Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 7:35 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Mám otázku : Strukoviny sa majú namáčať, aby zmäkli. Najčastejšie sa odporúčajú takéto varianty :
1. a) nechať 12 hodín vo vode, potom vodu vymeniť a dať variť
b) nechať 24 hodín vo vode, vodu vymeniť po 12-tej hodine, a potom dať variť do novej vody, nie do tej vymenenej
c) nechať 12 hodín vo vode, ale variť v tej istej vode, v ktorej bola strukovina namočená
d) nechať 24 hodín vo vode, pričom vymeníme po 12-tej hodine vodu - ale prvý a poslendý krát, lebo v tej vode budeme aj variť
2. nenamočiť vôbec, alebo stačí na 2 hodiny ( v prípade, keď sa varí lúpaná polená červená šošovica/čočka - s niečim podobným čo by tak fungovalo som sa nestretol, len s tou čočkou... ), a potom variť len 10 minút a pučiť to vydličkou, alebo iným kuchynským "nástrojom", aby z toho vznikla kaša

Je jasné, že zo strukovín ( zatiaľ sa ich nechcem vzdať ) nemôžem vkuse jesť len červenú šošovicu/čočku. Je mi jasné, že v prípade polenej lúpanej červenej šošovice je všetko najideálnejšie - stratí sa v porovnaní s prípravou iných strukovín oveľa menej živín ( 10 minútové varenie bez vymienania vody ). Je mi jasné, že pri vymieňaní vody sa strácajú vitamíny a minerály ( na ktoré MB / makrobiotika / tak veľmi nedbá - jej vec... ), ale mne to vadí - ak je to skutočne tak.
Preto sa chcem opýtať : Aký postup mi odporúčate z výberu a,b,c,d ? Lebo strukoviny ( o množstve 80 gramov v surovom stave ) varím 5 krát v týždni. A červenej lúpanej čočky sa nechcem prejesť, a ani si ňou ublížiť ( možno sa to dá, keď ju nebudem striedať - má určitú svoju energiu a niečoho viac, niečoho menej... )...
Ďakujem za odpoveď. \":)\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Mám otázku : Strukoviny sa majú namáčať, aby zmäkli. Najčastejšie sa odporúčajú takéto varianty :
1. a) nechať 12 hodín vo vode, potom vodu vymeniť a dať variť
b) nechať 24 hodín vo vode, vodu vymeniť po 12-tej hodine, a potom dať variť do novej vody, nie do tej vymenenej
c) nechať 12 hodín vo vode, ale variť v tej istej vode, v ktorej bola strukovina namočená
d) nechať 24 hodín vo vode, pričom vymeníme po 12-tej hodine vodu - ale prvý a poslendý krát, lebo v tej vode budeme aj variť
2. nenamočiť vôbec, alebo stačí na 2 hodiny ( v prípade, keď sa varí lúpaná polená červená šošovica/čočka - s niečim podobným čo by tak fungovalo som sa nestretol, len s tou čočkou... ), a potom variť len 10 minút a pučiť to vydličkou, alebo iným kuchynským "nástrojom", aby z toho vznikla kaša

Je jasné, že zo strukovín ( zatiaľ sa ich nechcem vzdať ) nemôžem vkuse jesť len červenú šošovicu/čočku. Je mi jasné, že v prípade polenej lúpanej červenej šošovice je všetko najideálnejšie - stratí sa v porovnaní s prípravou iných strukovín oveľa menej živín ( 10 minútové varenie bez vymienania vody ). Je mi jasné, že pri vymieňaní vody sa strácajú vitamíny a minerály ( na ktoré MB / makrobiotika / tak veľmi nedbá - jej vec... ), ale mne to vadí - ak je to skutočne tak.
Preto sa chcem opýtať : Aký postup mi odporúčate z výberu a,b,c,d ? Lebo strukoviny ( o množstve 80 gramov v surovom stave ) varím 5 krát v týždni. A červenej lúpanej čočky sa nechcem prejesť, a ani si ňou ublížiť ( možno sa to dá, keď ju nebudem striedať - má určitú svoju energiu a niečoho viac, niečoho menej... )...
Ďakujem za odpoveď. \":)\"

Můj názor je varianta a), ale čočka je dosti kyselinotvorná, má hodně purinů. Velice chutná je čočka klíčená, dále také hrášek a mungo, což bych vám jako alternativu určitě doporučil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 11:16 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, mungo sa dá jesť aj varená ( nenaklíčená ), bez toho aby ju bolo treba namáčať ? Totiž mne ide o zasýtenie - čo najzdravšie. Z naklíčenej sa nenajem, po prvé mi nebude chutiť ( mám jednu skúsenosť, ale z doby dávno minulej ), a po druhé, dá sa jej jesť len malé množstvo. Ide totiž o to, že budujem svalovú hmotu ( nie súťažne, len pre vlastnú radosť a spokojnosť, a s mierou ), tak potrebujem aj kalórie atď... Už teraz ich mám "len" zo "pseudoobilnín", ryže natural, zeleniny, ovocia, strukovín, orieškov a masla, čo mi stačí na množstvo telesného tuku pod 5 percent. Nechcem sa dostať napríklad na 2 percentá...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: úte úno 09, 2010 8:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, mungo sa dá jesť aj varená ( nenaklíčená ), bez toho aby ju bolo treba namáčať ? Totiž mne ide o zasýtenie - čo najzdravšie. Z naklíčenej sa nenajem, po prvé mi nebude chutiť ( mám jednu skúsenosť, ale z doby dávno minulej ), a po druhé, dá sa jej jesť len malé množstvo. Ide totiž o to, že budujem svalovú hmotu ( nie súťažne, len pre vlastnú radosť a spokojnosť, a s mierou ), tak potrebujem aj kalórie atď... Už teraz ich mám "len" zo "pseudoobilnín", ryže natural, zeleniny, ovocia, strukovín, orieškov a masla, čo mi stačí na množstvo telesného tuku pod 5 percent. Nechcem sa dostať napríklad na 2 percentá...

Ano dá, ale je to zbytečné, syrové v naklíčeném stavu vám dá o mnoho více. Velký příjem bílkovin je vždy škodlivý a nemá cenu abych se zde stále dokola opakoval. Pokud je pro vás přednější nějaká muskulatura před zdravím, ta se vrhněte do pilulek a nakynete jako fík. Sice budete tak do 35 let naprosto zdravotně v hajzlu, ale nabušenej jako ze žurnálu. Podle mého názoru normální ženská, před hromadou pomíjivých svalů se slušnou šancí na impotenci, upřednostní mozek a fungující pyj. Na to bílkoviny nepotřebujete, zde jsou spíše na závadu a výborně fungují lehce vstřebatelné cukry, které jsou prakticky ve všem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 7:49 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Už týždeň nekonzumujem strukoviny ( bol som navyknutý 5 - 6 krát za týždeň ), no stále konzumujem obilniny ( pohánka, pšeno, ryža natural, alebo 2-3 dňový špaldovo-ražný kváskový celozrný chlieb - ten asi len 1 týždenne ). Chcem sa opýtať pán Jarda :
Čo je väčšie zlo - obilniny, alebo strukoviny ? Totiž aj pohánka a pšeno sú bohaté na bielkoviny, no pšeno ( jáhly ) "vyhráva" v tom, že aj varené má neutrálne pH, alebo jemne zásadité ( strukovina to nespĺňa žiadna - varená ). Čo sa týka klíčenia strukovín - tu sa bojím trochu... MB ( makrobiotika ) vraví, že klíčené potraviny sú príliš JIN, a preto sa hodia len na jar a leto. Jar ešte nie je ( podľa počasia )... a myslím, že nejakých 20g naklíčených strukovín bude akurát vitamínová a minerálna "bomba", no chutiť to bude príliš škrobovito. Vy, pán Jarda, jedávate naklíčené strukoviny, a ak áno, ako často a v akom množstve ?
Ďakujem za odpoveď ( môže sa pridať s odpoveďou ešte hocikto, konkrétne aj Xion - aktívny člen... \":D\" )

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Už týždeň nekonzumujem strukoviny ( bol som navyknutý 5 - 6 krát za týždeň ), no stále konzumujem obilniny ( pohánka, pšeno, ryža natural, alebo 2-3 dňový špaldovo-ražný kváskový celozrný chlieb - ten asi len 1 týždenne ). Chcem sa opýtať pán Jarda :
Čo je väčšie zlo - obilniny, alebo strukoviny ? Totiž aj pohánka a pšeno sú bohaté na bielkoviny, no pšeno ( jáhly ) "vyhráva" v tom, že aj varené má neutrálne pH, alebo jemne zásadité ( strukovina to nespĺňa žiadna - varená ). Čo sa týka klíčenia strukovín - tu sa bojím trochu... MB ( makrobiotika ) vraví, že klíčené potraviny sú príliš JIN, a preto sa hodia len na jar a leto. Jar ešte nie je ( podľa počasia )... a myslím, že nejakých 20g naklíčených strukovín bude akurát vitamínová a minerálna "bomba", no chutiť to bude príliš škrobovito. Vy, pán Jarda, jedávate naklíčené strukoviny, a ak áno, ako často a v akom množstve ?
Ďakujem za odpoveď ( môže sa pridať s odpoveďou ešte hocikto, konkrétne aj Xion - aktívny člen... \":D\" )

Jednoznačně obilniny, hlavně ty s lepkem. Na pseudoobiloviny se to nevztahuje, ty jsou celkem v pohodě. To je blbost, snězte fazole a změřte si pH moče. Klíčené luštěniny se dají jíst v rozumném množství pořád.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2010 1:44 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="NOWOCAYN":14zs315t]Už týždeň nekonzumujem strukoviny ( bol som navyknutý 5 - 6 krát za týždeň ), no stále konzumujem obilniny ( pohánka, pšeno, ryža natural, alebo 2-3 dňový špaldovo-ražný kváskový celozrný chlieb - ten asi len 1 týždenne ). Chcem sa opýtať pán Jarda :
Čo je väčšie zlo - obilniny, alebo strukoviny ? Totiž aj pohánka a pšeno sú bohaté na bielkoviny, no pšeno ( jáhly ) "vyhráva" v tom, že aj varené má neutrálne pH, alebo jemne zásadité ( strukovina to nespĺňa žiadna - varená ). Čo sa týka klíčenia strukovín - tu sa bojím trochu... MB ( makrobiotika ) vraví, že klíčené potraviny sú príliš JIN, a preto sa hodia len na jar a leto. Jar ešte nie je ( podľa počasia )... a myslím, že nejakých 20g naklíčených strukovín bude akurát vitamínová a minerálna "bomba", no chutiť to bude príliš škrobovito. Vy, pán Jarda, jedávate naklíčené strukoviny, a ak áno, ako často a v akom množstve ?
Ďakujem za odpoveď ( môže sa pridať s odpoveďou ešte hocikto, konkrétne aj Xion - aktívny člen... \":D\" )[/quote:14zs315t]
Ja som Ti uz nazor na MB napisal, urcite su JIN, to vychodni majstri vedia velmi dobre vycitit, tak preto treba pohnut zadkom, a urobit par zhybov, a tie su tak jang, ze aj keby si jedol cely den v zime grepy, tak ti teda zima urcite nebude. \":-)\"
Varene strukoviny vyrad, radsej si ponechaj pohanku, pseno a za zmienku stoji aj spaldova psenica ktorou liecila Hildegarda. Na ostatne sa vybodni, ryzu ponechaj na hnackove obdobia. \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 10:00 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
Potřeboval bych poradit, jakou kupujete červenou čočku, aby vám klíčila? Koupil jsem od Countrylifu tu neloupanou a vyklíčila mi asi desetina. Zatím co ta vyklíčená skoro už kvete, se zbytkem se nic neděje. Děkuji předem za tip.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 9:42 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Proč neklíčíte obyčejnou čočku? Je levnější a vyklíčila mi vždy. Červenou jsem viděla snad jen půlenou. Rychle se uvaří, ale jinak nevím, jaká by měla mít pozitiva.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 6:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
Kometa píše:
Proč neklíčíte obyčejnou čočku? Je levnější a vyklíčila mi vždy. Červenou jsem viděla snad jen půlenou. Rychle se uvaří, ale jinak nevím, jaká by měla mít pozitiva.

Protože červená je nejlépe stravitelná. Doporučuje ji i Jarda. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 8:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Marťan píše:
Potřeboval bych poradit, jakou kupujete červenou čočku, aby vám klíčila? Koupil jsem od Countrylifu tu neloupanou a vyklíčila mi asi desetina. Zatím co ta vyklíčená skoro už kvete, se zbytkem se nic neděje. Děkuji předem za tip.

To jsem nikdy nezkoušel, klíčím normální a u té nemám problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 8:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Marťan píše:
Protože červená je nejlépe stravitelná. Doporučuje ji i Jarda. \":wink:\"

To je sice pravda, ale pokud jde o klíčení, to se bavíme o něčem jiném.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2011 6:23 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Jarda píše:
To je sice pravda, ale pokud jde o klíčení, to se bavíme o něčem jiném.

chcel by som sa spytat ako to je s naklicenymi strukovinami, co sa tyka pH...totiz vacsina strukovin posobi kyselo, teda hlavne sosovica...zmeni sa nieco v pH, ak trebars taka sosovica naklici? a celkovo ako to je z klicenymi obilninami? mozu sa stat po nakliceni zasadotvorne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: pon říj 31, 2011 8:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
chcel by som sa spytat ako to je s naklicenymi strukovinami, co sa tyka pH...totiz vacsina strukovin posobi kyselo, teda hlavne sosovica...zmeni sa nieco v pH, ak trebars taka sosovica naklici? a celkovo ako to je z klicenymi obilninami? mozu sa stat po nakliceni zasadotvorne?

Sice se jejich stravitelnost a tím pádem i kyselinotvornost dost změní, ale že budou přímo zásadotvorné, to asi ne, nebo určitě ne u každého. Dost bude záležet na kvalitním trávení daného jedince a luštěniny jsou obecně dost špatně stravitelné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LUŠTENINY ( STRUKOVINY )
PříspěvekNapsal: stř dub 25, 2012 2:41 pm 
Offline

Registrován: úte dub 24, 2012 10:28 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaký je váš názor na konzumaci luštěnin pouze v "namočeném" stavu. Na vitariánskou stravu zrovna přecházím a zatím nechci, aby o tom někdo věděl, nedaří se mi ale zajistit si dostatek ovoce a zeleniny, abych se dost najedla a luštěniny jsou docela syté a řekla bych že i bohaté na živiny, jenom to klíčení zabere nějaký čas, kdežto namočená cizrna je za nějakých 10 hodin snadno konzumovatelná a chuťově výborná. Je tedy nutné nechat ji vyklíčit?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz