Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 122  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 3:19 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
prokera píše:
Hmmm \":(\" - no já ho tedy po vyndání z mrazáku spotřebovávám také 2 - 3 týdny a chuťově necítím nějaké změny, tak nevím...? Spotřebovat ihned je pro mě nereálné \":(\" a rozlévat to do náprstků \":shock:\" ...? To také nevidím praktické, tak jen doufám, že to ten olej během 2 -3 týdnů přežije bez úhony \":)\"...?

Tiež mi ostáva olej dlhšie v chladničke,pretože ho mám uskladnený po 2dcl a predsa do jednej várky dávam 3 pol.lyžice oleja,to znamená,že by som to musela rozlievať naozaj do náprstkov.Olej sa chuťovo nemení,po dobu ,kým zoberiem z mrazáku ďalší.Takže snáď je to takto v poriadku,či nie?Ako to robíte ostatní?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 5:06 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
janin píše:
Tiež mi ostáva olej dlhšie v chladničke,pretože ho mám uskladnený po 2dcl a predsa do jednej várky dávam 3 pol.lyžice oleja,to znamená,že by som to musela rozlievať naozaj do náprstkov.Olej sa chuťovo nemení,po dobu ,kým zoberiem z mrazáku ďalší.Takže snáď je to takto v poriadku,či nie?Ako to robíte ostatní?

Drama s uchováváním patlanice jsem tu začal já \":roll:\" . Takže jsem hledal i jak dlouho lze skladovat otevřenou láhev oleje a na svých oblíbených stránkách jsem našel, že s tím není problém pokud se po nalití do patlanice hned zas dá do lednice.

Hlavní guru Sandra tam píše:
After opening the bottle, it should stay in good condition for about two months
if kept in the refrigerator.


Tedy po otevřní flašky by to mělo být v pořádku 2 měsíce pokud je v lednici.

Viz http://health.groups.yahoo.com/group/Fl ... sage/97429

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 5:23 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
pv33 píše:
Drama s uchováváním patlanice jsem tu začal já \":roll:\" . Takže jsem hledal i jak dlouho lze skladovat otevřenou láhev oleje a na svých oblíbených stránkách jsem našel, že s tím není problém pokud se po nalití do patlanice hned zas dá do lednice.

Hlavní guru Sandra tam píše:
After opening the bottle, it should stay in good condition for about two months
if kept in the refrigerator.


Tedy po otevřní flašky by to mělo být v pořádku 2 měsíce pokud je v lednici.

Viz http://health.groups.yahoo.com/group/Fl ... sage/97429

Ano, tak by to mohlo skutečně být, kupuji lněný olej od ProVity, občas i do zásoby, tak mi někdy leží v lednici déle,od otevření než ho spotřebuju taky pár dnů. Od otevření jsem zjistila, že pokud ho třeba týden a víc nepoužívám, tak kolem závitu je takový nahořklý, tedy otřu závit a hrdlo flašky a uvnitř sklenky už je olej dobrý.
Pokud ale zrovna nedělám " budwigu ", začala jsem ho míchávat do ostropestřecové kašičky, když je zapotřebí lněným olejem šetřit, bud ho smíchám s olivovým nebo dám do kašičky jen samotný olivový olej.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 10:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
pv33 píše:
Drama s uchováváním patlanice jsem tu začal já . Takže jsem hledal i jak dlouho lze skladovat otevřenou láhev oleje a na svých oblíbených stránkách jsem našel, že s tím není problém pokud se po nalití do patlanice hned zas dá do lednice.

\":)\" Tak to je potom bez problémů - to splňuji \":wink:\" .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 10:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
derkel píše:
Pokuď je všechen tuk z mleka(cca 35g) uchovan ve tvarohu,ktereho je po uplnem vysušení (ubrouskem ) asi 100g , vychazi cirka 35%]

To máte správně, tato tučnost je uvedena i v původním receptu autorky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
aja píše:
Dobrý den,

je možné, že by mi sirná patlanice, kterou jím denně asi tak 5 měsíců, mohla způsobit poruchy krvetvorby? Vím, že za to může být zodpovědný zinek, ten ale dodávám společně s mědí a doporučené množství nepřekračuji.

Předem děkuji.

Jde o to jaké poruchy, pokud jde o řídkou krev, tak to je možné, jinak si nemyslím. Lidé ji jedí i mnoho let a nikde jsem nic takového nezaznamenal.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Zuzima píše:
Dobrý den pane Jardo, poradíte prosím Vás?
1) je možné uchovávat lněný olej v mrazničce v plastových kelímkách (od hořčice), neuškodí tomu ten plast? Nebo když to dám do větší flaštičky, opravdu jde vytlačit vždy potřebné množství? nebo můžu prostě vyndat celý půllitr do lednice a během 2-3 týdnů ho spotřebovat, zůstane kvalita zachována? Má mi poprvé dorazit 5 litrů, tak ať to hned nepokazím...
2) je možné dát do SP část kozí tvaroh a část (kravského) šlehačkového kefíru z houbiček? nevadí něčemu míchání kozího a kravského produktu?
3) sníží zmrazení SP nějak její ozdravné účinky? nemám šanci dělat vždy úplně čerstvou.
Mnohokrát Vám děkuji.

1)V kelímcích nevidím problém, větší lahve nejsou zase tak ideální, nicméně můžete to zmrazit třeba v litrovkách a pak rozmrazit ten litr, rozlít do dvoudecovek a mimo jedné ty ostatní zase zmrazit, olej se může rozmrazovat opakovaně, to není maso.
2)Klidně je míchat můžete, ale kozí je lepší.
3)Raději vždy čerstvou, jde o pět minut a určitě zde je delší skladování na závadu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 10:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
prokera píše:
Hmmm \":(\" - no já ho tedy po vyndání z mrazáku spotřebovávám také 2 - 3 týdny a chuťově necítím nějaké změny, tak nevím...? Spotřebovat ihned je pro mě nereálné \":(\" a rozlévat to do náprstků \":shock:\" ...? To také nevidím praktické, tak jen doufám, že to ten olej během 2 -3 týdnů přežije bez úhony \":)\"...?

V lednici vydrží určitě 14 dnů a celkem bez problémů i ty tři týdny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 9:35 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 05, 2011 9:02 am
Příspěvky: 27
Napadlo mě, dát si olej do kefíru a zatřepat to v šejkru. Olej se dokonale promíchal s kefírem. Možná by to byla verze pro ty, kteří nemají možnost mixovat (např. v práci)
Bylo by to tedy bez semínek, ale ty se dají přimíchat třeba večer doma do salátu.
No, je to jen nápad. \":P\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 12:35 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 24
Dobrý den pane Jardo, mohla bych se zeptat, v čem se Vám/i ostatním osvědčilo dělat tu malou jednorázovou dávku SP? (myslím jakým mixérem)
A jestli by šlo stejným způsobem jako lněný olej zmrazit i olej z hroznových jader, bude to asi stejné, že? U oleje z hroznových jader ale problém s ředěním krve není, že ne? Mnohokrát děkuji za Váš čas.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 1:13 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Zuzima píše:
Dobrý den pane Jardo, mohla bych se zeptat, v čem se Vám/i ostatním osvědčilo dělat tu malou jednorázovou dávku SP? (myslím jakým mixérem)
A jestli by šlo stejným způsobem jako lněný olej zmrazit i olej z hroznových jader, bude to asi stejné, že? U oleje z hroznových jader ale problém s ředěním krve není, že ne? Mnohokrát děkuji za Váš čas.

TYČÁKEM smíchat tvaroh a olej a potom tam zamíchat třeba jen lžičkou další ingredience typu rozemleté lněné semínko na el. kávomlýnku a další dobroty ....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 2:49 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 24
jani píše:
TYČÁKEM smíchat tvaroh a olej a potom tam zamíchat třeba jen lžičkou další ingredience typu rozemleté lněné semínko na el. kávomlýnku a další dobroty ....

Jani, děkuji za odpověď, takto to zkusím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 3:10 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
neviem, do akej temy sa hodi moja otazka, pisem teda sem.
ak pouzijem pomlete lan. semienko do domaceho chleba, ten sa samozrejme neuchovava v mrazaku, vadi to? moze takyto lan v chlebe byt skodlivy?
bezne si totiz namixujem lan a hned dam do mrazaka.
dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 10:20 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
ovekyska píše:
neviem, do akej temy sa hodi moja otazka, pisem teda sem.
ak pouzijem pomlete lan. semienko do domaceho chleba, ten sa samozrejme neuchovava v mrazaku, vadi to? moze takyto lan v chlebe byt skodlivy?
bezne si totiz namixujem lan a hned dam do mrazaka.
dakujem.

Z toho lneneho seminka a vseho ostatniho pecenim vytvorite mrtvou hmotu, potom uz lnene seminko nemuze zluknout, pouze zplesnivet. Je to porad dokola, kdyz neco upecu, tak uz to neni jidlo, ale pouze hmota, kterou se vetsina lidi na teto planete pokousi zivit. Ale ono to jaksi nefunguje a lidi ne a ne to pochopit. \":-)\"

V postate je uplne jedno co do toho chleba za semena pomelete, vysledek je ze vsech semen upne stejny.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 2:46 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 24
jani píše:
TYČÁKEM smíchat tvaroh a olej a potom tam zamíchat třeba jen lžičkou další ingredience typu rozemleté lněné semínko na el. kávomlýnku a další dobroty ....

Opravdu se vám to tyčovým mixérem daří? Málem jsem ho utavila a stejně to nebylo spojené jak má být. Tak nevím, začínám zoufat. Větší porce se mi v klasickém mixéru podařila, ale ta jednorázová porce pro jednoho zatím v ničem ne. A ve velkém mixéru jde malé množství také špatně.. Opravdu se vám to dokonale spojí tím tyčovým mixérem? děkuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 122  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz