Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 7:45 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 6:04 pm 
Offline

Registrován: úte bře 23, 2010 5:52 pm
Příspěvky: 1
Ačkoliv mi ke zdraví nic nechybí zkusil jsem ten váš jídelníček. Po týdnu, kdy jsem jedl jenom ovoce, zeleninu sem tam nějaký ořech a koření, no zkrátka to co tady píšete, jsem málem zhebnul. Ačkoliv celý život chodím na stolici jednou denně, při tomto pokusu to bylo jednou za celý týden, co by taky ze mě šlo po šťávách a zelenině, když je to jenom skoro samá voda.
Celý pokus skončil totálním absťákem, kdy jsem jsem neváhal jet 30km do nonstop supermarketu nakoupit si pořádný jídlo. Pečivo jsem do sebe rval už cestou k pokladně a celé kuřátko jsem sežral hned na parkovišti, chrochtaje při tom blahem. Teprve potom se mi ulevilo a nadpozemská blaženost se rozlévala po celém mém těle, měl jsem pocit, že létám. Po půllitru coca-coly jsem měl dojem, že jsem v ráji.
Celé to nápadně připomínalo absťák po nějaké droze, jenže grilované kuře není heroin, že.
Takže díky za rady, vám to možná prospívá, ale já jsem všežravec, závislý na normálním jídle. Na závislosti na jídle nevidím nic špatného. Bez příjmu potravy není života.

Toto budiž varováním pro všechny zdravé lidi, kteří by do toho chtěli jít. Není všechno zlato, co se třpytí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 7:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
lakgj píše:
Ačkoliv mi ke zdraví nic nechybí zkusil jsem ten váš jídelníček. Po týdnu, kdy jsem jedl jenom ovoce, zeleninu sem tam nějaký ořech a koření, no zkrátka to co tady píšete, jsem málem zhebnul. Ačkoliv celý život chodím na stolici jednou denně, při tomto pokusu to bylo jednou za celý týden, co by taky ze mě šlo po šťávách a zelenině, když je to jenom skoro samá voda.
Celý pokus skončil totálním absťákem, kdy jsem jsem neváhal jet 30km do nonstop supermarketu nakoupit si pořádný jídlo. Pečivo jsem do sebe rval už cestou k pokladně a celé kuřátko jsem sežral hned na parkovišti, chrochtaje při tom blahem. Teprve potom se mi ulevilo a nadpozemská blaženost se rozlévala po celém mém těle, měl jsem pocit, že létám. Po půllitru coca-coly jsem měl dojem, že jsem v ráji.
Celé to nápadně připomínalo absťák po nějaké droze, jenže grilované kuře není heroin, že.
Takže díky za rady, vám to možná prospívá, ale já jsem všežravec, závislý na normálním jídle. Na závislosti na jídle nevidím nic špatného. Bez příjmu potravy není života.

Toto budiž varováním pro všechny zdravé lidi, kteří by do toho chtěli jít. Není všechno zlato, co se třpytí.

Nikdo vás do toho nenutí a když vám připadají zdravější kuřata z umělé hmoty, vypěstovaná za 28 dní do jatečné váhy, což mě normální nepřipadá a pečivo s lahodnými éčky, vše zapijete kvalitní coca-colou a co vám může chybět. Správně píšete „Bez příjmu potravy není života“, ale narvete se umělotinou, která potravu ani zdaleka nepředstavuje. Můj názor je jasný a váš také, čili proti gustu žádný dyšputát a ať vám zdraví slouží.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 11:36 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="lakgj":3owq2b1x]Takže díky za rady, vám to možná prospívá, ale já jsem všežravec, závislý na normálním jídle. Na závislosti na jídle nevidím nic špatného. Bez příjmu potravy není života.[/quote:3owq2b1x]
Zavislost na fyzickej potrave ta ako kazda zavislost dovedie do niecoho nepekneho, to uz casom zistis sam. Potom prijdi po radu. \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 8:57 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
[quote="lakgj":kbr53a2h]Toto budiž varováním pro všechny zdravé lidi, kteří by do toho chtěli jít. Není všechno zlato, co se třpytí.[/quote:kbr53a2h]Nepochybně! Všichni ti navenek zdraví, vysoce esteticky korpulentní spoluobčané si toto varování rádi vemou k srdci a budou ho dodržovat...do momentu, než za něj budou odměněni některou z civilizačních nemocí.
PS: Bez úvodní důkladné očisty střev byl ten test jídelníčku zbytečný. Je potřeba sladit více věcí a ne jen nahradit "něco něčím jiným" a trpět hlady \":-)\" Ale i špatná zkušenost je zkušenost a už jen to, že se někdo rozhodne pro takový pokus, je užitečný impuls. Třeba to v příštím životě klapne. Hodně zdaru v tom současném \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 4:37 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Alebo, jednoducho dotyčný "lakgj" je iný metabolický typ + prešiel na naturálnu stravu príliš rýchlo, slabo žul, od začiatku to robil s nevôľou + rôzne iné faktory do toho, takže ostal zdesený, a myslí si, že taká strava urobí zle každému, aj keď mnohým pomáha ( tá strava, nie "lakgj" ). Niektorým ale nepomáha. Ostatným zas pomáha mix.... Tak či tak, všetko musia byť prírodné a čerstvé potraviny, o tom sa už ale ani netreba baviť...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 5:06 pm 
Offline

Registrován: úte bře 23, 2010 12:04 pm
Příspěvky: 18
u mna to bola otazka takmer dvoch rokov kym som sa uplne preorientoval na takuto stravu...telo dlho protestovalo..\":-)\" napokon si zvyklo...lebo muselo \":-)\"

ale okrem toho je to aj psychicky narocne zvyknut si ze pozriete do zrkadla a vidite cudziu tvar ..vsetko oblecenie mozete tak akurat vyhodit a ludia v okoli si sepkaju ze asi umierate ked tak chudnete \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz