Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 7:47 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Strava a nadýmání
PříspěvekNapsal: pát čer 13, 2014 1:27 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu. Pobolívá mě v levém podžebří a trpím nadýmáním. Vyčetla jsem, že to bude pravděpodobně slinivka. Přešla jsem tedy ze syrové zeleniny na vařenou + obiloviny a trochu bílkovin (sýr, vejce, maso vyjímečně) a tuky (oliv.olej, máslo, ořechy), užívám laktobacily a espumisan proti nadýmání. Vše mi celkem pomáhá. Jediné co mě trochu děsí, je, že cítím ze svého dechu občas aceton a také se mi dělají hodně modřiny. Celkově se cítím dost unavená. Stav se paradoxně lepší pokud hřeším a dám si normální jídlo. Maso, pečivo a pod. Zase se tím nechci cpát pořád. Takže teď úplně nevím jak na to. Souvisí ty modřiny se slinivkou. Máte někdo zkušenost? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 8:02 pm 
Offline

Registrován: pon čer 16, 2014 7:52 pm
Příspěvky: 6
Dobrý den pane Zajíček,
mám na vás prosbu, dotaz:

Mrkněte do přílohy na fotografie., zde je mé břicho jak vypadá po nějakém jídle a je tam i fotka jak mi do rána splaskne, né úplně..už jsem dělala jednou šanku, dvě očisty jater,

Přílohy:
fV-xtGk4jZZVmL61IPNB2lrw7_bL_8_8JODpRh56n5UegEiF1vgOWBFkGy6dcKc6GHwzRoY.jpg
fV-xtGk4jZZVmL61IPNB2lrw7_bL_8_8JODpRh56n5UegEiF1vgOWBFkGy6dcKc6GHwzRoY.jpg [ 19.27 KiB | Zobrazeno 14256 krát ]
52i3To8Aqk70_5eF99ObcDTWFWyPC_621zYcMgk1tbpxG2R5MNZkwu-CccR7jv3QNpqJ3KA.jpg
52i3To8Aqk70_5eF99ObcDTWFWyPC_621zYcMgk1tbpxG2R5MNZkwu-CccR7jv3QNpqJ3KA.jpg [ 18.68 KiB | Zobrazeno 14256 krát ]
3K3RgdCix5_A9sJWSZ32JylFwKPvxhbhvgqfJFdOirt75UvEpcW5FQLxRPsOfVCHKwlcExU.jpg
3K3RgdCix5_A9sJWSZ32JylFwKPvxhbhvgqfJFdOirt75UvEpcW5FQLxRPsOfVCHKwlcExU.jpg [ 19.15 KiB | Zobrazeno 14256 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 9:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="nesky":13863frc]Dobrý den pane Zajíček,
mám na vás prosbu, dotaz:

Mrkněte do přílohy na fotografie., zde je mé břicho jak vypadá po nějakém jídle a je tam i fotka jak mi do rána splaskne, né úplně..už jsem dělala jednou šanku, dvě očisty jater,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 11:48 pm 
Offline

Registrován: pon čer 16, 2014 7:52 pm
Příspěvky: 6
Diky,ja studuju,pročitam, jen sem chtěla poradit co by to tak mohlo být,střeva sem si už pročistila,dvakrát

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 7:34 am 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Zcela jistě Vás trápí kandidóza, proto máte nafouklé břicho. Pomůže jedině přísná protiplísňová dieta bez cukru a ovoce. Léčbu by urychlila kyselina kaprylová (nejkvalitnější vyrábí Solgar) nebo Nystatin (v ČR těžko k sehnání).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 10:34 am 
Offline

Registrován: pon čer 16, 2014 7:52 pm
Příspěvky: 6
děkuji, chci se jen zeptat, v jídelníčku se píše že se může maso..jenže já ho nejím, dá se nahradit sojou, tofu, tempehem? nebo čím ještě? protože jinak mi tam toho v jídelníčku moc nezbývá


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 10:49 am 
Offline

Registrován: pon čer 16, 2014 7:52 pm
Příspěvky: 6
předpokládám že se nesmí ani pivo co :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 1:34 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
Na nafouklé břicho je nejlepší pravidelný klystýr, nebo ještě lépe, domácí hydrocolon. A samozřejmě současně změnit i stravu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 5:40 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
nesky píše:
předpokládám že se nesmí ani pivo co :/

Vubec zadny alkohol, takze ani pivo. \":mrgreen:\"
Tady si to vse nastuduj.
Aktuální verze protikvasinkové tabulky http://www.ulozto.cz/xk5XkTA/protikvasi ... -sakul-xls


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 6:01 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
nesky píše:
děkuji, chci se jen zeptat, v jídelníčku se píše že se může maso..jenže já ho nejím, dá se nahradit sojou, tofu, tempehem? nebo čím ještě? protože jinak mi tam toho v jídelníčku moc nezbývá

Nahradou masa jsou treba mandle, dynova seminka, adzuki fazole, cervena cocka, vajicka, nebo doma vyrobeny jogurt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 6:10 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
nesky píše:
děkuji, chci se jen zeptat, v jídelníčku se píše že se může maso..jenže já ho nejím, dá se nahradit sojou, tofu, tempehem? nebo čím ještě? protože jinak mi tam toho v jídelníčku moc nezbývá

Soju, tofu ani tempeh nejez. Jsou to mrtve produkty, jak rika pan Jarda. V lusteninach je protein ...takze muzes treba jist naklicene mungo, cocku a hrasek. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 6:34 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Nesky a cetla jsi tohleto? ...

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 10:14 pm 
Offline

Registrován: pon čer 16, 2014 7:52 pm
Příspěvky: 6
Ano to už jsem taky četla ten odkaz a ty rady..už mi volal dnes pan Zajíček a budu si dělat xx testů co by to tak mohlo být., zatím to jsou jen spekulace. a zítra jdu na ledvinovou očistu už tu na mě svítěj dva melouny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: stř čer 18, 2014 11:56 am 
Offline

Registrován: pon čer 16, 2014 7:52 pm
Příspěvky: 6
někde sem četla že velmi suché víno se může, tak aspoň to.. nejsem ulítlá na alko ale občas člověk když jde sem tam za kultůrou, vždyť to znáte \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: břicho jako balón
PříspěvekNapsal: stř čer 18, 2014 9:28 pm 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 8:13 am
Příspěvky: 19
Kousáš dobře potravu? Dodržuješ dělenou stravu? Nepřejídáš se? (tohle je individuální,někdo snese objemově hrozně moc jídla a někdo zase málo). Tohle jsou základní návyky,které obvykle s trávením hodně pomohou.
Zkoušela jsi po očistě střev laktobacily (domácí kefír anebo tobolky) ? Často je důležité posílit mikroflóru po několika vypláchnutích... \":wink:\"

Jinak souhlas s ostatními, vyřaď lepek ihned,stejně jako mléko,cukr atd.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz