Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 4:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2013 1:48 pm 
Offline

Registrován: pát bře 01, 2013 1:44 pm
Příspěvky: 1
Organo gold „wellness káva je nový, unikátny produkt na trhu kávy v Európe a teraz už konečne aj u nás na Slovensku. Nielen, že je chuťovo vynikajúca, a príjemne vonia, ale navyše aj blahodárne pôsobí na váš organizmus v mnohých ohľadoch! Zvláštnosťou tejto kávy je zložka Ganoderma Lucidum (Reishi), ktorá je pridávaná do každej šálky.

Všetky naše produkty obsahujú 100%-nú medzinárodne certifikovanú organickú Ganodermu avšak jej chuť nemôžete nijako pocítiť v káve, pretože je bez chuti. Každou šálkou vaše telo obohatíte o viac než 200 živín (fytonutrientov) a vyše 150 antioxidantov, čím pomáha ľuďom so zdravotnými problémami, napr. k lepšej kvalite spánku, pre zníženie vysokého krvného tlaku, proti astme a mnohým ďalším zdravotným ťažkostiam alebo len ako prevencia proti chorobám na zvýšenie imunitnej schopnosti organizmu.

Čím sa odlišuje ORGANO GOLD káva od bežných druhov káv?

Pre porovnanie uvádzame niekoľko zaujímavých, vedecky podložených faktov o klasickej káve:

→ Normálna káva obsahuje cca. 150-200 mg kofeínu v jednej šálke. Prečo je to dôležité?

→ Množstvo kofeínu v bežnej káve stimuluje žľazy produkovať zvýšenú hladinu kortizolu.

→ Kortizol prispieva k artritíde, obezite, vzniku cukrovky, depresiám, atď

→ Kofeín sťahuje cievy, znižuje hladinu kyslíka v krvi až o 30%.

→ Kofeín stimuluje chuť do jedla, ktorá môže mať vplyv na chudnutie.

→ Normálna káva je vysoko kyslá, vytvára PH= 4,3 nerovnováhu v tele (museli by ste vypiť 16-18 pohárov vody na neutralizáciu kyseliny v jednej šálke).

→ Keď je telo pravidelne zakysľované, vytvára veľmi vhodné prostredie pre vznik mnohých chorôb.

→ Normálna káva dehydruje telo (stratíte 1 šálku vody na každú 1 šálku normálnej kávy, ktorú vypijete)

→ Príznaky dehydratácie sú bolesti hlavy, svalov a kĺbov, zápcha, pálenie záhy, vyrážky, a pod

Čo keby ste mohli aj naďalej piť kvalitnú, lahodnú kávu ako doposiaľ, ale bez negatívneho vplyvu na vaše zdravie?

Teraz môžete!!

Tu sú niektoré skutočnosti o káve Organo Gold, ktoré ju robia jedinečnou oproti bežným kávam:

1. OG káva nie je kyslá! Vďaka Ganoderme vytvára v tele mierne zásadité prostredie PH=7,3

2. OG káva má veľmi málo kofeínu! Pohár bežnej kávy obsahuje 150-200 mg. kofeínu, OG káva má iba 15 mg. (avšak nemusíte sa obávať, energetická zložka kávy je ukrytá v Ganoderme, s jednou šálkou denne budete sa cítiť po celý deň plný energie)

3. OG káva vám stále dáva energiu! Ganoderma okysličuje krvné riečišťe, a dodáva vám čistú energiu, ktorá sa udržujev tele po celý deň.

4. OG káva je bohatá na antioxidanty! Ganoderma je plná živín, obsahuje 150 antioxidantov na šálku (v porovnaní s brokolicou, ktorý má len 17 antioxidantov).

5. OG káva detoxikuje telo! S každou šálkou, vaše telo je zbavované nebezpečných toxínov (sme vystavení viac toxínov denne, ako naši prarodičia boli v celej ich životnosti).

Všetky produkty spoločnosti Organo Gold obsahujú 100%-tnú certifikovanú BIO Ganodermu, čím menia vašu každodennú šálku kávy, čaju alebo horúcej čokolády na zdravšiu alternatívu.

Produkty:

- čierna káva

- gourmet Latte

- gourmet Cafe Mocha

- gourmet Hot Chocolate

- organický zelený čaj

Koho zaujíma viac: adrina.nagyov@gmail.com \":wink:\"


Přílohy:
letáčik OG.jpg
letáčik OG.jpg [ 94.43 KiB | Zobrazeno 11816 krát ]
organogold.png
organogold.png [ 104.54 KiB | Zobrazeno 11816 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2013 9:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jeden šálek jsem si dal, je to předražené jako prase a dělalo mi to totéž co normální kafe... Nikomu to nedoporučuju!!!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2013 9:59 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
Vševěd píše:
Jeden šálek jsem si dal, je to předražené jako prase a dělalo mi to totéž co normální kafe... Nikomu to nedoporučuju!!!

Tahle věc mi přijde - už kvůli té bombastické reklamě - jako další test inteligence (nebo spíš stupidity) tuzemského konzumenta.
Když už káva, tak poctivý turek, ale hlavně - zespod, a ne shora !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 8:27 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Toto je iba otravná reklama ktorú určite pán Jardo zmaže. \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: pát bře 08, 2013 1:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
catcher píše:
Tahle věc mi přijde - už kvůli té bombastické reklamě - jako další test inteligence (nebo spíš stupidity) tuzemského konzumenta.
Když už káva, tak poctivý turek, ale hlavně - zespod, a ne shora !

Tak s vaším závěrem bych souhlasil, pokud kafe, tak zespodu a pak je chuť toho produktu docela nepodstatná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: pon pro 30, 2013 1:10 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jaký je váš názor na AJURVÉDSKOU KÁVU

Instantní kávovina z čekanky s himálajskou bylinou BRAHMI (Bacopa monnieri, Nira-brahmi)
pomáhá ke zlepšení paměti a koncentrace, celkovému zklidnění a pro získání lepší schopnosti učit se, jasně uvažovat a rychle reagovat. Působí i proti stresu a jeho následkům na zažívání. Bylina je ceněna i v tradiční čínské medicíně a je považována za vynikající Jang tonikum.
Další složka, čekanka lékařská (Cichorium intybus),
podporuje trávení a příznivě působí na činnost jater.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: ned úno 09, 2014 11:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Jaký je váš názor na AJURVÉDSKOU KÁVU

Instantní kávovina z čekanky s himálajskou bylinou BRAHMI (Bacopa monnieri, Nira-brahmi)
pomáhá ke zlepšení paměti a koncentrace, celkovému zklidnění a pro získání lepší schopnosti učit se, jasně uvažovat a rychle reagovat. Působí i proti stresu a jeho následkům na zažívání. Bylina je ceněna i v tradiční čínské medicíně a je považována za vynikající Jang tonikum.
Další složka, čekanka lékařská (Cichorium intybus),
podporuje trávení a příznivě působí na činnost jater.

Z pohledu svých vlastností je tato káva nezpochybnitelně výborná, ovšem pro mě zcela k ničemu. Již jsem zde psal, že rezavou vodu nemám rád a obě dvě kávy, které jsem za svůj život vypil, mě dalo zdarma ještě ROH na podnikové schůzi někdy za komančů. To už se patrně opakovat nebude, čili již to asi bez kafe doklepu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: pon úno 10, 2014 9:35 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Jarda píše:
mě dalo zdarma ještě ROH

Tak kafe mi ROH nedalo ale na tie liečebné pobyty na Jalte a v Jugoške letecky na 14 dní za 900 Kčs sa nedá zabudnúť. A to som na Jalte takmer po papuli dostal od policajta keď som okolo krku jeho ženu v noci po ulici viedol, len keď som mu povedal že my šachťóri tak sa neodvážil. A samozrejme som sa posadil za stôl kde sa konala jaltská konferencia aj keď nám to zakázali. No nedalo mi keď pán Jardo to ROH spomenul.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WELLNESS KÁVA
PříspěvekNapsal: sob úno 15, 2014 11:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Tak kafe mi ROH nedalo ale na tie liečebné pobyty na Jalte a v Jugoške letecky na 14 dní za 900 Kčs sa nedá zabudnúť. A to som na Jalte takmer po papuli dostal od policajta keď som okolo krku jeho ženu v noci po ulici viedol, len keď som mu povedal že my šachťóri tak sa neodvážil. A samozrejme som sa posadil za stôl kde sa konala jaltská konferencia aj keď nám to zakázali. No nedalo mi keď pán Jardo to ROH spomenul.

Byla to nádherně absurdní doba, na kterou s nostalgií vzpomínám a to řeknu klidně bez obalu i jako podnikatel a tedy vlastně kapitalista-vykořisťovatel. Všeobjímající náruč strany se byla kupodivu schopna postarat i o své staré občany, nikdo nebyl vyčůraným exekutorem cíleně připraven o střechu nad hlavou, cikán kupodivu musel dělat, protože musel dělat každý a kdo měl trochu fištróna, mohl si dopřát prakticky všechno co k relativně pohodlnému životu potřeboval, akorát nesměl systém pomlouvat veřejně. Dnes je doba zase absurdní jinak, ale malinko je to postavené na hlavu. Jako majitel firmy jsem nejvykořistěnějším člověkem v systému, který má pouze povinnosti a práva mají všichni, kterým dávám na chleba. Ti co pracují jsou za svoji snahu pokutováni systémem nepochopitelných daní a ti co nepracují, znásilňují, kradou a vraždí mají lidská práva a nárok na slušný život, no není to na hlavu, jeden by ze zoufalství i řekl "Zlatý komunisti".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz