Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 8:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2009 11:15 am 
Offline

Registrován: pát bře 13, 2009 11:03 am
Příspěvky: 2
Dobrý den pane Zajíčku,
zaujala mne Vaše webová prezentace a hlavně informace na ní uvedené. Pokouším se druhý měsíc dostat do "acidobazické rovnováhy". Rád bych se Vás zeptal na následující:
1) Rád bych si přečetl publikaci od MUDr. Kahudy, DrSC: Fundamentální záření hmot, 1980. Bohužel je k dispozici pouze v Praze v Klementinu k zapůjčení do studovny. Nemáte ji k dispozici např. v pdf formátu?
2) Dočetl jsem se o stravování dle krevních skupin. Jaký máte názor na takto orientovanou výživu? Já osobně mám krevní skupinu 0+ a žena A+. Kombinace výživy dle krevních skupin (kde např. brambory jsou pro skupinu 0 nevhodné) a zásadité diety je již na organizaci "náročnější".
3) Na trhu jsou k dostání zásadité směsi (převážně směsi solí vápníku, magnésia a dalších) k doplnění minerálů a neutralizaci kyselin...a vytvoření zásaditého prostředí v těle. Jaký máte názor na používání těchto směsí?
Těším se na Vaši odpověď a děkuji předem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2009 4:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Karell píše:
Dobrý den pane Zajíčku,
zaujala mne Vaše webová prezentace a hlavně informace na ní uvedené. Pokouším se druhý měsíc dostat do "acidobazické rovnováhy". Rád bych se Vás zeptal na následující:
1) Rád bych si přečetl publikaci od MUDr. Kahudy, DrSC: Fundamentální záření hmot, 1980. Bohužel je k dispozici pouze v Praze v Klementinu k zapůjčení do studovny. Nemáte ji k dispozici např. v pdf formátu?
2) Dočetl jsem se o stravování dle krevních skupin. Jaký máte názor na takto orientovanou výživu? Já osobně mám krevní skupinu 0+ a žena A+. Kombinace výživy dle krevních skupin (kde např. brambory jsou pro skupinu 0 nevhodné) a zásadité diety je již na organizaci "náročnější".
3) Na trhu jsou k dostání zásadité směsi (převážně směsi solí vápníku, magnésia a dalších) k doplnění minerálů a neutralizaci kyselin...a vytvoření zásaditého prostředí v těle. Jaký máte názor na používání těchto směsí?
Těším se na Vaši odpověď a děkuji předem.

S první otázkou Vám nedokážu pomoci, sám knihu nemám, měl jsem ji pouze půjčenou. Já knihy vracím, což sice každý nedělá a mohu si tím pádem, bez problémů, jiné zase půjčit. Myslím, že v Klementinu Vám ji umožní okopírovat, ale není to zrovna levná záležitost a je otázkou, zda Vám to k něčemu bude, protože to podstatné, máte na mých stránkách zdarma a na pochopení problematiky, jsem tam toho k tomuto tématu snad napsal celkem dost.
Diety podle krevních skupin, mají velice svéráznou logiku a v podstatě tvrdí, že to, co jednomu prospívá, to druhému škodí. Já osobně to vidím jako nesmyslné a logicky vzato, já mám B+, což je čistý masožravec a toto mě málem zabilo, zatím co od momentu, kdy jsem začal jíst jako vitarián, tak (až a tu hlavu) jsem zcela zdráv. Jak vidíte na mém příkladu, tak to nějak nefunguje a domnívám se, že znásilňování funkcí organizmu, se vymstí jakékoliv krevní skupině, akorát možná po jiné době. Zásaditá dieta, je náročnější jen zdánlivě a nic složitého na ní není třeba chápat. Stačí si koupit za cca 130,-Kč proužky TriPhan a změřit si každé ráno pH moče. Pokud bude nižší než 7,5, tak jste překyselený a vědomě si škodíte. Toto lze celkem bez potíží regulovat, popíjením čerstvých šťáv ze silně zásaditých plodin, např. meloun, okurka, rajče, jablko a pomeranč. Nemíchat ovoce se zeleninou, pít vždy pouze jeden druh a druhý, až po minimálně 30 minutách. Také stravu je třeba trochu přizpůsobit, aby bylo možné mít pH v pořádku, ale to již poznáte sám. Pokud Vás trápí pyróza, tak nejlepší řešení je očista žaludku, tak po 14 dní, každý den ráno a věřte, že to srovná i velice zanedbaný stav. Techniku načtete v (Odstranění dysbakteriózy), téma (Očista dalších tělních dutin). Není se čeho obávat, jogíni ji praktikují pravidelně každý den a jenom jim prospívá.
Co se týká zásaditých směsí, jedlé sody a různých pilulí, tak se jedná o velice rozporuplnou techniku, kterou ve srovnání s topením v kotli, mohu směle přirovnat k následující situaci. Použiji logiku spalování nevhodného paliva. Podle ní v kotli na hnědé uhlí, pálím koks a abych ho nepropálil, tak trošku přilévám vodu, ke zmírnění žáru. Jistě chápete, že je to hovadina a raději topte tím čím máte, ať ten kotel nepropálíte. Mimo to, tyto anorganické minerální látky sedimentují ve tkáních a škodí v mnoha dalších směrech, což načtete v (Hydrataci organizmu) a snad to lze celkem dobře pochopit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 15, 2009 9:30 pm 
Offline

Registrován: pát bře 13, 2009 11:03 am
Příspěvky: 2
Děkuji Vám za odpověď, vyzkouším to. Ještě bych se rád zeptal na některé věci, které jsem se dočetl v knize od Kurta Tepperweina:Pryč s kyselostí!

Mateřská znaménka jsou dle něho projevem (lokálního) překyselení organismu. (Rád bych se zásaditou dietou zbavil několika znamének.) Také doporučuje cca 2 hodinové koupele v roztoku sody bikarbony o ph cca 8,5. Dále uvádí, že obsah minerálů v potravinách ve srovnání s rokem 1965 značně poklesl a je nezbytné např. vápník doplňovat formou potravinových doplňků (např. organicky vázaný vápník). Denní dávka vápníku by měla údajně být cca 800mg denně, což je jen z "současných" potravin náročné. Jaký na to máte názor? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 15, 2009 10:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Karell píše:
Děkuji Vám za odpověď, vyzkouším to. Ještě bych se rád zeptal na některé věci, které jsem se dočetl v knize od Kurta Tepperweina:Pryč s kyselostí!

Mateřská znaménka jsou dle něho projevem (lokálního) překyselení organismu. (Rád bych se zásaditou dietou zbavil několika znamének.) Také doporučuje cca 2 hodinové koupele v roztoku sody bikarbony o ph cca 8,5. Dále uvádí, že obsah minerálů v potravinách ve srovnání s rokem 1965 značně poklesl a je nezbytné např. vápník doplňovat formou potravinových doplňků (např. organicky vázaný vápník). Denní dávka vápníku by měla údajně být cca 800mg denně, což je jen z "současných" potravin náročné. Jaký na to máte názor? Děkuji.

Uvedenou knihu jsem nečetl a pracovat se znaménky pomocí kyselosti, se mi zdá poněkud svérázné. Sám jsem změnil kyselost, tak podstatným způsobem, že by se to muselo nějak projevit, ale ničeho jsem si nevšiml a předpokládám, že u mě se nic změnou kyselosti neodstranilo, ale detailně jsem to nesledoval. Tentýž názor mám na uvedené koupele a pochybuji, že to bude mít nějaký pozitivní výsledek. Obsah minerálů v potravinách opravdu stále klesá, vzhledem k vyčerpanosti půdy a zamoření životního prostředí, ale potravní doplňky, bych do toho netahal, není k tomu žádný rozumný důvod. Potřebné dávky vápníku, zcela bez potíží, dodáte pomocí čerstvých šťáv a ořechového mléka, které má mimořádně dobrou vstřebatelnost a vápník z ořechů se výborně váže na tkáně. Pokud budete jíst správně, zásaditou stravu, tak ani není nutné vápník nijak výrazně dodávat, protože se vlastně ani nemá možnost ztrácet, není totiž co neutralizovat a potřeby organizmu, na zásobování vápníkem, jsou opravdu minimální. Velké dodávky vápníku jsou nutné, pouze při špatné kyselinotvorné životosprávě, nebo mimořádném fyzickém, či duševním vypětí a tomu se lze správným životním stylem vyhnout.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 02, 2009 12:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Knihu od Kurta Tepperweina som čítala a mám ju aj v elektronickej podobe. V podstate jej obsah korešponduje s tým, čo sa píše na Vašich stránkach ohľadne acidobázickej rovnováhy organizmu a ako ju dosiahnuť aj keď sú obšírnejšie podané niektoré techniky a širšie sa venuje vysvetleniu ph. Je to trochu iná filozofia ako tá, podľa krvných skupín, hoci sa zmieňuje aj o nej.
O stravovaní podľa krvných skupín som od jara minulého roka prečítala tiež dosť, kvôli všeobecnému rozhľadu, aby som sa neorientovala iba na jeden smer a v konečnom dôsledku sa mohla rozhodnúť, ktorým smerom sa poberiem. Zaujalo ma, že píšete "já mám B+, což je čistý masožravec a toto mě málem zabilo..." (aby som nemusela citovať celý text), lebo vo všetkých článkoch doteraz som čítala, že čistí mäsožravci sú ľudia s 0-lkou, lovci, ako vlastne najstarší typ, z ktorej sa postupne vyvinuli ostatné. Sama za seba môžem povedať, že ako 0-ka negatív, teda úplne najstaršia varianta, sa bez občasnej konzumácie mäsa neobídem, aj keď som sa veľmi snažila úplne ho prestať jesť. Z môjho subjetívneho pocitu vyplýva, že ak si dám mäso so šalátom, tak za necelé dve hodiny mám pocit že je strávené a som hladná ako vlk. Keď si dám na obed strukoviny, orechy alebo nejaké naklíčené obilie, s nejakým čerstvým šalátom, leží mi to v žalúdku a ešte na druhý deň ráno nemám túžbu jesť. Je pre mňa momentálne zložité prejsť zrazu na čisto vegánsku stravu. Sama za seba hovorím, že krvná skupina môže mať vplyv na potreby organizmu a preto si teraz hľadám svoj spôsob stravovnia, ale chcela by som, aby sa čo najviac blížil k tomu, čo zaistí acidobázickú rovnováhu. Preto teraz podrobne študujem Vaše stránky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 02, 2009 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Knihu od Kurta Tepperweina som čítala a mám ju aj v elektronickej podobe. V podstate jej obsah korešponduje s tým, čo sa píše na Vašich stránkach ohľadne acidobázickej rovnováhy organizmu a ako ju dosiahnuť aj keď sú obšírnejšie podané niektoré techniky a širšie sa venuje vysvetleniu ph. Je to trochu iná filozofia ako tá, podľa krvných skupín, hoci sa zmieňuje aj o nej.
O stravovaní podľa krvných skupín som od jara minulého roka prečítala tiež dosť, kvôli všeobecnému rozhľadu, aby som sa neorientovala iba na jeden smer a v konečnom dôsledku sa mohla rozhodnúť, ktorým smerom sa poberiem. Zaujalo ma, že píšete "já mám B+, což je čistý masožravec a toto mě málem zabilo..." (aby som nemusela citovať celý text), lebo vo všetkých článkoch doteraz som čítala, že čistí mäsožravci sú ľudia s 0-lkou, lovci, ako vlastne najstarší typ, z ktorej sa postupne vyvinuli ostatné. Sama za seba môžem povedať, že ako 0-ka negatív, teda úplne najstaršia varianta, sa bez občasnej konzumácie mäsa neobídem, aj keď som sa veľmi snažila úplne ho prestať jesť. Z môjho subjetívneho pocitu vyplýva, že ak si dám mäso so šalátom, tak za necelé dve hodiny mám pocit že je strávené a som hladná ako vlk. Keď si dám na obed strukoviny, orechy alebo nejaké naklíčené obilie, s nejakým čerstvým šalátom, leží mi to v žalúdku a ešte na druhý deň ráno nemám túžbu jesť. Je pre mňa momentálne zložité prejsť zrazu na čisto vegánsku stravu. Sama za seba hovorím, že krvná skupina môže mať vplyv na potreby organizmu a preto si teraz hľadám svoj spôsob stravovnia, ale chcela by som, aby sa čo najviac blížil k tomu, čo zaistí acidobázickú rovnováhu. Preto teraz podrobne študujem Vaše stránky.

Správné pH a maso, to nejde příliš dohromady a pokud budete jíst maso v současných podobách a úpravě, tak je vždy kyselinotvorné. Jediné snadno stravitelné a přijatelné maso je naprosto čerstvé, zkonzumované do 4 hodin od zabití zvířete a pouze syrové. Za těchto podmínek neškodí maso téměř žádné skupině, dokonce ani nijak nezatěžuje organizmus a snadno se stráví. Pokud jde o stravování podle krevních skupin, tak jsem to také nějakou dobu řešil, protože člověk se nerad zbavuje závislostí a konzumace masa, zrovna jednu takovou závislost představuje. Maso je droga a jako takové, je dle mého názoru nevhodné, bez ohledu na krevní skupinu. Je třeba si uvědomit, že původní člověk určitě nebyl lovec. Několik seriózních studií, se zabývalo člověkem z hlediska vývoje, psychologie, sociologie i anatomie a nezávisle na sobě potvrdili, že člověk není ani masožravec, ani všežravec, ani býložravec, ale speciální druh plodožravce, tzv. fruktivor. Jeho trávící trakt, sliny, zažívání a délka střev, jsou plně přizpůsobeny k trávení obilovin, luštěnin, ovoce, ořechů, zeleniny. Na to ukazuje pH slin, charakter chrupu, typ výstelky střeva, délka tenkého střeva. Teprve později a je otázkou z jakého důvodu, začal lovit. Navíc, ani pro skupinu 0, není vhodné veškeré maso. V různých skupinách, se dá aplikovat různý druh masa, jako doporučitelný, neutrální a nevhodný, stejně jako jakákoliv další potravina, záleží pouze na autorovi publikace a jeho názoru. To, co čtete na mých stránkách, je také jen můj názor a je třeba si vytvořit svůj, což v textu i naznačujete a já to považuji za správné. Slepě přebírat cizí názory, je velice nevhodné a například já to dělám velice nerad, pokud to přesto připustím, tak teprve po zralé úvaze. Přesto Vám budu s čistým svědomím tvrdit, že zrovna maso, Vaši acidobazickou rovnováhu asi opravdu nezajistí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 2:42 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Dobrý deň, pán Jarda. Neviem či moja otázka patrí presne do tejto témy, ale opýtam sa : Taoistická dietetika odporúča hovädzí vývar ( z mäsa a kostí ) ako výživnú potravinu, ktorá dodáva telu "štavy" a energiu "čchi". Mám možnosť kupovať Bio hovädzie mäso ( z Kauflandu ), z mladého býka. Vývar mi veľmi chutí, robím ho raz za týždeň, pričom hovädzie mäso veľmi nemusím... ( tak blbo sa kuše... kuracie oveľa lepšie, ale nemám možnosť zadovážiť si ho v Bio kvalite, tak ho už nejem... ). Hovädzie mäso jem malú porciu raz týždenne ( alebo tri krát mesačne ), vývaru mám asi liter týždenne ( zmiešaný s väčším množstvom vločiek z morských rias - aby som neutralizoval kyselinotvornosť aspoň trochu.. ). Vývar sa skaldá aj z kurkumy ( ale dal som ju do vývaru pred varením, nie po varení... ), čierne korenie, sladká paprika.... Vývar v ústach kušem ( aj preto tam dávam tie vločky z morských rias, aby sa mi chcel kusať vývar ), a potom prehltnem. Pol hodinu po "zjedeno-vypití" vývaru si dám normálne jedlo ( takže som vývar použil ako nápoj, nie ako potravinu ). Čo si myslíte o tom ? Pretože v zimnom období ( ktoré teraz panuje ) mám dojem, že mi prospieva... Podotýkam, vývar je BIO a dôležitá poznámka, je vyrobený z prefiltrovanej vody, ktorá bola k tomu ešte aj prevarená, zamrazená, rozmrazená, a 12 hodín bola v džbáne, kde je "šungitová drť" ( šungitové kamene sú organického pôvodu, staré miliardy rokov, a obsahujú vysoké množstvo organického kremíka a čistia vodu, nabíjajú ju pozitívnou energiou ).
Takže takto "premyslený", resp. takto upravený vývar.... aký máte na ten vývar pohľad VY ? Ďakujem za odpoveď. Marek.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Dobrý deň, pán Jarda. Neviem či moja otázka patrí presne do tejto témy, ale opýtam sa : Taoistická dietetika odporúča hovädzí vývar ( z mäsa a kostí ) ako výživnú potravinu, ktorá dodáva telu "štavy" a energiu "čchi". Mám možnosť kupovať Bio hovädzie mäso ( z Kauflandu ), z mladého býka. Vývar mi veľmi chutí, robím ho raz za týždeň, pričom hovädzie mäso veľmi nemusím... ( tak blbo sa kuše... kuracie oveľa lepšie, ale nemám možnosť zadovážiť si ho v Bio kvalite, tak ho už nejem... ). Hovädzie mäso jem malú porciu raz týždenne ( alebo tri krát mesačne ), vývaru mám asi liter týždenne ( zmiešaný s väčším množstvom vločiek z morských rias - aby som neutralizoval kyselinotvornosť aspoň trochu.. ). Vývar sa skaldá aj z kurkumy ( ale dal som ju do vývaru pred varením, nie po varení... ), čierne korenie, sladká paprika.... Vývar v ústach kušem ( aj preto tam dávam tie vločky z morských rias, aby sa mi chcel kusať vývar ), a potom prehltnem. Pol hodinu po "zjedeno-vypití" vývaru si dám normálne jedlo ( takže som vývar použil ako nápoj, nie ako potravinu ). Čo si myslíte o tom ? Pretože v zimnom období ( ktoré teraz panuje ) mám dojem, že mi prospieva... Podotýkam, vývar je BIO a dôležitá poznámka, je vyrobený z prefiltrovanej vody, ktorá bola k tomu ešte aj prevarená, zamrazená, rozmrazená, a 12 hodín bola v džbáne, kde je "šungitová drť" ( šungitové kamene sú organického pôvodu, staré miliardy rokov, a obsahujú vysoké množstvo organického kremíka a čistia vodu, nabíjajú ju pozitívnou energiou ).
Takže takto "premyslený", resp. takto upravený vývar.... aký máte na ten vývar pohľad VY ? Ďakujem za odpoveď. Marek.

Každý vývar z masa a kostí obsahuje veškerý sajrajt, který je v tom, co vyváříte obsažený a co se týká stravitelnosti, tak tam jde o nejnestravitelnější potravinu vůbec. Tělo ho geneticky nezná a neumí ho zpracovat, tráví se asi 36 hodin a toxicita je opravdu naprosto mimořádná. Jediný důvod, proč ho případně používat, je srovnání alkalózy u ortodoxních vitariánů, kteří ji přeženou tak zásadně, že je začne ohrožovat na životě. Požití 0,25 litru vývaru snižuje vysoké pH velice rychle a docela dost dlouho, má to jako ozvěnu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 9:09 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Takže už predsa len viem, z čoho sú tie časté vetry v deň konzumácie a v deň po konzumácii hovädzieho vývaru... A to som si myslel, že je to len zhoda náhod... Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 8:11 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Najlepsie maso ziadne maso.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz