Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř črc 01, 2015 7:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 06, 2015 1:10 pm
Příspěvky: 9
Bydliště: Hostivice
Dobrý den, toto fórum čtu už delší dobu, ale až nyní jsem se odhodlal k položení dotazu týkajícího se doplňků stravy, které začínám brát. Dnes mám jednodenní hladovku, zítra návratovku, takže až od pátku. Nevím, zda je vhodné v návratovce brát vitamíny.

Prosím, můžete mi říci, zda tato kombinace není už moc?

Ráno na lačno - kmínový olej+0,5 litrů vody
Před snídaní - hlíva ústřičná v tabletě
Během snídaně - probiotics v tabletě+česnek v tabletě+rybí tuk v tabletě
Před oběděm 30 min. - čaj z ostropestřce
Před večeří - hlíva ústřičná v tabletě
Před spaním - čaj z ostropestřce

Nyní jsem si ještě objednal - grepové kapky na posílení imunity a hlavně boji proti kvasinkám, berou se 2xdenně, takže zde by to bylo po snídani a po obědě ve vodě.
Plus ještě navíc rakytníkový olej - ten bych bral 2x denně 1 lžičku, takže před snídaní a před večeří.

Je to prosím takto v pořádku, nebo je možné, že by organismus mohl reagovat přehnaně na moc antioxidantů a pod.

Děkuji Vám

_________________
Dotaz zde pokládám pouze s vědomím, že jsem učinil vše pro to, abych nalezl odpověď jinde, leč se mi jí nedostalo, nebo nebyla pro mne v dostatečné kvalitě zodpovězena.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2015 6:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
domorodec píše:
Dobrý den, toto fórum čtu už delší dobu, ale až nyní jsem se odhodlal k položení dotazu týkajícího se doplňků stravy, které začínám brát. Dnes mám jednodenní hladovku, zítra návratovku, takže až od pátku. Nevím, zda je vhodné v návratovce brát vitamíny.

Prosím, můžete mi říci, zda tato kombinace není už moc?

Ráno na lačno - kmínový olej+0,5 litrů vody
Před snídaní - hlíva ústřičná v tabletě
Během snídaně - probiotics v tabletě+česnek v tabletě+rybí tuk v tabletě
Před oběděm 30 min. - čaj z ostropestřce
Před večeří - hlíva ústřičná v tabletě
Před spaním - čaj z ostropestřce

Nyní jsem si ještě objednal - grepové kapky na posílení imunity a hlavně boji proti kvasinkám, berou se 2xdenně, takže zde by to bylo po snídani a po obědě ve vodě.
Plus ještě navíc rakytníkový olej - ten bych bral 2x denně 1 lžičku, takže před snídaní a před večeří.

Je to prosím takto v pořádku, nebo je možné, že by organismus mohl reagovat přehnaně na moc antioxidantů a pod.

Děkuji Vám

Při půstu a návratovce bych nic nebral a pokud jde o ty doplňky tak proč ne, tam problém není, akorát čaj z ostropestřce je spíše na škodu, než že by léčil, to jsem zde již probíral. Dejte si raději kašičku z ostropestřce, ta opravdu funguje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 20, 2015 8:15 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 06, 2015 1:10 pm
Příspěvky: 9
Bydliště: Hostivice
Dobrý den, moc děkuji. Nyní jsem ve fázi, kdy jsem vysadil všechny doplňky a mám tři dny monodietu -čili tři dny pouze jablka a voda. Těším se na zázraky, které to udělá s mým tělem a mou kůží. Pak se zase vrátím k těm doplňkům.

_________________
Dotaz zde pokládám pouze s vědomím, že jsem učinil vše pro to, abych nalezl odpověď jinde, leč se mi jí nedostalo, nebo nebyla pro mne v dostatečné kvalitě zodpovězena.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 5:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
domorodec píše:
Dobrý den, moc děkuji. Nyní jsem ve fázi, kdy jsem vysadil všechny doplňky a mám tři dny monodietu -čili tři dny pouze jablka a voda. Těším se na zázraky, které to udělá s mým tělem a mou kůží. Pak se zase vrátím k těm doplňkům.

Tak mělo by to fungovat, tělu se zásadně odlehčí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz