Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 9:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 122  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř úno 11, 2015 6:12 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
Video na povzbudenie (v angličtine) https://www.youtube.com/watch?v=ewjO3exoAwg
A ešte info o tom ako to beží u mňa: je to ešte MENŠIE ako bolo, už to vidieť len keď prehĺtam, chcem všetkých povzbudiť, je to pre mňa zázrak sledovať ako sa hrča veľkosti vlašského orecha v priebehu mesiaca zmenšila na veľkosť fazulky:)) Zázraky" sa dejúú.

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 11, 2015 8:42 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
peetra píše:
Video na povzbudenie (v angličtine) https://www.youtube.com/watch?v=ewjO3exoAwg
A ešte info o tom ako to beží u mňa: je to ešte MENŠIE ako bolo, už to vidieť len keď prehĺtam, chcem všetkých povzbudiť, je to pre mňa zázrak sledovať ako sa hrča veľkosti vlašského orecha v priebehu mesiaca zmenšila na veľkosť fazulky:)) Zázraky" sa dejúú.

Gratuluju

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 11, 2015 10:30 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
peetra píše:
Video na povzbudenie (v angličtine) https://www.youtube.com/watch?v=ewjO3exoAwg
A ešte info o tom ako to beží u mňa: je to ešte MENŠIE ako bolo, už to vidieť len keď prehĺtam, chcem všetkých povzbudiť, je to pre mňa zázrak sledovať ako sa hrča veľkosti vlašského orecha v priebehu mesiaca zmenšila na veľkosť fazulky:)) Zázraky" sa dejúú.

Ja ti take gratuluji! Je super slyset od nekoho "na vlastni usi", \":D\" ze to skutecne funguje. Raduji se s tebou!
Nasla jsem moc zajimavy rozhovor s Dr. LLoyd Jenkinsem. Je to puvodem kanadan a setkal se osobne s Dr. Budwig, ted ma svoji kliniku ve Spanelsku a leci touto metodou lidi z celeho sveta, vysledky jsou ...no jak jinak, nez vynikajici. Toto video (je to vlastne americke radio), jsem nasla diky tvemu upozorneni na to video, ktere jsi sem dneska ty dal, zahlidla jsem to tam uplne nahodou a stoji to rozhodne za poslechnuti.
https://www.youtube.com/watch?v=r1lmOhtLKQY
Dr. LLoyd Jenkins - Surpsising Facts About The Budwig Protocol For Healing Cancer Naturally

Az se tvoje hrca uplne vytrati, (tipuju to uz na velmi kratkou dobu), tak nam dej rozhodne vedet a celou lecbu nam tady do detailu popis. Co jsi jedl a pil, jestli skutecne vsechno to, co Dr. Budwigova popisuje v jejim protokolu, jake jsi mel pri lecbe pocity, atd. Myslim, ze to spousta lidi oceni ...no a ja samozrejme taky. Diky! M.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 12, 2015 2:01 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
Ďakujem za gratulácie:) ja ďakujem Bohu že to tak ide, aj za to nakopnutie ktoré ma povzbudilo ísť do tejto diéty aj za to že som akosi dostala vôľu to viacmenej dodržovať, čo mi predtým robilo problém. Bolo predtým pár chabých pokusov. Potom, keď to bude celkom fuč:) tak to nejako spíšem, ale vcelku proste z väčšej časti dodržujem odporúčania budwigovej. Používam vlastný kozí jogurt a tvaroh(chovám),absolútne som vyradila cukor, trochu mi po dvoch týždňoch začala štrajkovať pečeň či žlčník, neviem ale prešlo to po pití Ungolenu(pestrec púp.koreň, artyčok a pod). Do slanej varianty si dávam vždy aj kurkumu s troškou čierneho korenia...veľa pijem, kyselky, zelený čaj, striedam palinu, vrbovku, Ungolen, rooibos

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 01, 2015 11:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 17, 2013 11:00 am
Příspěvky: 21
peetra, sdílím Vaše nadšení a je moc dobře, že se o svůj příběh dělíte.


Pro ty co nechtějí patlanici přislazovat a mají problém s chutí oleje zkuste přidat po dokonalém spojení směsi ještě trochu sypkého psyllia dopředu namočeného ve vodě a ještě znova promixujte. Chuť se znatelně zneutralizuje, vyvstává mi však otázka, jestli to nějak neblaze nepoznamená vstřebatelnost původní blahodárné kombinace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2015 9:10 am 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
Ďakujem \":)\"
Chcem sa s vami podeliť o zaujímavú skúsenosť, nie veľmi príjemnú. Asi po troch týždňoch užívania oleja som začala trpieť nespavosťou, vtedy som zistila že olej už má horšiu chuť tak som to prisudzovala tomu. Dala som si vtedy možno 4-5dní pauzu, pretože som nemohla zohnať dobrý olej a medzitým sa mi vrátil spánok. Potom som zas dlhšiu dobu užívala patlanicu, šťavy a všetko okolo a už asi 4dni nemôžem spať. Som unavená ale akonáhle si ľahnem a zavriem oči tak akoby únava zmizne a ja začnem byť bdelá a neni možné zaspať, dnes som nespala vôbec. Nie je to od psychiky lebo tá je ok, neobťažujú ma myšlienky len proste nejde zaspať. Tak ma dnes napadlo zagoogliť a našla som nejaké info že sa môže vyskytnúť nespavospri používaní ľanového oleja(aj iných s vysokým obsahom omega3), čítala som veľa príspevkov kde sa so svojou nespavosťou zdieľali. Posledné dni som som nedávala 3lyžice denne ako doteraz(podla jej kuchárky by to malo byť denne 6lyžíc ale mám(už roky) len 50kg takže hento rátam skôr na väčšieho človeka a vidíte že aj 3lyžice denne robia zázraky:)) ale až 4lyžice a toto z toho vzišlo. Inak sa cítim dobre a to čo som spomínala je malilinké.
ďalšia vec že som posledné 4dni nemala čas robiť si zeleninové šťavy. Šťavy som naplno pravidelne začala robiť až po cca mesiaci užívania patlanice, takže aj v čase prvého obdobia nespavosti som ich nepila. Potom dlhé obdobie pitia štiav a nespavosť prišla až teraz ako som 4dni nemala šťavy a mala zvýšenú dávku oleja na 4lyžice denne. Len toľko \":)\"

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Naposledy upravil peetra dne čtv bře 05, 2015 10:28 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2015 9:54 am 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
A pridávam ešte zaujímavý rozhovor pani Budwig a L.Hirneisa v ang. , prípadne si dajte link do prekladača Google http://www.healingcancernaturally.com/l ... udwig.html

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 12:39 pm 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 5:48 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Pardubice
peetra píše:
...
Chcem sa s vami podeliť o zaujímavú skúsenosť, nie veľmi príjemnú. Asi po troch týždňoch užívania oleja som začala trpieť nespavosťou, vtedy som zistila že olej už má horšiu chuť tak som to prisudzovala tomu. Dala som si vtedy možno 4-5dní pauzu, pretože som nemohla zohnať dobrý olej a medzitým sa mi vrátil spánok.
...

Podobnou zkušenost jsem měl kdysi, když jsem radikálně změnil stravování. Začal cvičit jógu, přestal jíst maso, v jídelníčku jsem měl tvaroh, acidofilní mléko, vajíčko, žitný chleba, graham, zeleninu. Přestal jsem spát, jen jsem se celé noci převaloval, až ráno to spravila horká sprcha. Pak jsem od někoho dostal vlašské ořechy, a najednou jsem normálně spal. Zjistil jsem že stačilo sníst denně 3-5 ořechů (2 ořechy byly málo). Vždycky jsem si myslel že je to vyloučením masa, ale teď nevím, možná to bylo taky tím tvarohem, a minimem tuku. Určitě ne těmi omega3 kyselinami, tuk jsem ve stravě skoro neměl.

Asi to sem přímo nepatří. Ale po té změně životosprávy se mi tenkrát zahojil zubní kaz (!). Až donedávna jsem si myslel že to musel být nějaký přelud, medicína nám krásně vysvětlovala že to není možné, ale teď jsem našel potvrzení.
http://www.inspirawtion.com/lecba-zubniho-kazu.html
http://www.westonaprice.org/category/tr ... ons/czech/
Priceho X-faktor, vitamin K2. Musel být v tom vajíčku (1 denně) a mléku. Tenkrát (1975) se krávy krmily ještě opravdu trávou a senem, slepice běhaly venku.

Jinak musím bohužel říct, že po sirné patlanině jsem byl taky unavený, tak lehnout a odpočívat, cca 5 hod prakticky nepoužitelný. Stejně jako po tvarohu a po tvrdém sýru. Myslím že takovou zkušenost tady už mělo víc uživatelů. Čím to je nevím, asi náročné trávení bílkovin, kaseinu. Něco podobného se mi kdysi stalo po fazolích v konzervě, silná únava přešla přesně ve chvíli když jsem dostal hlad, když trávení skončilo.

Ganesa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 2:20 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 05, 2015 9:23 am
Příspěvky: 29
ganesa píše:
Podobnou zkušenost jsem měl kdysi, když jsem radikálně změnil stravování. Začal cvičit jógu, přestal jíst maso, v jídelníčku jsem měl tvaroh, acidofilní mléko, vajíčko, žitný chleba, graham, zeleninu. Přestal jsem spát, jen jsem se celé noci převaloval, až ráno to spravila horká sprcha. Pak jsem od někoho dostal vlašské ořechy, a najednou jsem normálně spal. Zjistil jsem že stačilo sníst denně 3-5 ořechů (2 ořechy byly málo). Vždycky jsem si myslel že je to vyloučením masa, ale teď nevím, možná to bylo taky tím tvarohem, a minimem tuku. Určitě ne těmi omega3 kyselinami, tuk jsem ve stravě skoro neměl.

Asi to sem přímo nepatří. Ale po té změně životosprávy se mi tenkrát zahojil zubní kaz (!). Až donedávna jsem si myslel že to musel být nějaký přelud, medicína nám krásně vysvětlovala že to není možné, ale teď jsem našel potvrzení.
http://www.inspirawtion.com/lecba-zubniho-kazu.html
http://www.westonaprice.org/category/tr ... ons/czech/
Priceho X-faktor, vitamin K2. Musel být v tom vajíčku (1 denně) a mléku. Tenkrát (1975) se krávy krmily ještě opravdu trávou a senem, slepice běhaly venku.

Jinak musím bohužel říct, že po sirné patlanině jsem byl taky unavený, tak lehnout a odpočívat, cca 5 hod prakticky nepoužitelný. Stejně jako po tvarohu a po tvrdém sýru. Myslím že takovou zkušenost tady už mělo víc uživatelů. Čím to je nevím, asi náročné trávení bílkovin, kaseinu. Něco podobného se mi kdysi stalo po fazolích v konzervě, silná únava přešla přesně ve chvíli když jsem dostal hlad, když trávení skončilo.

Ganesa

Kasein z tvarohu je velmi špatně stravitelná bílkovina a mnoho lidí na něj má alergii nebo intoleranci. Proto na sirnou patlaninu nevěřím, pro některé z nás může být vyloženě škodlivá!!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 2:37 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
fasting píše:
Kasein z tvarohu je velmi špatně stravitelná bílkovina a mnoho lidí na něj má alergii nebo intoleranci. Proto na sirnou patlaninu nevěřím, pro některé z nás může být vyloženě škodlivá!!!!

Čínska štúdia o tom vie........... Ten idiot čo ju "vytvoril" totiž dával potkanom práve kazeín z tvarohu, a potom napísal, že ŽIVOČÍŠNE BIELKOVINY VŠEOBECNE sú pre človeka rakovinotvorné.... \":D\" \":D\" \":D\" ..... Sila, čo ? A to počas pokusoval používal VÝLUČNE len kazeín. Sviniar jeden....

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 6:16 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2015 5:55 pm
Příspěvky: 2
Dobry den,

prosila bych Vas o radu. Tatinek ma rakovinu zaludku . Uz ji ma v jatrech i jicnu.Nelze operovat a chemo jsme prozatim odmitnuli. Mame problemy s polykanim a take je velice hubeny. ( Je to cca2 m vysoky chlapak a ma neco malo pres 60kg.) Rozhodli jsme se vyzkouset lnene seminko akorat mame problem s produkty z kravskeho mleka. Takze mu seminko a olej davame do koziho jogurtu do ktereho mu namixujeme kousek koziho syra kvuli sire. Snazime se sehnat i kozi tvaroh. Mohli by jste nam prosim poradit, jestli to jde i takto nebo to musi byt kravsky vyrobek. Jinak pijeme ovocne a zeleninove dzusy a mame vegetarianskou, kasovitou stravu. Myslim, ze k cele nemoci se hlavne on, ale i cela rodina stavime kladne a rozhodli jsme se poucit a zmenit nas zivotni styl a vubec vse.

Byli bychom moc vdecni i za jakou koliv jinou radu ci zkusenost.

Mnohokrat dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 6:57 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
Vrlajdaja píše:
Dobry den,

prosila bych Vas o radu. Tatinek ma rakovinu zaludku . Uz ji ma v jatrech i jicnu.Nelze operovat a chemo jsme prozatim odmitnuli. Mame problemy s polykanim a take je velice hubeny. ( Je to cca2 m vysoky chlapak a ma neco malo pres 60kg.) Rozhodli jsme se vyzkouset lnene seminko akorat mame problem s produkty z kravskeho mleka. Takze mu seminko a olej davame do koziho jogurtu do ktereho mu namixujeme kousek koziho syra kvuli sire. Snazime se sehnat i kozi tvaroh. Mohli by jste nam prosim poradit, jestli to jde i takto nebo to musi byt kravsky vyrobek. Jinak pijeme ovocne a zeleninove dzusy a mame vegetarianskou, kasovitou stravu. Myslim, ze k cele nemoci se hlavne on, ale i cela rodina stavime kladne a rozhodli jsme se poucit a zmenit nas zivotni styl a vubec vse.

Byli bychom moc vdecni i za jakou koliv jinou radu ci zkusenost.

Mnohokrat dekuji

Nemusí to byť kravský výrobok, kozí je podľa mňa vhodnejší a sama ho používam. Keby sa vám podarilo zohnať kozie mlieko, tvaroh by ste si mohli sama ľahko vyrobiť. Neviem odkiaľ ste ale môžete mi napísať sz , som v skupine chovateľov kôz kde je prevaha z ČR tak sa môžem popýtať na chovateľa kôz vo vašom okolí.

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 7:28 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
Mne tvaroh problém nerobí , len tým že tá dávka je dosť "silná" tak tiež som po tom chvíľu príjemne unavená, ale nie nadlho. Neviem čo je pravdy na tom že tvaroh prospieva pečeni ale mne sa skoro celkom stratilo nafukovanie a ťažoba v oblasti pečene ktoré som dlhodobo mávala. Inak bežne sa tvaroh robí zahriatím takže prítomné laktobacily sú "zavraždené" , ja robím s použitím kvapky syridla kedy vôbec nemusím zrážať mlieko zahriatím takže v patlanine konzumujem aj laktobacily. A ideálne by bolo zakysávať mlieko na tvaroh kefírovou hubou, tá má širokú škálu laktobacilov

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 9:33 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2015 5:55 pm
Příspěvky: 2
peetra píše:
Nemusí to byť kravský výrobok, kozí je podľa mňa vhodnejší a sama ho používam. Keby sa vám podarilo zohnať kozie mlieko, tvaroh by ste si mohli sama ľahko vyrobiť. Neviem odkiaľ ste ale môžete mi napísať sz , som v skupine chovateľov kôz kde je prevaha z ČR tak sa môžem popýtať na chovateľa kôz vo vašom okolí.

Mnohokrat dekuji. Kozi farmu jsme tady prave uz nasli. Bereme z ni ten kozi syr a cerstve mleko. Nad vyrobou tvarohu jsem uz premyslela a asi se do toho tedy pustim.

Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 10:04 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
Super:)

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Naposledy upravil peetra dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 122  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz