Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pát srp 13, 2021 4:51 pm 
Offline

Registrován: ned srp 08, 2021 10:25 am
Příspěvky: 28
jojoba píše:
Dobrý den,
omlouvám se případně za nesprávné umístění dotazu, ale neumím dohledat, zda se již neřeší jinde - snažím se navyšovat hladinu vitamínu D suplementací D3....s doprovodem vitamínu K2 aby se neškodilo vápníkem, a přidávám i hořčík. Hladal jsem a nenašel problematiku Mk-4 a Mk-7, popřípadě zkušenost s užíváním a zdrojem .... přírodní asi v potřebném objemu špatně aplikovatelný a tabletkový Mk-4 zatím pro mne špatně dostupný...... Má někdo, prosím, už zmáknuto ? Díky za info.

K vápníku vždycky přidat hořčík a K2, aby se zabránilo kalcifikaci měkkých tkání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pát srp 13, 2021 6:55 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Paracelsus píše:
K vápníku vždycky přidat hořčík a K2, aby se zabránilo kalcifikaci měkkých tkání.

Na to, jaký je u nás příjem hořčíku, budou ohledně vápníku až moc i mléčné produkty.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2021 5:49 pm 
Offline

Registrován: ned zář 18, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 36
Díky za odkazy, připravuji brát denně 1500 mg Mg-malátu, 5.000 IU D3/10 k Vigantol a k tomu K2 MK7 400mcg a MK4 100 mcg. procházel jsem swanson a iherb a nějak nevím, kde vzít ten K2..... některé jednotkové obsahy K2 mi připadají pomýlené, některé zase cenově nějak jinde a někde je specifikace/složení pro mne špatně srozumitelná. Máte ověřené dodavatele ? Dovozu se nebojím, za poslední měsíce jsem už opakovaně "dovezl" z USA, celní průvodku jsem dal sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: sob srp 21, 2021 10:56 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
jojoba píše:
Díky za odkazy, připravuji brát denně 1500 mg Mg-malátu, 5.000 IU D3/10 k Vigantol a k tomu K2 MK7 400mcg a MK4 100 mcg. procházel jsem swanson a iherb a nějak nevím, kde vzít ten K2..... některé jednotkové obsahy K2 mi připadají pomýlené, některé zase cenově nějak jinde a někde je specifikace/složení pro mne špatně srozumitelná. Máte ověřené dodavatele ? Dovozu se nebojím, za poslední měsíce jsem už opakovaně "dovezl" z USA, celní průvodku jsem dal sám.

Názory na prospěšnost konkrétních variant vitamínu K se dosti různí a stále se objevují nové studie a závěry který je vlastně nejvhodnější a nejléčivější. Osobně bych celou situaci vyhodnotil tak že v přírodních produktech bude vždy nějaký mix jednotlivých variant tedy bych dával nějaký kvalitní K komplex složený pokud možno ze všech varant. Jeden takový produkt máme na e-schopu https://www.pro-zdravi-az.cz/219-super- ... k-complex- a řekl bych že funguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: sob srp 21, 2021 6:17 pm 
Offline

Registrován: ned srp 08, 2021 10:25 am
Příspěvky: 28
Alopat píše:
Na to, jaký je u nás příjem hořčíku, budou ohledně vápníku až moc i mléčné produkty.

Jako že je u nás malý příjem hořčíku? Nevím, jestli je to pravda, ale četl jsem nějakou statistiku, dle které údajně polovina Čechů bere pravidelně doplňky s hořčíkem. A je taky pravda, že většinu lidí, co znám, fakt hořčík bere. Přesto je otázka, jestli všechny suplementy hořčíku dobře fungují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2021 8:00 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Paracelsus píše:
Jako že je u nás malý příjem hořčíku? Nevím, jestli je to pravda, ale četl jsem nějakou statistiku, dle které údajně polovina Čechů bere pravidelně doplňky s hořčíkem. A je taky pravda, že většinu lidí, co znám, fakt hořčík bere. Přesto je otázka, jestli všechny suplementy hořčíku dobře fungují.

Některé formy tělo nepřijme. Nejlepší by měl být hořčík ve formě chelátu vázaného na bílkoviny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2021 3:42 pm 
Offline

Registrován: ned zář 18, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 36
Daryl píše:
Některé formy tělo nepřijme. Nejlepší by měl být hořčík ve formě chelátu vázaného na bílkoviny.

Můžete přiblížit "ve formě chelátu vázaného na bílkoviny".....?
Zatím zobu "chelated" a malát.........
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř zář 08, 2021 6:17 pm 
Offline

Registrován: ned srp 08, 2021 10:25 am
Příspěvky: 28
jojoba píše:
Můžete přiblížit "ve formě chelátu vázaného na bílkoviny".....?
Zatím zobu "chelated" a malát.........
Díky.

Stačí hodit do vyhledávače slova: zinek chelát. Objeví se pak několik různých produktů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř zář 29, 2021 2:24 pm 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 9:54 pm
Příspěvky: 23
Furt jsem se divil proč serrapeptáza mizí na českých a slovenských e shopech, objednával jsem většinou z Anglie. Teď jsem to zjistil, EU zakázala prodej ve všech svých zemích. Toto už není normální. Já bývalý volič pravice už přecházím k ultra pravici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř zář 29, 2021 6:44 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Loser píše:
Furt jsem se divil proč serrapeptáza mizí na českých a slovenských e shopech, objednával jsem většinou z Anglie. Teď jsem to zjistil, EU zakázala prodej ve všech svých zemích. Toto už není normální. Já bývalý volič pravice už přecházím k ultra pravici.

Anglie není v EU tedy pokud není serapeptáza k dostání ani tam je to divné. Jinak normální už není mnoho dříve běžných věcí, obávám se že totalitní EU postupně lidem zakáže prakticky vše i dýchat a žít tedy čím méně EU tím lépe. EU primárně není projekt určený pro obyvatelstvo zemí EU, ale vyloženě pro globalisty ze zámoří tedy v zásadě nejhorší možná volba pro běžného Evropana. Nyní už je dle mého názoru potřeba do parlamentu a senátu posílat jenom vlastence a pokud někomu začnou přisluhovat volit hned zase při dalších volbách jiné vlastence. Prostě jenom lidi s jasným zájmem o náš stát a české obyvatelstvo ne nějaké podporovače jakýchkoliv nesmyslů kterých se v EU vymýšlí na můj vkus opravdu zbytečně mnoho a jediná smysluplná myšlenka od nich zatím nevypadla. Pokud zůstaneme v EU zanikneme pochopitelně s ní a že EU v krátkém budoucnu nečeká nic dobrého to dnes musí již vidět i člověk relativně mdlého rozumu viz třeba současná šaráda kolem energií z Ruska. Organizační trapárnu kolem kovida ani snad zmiňovat nemusím, zelené šílenství v jeho plné nahotě už také začíná chápat velké procento lidí a další zástupné tematické okruhy na odvedení pozornosti také není cesta jinam než do háje. Pokud mohu vzhledem ke svému věku srovnávat tak i RVHP s často zmiňovaným posměšným překladem té zkratky (Ráno vyjedu hovno přivezu) fungovalo podstatně lépe než organizace hospodaření v EU.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř zář 29, 2021 8:51 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Mám strach, že volby budou zfalšované, stejně jako v USA a nedávno v Německu. Obávám se, že už je předem rozhodnuto, že "vyhraje" ANO a na druhém místě piráti. Volby jsou ne fraška, výsledky voleb jsou předem určeny, falšování výsledků není z technického hlediska nijak složité.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: čtv zář 30, 2021 9:29 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Daryl píše:
Mám strach, že volby budou zfalšované, stejně jako v USA a nedávno v Německu. Obávám se, že už je předem rozhodnuto, že "vyhraje" ANO a na druhém místě piráti. Volby jsou ne fraška, výsledky voleb jsou předem určeny, falšování výsledků není z technického hlediska nijak složité.

Toť otázka, za daných podmínek opravdu není složité si vymýšlet výsledky dle přání. Jinak by to pochopitelně fungovalo pokud bude volební účast povinná protože je k dispozici jasně definovaný počet hlasů a prostým součtem výsledků jednotlivých subjektů logicky musíte docílit stejného počtu jako je počet obyvatel. Někdo si ani tak nedokáže z nabízeného šrotu vybrat tedy ve volebních lístcích by měl být i čistý oštemplovaný papír který tam volič hodí místo lístku konkrétního subjektu a jeho hlas tak nepřipadne nikomu a ne že se aplikuje prapodivný Blecháčkův opravný součinitel a přepočítá se ten hlas ostatním stranám. Vše záleží na lidech dlouhodobějším tlakem ulice lze za pár dní změnit i společenský řád ne pouze volební systém to vidím jako snadné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pon pro 13, 2021 11:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Chtěl bych se zeptat na enzymy, konkrétně wobenzym. Co by mohlo způsobovat, že i po minimální dávce (2 tablety ráno na lačno) se mi zhruba 3. den začne motat hlava, lehká malátnost a extrémní nutkání na močení? Zkoušel jsem to několikrát a je to na 100% z wobenzymu. Čim víc si toho dám, tim je to horší (zkoušel jsem až 3x5 tablet když jsem měl dovolenou jestli to neodezní). Po vysazení se stav lepší a rovná se zhruba 3 dny. Věděl by někdo proč se to děje i u tak zanedbatelných dávek?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2021 9:35 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Chtěl bych se zeptat na enzymy, konkrétně wobenzym. Co by mohlo způsobovat, že i po minimální dávce (2 tablety ráno na lačno) se mi zhruba 3. den začne motat hlava, lehká malátnost a extrémní nutkání na močení? Zkoušel jsem to několikrát a je to na 100% z wobenzymu. Čim víc si toho dám, tim je to horší (zkoušel jsem až 3x5 tablet když jsem měl dovolenou jestli to neodezní). Po vysazení se stav lepší a rovná se zhruba 3 dny. Věděl by někdo proč se to děje i u tak zanedbatelných dávek?

Tak enzymy poměrně citelně snižují krevní tlak tedy pokud by jste byl nějak extra vnímavý pak je klidně možné že vám pokles tlaku může takto zásadně vadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pát pro 17, 2021 6:22 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
U enzymů to chce dodržovat pitný režim a hodně pít - mohou do oběhu dostávat značné množství "bordelu", kterého se tělo potřebuje zbavit, což by zhruba i odpovídalo tomu třetímu dni - bordel je v oběhu, ale nenachází cestu z těla ven ...
S wobenzymem to chce chodit často na záchod a pokud se to nedaří, tak je to špatně a tělo je pak přiotrávené - ne enzymy, ale "bordelem", který se uvolnil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz