Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2019 10:44 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Teď jsem brala asi 3 týdny lichořeřišnici a opět mi začalo být psychicky ohodně hůře. Opět záchvaty paniky, strach. Čím by to mohlo být? Lichořeřišnice je asi močopudná, mohlo by to být tím, že jsem si třeba tím vyplavila nějaký hořčík? Už tak ho mám málo. Nebo že by mi to udělalo nepořádek ve střevech? Nevím co dál. Už jsem opět zoufalá. Všude se uvádí, že by se měla brát 3 měsíce s pauzami. Už jsem ji raději brát nezačala. \":-(\"
Děkuji .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2019 7:39 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Teď jsem brala asi 3 týdny lichořeřišnici a opět mi začalo být psychicky ohodně hůře. Opět záchvaty paniky, strach. Čím by to mohlo být? Lichořeřišnice je asi močopudná, mohlo by to být tím, že jsem si třeba tím vyplavila nějaký hořčík? Už tak ho mám málo. Nebo že by mi to udělalo nepořádek ve střevech? Nevím co dál. Už jsem opět zoufalá. Všude se uvádí, že by se měla brát 3 měsíce s pauzami. Už jsem ji raději brát nezačala. \":-(\"
Děkuji .

Lichořeřišnice je silná bylina která velice intenzivně likviduje různé skupiny šmejdů a masivní herx reakce tedy při jejím užívání nejsou nic zvláštního. Většinou se doporučuje to prostě nějak vydržet až šmejdi vychcípají, stav regulovat třeba pomocí klystýrů a problém sám po nějaké době odzní. Vyplavení hořčíku bych neviděl jako nosný problém spíše bych si vsadil na ten herx, nakonec ono srovnat brouky ve střevech není práce na pár dní běžně se uvádí půl roku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2019 5:48 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Lichořeřišnice je silná bylina která velice intenzivně likviduje různé skupiny šmejdů a masivní herx reakce tedy při jejím užívání nejsou nic zvláštního. Většinou se doporučuje to prostě nějak vydržet až šmejdi vychcípají, stav regulovat třeba pomocí klystýrů a problém sám po nějaké době odzní. Vyplavení hořčíku bych neviděl jako nosný problém spíše bych si vsadil na ten herx, nakonec ono srovnat brouky ve střevech není práce na pár dní běžně se uvádí půl roku.

A jak mohu brát lichořeřišnici dlouho, klidně toho půl roku? Brala jsem jí 3 týdny a začala se cítit lépe, potom jsem udělala týden pauzu a v té pauze mi začlo být špatně. Takže to asi nebyl herx? Ten by nastal během užívání? Je možné, že to bylo něčím jiným. Teď jsem začala užívat oregáno, u něj vždy cítím zlepšení a žádný herx.

Jestli tomu dobře rozumím, pokud je bylina močopudná, vyplaví z těla minerály? Třeba ten hořčík?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2019 6:38 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
A jak mohu brát lichořeřišnici dlouho, klidně toho půl roku? Brala jsem jí 3 týdny a začala se cítit lépe, potom jsem udělala týden pauzu a v té pauze mi začlo být špatně. Takže to asi nebyl herx? Ten by nastal během užívání? Je možné, že to bylo něčím jiným. Teď jsem začala užívat oregáno, u něj vždy cítím zlepšení a žádný herx.

Jestli tomu dobře rozumím, pokud je bylina močopudná, vyplaví z těla minerály? Třeba ten hořčík?

Na takto položené otázky by vám asi nedokázal smysluplně odpovídat nikdo. Tam je přeci tolik proměnlivých hodnot že odhadnout zda více dodáte než vymočíte je nemožné, prostě jediná možnost je sledovat výsledek laboratorních testů. Jinak se daná bylina bere jednoznačně dlouhodobě a po měsíci pravidelného používání teprve podává maximální výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 12:53 am 
Offline

Registrován: stř led 08, 2020 10:16 pm
Příspěvky: 87
Bydliště: Praha
Pardon, hloupý dotaz, proč se lichořeřišnice zapíjí?

Případně i jiné bylinné látky, pokud se takto konzumují?
Když pominu že pálí - dal jsem si jí s trochou medu a je to hned o něco snesitelnější.

Nutno se přiznat, že cítím takovej tlak v těle, jakoby tíhu, je to správně? (povětšinou až když se potom napiju), protože většinou mi to vyjde tak, že zrovna nemám moc žízeň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 6:47 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
VitekH píše:
Pardon, hloupý dotaz, proč se lichořeřišnice zapíjí?

Případně i jiné bylinné látky, pokud se takto konzumují?
Když pominu že pálí - dal jsem si jí s trochou medu a je to hned o něco snesitelnější.

Nutno se přiznat, že cítím takovej tlak v těle, jakoby tíhu, je to správně? (povětšinou až když se potom napiju), protože většinou mi to vyjde tak, že zrovna nemám moc žízeň.

Jenom protože se na sucho blbě polyká jinak je to jedno. Jde o velice silný prostředek plně srovnatelný s ATB tedy vymlátí v těle kde co a pochopitelně je schopna vyvolávat i herx reakce způsobené vymíráním šmejdů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 7:56 am 
Offline

Registrován: stř led 08, 2020 10:16 pm
Příspěvky: 87
Bydliště: Praha
no a měl bych si tedy dávat nějakou odstávku/snížit dávku, aby to nebylo nepříjemné na orgány? případně pokud je to v oblasti močového měchýře nepříjemné více?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 6:28 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
VitekH píše:
no a měl bych si tedy dávat nějakou odstávku/snížit dávku, aby to nebylo nepříjemné na orgány? případně pokud je to v oblasti močového měchýře nepříjemné více?

To ani ne, pokud není velký problém nic bych nesnižoval protože zpočátku je potřeba držet raději větší dávkování aby nedošlo k tomu že si na ni šmejdi zvyknou. Má se brát ideálně každých 6 hodin, což je docela buzerace budit se kvůli tomu v noci, tedy nechodit nad 8 hodin a držet to celkem přesně jako ATB. Musí být intenzivně cítit z moče, jinak velký efekt asi nebude. Bere se zásadně dlouhodobě a nelepší efekt vykazuje po jednom měsíci užívání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2022 7:07 am 
Offline

Registrován: ned kvě 05, 2019 4:02 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den. Dal jsem si rano nalacno jednu lzicku rozpustenou ve sklenici vody a citil jsem mirnou nevolnost. Je to normalni reakce? Neni vhodnejsi uzivat po jidle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2022 12:28 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Acer píše:
Dobrý den. Dal jsem si rano nalacno jednu lzicku rozpustenou ve sklenici vody a citil jsem mirnou nevolnost. Je to normalni reakce? Neni vhodnejsi uzivat po jidle?

Tak je to docela normální reakce protože ta dávka je celkem koňská, ale dá se na to zvyknout, prostě je potřeba si vyzkoušet co tělo snese. Počítejte s tím že to není jen tak nějaká kytka, ale velice silná léčivka která likviduje značné množství malých šmejdů tedy i herx není při najíždění na větší dávky nic neobvyklého. Každopádně užívat ji cvičně nedoporučuji, pouze jako léčebný režim který finguje jako ATB a vyžaduje pravidelnost stejně jako ATB tedy přesně dávkovat po 8 hodinách a nevynechávat. Je dobré pokud je její vůně intenzívně cítit z moče po celou dobu aplikace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2022 3:45 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 05, 2019 4:02 pm
Příspěvky: 8
Cetl jsem zde na foru, ze je to docela ucina rostlina, ktera likviduje ruzne smejdy, tak jsem ji chtel zkusit. Mam dlouhodoby problem se Seboreou. Zarudle a supinate okolo nosu a oboci a spoustu lupu. Nemate nekdo zkusenosti s lecbou? Patlani masticek nevnimam, jako dlouhodobe reseni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lichořešnice
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2022 6:08 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Acer píše:
Cetl jsem zde na foru, ze je to docela ucina rostlina, ktera likviduje ruzne smejdy, tak jsem ji chtel zkusit. Mam dlouhodoby problem se Seboreou. Zarudle a supinate okolo nosu a oboci a spoustu lupu. Nemate nekdo zkusenosti s lecbou? Patlani masticek nevnimam, jako dlouhodobe reseni.

Prakticky cokoliv co se manifestuje jako kožní problém má příčinu ve špatném fungování tlustého střeva a pokud odstraníte problém ve střevě téměř vždy odstraníte i ten projev na pokožce. Jinak lichořeřišnice je výborná na mnoho šmejdů to je pravda, ale na kožní problém by fungovala pouze v některých případech a musela by se aplikovat jak vnitřně tak jako obklad na postižené místo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jarda a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz