Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 1:23 pm 
Offline

Registrován: stř led 23, 2013 11:56 am
Příspěvky: 10
Elkimek píše:
Pro zájemce!

Mám tu 48 kapslí 100mg Resveratrolu, 48 kapslí 300mg Alfa-lipové kyseliny, 48 kapslí 200mg Co-Q10, a 96 kapslí 500mg Glutathionu.

Já už to potřebovat nebudu. Je to asi měsíc otevřený, dobře skladovaný, v chladu a tmě. Tak kdyby měl někdo zájem, napište PM, na ceně se domluvíme.

To tě tak rychle ty liposomy uzdravily a nebo jsi se lekl toho amalgánu v puse \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 1:26 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Jitka69 píše:
To tě tak rychle ty liposomy uzdravily a nebo jsi se lekl toho amalgánu v puse \":lol:\"

Neseděj mi. A celý to co dělám chci vzít z trošku jinýho úhlu, třeba a pravděpodobně se k tomu vrátím ale je nesmysl aby mi to tu leželo když to teď nevyužiju.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 10:34 pm 
Offline

Registrován: stř pro 19, 2012 1:52 pm
Příspěvky: 11
Nevíte někdo, kdy je nejlepší liposomy užívat? Mám na mysli, jestli na lačno nebo po jídle nebo před spaním atd...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 10:58 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
3x denně...

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob čer 29, 2013 10:22 am 
Offline

Registrován: stř pro 19, 2012 1:52 pm
Příspěvky: 11
Elkimek píše:
3x denně...

před nebo po jídle \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy - ultrazvuk. čistička
PříspěvekNapsal: stř črc 03, 2013 6:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Dobrý den všem - vzhledem k tomu, že bychom chtěli vyrábět liposomy najednou pro 4 osoby vybíráme ultrazvuk. čističku s větší nádobou - viz odkaz níže:

http://www.deramax.cz/ultrazvukova-cist ... 604-c-975/

má výkon 60W, ale frekvence 40 kHz - běžně mají 42 kHz - prosím - myslíte, že by to mohl být pro výrobu liposomů problém? Popřípadě - máte někdo s podobným typem čističky nějakou zkušenost?
Bohužel jsem technický antitalent .
Moc děkuji předem za případnou odpověď a znovu díky za toto fórum \":D\"

Malý rozdíl v kmitočtu není zase takový problém, ale jinak nedovedu odhadnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: stř črc 03, 2013 6:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
peterm01 píše:
Tak jsem začal tvořit a pít liposomální vit.C,od té doby mám rýmu?Nevím jestli to s tím souvisí nebo ne?Prodělal jsem i mírné nachlazení tak nevím?Do fáze kdybych měl hnačku jsem to ještě nedotáhl a to jsem zkoušel pít 5 x 0.5cl denně.Podle zdrojů kteří píší o injekčním nebo orální konzumaci vit.C jsou dávky které člověk může brát opravdu velké.Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?Míra

Každý snese něco jiného, ale i 30 g v liposomu není zase tak velký problém spotřebovat za jeden den. Uvedené komplikace budou pouze odezva organizmu na to céčko a předpokládám rychlé odeznění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: stř črc 03, 2013 7:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Rosta2 píše:
Mohli byste mi prosím vysvětlit, jak probíhá liposomální kůra, k čemu je dobré ji provádět, jak často a poslední věc - jaký práškový vitamin C je vhodné použít. Díky!

Tak ona to není žádná kůra, jde pouze o zefektivnění aplikace některých látek, což má z pohledu léčby i její ceny zásadní význam. Provádět ji lze kdykoliv i dlouhodobě, nebo pouze občas, zde není žádný předpis a omezení. Používá se obyčejná kyselina askorbová v prášku alespoň v potravinářské kvalitě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: stř črc 03, 2013 7:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Cernano píše:
před nebo po jídle \":)\"

Před jídlem a nechat trochu prostor na vstřebání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 9:49 pm 
Offline

Registrován: pon pro 02, 2013 9:36 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,můžete mi prosím pane Jardo sdělit odkud pochází vámi dodávaná kyselina askorbová?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 5:59 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
Řeším tady poměry látek v liposomech. Na videu je poměr 30g lecitin, 30g C a 15g soda. To vše dorovnat vodou na půl litru. Výsledkem je 12x 0,04litru dávek o síle 2500mg liposomárního vitamínu C.
Tomu už rozumím, teď ale potřebuju vyrobit poloviční sílu t.j. 1250mg. Dám tedy 15g C a 7,5g sody, ale není mi jasné kolik tam naperu toho lecitinu. Jak se ten lecitin vlastně musí dávkovat ? Chci to zase dolít na půl litru abych měl těch 12 dávek. Děkuju za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 12:32 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Jardo v Lidli maju ultrazvukovu čističku ma 50w a 46kHz, bude vhodna na výrobu lyposomatického Vitaminu C ? Podla parametrov je to celkom bežna čistička cena 25 eur.
Môžem použiť na vyrobu lyposomatickeho vitaminu c hydrogenuhličitan draselný?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 2:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Luban, logicky tam daj tolko lecitinu ako vitaminu-C a kludne to môžeš doliať 500ml vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 9:31 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
Tak mě napadá jiná věc. Týká se to jedlé sody. Budu brát denně liposom. C podle videa a pak denní příjem sody bude 3x2,5g. Za měsíc 225g. Není to palba a co si s tím tělo počne? Jím hodně ovoce a zeleniny včetně jejich šťáv tak draslíku jako oponenta sodíku mám dost. Ale stejně - za rok to hodí 2,7kg sody do těla. Ví někdo jak se ta soda chová v těle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 9:40 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
stevo69 píše:
Jardo v Lidli maju ultrazvukovu čističku ma 50w a 46kHz, bude vhodna na výrobu lyposomatického Vitaminu C ? Podla parametrov je to celkom bežna čistička cena 25 eur.
Môžem použiť na vyrobu lyposomatickeho vitaminu c hydrogenuhličitan draselný?

pak se nabízí jako řešení tvůj námět - používat draselnou jedlou sodu /hydrogenuhličitan draselný/
zásaditej askorbát se z toho vyrobí taky a s lecitinem by to mělo snad spojit. Má někdo zkušenosti s tímto řešením? Potom stejná otázka - jak se chová hydrogenuhličitan draselný v těle, když ho zkonzumuju v liposomech 1,3kg za rok. To by bylo v případě když bych střídal při výrobě liposom. c hydrogenuhličitan draselný a hydrogenuhličitan sodný.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz