Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 9:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sladidlo SUKRIN gold
PříspěvekNapsal: pát led 10, 2014 12:23 am 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Dobry den, tuhle jsem v racionalni vyzive v UK objevila sladidlo SUKRIN - "nahrada hnedeho cukru, ktera vubec neovlivni hladinu cukru v krvi". Slozeni:erythritol(polyol), tagatose, glycerol, malt extract (gluten free) a steviol glycosides. Karbohydraty 99.3g (z toho cukry 2.9g a polyols 96.4g). Co si o tom myslite? Nejsem si jista s tim malt vytazkem. Jsou ty slozky opravdu prirodni a ani jedna z nich nekrmi v tele plisne a rakovinove bunky ? Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sladidlo SUKRIN gold
PříspěvekNapsal: pát led 10, 2014 5:46 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
A to mate opravdu potrebu neco sladit podobnyma vecma? Neni lepsi si navyknout na chut te konkretni potraviny a nehledat neustale nejake nahrazky neceho? Ja jsem driv bez sladkeho nedokazal vydrzet. Ted si pridam do salatu skorici pripadne strouhany kokos a mam to sladke az az. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sladidlo SUKRIN gold
PříspěvekNapsal: pát led 10, 2014 11:08 pm 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
[quote="Ÿura":1rosf5dp]A to mate opravdu potrebu neco sladit podobnyma vecma? Neni lepsi si navyknout na chut te konkretni potraviny a nehledat neustale nejake nahrazky neceho? Ja jsem driv bez sladkeho nedokazal vydrzet. Ted si pridam do salatu skorici pripadne strouhany kokos a mam to sladke az az. \":D\"[/quote:1rosf5dp]
I kdybych spotrebovala kazdy den kilo cukru, tak je to snad moje vec, spise mi zajima odpoved na moji puvodni otazku od nekoho, kdo rozumi alkoholovym a podobnym cukrum \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sladidlo SUKRIN gold
PříspěvekNapsal: sob led 11, 2014 10:42 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
[quote="Petra321":fpxvz4mz]I kdybych spotrebovala kazdy den kilo cukru, tak je to snad moje vec[/quote:fpxvz4mz]
To jistě ano, nicméně v tzv. alternativním léčení subjektivní přístup (snaha změnit své návyky/sebe) hraje podstatnou roli, Ÿurova odpověď je zde legitimní. "Jeho" věc je totiž pak i "naší" věcí.

Čímž netvrdím, že by objektivní odpověď na vaši otázku nemohla být zajímavá (btw., požadavek narkomana na recenzi té které drogy je zajímavý i sám o sobě \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sladidlo SUKRIN gold
PříspěvekNapsal: ned led 12, 2014 3:25 pm 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
[quote="Zdenek20":1w3axxc8]To jistě ano, nicméně v tzv. alternativním léčení subjektivní přístup (snaha změnit své návyky/sebe) hraje podstatnou roli, Ÿurova odpověď je zde legitimní. "Jeho" věc je totiž pak i "naší" věcí.

Čímž netvrdím, že by objektivní odpověď na vaši otázku nemohla být zajímavá (btw., požadavek narkomana na recenzi té které drogy je zajímavý i sám o sobě \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sladidlo SUKRIN gold
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 5:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
koukněte zde http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=26&t=1708 \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sladidlo SUKRIN gold
PříspěvekNapsal: sob úno 15, 2014 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Petra321 píše:
Dobry den, tuhle jsem v racionalni vyzive v UK objevila sladidlo SUKRIN - "nahrada hnedeho cukru, ktera vubec neovlivni hladinu cukru v krvi". Slozeni:erythritol(polyol), tagatose, glycerol, malt extract (gluten free) a steviol glycosides. Karbohydraty 99.3g (z toho cukry 2.9g a polyols 96.4g). Co si o tom myslite? Nejsem si jista s tim malt vytazkem. Jsou ty slozky opravdu prirodni a ani jedna z nich nekrmi v tele plisne a rakovinove bunky ? Diky

Na rovinu řeknu, že to posoudit nedovedu, ale sám bych to asi nejedl. Pokud již chcete něco sladkého, tak stevii, xylitol, nebo pro ty co chtějí udržet dlouhodobě cukr v krvi na srovnané hladině je výborná palatinóza.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz