Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 5:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 8:34 pm 
Offline

Registrován: stř led 23, 2013 11:56 am
Příspěvky: 10
Tak jsem studovala návod v receptáři na výrobu liposomů, ale nějak nechápu ten kurkumin, lze ho koupit samotný a kde ? Nebo se se dá 100 g kurkumy.?
Děkuji Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 10:05 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Kdyby ste dala 100g kurkumy, překročila by ste povolený procentuální limit pevných složek roztoku a nevytvořila by ste liposomy. Napište Jardovi maila jestli nemá kurkumin.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 9:18 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Elkimek píše:
To je zbytečně drahé. Kupte si ho tady www.iherb.com a tady máte kód na slevu 10dolarů BWJ744. Poštovné je fajn, kolem 4dolarů, dodání do 10 dnů. Pokud nakoupíte za víc jak 60dolarů, máte slevu na DHL expres, které stojí cca 12dolarů máte to doma za dva dny.

Každý neumí anglicky a nakupovat v cizině. My dřívějších ročníků většinou musíme nakupovat drahé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy - ultrazvuk. čistička
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 10:30 am 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Dobrý den všem - vzhledem k tomu, že bychom chtěli vyrábět liposomy najednou pro 4 osoby vybíráme ultrazvuk. čističku s větší nádobou - viz odkaz níže:

http://www.deramax.cz/ultrazvukova-cist ... 604-c-975/

má výkon 60W, ale frekvence 40 kHz - běžně mají 42 kHz - prosím - myslíte, že by to mohl být pro výrobu liposomů problém? Popřípadě - máte někdo s podobným typem čističky nějakou zkušenost?
Bohužel jsem technický antitalent .
Moc děkuji předem za případnou odpověď a znovu díky za toto fórum \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 12:01 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Dagmara píše:
Každý neumí anglicky a nakupovat v cizině. My dřívějších ročníků většinou musíme nakupovat drahé.

Tak poproste někoho známého, určitě mátě nějakého synovce, vnuka nebo znáte někoho, kdo to zvládne. Tady v ČR ty věci prostě neseženete a hlavně by jste se nedoplatili.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy - ultrazvuk. čistička
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 12:05 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
esie píše:
Dobrý den všem - vzhledem k tomu, že bychom chtěli vyrábět liposomy najednou pro 4 osoby vybíráme ultrazvuk. čističku s větší nádobou - viz odkaz níže:

http://www.deramax.cz/ultrazvukova-cist ... 604-c-975/

má výkon 60W, ale frekvence 40 kHz - běžně mají 42 kHz - prosím - myslíte, že by to mohl být pro výrobu liposomů problém? Popřípadě - máte někdo s podobným typem čističky nějakou zkušenost?
Bohužel jsem technický antitalent .
Moc děkuji předem za případnou odpověď a znovu díky za toto fórum \":D\"

Netuším jestli 2kHz udějí rozdíl, ale nevidím problém udělat liposomy na dvakrát ne? Já mám Auris 600 z http://www.ultrazvuk-sro.cz/
výhoda je ta, že lze zapnout na 16 minut a nemusíte každý 3 minuty mačkat tlačítko což mě vyhovuje, protože zvuk čističky mi není ani trochu příjemný a jaksi má vliv na mou hlavu.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 10:50 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Čistící frekvence: 42 KHz. U čističky 5600A je volba DEGAS, která významně urychlí a zefektivní odplynění, sníží povrchové napětí kapaliny a tím dojde k dokonalému přilnutí k povrchu čištěného předmětu. .Má táto volba DEGAS vplyv na naše použitie čističky? Je to výhoda ?
http://www.inoptik.cz/sk/p/ultrazvukova-cisticka-a5600

alebo

je lepšia voľba vyššia čistiaca frekvencia: 49 kHz ?


Naposledy upravil Renka dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 2774
1371457636


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 10:18 am 
Offline

Registrován: pon pro 27, 2010 10:08 pm
Příspěvky: 7
Tak jsem začal tvořit a pít liposomální vit.C,od té doby mám rýmu?Nevím jestli to s tím souvisí nebo ne?Prodělal jsem i mírné nachlazení tak nevím?Do fáze kdybych měl hnačku jsem to ještě nedotáhl a to jsem zkoušel pít 5 x 0.5cl denně.Podle zdrojů kteří píší o injekčním nebo orální konzumaci vit.C jsou dávky které člověk může brát opravdu velké.Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?Míra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob čer 15, 2013 2:55 am 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:37 am
Příspěvky: 5
Mohli byste mi prosím vysvětlit, jak probíhá liposomální kůra, k čemu je dobré ji provádět, jak často a poslední věc - jaký práškový vitamin C je vhodné použít. Díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob čer 15, 2013 10:22 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Tak já se dozvěděl zajímavé informace, které pravděpodobně objasnili mé problémy při lipo. vitamínu C. Šlo hlavně o nadýmání a průjem. Totiž, prý 4g lipo. vitamínu C se rovnají 15g intravenózního vitamínu C.

Mě se průjem, osmotickej průjem dostavil při 17g lipo vitamínu C a tak jsem ho bral moc. Po chvilce to odeznělo.

Další zajímavá informace je ta, že pokud má člověk v puse amalgám, není vhodné užívat alaa kyselinu ani glutathion a to z důvodu špatné chelace, která může toxický bordel z amalgámu dopravit třeba i do mozku či kamkoliv jinam.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 16, 2013 6:07 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Elkimek píše:
To je zbytečně drahé. Kupte si ho tady www.iherb.com a tady máte kód na slevu 10dolarů BWJ744. Poštovné je fajn, kolem 4dolarů, dodání do 10 dnů. Pokud nakoupíte za víc jak 60dolarů, máte slevu na DHL expres, které stojí cca 12dolarů máte to doma za dva dny.

Těch produktů tam mají hodně, jak zjistit, který koupit, aby v něm byl skutečně výtažek z hroznových slupek a ne pouze extrakt z křídlatky japonské? \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 16, 2013 7:10 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
pisnicka12 píše:
Těch produktů tam mají hodně, jak zjistit, který koupit, aby v něm byl skutečně výtažek z hroznových slupek a ne pouze extrakt z křídlatky japonské? \":?\"

Asi tak jako tomu co je v lékárně, pokud ale bezmezně věříte MZČR a SUKLu tak už vůbec \":)\"

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 16, 2013 8:14 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Elkimek píše:
Asi tak jako tomu co je v lékárně, pokud ale bezmezně věříte MZČR a SUKLu tak už vůbec \":)\"

Vaší odpovědi tedy moc nerozumím, jen jsem chtěla vědět, který Resveratrol z iherb.com koupit, aby byl kvalitní...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 16, 2013 8:44 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
No, nijak. Jak můžete stoprocentně vědět, že to co se prodává u nás v lékárně obsahuje to co tam píšou? Asi stejná jistota. Dával jsem sem odkaz na Resveratrol kterj mám já, na kolik je to stopro resveratrol jakej píšete, to vám nikdo neřekne. Občas se to u produktu píše, tak projedtě nabídku.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 11:54 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Pro zájemce!

Mám tu 48 kapslí 100mg Resveratrolu, 48 kapslí 300mg Alfa-lipové kyseliny, 48 kapslí 200mg Co-Q10, a 96 kapslí 500mg Glutathionu.

Já už to potřebovat nebudu. Je to asi měsíc otevřený, dobře skladovaný, v chladu a tmě. Tak kdyby měl někdo zájem, napište PM, na ceně se domluvíme.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz