Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 1:02 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Sybilla píše:
Nemáš doma zaváraninový pohár? Ide to v ňom celkom pekne a nemusíš investovať do ďalších kuchynských pomôcok a ešte ušetríš \":roll:\" Alebo dva poháre, jeden širší a druhý do neho užší na zaťaženie a máš to. Netreba toho robiť veľa, aby sa dali obmieňať chute a zeleninky

Samozrejme že mám, ale v návodoch na výrobu sa píše, že je dôležité pohár dobre utesniť, aby sa zamedzilo prístupu vzduchu a teda miesto kvasenia nenastlo hnitie. Pokiaľ si vie človek doma pomôcť, čím to dobre utlačit a utesniť pred vzduchom tak hej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 1:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
mohy píše:
Samozrejme že mám, ale v návodoch na výrobu sa píše, že je dôležité pohár dobre utesniť, aby sa zamedzilo prístupu vzduchu a teda miesto kvasenia nenastlo hnitie. Pokiaľ si vie človek doma pomôcť, čím to dobre utlačit a utesniť pred vzduchom tak hej.

Tak s tím souhlasím. Určitě bude dobrá jakákoliv nádoba, ve které budeme schopni vytěsnit vzduch. Asi obdobně, jak když doma děláme zelí.
Já to budu zkoušet také. Tak se pak ozvu, jaké mám zkušennosti a zda jsem se nedopracovala k plesnivinám. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 5:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Veverka píše:
Tak s tím souhlasím. Určitě bude dobrá jakákoliv nádoba, ve které budeme schopni vytěsnit vzduch. Asi obdobně, jak když doma děláme zelí.
Já to budu zkoušet také. Tak se pak ozvu, jaké mám zkušennosti a zda jsem se nedopracovala k plesnivinám. \":D\"

V tom zase nehledejte nějakou velkou vědu, já to normálně natlačím do zavařovacích skleniček, umačkám pořádně lžící a položím na to víčko, aby tam nelezly mušky toť vše. Normálně to funguje a vybavení je zdarma. Zhruba druhý, až třetí den vyjede voda, která zase klesne a je hotovo. Dám do lednice a tam to vydrží klidně týden pouze přikryté, ale stále se zvyšuje kyselost, čili raději zkonzumovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 11:04 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Tak to je ozaj veľmi jednoduché. Vyskúšam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 6:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
V tom zase nehledejte nějakou velkou vědu, já to normálně natlačím do zavařovacích skleniček, umačkám pořádně lžící a položím na to víčko, aby tam nelezly mušky toť vše. Normálně to funguje a vybavení je zdarma. Zhruba druhý, až třetí den vyjede voda, která zase klesne a je hotovo. Dám do lednice a tam to vydrží klidně týden pouze přikryté, ale stále se zvyšuje kyselost, čili raději zkonzumovat.

Děkuji. Měla bych to zvládnout. Dám vědět po prvním pokusu. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 9:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
mohy píše:
Tak to je ozaj veľmi jednoduché. Vyskúšam.

Veď som ti písala, že stačí zavárací pohár, robíš rýchlokvasenú zeleninu. \":D\" Pokiaľ bude to, čo natlačíš pod tekutinou, nepotrebuješ to nejako zvlášť vzduchotesne ochraňovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 9:22 pm 
Offline

Registrován: stř úno 10, 2010 11:46 pm
Příspěvky: 15
Dobrý den,
asi je to zřejmé na první pohled, ale radši se zeptám: Mohu pickles vyrábět ve vakuových dózách, ze kterých lze vypumpovat vzduch? Něco jako zde na obrázku: http://www.4home.cz/inshop/catalogue/products/detail/110145.jpg. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jaroslavx píše:
Dobrý den,
asi je to zřejmé na první pohled, ale radši se zeptám: Mohu pickles vyrábět ve vakuových dózách, ze kterých lze vypumpovat vzduch? Něco jako zde na obrázku: http://www.4home.cz/inshop/catalogue/products/detail/110145.jpg. Děkuji.

Tak na to odpovědět nedovedu, bakterie, které se starají o to mléčné kvašení, potřebují ke své práci kyslík, čili čistě teoreticky by to nemělo fungovat, ale to budete muset vyzkoušet. Já s tím žádné ciráty nedělám, stačí mi na to obyčejná zavařovací sklenice o objemu 0,7 litru a funguje to perfektně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 10:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Zdravím, tak jsem stvořila pickles z kořenové zeleniny a je to dobrá sváča. Nesplesnivělo mi nic. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 11:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Sybilla píše:
stačí zavárací pohár, robíš rýchlokvasenú zeleninu. Pokiaľ bude to, čo natlačíš pod tekutinou, nepotrebuješ to nejako zvlášť vzduchotesne ochraňovať.
... dokonce když jsem dělal pickles poprvé, prakticky bez znalostí a zkušeností, část zeleniny koukala nad hladinu a začlo mi to plesnivět. Poptal jsem u zkušeného farmáře, zda to mám leda tak vyhodit, a on poudál ne ne, to není plíseň, to je produkt kvašení, kyselina máselná. Tak jsem to zkoukl znovu a zblízka a fakt, nevypadalo to jak plíseň. V pohodě jsem to snědl, nic tomu nebylo a ani chuť nebyla plesnivá, moc mi chutnalo. Dnes už tuto bílou "plíseň" vídám běžně na povrchu tvarohu, který vyrábím, takže ta kyselina máselná prostě "patří k věci." Ale to neberte jako obecný návod, pravdu má Sybilla, zelenina má být pod hladinou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: čtv srp 07, 2014 10:24 pm 
Offline

Registrován: úte úno 04, 2014 7:16 am
Příspěvky: 3
Zdravim vsetkych, mam mozno blbu otazku \":)\", skusal prosim vas niekto robit pickles solene draselnou solou (chloridom draselnym)?
Marek.


Naposledy upravil hostiger dne pát srp 08, 2014 4:18 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: pát srp 08, 2014 4:14 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
Jindra píše:
... dokonce když jsem dělal pickles poprvé, prakticky bez znalostí a zkušeností, část zeleniny koukala nad hladinu a začlo mi to plesnivět. Poptal jsem u zkušeného farmáře, zda to mám leda tak vyhodit, a on poudál ne ne, to není plíseň, to je produkt kvašení, kyselina máselná. Tak jsem to zkoukl znovu a zblízka a fakt, nevypadalo to jak plíseň. V pohodě jsem to snědl, nic tomu nebylo a ani chuť nebyla plesnivá, moc mi chutnalo. Dnes už tuto bílou "plíseň" vídám běžně na povrchu tvarohu, který vyrábím, takže ta kyselina máselná prostě "patří k věci." Ale to neberte jako obecný návod, pravdu má Sybilla, zelenina má být pod hladinou.

ach jaj a ja som vyhodila domace vlastnorucne robene maslo lebo na nom bol taky biely povlak, ktory som zaradila medzi plesne a preto som ho vyhodila... tolko masla \":(\"((( nabuduce z neho hned radsej spravim ghee

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: sob zář 06, 2014 8:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
hostiger píše:
Zdravim vsetkych, mam mozno blbu otazku \":)\", skusal prosim vas niekto robit pickles solene draselnou solou (chloridom draselnym)?
Marek.

To jsem nikdy nezkoušel a i kdyby to fungovalo, což je možné, tak něco takového moc doporučovat nejde. Zelenina je již tak plná draslíku a po přidání většího množství draslíku by se v pohodě dal vyvolat i fatální zdravotní problém z předávkování draslíkem, což bych určitě nezkoušel, pumpu si vypnete pouze jednou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: čtv říj 09, 2014 1:16 pm 
Offline

Registrován: pát dub 13, 2012 8:54 pm
Příspěvky: 7
Po 6 dnech kvašení mrkve se mi na hladině a na horních mrkvích udělal bílý povlak a voda je taková kalná. Mrkev byla ponořená. Je to normální? Není to plíseň?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pickles
PříspěvekNapsal: ned říj 12, 2014 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mwill píše:
Po 6 dnech kvašení mrkve se mi na hladině a na horních mrkvích udělal bílý povlak a voda je taková kalná. Mrkev byla ponořená. Je to normální? Není to plíseň?
Děkuji.

Sice nedovedu odpovědět s jistotou, když to nevidím, ale třeba na zelí jde u bílého povlaku o kvasinky, které tam patrně budete mít také a nemělo by to představovat žádný problém.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz