Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 10:51 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 861 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 58  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 11:49 am 
Offline

Registrován: stř zář 24, 2008 6:31 am
Příspěvky: 4
Dobrý den,
zajímalo by mne jaký máte názor na léčení rakoviny pomocí lněného oleje, uvedené na těchto stránkách. Petr
http://www.mwm.cz/CD/c97.htm
http://www.budwigvideos.com/categories/20071009_5


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 2:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dz.el píše:
Dobrý den,
zajímalo by mne jaký máte názor na léčení rakoviny pomocí lněného oleje, uvedené na těchto stránkách. Petr
http://www.mwm.cz/CD/c97.htm
http://www.budwigvideos.com/categories/20071009_5

Je to pouze jedna z mnoha možností, jak pomoci svému tělu rozpustit a odstranit skladiště toxinů, kterému odborně říkáme rakovina. Rakovina není nemoc v pravém slova smyslu, tou je třeba tyfus, nebo cholera, ale u rakoviny jde o záchranný program těla, kdy toxiny z krve tělo odvede do momentálního úložiště. Díky tomu můžeme přežít různé excesy do doby, kdy nastanou vhodné podmínky a tělo zase skládku rozebere a vyplaví. Toto se děje průběžně po celý život každého člověka, čili každému rakovina vzniká a zaniká v náhodných intervalech.a naprostá většina lidí může mluvit o štěstí, pokud se na tuto skládku náhodou nepřijde a nezačne se v ní někdo šťourat. To se pak okamžitě zamoří celé tělo a následky na sebe nenechají dlouho čekat o čemž svědčí opravdu žalostná úspěšnost moderní medicíny, kdy většinou z matečného ložiska jich napěstuje celé hejno během několika měsíců. Pak má pacient štěstí, pokud vůbec něco pochopí včas a začne se konečně už léčit sám na základě svého zdravého selského rozumu. Nedívejte se tedy na lněný olej jako na zázračnou potravinu, kterou sníte a máte vyhráno, taková potravina neexistuje. Vždy je to o pH tělních tekutin, optimálním přisunu minerálů, vitamínů, enzymů a perfektní dušení pohodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 2:12 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
dz.el píše:
Dobrý den,
zajímalo by mne jaký máte názor na léčení rakoviny pomocí lněného oleje, uvedené na těchto stránkách. Petr
http://www.mwm.cz/CD/c97.htm
http://www.budwigvideos.com/categories/20071009_5

I ja mam pocit, ze ide o pomocku, ktora je ucinna az ked su doriesene ine veci (hlavne psychika, emocie), no ide o dost ucinnu vec, u takych stavov ako rakovina nieje rozumne zbytocne vyckavat a radsej pouzit co najviac ucinnych veci. Odkyselovat, Budwigovej dieta, vysoke davky vitaminu C, to vsetko ucinkuje na rakovinu, a da sa to spojit. A da sa to prelozit dalsimi ucinymi vecami, hladovky, bruessova kura. Casto vyzera, ze hladovka chorobu vylieci, ale casto je za tym psychicky boj, ktory musel pacient vyhrat, aby vobec hladovku v tak tazkom stave mohol absolvovat, zaroven so zlepsovanim stavu a odlahcenim travenia zacne rozmyslat v inej rovine nez predtym a vela veci pochopi, uvedomi si, to ho dovedie k zmene myslenia, a vdaka tomu az k vitaznemu koncu. Hladovka sluzi k pochopeniu, pochopenie da moznost telu vyliecit sa, a telo sa vylieci. Tak nejak to vidim ja.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 11:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
I ja mam pocit, ze ide o pomocku, ktora je ucinna az ked su doriesene ine veci (hlavne psychika, emocie), no ide o dost ucinnu vec, u takych stavov ako rakovina nieje rozumne zbytocne vyckavat a radsej pouzit co najviac ucinnych veci. Odkyselovat, Budwigovej dieta, vysoke davky vitaminu C, to vsetko ucinkuje na rakovinu, a da sa to spojit. A da sa to prelozit dalsimi ucinymi vecami, hladovky, bruessova kura. Casto vyzera, ze hladovka chorobu vylieci, ale casto je za tym psychicky boj, ktory musel pacient vyhrat, aby vobec hladovku v tak tazkom stave mohol absolvovat, zaroven so zlepsovanim stavu a odlahcenim travenia zacne rozmyslat v inej rovine nez predtym a vela veci pochopi, uvedomi si, to ho dovedie k zmene myslenia, a vdaka tomu az k vitaznemu koncu. Hladovka sluzi k pochopeniu, pochopenie da moznost telu vyliecit sa, a telo sa vylieci. Tak nejak to vidim ja.

Já bych to zjednodušil ještě víc a ze svých zkušeností i osobních mohu tvrdit, že ono se vlastně může stát cokoliv, stačí pouze hrozně chtít. Ti, co hodně a opravdově chtějí být zdraví, změní svou zdravotní šlamastiku a změní i sami sebe. V tom je ta opravdu neuvěřitelná síla, která podle zkušeností, které zatím mám, dokáže i beznadějný případ, který již lékaři vzdali, srovnat do naprostého zdraví během neuvěřitelných tří týdnů. Opak představují ti pasivní, kteří v roli nesvéprávných pacientů pouze strpí jakoukoliv léčbu od lékaře a sami nedělají nic. Tato skupina nemocných má šance skoro nulové, ale tak to má být, protože oni to vlastně tak chtějí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 12:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Já bych to zjednodušil ještě víc a ze svých zkušeností i osobních mohu tvrdit, že ono se vlastně může stát cokoliv, stačí pouze hrozně chtít. Ti, co hodně a opravdově chtějí být zdraví, změní svou zdravotní šlamastiku a změní i sami sebe. V tom je ta opravdu neuvěřitelná síla, která podle zkušeností, které zatím mám, dokáže i beznadějný případ, který již lékaři vzdali, srovnat do naprostého zdraví během neuvěřitelných tří týdnů. Opak představují ti pasivní, kteří v roli nesvéprávných pacientů pouze strpí jakoukoliv léčbu od lékaře a sami nedělají nic. Tato skupina nemocných má šance skoro nulové, ale tak to má být, protože oni to vlastně tak chtějí.
Toto je velmi zajímavé a věřím, že to platí. Se značnou nelibostí přiznávám, že se asi jedná i o moji osobu. Ano ano, proč to nepřiznat. Neumím to správně vyjádřit... mám dojem, že jsem ten pasivní pacient, který "pouze strpí jakoukoliv léčbu od lékaře", jak píšete. Rád bych se zeptal, jak si takovou víru v uzdravení vsugerovat... dá se to tu na pár řádcích popsat? Mám dojem, že by to bylo spíš na knížku... rozhodně bych ale měl svoji psychiku v tomto smyslu upravovat, nepochybuji, že dobrá, pozitivní psychika je při uzdravování nezbytná. No a doufám, že i tímto se zabývá Váš Kurz zdravého života, na který již dychtivě čekám - vidím, jak jej potřebuji a děkuji Vám za něj již předem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 12:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Toto je velmi zajímavé a věřím, že to platí. Se značnou nelibostí přiznávám, že se asi jedná i o moji osobu. Ano ano, proč to nepřiznat. Neumím to správně vyjádřit... mám dojem, že jsem ten pasivní pacient, který "pouze strpí jakoukoliv léčbu od lékaře", jak píšete. Rád bych se zeptal, jak si takovou víru v uzdravení vsugerovat... dá se to tu na pár řádcích popsat? Mám dojem, že by to bylo spíš na knížku... rozhodně bych ale měl svoji psychiku v tomto smyslu upravovat, nepochybuji, že dobrá, pozitivní psychika je při uzdravování nezbytná. No a doufám, že i tímto se zabývá Váš Kurz zdravého života, na který již dychtivě čekám - vidím, jak jej potřebuji a děkuji Vám za něj již předem.

Ano, je to na celou knihu a základ je pochopit, že chtít, to není o sugesci. Mnoho lidí, bez důkladného kopance do zadnice, mozek prostě nepoužije. Já dělím, ač to je zdánlivě cynické, pacienty do dvou skupin, na nepřipravené a připravené. Nepřipravení pacienti stále cosi vymýšlejí a vlastně pouze očůrávají sami sebe, tím se postupně dostávají do rolí připravených pacientů, které poznáte tak, že z nich už něco teče a ideální je když teče krev. V tomto momentě poměrně slušnému procentu lidí dojde, že je zle a začnou dost často jinak přemýšlet i konat. Je to sice dost pozdě, ale lepší někdy, než nikdy i takto získají docela dobrou šanci proti těm, co stále pouze na cosi čekají a ono to nepřichází. Sám jsem si celé toto kolečko připravenosti prodělal a krev ze mě tekla chválabohu horem i spodem, což mě opravdu donutilo se zamyslet a cosi ve svém životě změnit. Naše Matka příroda ve svém selektivním programu nemá ráda slabé kusy a snaží se je logicky co nejrychleji vyřadit, aby svými špatnými geny neničili její zdařilé dílo. Psychika je prvním tématem, které s každým ze svých pacientů probírám, čili to určitě nebudu v kurzech dělat jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2009 2:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Xion píše:
Da sa ta sirna patlanica urobit aj bez oleja, teda nahradit tu cast oleja zvysenim davky rozomletych lnenych semien? Alebo je tam ten olej vyslovene potrebny (nechce sa mi ho zhanat, je to fakt problem zohnat cerstve). Radsej by som to rozmixoval iba zo semienkami, ale neviem ci to nestrati zo svojho ucinku.
Xione jak jsi na tom s lněným olejem, už máš nějaký zdroj čerstvého oleje? Zkoušel jsi objednat u pana Čibery, jestli pošle i Tobě do Slovenska? Je to asi fakt nejlepší zdroj a olej chutná úžasně čerstvě!
Tak máš už? Nepotřebuješ nějakou pomoc?
Čau, měj se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2009 5:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Jindra":2fvg56ie][b:2fvg56ie]Xione[/b:2fvg56ie] jak jsi na tom s lněným olejem, už máš nějaký zdroj čerstvého oleje? Zkoušel jsi objednat [url=http://www.agro-el.cz/:2fvg56ie]u pana Čibery[/url:2fvg56ie], jestli pošle i Tobě do Slovenska? Je to asi fakt nejlepší zdroj a olej chutná úžasně čerstvě!
Tak máš už? Nepotřebuješ nějakou pomoc?
Čau, měj se.[/quote:2fvg56ie]
Ahoj Jindra, olej som zohnal priamo pod nosom, v Bratislave, lisuje ho Boris Subotic so zlateho lanu, dokonca v dvoch verziach, jednu s lignanmi a druhu bez:

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2009 6:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
[quote="Xion":2zaf740a]Ahoj Jindra, olej som zohnal priamo pod nosom, v Bratislave, lisuje ho Boris Subotic so zlateho lanu, dokonca v dvoch verziach, jednu s lignanmi a druhu bez:

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv led 14, 2010 3:37 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tak ma napadlo, ako rychlo treba olej po otvoreni flasky spotrebovat.
Mam 0,25l flasku uskladnenu v chladnicke, otvorim ju, a kazdy den z nej odlievam 33-50ml do sirnej patlaniny. Tym padom poslednu davku odlejem z flase za 6 dni. Je tato doba postacujuca, aby sa olej mohol pokazit? Ako rychlo sa olej po otvoreni (uz je vo flasi vzduch) v chladnicke kazi?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv led 14, 2010 5:01 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Xion píše:
Tak ma napadlo, ako rychlo treba olej po otvoreni flasky spotrebovat.
Mam 0,25l flasku uskladnenu v chladnicke, otvorim ju, a kazdy den z nej odlievam 33-50ml do sirnej patlaniny. Tym padom poslednu davku odlejem z flase za 6 dni. Je tato doba postacujuca, aby sa olej mohol pokazit? Ako rychlo sa olej po otvoreni (uz je vo flasi vzduch) v chladnicke kazi?

Rychlo, velmi rychlo. To by som radšej zmrazil. Tento olej je obzvlášt nebezpečný, čo sa týka oxidácie a potom je extrémne škodlivý. Možno si to ani neuvedomujete a konzumujete zoxidovaný olej. Mne sa to už pri tomto postupe stalo. S týmto treba skutočne zaobchádzat velmi opatrne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv led 14, 2010 7:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 68
Bydliště: Psáře
Ze znojma přijde 5 l oleje, IHNED rozliji do 0,5 (nebo 0,25) litrových PET lahviček od Dobré vody, uložím do mrazáku. Před výrobou patlaniny stačí vyndat 5 minut předem, není třeba rozmrazovat, olej jde vytlačit jako pasta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv led 14, 2010 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak ma napadlo, ako rychlo treba olej po otvoreni flasky spotrebovat.
Mam 0,25l flasku uskladnenu v chladnicke, otvorim ju, a kazdy den z nej odlievam 33-50ml do sirnej patlaniny. Tym padom poslednu davku odlejem z flase za 6 dni. Je tato doba postacujuca, aby sa olej mohol pokazit? Ako rychlo sa olej po otvoreni (uz je vo flasi vzduch) v chladnicke kazi?

Pokud je uskladněný ve tmě a chladu, což prostředí v lednici bohatě splňuje, jeho životnost je dva, až tři týdny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: čtv led 14, 2010 9:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
PavelZ píše:
Ze znojma přijde 5 l oleje, IHNED rozliji do 0,5 (nebo 0,25) litrových PET lahviček od Dobré vody, uložím do mrazáku. Před výrobou patlaniny stačí vyndat 5 minut předem, není třeba rozmrazovat, olej jde vytlačit jako pasta.

To máte zmrazené nějak málo, když to jde z té PET láhve vydolovat, já mám velké mrazáky a kvůli vysoké životnosti uskladněných potravin jedou na -25 °C. Za těchto podmínek je obsah láhve prakticky tvrdý a ven se rozhodně dostat nedá. Nicméně jako rodina spotřebujeme 0,5 litru maximálně za 5 dní a to olej v lednici po rozmrazení bohatě vydrží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lněný olej
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 1:02 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Pokud je uskladněný ve tmě a chladu, což prostředí v lednici bohatě splňuje, jeho životnost je dva, až tři týdny.

Dakujem, tiez som si to myslel, pretoze olej nechutil zle, ale pre istotu som chcel vediet aj Vas nazor.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 861 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 58  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz