Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 2:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 122  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2009 9:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Jindra píše:
Jaroslave prosím Vás, jaký tvaroh používáte Vy? Mám koupit běžný kravský tvaroh v prodejně potravin? Víte, než si zajistím kvalitní bio tvaroh od soukromníka z nedaleké farmy (z nepasterovaného nehomogenizovaného kravského mléka, někdy i kozího, už to mám domluvené, ale bude až cca za měsíc), rád bych použil běžný tvaroh z prodejny, dá se to tak udělat? Děkuji předem za odpověď.
Manželka ho většinou nosí z prodejny racionální výživy a snaží se nosit kozí. Jinak tady je s kozím mlékem docela problém i když občas mi ho jeden známý nechává a pak si tvaroh vyrábím sám, což je naprosto ideální řešení. Klidně můžete použít běžný tvaroh, nebo bílý jogurt a dokonce jsem jednou aplikoval směs jogurtu a kefíru cca 2:1 a bylo to také ono.
Právě jsem nakoupil kilo kozího bílého bio jogurtu a půl litru kozího bio kefíru, že vyzkouším Vaši směs jogurtu a kefíru cca 2:1. Už dříve jste uváděl, že tučnost by měla být kolem deseti procent (klíďo víc), ale to, co jsem dnes nakoupil, má na štítku "min. 3 % tuku". Bude to nějak významně na závadu...? Mám obavy, že sehnat něco tučnějšího bude problémek. Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2009 10:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Právě jsem nakoupil kilo kozího bílého bio jogurtu a půl litru kozího bio kefíru, že vyzkouším Vaši směs jogurtu a kefíru cca 2:1. Už dříve jste uváděl, že tučnost by měla být kolem deseti procent (klíďo víc), ale to, co jsem dnes nakoupil, má na štítku "min. 3 % tuku". Bude to nějak významně na závadu...? Mám obavy, že sehnat něco tučnějšího bude problémek. Děkuji!

To není z mé hlavy, ta tučnost, jedná se o doporučení Dr. Johanny Budwig a řeknu na rovinu, že jediný důvod, kterým si to dovedu rozumně vysvětlit, je vyvážený poměr omega 3 a omega 6 mastných kyselin ve výsledném produktu. Sám to tak, jak píšu, používám a poměr tuku v takovémto případě opravdu nezkoumám, ono také záleží k čemu to jíte a pokud bude součástí toho jídla nějaký významnější zdroj omega 6 mastné kyseliny, třeba slunečnicové semínko, tak je to asi jedno. Dle mého názoru je nejpodstatnější ta reakce se sirnými proteiny a ta proběhne, ať tam tuk je, nebo není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2009 10:53 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Jindra":5koi93f4]Právě jsem nakoupil kilo kozího bílého bio jogurtu a půl litru kozího bio kefíru, že vyzkouším Vaši směs jogurtu a kefíru cca 2:1. Už dříve jste uváděl, že tučnost by měla být kolem deseti procent (klíďo víc), ale to, co jsem dnes nakoupil, má na štítku "min. 3 % tuku". Bude to nějak významně na závadu...? Mám obavy, že sehnat něco tučnějšího bude problémek. Děkuji![/quote:5koi93f4]
Tak presne toto, okolo mnozstva tuku, riesim teraz aj ja. Bohuzial, neviem najst nic, coho by som sa chytil.
V tomto clanku priam doporucuju nizkotucny tvaroh

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2009 11:03 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Co vlastne ovplyvnuje pomer mliecny vyrobok:lanovy olej? Je rozdiel prijat rovnake mnozstvo oleja , ale v roznom pomere?
Je v pohode zjest sirnu patlaninu v ovocnom salate s ananasom a papajou? Tak ma napadlo, ze tieto dva druhy ovocia stiepia bielkoviny, ci to nemoze nejak narusit vazbu v bielkovinach. Alebo je ta vazba medzi aminokyselinami, ktore ananas ani papaja uz viac nerozstiepi?

Este jedna vec, ohladne "predavkovania" z dlhodobeho uzivania lanoveho oleja som nasiel:
http://www.healingdaily.com/detoxificat ... axseed.htm

Hned nazaciatku tam pisu, ze vraj kvoli pomeru 4:1 (omega 3 : omega 6) hrozia negativne vplyvy. Myslite, ze vazne je pri dlhodobom uzivani sirnej patlaniny a uz ziadnych inych tukov vsetko ok?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 10:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jaroslave dobrý den, se mnou je zle \":?\"
Oba synové jsou dost nachrmlaní (kašel, horečky... chřipka), dnes ráno vidím, že jsem to chytil od nich, takže je zle. Mám kašel, který pěkně řeže v krku. Moje teplota zatím zvýšená jen zanedbatelně.
Ihned jsem teď nasadil 100% reverzi uriny (což je dle knihy Partyková: Urinoterapie a nemoci výborná věc), dal 1000 mg vit. C se šípkem a uvažuji o jídle - zda dát urinový půst, nebo mírně jíst (buď jen čerstvě lisované šťávy, anebo sirnou patlaninu, kterou jsem konečně udělal, však jsem Vám kvůli patlanině teď v páteční poledne volal, ale povedla se, patlanina je moooc dobrá). Samozřejmě, hlavní zbraní bude MMS, ale nemá se dávat nalačno, tak bych měl prvně něco sníst?
Prosím Vás, pár otázek:
- vitamín C (tablety 1000 mg se šípkem) mám brát jak často? Sice účinkuje 12 hodin, ale tělo určitě céčko potřebuje, takže... po 2 hodinách?
- nevadí výše uvedená urinoterapie s uvedeným braním vitamínu C?
- jak mám při své postavě 186cm/73kg dávkovat MMS? Kolik kapek a jak často? Mám nějak počet kapek v nějakém intervalu zvyšovat? Samozřejme se teď vrhám na MMS fórum hledat info.
- ohledně jídla: mám střídmě jíst, nebo pouze pít čerstvé šťávy a na hlad bych si dal dávečku sirné patlaniny, lze to?
- sirnou patlaninu raději s ovocem nebo zeleninou?
- jestli sirná patlanina v mém stavu nevadí, normálně bych ji rád 2x nebo 3x denně jedl, však očista krevního řečiště uškodit nemůže?
- co bych měl ještě dále dělat proti té mojí viróze?

Prosím Vás, dejte mi nástřel akcí, které mám proti chřipce s kašlem podnikat. Moooc děkuji! Jindra

P.S. Uff omlouvám se, dotaz jsem měl vložit do vlákna o MMS, protože MMS chci použít jako hlavní zbraň)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 5:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Po telefonické konzultaci s Jaroslavem jsem provedl:
    - výplach žaludku a klystýr
    - najel jsem na půst o urině a vodě
    - vitamín C žádný neberu
    - a to hlavní, MMS. Jaroslave doporučil jste 2 kapky, za hodinu 4 kapky a za další hodinu 6 kapek, dále již nestupňovat, tj. každou hodinu 6 kapek. Je mi pořád moc bídně (slabost, lehké motání a bolest hlavy, jakýsi tlak v očích, nepříjemný kašel, střední bolest zádového a lýtkového svalstva i asi ledvin; teplotu ani rýmu nemám, studené ruce), tak jsem neukázněně najel až na 8 kapek, které teď periodicky beru.
    - manželka teď koupila ananasy, tak najedu na ananasové ščávy kvůli doplnění enzymů, jak jste říkal. Neznám dávkování, tak na šnekovém lisu odščavím půlku ananasu a za důkladného proslinění si ščávu vychutnám. Další půlku ananasu buď večer nebo až ráno na dopoledne s sebou do práce. Škoda, že se ananasovou ščávou asi nastartuje trávení? To mne pak asi přepadne pořádnej hlad.
    - při každém pití vody mám lehké pocity na zvracení, tak asi snížím dávkování na Vámi doporučených 6 kapek... ano, pokračuji jen se šesti kapkami každou hodinu
    - no a říkám si, že mi asi navzdory vitariánství chybí spousta draslíku a minerálů, když tak čtu na MMS fóru toto pojednání... Dneska už asi vážně jsou kupované ovoce a zelenina na tyto složky velmi, velmi chudé a vlastní zahrádku teď samozřejmě máme zazimovanou. Proto bych měl s Jaroslavem probrat, jaké doplňky pravidelně (možná jen přes zimu) brát, abych tento deficit srovnal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 7:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 68
Bydliště: Psáře
Jindro, Jindro.. a co Víra a pokora? buď rád za svou "nemoc", donutí tě se zastavit a přemýšlet, Ježíš by řekl: "malověrný, proč pochybuješ"!? Dej si tři dny půst a jsi zdráv...no nic ve zlym \":D\" .. Minulý týden jsem byl taky "nemocný" na chvilku jsem propadl malověrnosti a trudomyslnosti,-říkal sem si, to neni fér, dělám vše jak se patří a chtl sem mezi lidma bacila. Pak jsem meditoval a (v pokoře) zjistil jsem, že vše je tak jak má být (v nákupním centru jsem zapochyboval, - kolem mě tisíce lidí a můj "Rozum" mi říkal: "to by bylo abys něco nechyt, když všichni kolem kejchaj" a jelikož Slovo tvoří...tak se tak stalo). Kdybych byl pevný ve víře (v sebe) nestalo by se tak (možná) Jeden příklad: po pár týdnech mé "závislosti" na patlanině jsem ji doporučil kamarádovi. Žádný pozitivní efekt se jaksi nedostavil, on mi řekl: "no jó když ty tomu věříš a pak to funguje", a já na to: "a co ti brání věřit"...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 7:37 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
PavelZ píše:
Jindro, Jindro.. a co Víra a pokora? buď rád za svou "nemoc", donutí tě se zastavit a přemýšlet, Ježíš by řekl: "malověrný, proč pochybuješ"!? Dej si tři dny půst a jsi zdráv...no nic ve zlym \":D\" .. Minulý týden jsem byl taky "nemocný" na chvilku jsem propadl malověrnosti a trudomyslnosti,-říkal sem si, to neni fér, dělám vše jak se patří a chtl sem mezi lidma bacila. Pak jsem meditoval a (v pokoře) zjistil jsem, že vše je tak jak má být (v nákupním centru jsem zapochyboval, - kolem mě tisíce lidí a můj "Rozum" mi říkal: "to by bylo abys něco nechyt, když všichni kolem kejchaj" a jelikož Slovo tvoří...tak se tak stalo). Kdybych byl pevný ve víře (v sebe) nestalo by se tak (možná) Jeden příklad: po pár týdnech mé "závislosti" na patlanině jsem ji doporučil kamarádovi. Žádný pozitivní efekt se jaksi nedostavil, on mi řekl: "no jó když ty tomu věříš a pak to funguje", a já na to: "a co ti brání věřit"...

I ja verim patlanine a efekt sa dostavil! Kto veri, ten ma. Zakon vesmiru.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 7:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 68
Bydliště: Psáře
a kdo nemá, příjde i o to co si myslel že má \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 7:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Co vlastne ovplyvnuje pomer mliecny vyrobok:lanovy olej? Je rozdiel prijat rovnake mnozstvo oleja , ale v roznom pomere?
Je v pohode zjest sirnu patlaninu v ovocnom salate s ananasom a papajou? Tak ma napadlo, ze tieto dva druhy ovocia stiepia bielkoviny, ci to nemoze nejak narusit vazbu v bielkovinach. Alebo je ta vazba medzi aminokyselinami, ktore ananas ani papaja uz viac nerozstiepi?

Este jedna vec, ohladne "predavkovania" z dlhodobeho uzivania lanoveho oleja som nasiel:
http://www.healingdaily.com/detoxificat ... axseed.htm

Hned nazaciatku tam pisu, ze vraj kvoli pomeru 4:1 (omega 3 : omega 6) hrozia negativne vplyvy. Myslite, ze vazne je pri dlhodobom uzivani sirnej patlaniny a uz ziadnych inych tukov vsetko ok?

Poměr zase tak moc nevadí a je možné aplikovat od 1:1 do 1:4, poměr dle vlastní chuti. Jíst to s ovocem nevadí, naopak se to v původní receptuře doporučuje. Zda to může ovlivnit tu vazbu jednoznačně zodpovědět nedovedu, ale domnívám se, že ne, sirné proteiny totiž chemicky reagují se složkami oleje. Ten článek si přečíst nedovedu, jsem starší ročník a nás bohužel učili na škole jinou přátelskou řeč, ale předpokládám, že se týká čistého oleje a v sirné patlanině to neplatí, té se dá konzumovat relativně veliké množství zcela bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 7:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Pavle jestli třídenní půst pomůže, jdu do něj, to by neměl být problém. Teď momentálně mám pocity, že bych si nejradši přál umřít.
Je mi dost mizerně. Ananas jsem vůbec neměl, protože bych asi nastartoval pěkný hlad. Jednodušší je nejíst vůbec.
Začínám na tom být bídně s psychikou, můj stav se nelepší. Dost mne bolí ledviny, nechápu, že navzdory pití, už jsem možná tři hodiny nemočil! Takže to není urinový půst, ale jen půst o vodě a MMS. Momentálně si nedovedu představit další dávku MMS a pití vody vůbec, protože mám žaludek plný vody od pití a ta voda jako by z žaludku neodtékala... proto taky nemočím... Začínám se bát, jestli si neuškodím. Mám pocity, jako bych proti té chřipce nic nedělal... což mi přijde nebezpečné...
Tlak v ledvinách roste, asi jde o hodně rychlý detox, a proto končím s pitím uriny, aby se detoxikace zmírnila, zpomalila. MMS asi budu brát dál, to asi jo, ale až to půjde; teď jsem nacpanej vodou a nemůžu pít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Po telefonické konzultaci s Jaroslavem jsem provedl:
    - výplach žaludku a klystýr
    - najel jsem na půst o urině a vodě
    - vitamín C žádný neberu
    - a to hlavní, MMS. Jaroslave doporučil jste 2 kapky, za hodinu 4 kapky a za další hodinu 6 kapek, dále již nestupňovat, tj. každou hodinu 6 kapek. Je mi pořád moc bídně (slabost, lehké motání a bolest hlavy, jakýsi tlak v očích, nepříjemný kašel, střední bolest zádového a lýtkového svalstva i asi ledvin; teplotu ani rýmu nemám, studené ruce), tak jsem neukázněně najel až na 8 kapek, které teď periodicky beru.
    - manželka teď koupila ananasy, tak najedu na ananasové ščávy kvůli doplnění enzymů, jak jste říkal. Neznám dávkování, tak na šnekovém lisu odščavím půlku ananasu a za důkladného proslinění si ščávu vychutnám. Další půlku ananasu buď večer nebo až ráno na dopoledne s sebou do práce. Škoda, že se ananasovou ščávou asi nastartuje trávení? To mne pak asi přepadne pořádnej hlad.
    - při každém pití vody mám lehké pocity na zvracení, tak asi snížím dávkování na Vámi doporučených 6 kapek... ano, pokračuji jen se šesti kapkami každou hodinu
    - no a říkám si, že mi asi navzdory vitariánství chybí spousta draslíku a minerálů, když tak čtu na MMS fóru toto pojednání... Dneska už asi vážně jsou kupované ovoce a zelenina na tyto složky velmi, velmi chudé a vlastní zahrádku teď samozřejmě máme zazimovanou. Proto bych měl s Jaroslavem probrat, jaké doplňky pravidelně (možná jen přes zimu) brát, abych tento deficit srovnal.

Dnes jsem měl rušný den a dostal jsem se k tomu až nyní. Mimo času nutného pro pacienta, který přijel vlakem, mám problém i se zamrzlou špatnou naftou ve svém autě a vyjedu asi až na jaře. Co se týká MMS, jsou reakce velice různé, ale pokud to nevyřeší 6 kapek každou hodinu, tak bych druhý den MMS vysadil a nasadil bych megadávky vitamínu C, kde v takovémto případě vidím jako použitelnou dávku alespoň 10000 mg rozdělených do celého dne. Takové množství vitamínu C ovšem není dobré brát při hladovce a viděl bych vhodné lehké ovocné, nebo zeleninové saláty v nějakém rozumném množství. Vitariánství zdaleka není schopno zajistit vše potřebné pro zdravý organizmus a pokud se kouknete jenom na vitamín C, tak tušíte jak to asi vypadá s jinými látkami. To, co píše PavelZ, bych nepodceňoval a právě víra ve schopnosti vlastního organizmu nepochybně zabírá velice dobře. Také vám jeho příspěvek mimo jiné potvrzuje tu moji radu vyčistit se a hladovět, čímž se dá chřipka zlikvidovat za 24 hodin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 8:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Já mám teď pocit, že se mi nějak blokly ledviny, vždyť piju, ale už hodiny nemočím, ledviny cítím čím dál víc, už solidně bolí. Takže teď teď potřebuju řešit močení a pak teprve, zda zůstanu u půstu nebo ne... Budu muset Jardovi ještě teď zavolat, ledviny mne bolí \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Pavle jestli třídenní půst pomůže, jdu do něj, to by neměl být problém. Teď momentálně mám pocity, že bych si nejradši přál umřít.
Je mi dost mizerně. Ananas jsem vůbec neměl, protože bych asi nastartoval pěkný hlad. Jednodušší je nejíst vůbec.
Začínám na tom být bídně s psychikou, můj stav se nelepší. Dost mne bolí ledviny, nechápu, že navzdory pití, už jsem možná tři hodiny nemočil! Takže to není urinový půst, ale jen půst o vodě a MMS. Momentálně si nedovedu představit další dávku MMS a pití vody vůbec, protože mám žaludek plný vody od pití a ta voda jako by z žaludku neodtékala... proto taky nemočím... Začínám se bát, jestli si neuškodím. Mám pocity, jako bych proti té chřipce nic nedělal... což mi přijde nebezpečné...
Tlak v ledvinách roste, asi jde o hodně rychlý detox, a proto končím s pitím uriny, aby se detoxikace zmírnila, zpomalila. MMS asi budu brát dál, to asi jo, ale až to půjde; teď jsem nacpanej vodou a nemůžu pít.

Nepíšete, kolik kapek MMS jste již v průběhu dne zkonzumoval, ale při vyšších dávkách jsou ledviny i játra hodně cítit, než se vyčistí. Navíc je to zásada a dost podstatné je tedy i pH moče, pokud jste již moc vysoko, myšleno 8 pH a více, tak to logicky nahazuje i stresový stav organizmu a na 9 pH se již omdlívá. Stres se dá celkem slušně blokovat hořčíkem a pokud ho doma máte, tak ho aplikujte v docela koňské dávce, klidně i 600 mg naráz. Jediné co hrozí při předávkování je průjem a to vás zase pouze vyčistí. Pokud alkalóza trvá déle, je potřeba vysoké pH snížit něčím ostře kyselinotvorným, jinak se velice zatěžují právě ledviny, které jsou postaveny jako filtr kyselin a ne zásad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 10:06 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Nepíšete, kolik kapek MMS jste již v průběhu dne zkonzumoval, ale při vyšších dávkách jsou ledviny i játra hodně cítit, než se vyčistí. Navíc je to zásada a dost podstatné je tedy i pH moče, pokud jste již moc vysoko, myšleno 8 pH a více, tak to logicky nahazuje i stresový stav organizmu a na 9 pH se již omdlívá. Stres se dá celkem slušně blokovat hořčíkem a pokud ho doma máte, tak ho aplikujte v docela koňské dávce, klidně i 600 mg naráz. Jediné co hrozí při předávkování je průjem a to vás zase pouze vyčistí. Pokud alkalóza trvá déle, je potřeba vysoké pH snížit něčím ostře kyselinotvorným, jinak se velice zatěžují právě ledviny, které jsou postaveny jako filtr kyselin a ne zásad.
Tak se mi konečně chtělo "courat", mohl jsem tedy změřit pH moče, je pH 6, tedy docela kyselá a odpovídá tomu i barva a pach moče. Už ji na noc pít nebudu. No a kolik MMs jsem za dnešek dal... odhaduji to na 36 nebo 40 kapek.
Mezitím dvacetiminutová konzultace s Jardou, takže ne všechno je tu zapsané. Když se budu ráno cítit rozumně, pokračuji v půstu, což beru jako tu lepší variantu. Pokud mi bude zle, půst ukončím a najel bych na běžnou stravu nejspíš zeleninovým salátem (syrové zelí, mrkev). Tak jako tak se asi budu hodně prolévat čistou vodou, ať se ledvinám odlehčí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 122  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz