle podrobného návodu pana Zajíčka. A povedlo se napoprvé bez problémů a od té doby vždy.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PF 2024
PříspěvekNapsal: sob pro 23, 2023 11:22 am 
Přidávám se a děkuji za toto fórum. Krásné svátky a pevné zdraví všem lidem dobré vůle.
J.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PF 2024
PříspěvekNapsal: sob pro 23, 2023 10:37 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Milý Jardo
moc děkujeme za vše co pro nás děláte, neboď tyto informace jsou nad zlato, jak se mohou všichni přesvědčit na vlastní kůži.
Za trpelivost a vytrvalost, někdy i potřebnou přísnost :D .

Sobě i všem přeji pevnou vůli a zároveň radost při dodržování zdravých návyků.
Užívejte si života v plné síle, zdraví a spokojenosti!!
Děkuji, že jsme :-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PF 2024
PříspěvekNapsal: ned pro 24, 2023 11:24 am 
Offline

Registrován: pon bře 07, 2016 1:14 pm
Příspěvky: 5
Chodím sem číst, většinou nepřihlášená, byla jsem boomer, teď už jsem oficiální senior a občas už musím řešit zdravotní problémy. Zatím jsem to i s pomocí poznatků a rad na tomto webu a foru zvládla tak, že jsem se vyhnula pravidelnému užívání léků a to mě velmi motivuje.
Čtu i jinde, ale nejvíc tady, takže doufám, že mě tohle forum bude provázet mým "podzimem" života.

Krásné vánoce přeji panu Zajíčkovi a všem ostatním, a ať Ježíšek do nového roku všem zde nadělí hodně zdraví!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PF 2024
PříspěvekNapsal: ned pro 24, 2023 8:35 pm 
Offline

Registrován: ned črc 16, 2023 2:33 pm
Příspěvky: 3
Ráda bych také přidala přání, PF 2024 do nového roku, pozitivní změny přicházejí s dřevěným Drakem, tak snad nás to naplní radostným očekáváním změn od 10.2., přeji všem štěstí, ZDRAVÍ a spokojenost.
Vřelé díky za tyto stránky a zajímavé rady a eshop s doplňky stravy.
Ať se daří.
Příloha:
PF2024_CZ.png
PF2024_CZ.png [ 305.26 KiB | Zobrazeno 3268 krát ]


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: PF 2024
PříspěvekNapsal: sob led 06, 2024 1:10 pm 
Offline

Registrován: sob led 06, 2024 1:02 pm
Příspěvky: 4
Ja dekuju za mnoho cennych rad a navodu a protoze jsem cela ta leta byla pouhym ctenarem, tak musim taky necim prispet a podelim se o jednu zkusenost. Po letitych problemech se zazivanim,plynatosti, bolestmi bricha, problemy se zlucnikem,zacpou,refluxem, chronickeho zanetu, ktery se stehoval v tele a dalsich symptomech (vcetne podezreni na Crohna)…..ktere jsem se pokousela resit alternativne pri bezradnosti a neakci bilych plastu > jsem vegan vic nez 10 let a zkousela jsem eliminovat i ruzne jine potravinove katalyzatory tech problemu, uzivala desitky ruznych doplnku, vitaminu, kury s CDS, Joalisky, cinske lecive doplnky atd…..taky samozrejme nepocitane jaternich ocist ocist strev, vzdy jen s castecnou a prechodnou ulevou......no a pak jsem konecne, na zaklade nejakeho osviceni shora, zacala vic studovat dopady rostlinnych oleju…..vedela jsem, ze nejsou zrovna ok, ale uz jsem mela tu stravu ocesanou natolik, ze me to nenapadlo resit hloubeji(ja vim, ja vim)….a k memu soku po vyrazeni rostlinnych oleju (hlavne slunecnicovy, se kterym jsem varila leta) a nahrazeni jen olivovym , avokadovym a kokosovym se situace zacala do 2 tydnu rapidne zlepsovat a po mesici uz temer nevim co je plynatost a bolesti bricha a pomalu ustupuji i ostatni problemy. Co jsem pak cetla v ruznych studiich rostlinne oleje a margariny zpusobuji chronicke, stehujici se zanety v tele…predevsim v zazivacim traktu, ale pak se to samozrejme rozsiruje dal a muzeme se se dostat do patove situace cim dele je pouzivame.
Takze davam na vedomi vsem, komu to muze pomoci!!!!!!

A vsem taky vinsuju vse nej nej do noveho roku.
J


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz