Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 22, 2024 5:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 200 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 10:32 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Jarda píše:
Tak jakákoliv zelená kytka je dobrá, nyní již budou pampelišky, tak hurá do nich, jsou zdarma - zatím, tak si to užívejte, než bude na ně uvalena nějaká zelená reforma.

začínám mít ale obavu tak jak sleduji některé rozbory půdy a skoro denní práškování chemitrails,že i ty pampelišky budou mít v sobě hodně těžké a nezdravé pro náš organizmus těžké kovy!!Na to pozor....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 11:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Sikora píše:
začínám mít ale obavu tak jak sleduji některé rozbory půdy a skoro denní práškování chemitrails,že i ty pampelišky budou mít v sobě hodně těžké a nezdravé pro náš organizmus těžké kovy!!Na to pozor....

Zrovna chemtrails je opravdu hodně paranoidní a nesmyslná konspirační teorie, kterou zatím nikdo nepotvrdil, což by neměl bejt problém. Práškováním proti globálnímu oteplování! \":-)\" Zajímalo by mě, jak do teorie zapadá gravitace. Dostala mne reportáž TV Noha a rozhovor s náctiletým expertem v kšiltovce. Teorie má reálnej základ, ale je potřeba hledat pojmy „cloud seeding“, „geoingeneering“ a SRM (Solar Radiation Management). Nejde o nic tajnýho. Považování chemtrails za každodenní realitu je daleko za hranicí zdravý paranoie.

http://www.youtube.com/watch?v=30g9hM0xco8
http://www.bourky.cz/stahnout-soubor/21.pdf

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2012 12:14 am 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Xeelee píše:
Zrovna chemtrails je opravdu hodně paranoidní a nesmyslná konspirační teorie, kterou zatím nikdo nepotvrdil, což by neměl bejt problém. Práškováním proti globálnímu oteplování! \":-)\" Zajímalo by mě, jak do teorie zapadá gravitace. Dostala mne reportáž TV Noha a rozhovor s náctiletým expertem v kšiltovce. Teorie má reálnej základ, ale je potřeba hledat pojmy „cloud seeding“, „geoingeneering“ a SRM (Solar Radiation Management). Nejde o nic tajnýho. Považování chemtrails za každodenní realitu je daleko za hranicí zdravý paranoie.

http://www.youtube.com/watch?v=30g9hM0xco8
http://www.bourky.cz/stahnout-soubor/21.pdf

Xeelee ani netusis jak strasne moc bych si pral kdybys mel pravdu a moc bych chtel abys pravdu mel.Pokusme se trochu rozebrat co jsi napsal.Ty jsi nepochybne chlapik kterymu to mysli.Rekni mi kdo by te presvedcil.Dulezite vypadajici pán v bilem plasti se skumavkou v ruce a opodal mikroskop?Jestli veris,ze Tv-zpravy je vecernicek pro ovecky tak je jiste,ze tam zadna kapacita mluvit nebude.Za prve by to neudelala spolecnost uvadejici Tv zpravy a za druhe by to neudelala ani ta kapacita protoze potrebuje plat.Za druhe rekni uprimne on by ten nactilety expert v ksiltovce nemohl mit pravdu?Koukni ja jsem byl v kontaktu s clovekem kterej vypadal fakt jako bezdomovec!Opravdu.Hruza.Manzestraky sepraný bunda otresna atd.Ten clovek ale vlastni 5 hotelu na Manhattanu.Je velmi tezky takhle soudit jak si to soudil ty bez ohledu na to at kecá nebo ne.Ja nevim jestli chemtrails existuje nebo ne.Je treba se na to podivat ale jinak nez se divas ok?Teprve pak muzes hodnotit co a jak.Proc vis?Protoze chces vedet.Touhle rovnicí jsem sel na tema zvane globalni oteplovani.Muj zaver?Neverim ze se kona globalni oteplovani.Je to ale jen muj nazor.Proto uvazuji o tom co se nad nama tedy jeste muze dit.Dva roky o tom premyslim a davam pozor aby me neco nezblblo hlavu a co mam?To je jen me pozorovani.Vsiml jsem si ze je v tom operacni system.Dukladnej a precizni.Ze to jsou letadla ktera litaji vejš nez standart linky.Od malicka kupuji modely letadel ,takze poznam ze to nejsou obycejne vojenske letadla.Tudis jde fakt o mega kvanta penez v tomto pocinani.Ze litaj v zastupech jak za sebou tak vedle sebe.Ze meni podivuhodne smer letu.Neprirozene.Co me nejvic otravuje je to ze vysledek je zacmarana obloha a ze to zatemnuje slunce.Ja chci aby na me slunce svitilo.Proti mrakum nic nemam,ale tohle je jasnej opar kterej nemizi neprcha.Nevim jestli na me pada barium ci olovo nebo nanovlakna nevim ale chci aby na me svitilo slunicko a ja citil ten silnej typickej žár.Ja miluju tu modrou barvu cisteho nebe.Vzdy kdyz se slunce schova za mrak a vnimam to hned uz zase koukam jak dlouho to bude trvat nez opet ucitim to teplo ktere je tak nenahraditelny a uz nechci mit myslenku ze krome mraku se muze objevit jeden triskac kterej mi zacloni to co mam tak rad.Chci aby letadlo proletlo kdyz uz to teda tak musi byt ale chci aby me ta cara neotravovala a zmizela za par minut tak jak tomu bylo driv.To co vime vseobecne tak se jedna o vladni projekt.A priznam se ti ze uz tohle mi smrdi.Mysleli to oni s nama nekdy vubec dobre?Mozna jeden.Ted se prosim jeste jednou vrat k me prvni vete \":wink:\" a mej se nechemtrailsove \":)\" Tolar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 9:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
začínám mít ale obavu tak jak sleduji některé rozbory půdy a skoro denní práškování chemitrails,že i ty pampelišky budou mít v sobě hodně těžké a nezdravé pro náš organizmus těžké kovy!!Na to pozor....

Tak to sice možné je, ovšem i tak půjde o nejméně zamořené potraviny vůbec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: stř čer 27, 2012 12:45 pm 
Offline

Registrován: pon zář 12, 2011 8:00 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, pane Jardo,

nedávno jsem se setkala s přípravky obsahující výtažek z listů olivovníku. Máte s nimi nějaké zkušenosti ? Na vašem fóru jsem o tomto tématu zatím žádnou zmínku nenašla.

http://www.organicmission.cz/21c
http://www.prolife-fit-doplnky.cz/vytazek-z-listu-olivy

děkuji,

Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: pon črc 02, 2012 5:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
jmartinu píše:
Dobrý den, pane Jardo,

nedávno jsem se setkala s přípravky obsahující výtažek z listů olivovníku. Máte s nimi nějaké zkušenosti ? Na vašem fóru jsem o tomto tématu zatím žádnou zmínku nenašla.

http://www.organicmission.cz/21c
http://www.prolife-fit-doplnky.cz/vytazek-z-listu-olivy

děkuji,

Jitka

Jde o výborný prostředek, ovšem vzhledem k tomu, že na našem trhu nebyl k mání, nijak jsem toto téma nevířil, nicméně pokud se k němu dostanete, určitě jde o dobrou volbu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2012 11:52 pm 
Offline

Registrován: pon zář 12, 2011 8:00 pm
Příspěvky: 3
Děkuji za váš názor. Měl byste nějaký tip, kde je možno si o tom, jak výtažek z olivovníkových listů funguje, přečíst víc?

Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 7:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
jmartinu píše:
Děkuji za váš názor. Měl byste nějaký tip, kde je možno si o tom, jak výtažek z olivovníkových listů funguje, přečíst víc?

Jitka

Tak v našem jazyce asi skoro nic, ale pokud vám nevadí angličtina, tak tam je informací docela dost, stačí potrápit vyhledávač.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 9:39 pm 
Offline

Registrován: pon zář 12, 2011 8:00 pm
Příspěvky: 3
Angličtina nebo němčina je v pohodě, horší je to s ruštinou, tu už jsem skoro zapomněla \":-)\"
Díky,

Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 8:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
jmartinu píše:
Angličtina nebo němčina je v pohodě, horší je to s ruštinou, tu už jsem skoro zapomněla \":-)\"
Díky,

Jitka

To většina, ale možná ten jazyk v budoucnu budeme ještě potřebovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 10:46 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Môj dnešný objav, výborný obchod na "superfoody" väčšinou od renomovanej americkej firmy Healthforce a Sunwarrior, čo sú top firmy v Amerike, firma Healthforce má jeden z najprísnejších štandardov kvality vo svete, ceny ako v Amerike, čo ma prekvapilo:

http://www.vitalvibe.eu/cs/uvod

Výborný zdroj aj na surové kakao, kakaové bôby, pastu, kakaové maslo. Predávajú tam aj surový proteín z naklíčenej ryže pre športovcov. Doporučujem z tohoto zdroju nakupovať aj chlorelu a spirulinu od firmy Healthforce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 2:33 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
bludicka píše:
http://www.vitalvibe.eu/cs/uvod

Výborný zdroj aj na surové kakao, kakaové bôby, pastu, kakaové maslo. Predávajú tam aj surový proteín z naklíčenej ryže pre športovcov. Doporučujem z tohoto zdroju nakupovať aj chlorelu a spirulinu od firmy Healthforce.

Zaujala mě jen sušená moruše a ashwagandha prášek. Všechno na tom webu je ale strašně předražený, nebo to nepotřebuju (často oboje zároveň). Teda jen u ashwagandhy sem zatím nic cenově ani kvalitativně srovnatelnýho nenašel a kakaový boby/prášek... sou srovnatelný s cenami, za který je prodává Jarda na fóru. U něj si ale díky rozsahu sortimentu můžu objednat víc věcí a poštovný nebude tak drahý.

http://vitalvibe.eu/cs/hormonalni-rovno ... 300-g.html
http://www.vitalvibe.eu/cs/super-ovoce/ ... 300-g.html

Když protein, tak rozhodně http://www.reflexnutrition.cz/katalog-7 ... kg-NOVINKA. Já si ho kvůli posilování a tréninkům rozhodně pořídím. Je kvalitnější a cenově výhodnější. Řek bych, že tahle novinka je nejkvalitnějším proteinem na trhu.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 7:26 am 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Je to možno "predražené", ale pozrite si zloženie niektorých tých produktov. Firma Healthforce napr. každú zložku, bylinu testuje, či nebola ožiarená. Ja som napr. dlho zháňala nekontaminovanú chlorelu (na detox ortute) a spirulinu a jednou z firiem, od ktorej som nakupovala, bola práve Healthforce, mala som doma certifikáty na obsah ťažkých kovov asi od 30 firiem vo svete, ktoré vyrábajú chlorelu, lebo som ju plánovala brať v kvantách po dlhú dobu a nechcela som sa viac zamoriť ako odmoriť. Takisto probiotiká by určite stáli za zváženie, tie bývajú často dosť zlej kvality a viac mŕtve ako živé pre niekoho po ATB liečbe. Takisto majú niektoré zaujímavé doplnky výživy - ako výťažok z olivových listov - používané pri infekcii, borelióze, formuly proti parazitom. Veľmi zaujímavý produkt je ich práškový zeolit je jeden z nakvalitnejších - veľmi malé čiastočky, ktoré čiastočne prenikajú aj do krvného obehu, používala som ho na detox ortute, mne sa to nezdá až taká cena za 500 g balenie, si pozrite čo stoja tekuté zeolity, ktoré obsahujú zlomok z toho, čo tento produkt. Majú tam produkt MSM - ktorý na rozdiel od iných firiem nie je vyrábaný z ropy a odpadu papierového priemyslu, ale z rastlinných zdrojov, niektoré MSM produkty bsahujú aj ťažké kovy.

Ja to len píšem kvôli tomu, že sú tu možno chorí ľudia, ktorí niektoré tieto produkty využijú, ja som bola dlho vážne chorá a hľadala som kvalitné veci, aby som nevyhadzovala peniaze a stálo ma to veľa námahy a úsilia.

Samozrejme vždy je lepšie si odšťaviť púpavu, žihľavu, koreň lopúcha... ale kto má dnes na to čas a kto to robí pravidelne? ako kupovať napr. produkt Vitamineral green al. Vitamineralearth, ale ja keď cestujem a nemám vôbec žiadnu možnosť robenia si štiav, tak si to občas výnimočne kúpim na cesty, podobne ako ten ryžový proteín. Takisto, čo sa týka surového kakaa, sú tam dosť chuťové a kvalitatívne rozdiely. Ako určite si nebudem kupovať nejaký acai prášok, nakúpila som si do mrazničky teraz 15 kg divokých čučoriedok a je to určite lepšie riešenie. Takisto v našich podmienkach máme napr. čiernu bazu, aróniu a pod. Podobne sa mi zdajú zbytočné produkty ako prášok z moruše. Chia semienka sú tam za celkom fajn cenu. Takisto maca pri hormonálnych problémoch je fajn.

Ten vegán proteín obsahuje bielkovinu z hrachu..... Najlepšie vegánske proteíny sú na báze naklíčenej ryže, ktoré sú surové, dopĺňajú sa o konopný a hrachový proteín. Niečo o proteíne od firmy SunWarrior:

http://www.naturalnews.com/023547_SunWa ... otein.html

niečo o proteínoch:

http://www.naturalnews.com/031979_prote ... ation.html

Pre ľudí, ktorí majú problémy s trávením a alergiami, je najviac hypoalergénny ryžový proteín, ja som ho brala pri adrenálnej únave a doĺňala som ho o surový kozí kefír.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 10:47 am 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Ešte som chcela napísať, že pre slovenských zákazníkov sa tento obchod určite oplatí, pretože na SK sa nedajú lacno kúpiť kakaové bôby, kakaové maslo, prášok..., ako je tomu v Čechách - napr. gastro balenia od firmy Lifefood - veľmi drahé poštovné na SK+platba dopredu na český účet.

Gastro balenie od firmy Lifefood surových kakaových bôbov 1 kg: 749,- Kč
obchod vitalvibe.eu, 300 gramov surové kakaové bôby: 229,- Kč, cena za 1 kg: 763,- Kč (pri kurze ca. 24 Kč je to asi 30 Eur)

Cena na SK za 100 gramov kakaových bôbov od firmy Lifefood: ca. 4,70-4,95 Eur, čo je 47-49 Eur za 1 kg

takže jednoznačná výhra pre slovenského zákazníka

cena poštovného na SK u obchodu vitalvibe.eu pri objednávke nad 52 Eur sú 4 Eurá, čo je úplne prijateľné a ešte aj umožňujú platby cez paypal, platobnú kartu a na slovenský účet, čo je úplne super, takže odpadajú platby za české dobierky a prevody peňazí na český účet

Až teraz som si všimla, že Jarda tu predáva surové kakaové bôby za cenu 740,- Kč+dobierka na SK asi 250 Kč, čo je ca. 10 Eur. Takže pre SK je stále najvýhodnejší ten vitalvibe.eu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Superpotraviny"
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 6:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
bludicka píše:
Ten vegán proteín obsahuje bielkovinu z hrachu..... Najlepšie vegánske proteíny sú na báze naklíčenej ryže, ktoré sú surové, dopĺňajú sa o konopný a hrachový proteín. Niečo o proteíne od firmy SunWarrior:
V tom prvním příspěvku je o hrachovém proteinu jediná zmínečka, a to že není tak kvalitní jako rýžovej. Na tom pak vyzdvihujou chuť a jemnou konzistenci a o poměru aminokyselin tam není ani řádek. Navíc celej ten článek na mě působí jako PR. Kupte si ten výrobek hned za fantastickou cenu! Je to tam třikrát!

Ve druhém článku se pak píše jen:
Citace:
Nejlepší vegetariánská bílkoviny jsou z hnědé rýže, hrášku, a konopí. Protein z hnědá rýže je považován za největší hypo-alergenní protein, který je zvláště důležitý pro osoby s chronickými potravinovými alergiemi a leaky gut syndromem. Po smíchání s vysoce kvalitním hráškovým nebo konopným proteinem tvoří úplný zdroj bílkovin se všemi základními a rozvětveným řetězcem aminokyselin.
Ty články nemaj žádnou vypovídající hodnotu. Každopádně sem si to nastudoval a musím souhlasit, že je vhodný kombinovat hrách s rýží. Ideálně Sunwarrior Protein [rýže] a Blend [hrách, brusinka, konopí]. Na to ale bohužel nejsou prachy. Už bych konečně potřeboval tu práci.

Jsme tu OT. Můžem pokračovat ve vláknu Posilovanie.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 200 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz