Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 6:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 198  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 3:57 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
pefi píše:
Četl jsem nedávno povídání od ing. Bláhové a utkvělo mi v hlavě, že zvýšené eozinofily jsou typické pro parazitární zátěž. V odkazovaném článku ze zahraničí lékař uváděl, že ke zvýšeným eozinofilům je vždy první hypotéza, že se jedná o parazitální nákazu a další možné příčiny zkoumá až když se vyloučí paraziti. Karpály jsou dalším příznmaklem, která Bláhová zmiňuje.

Hladovka pomáhá, protože šmejdi nejsou krmeni, ale hladovkou je zlikvidovat nejde.

Dejte si do googlu: Blahova-Paraziti-verze-110210
A zkuste k tomu, co se tam píše, přistupovat s otevřenou myslí. Já byl taky skeptik, jenomže číám víc jsem toho přečetl (a na sobě vyzkoušel), tím větší to bohužel dává smysl ...

Od ktoreho roku ste asi zmenili pohlad na parazity? Teda prestal byt skeptikom?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 7:01 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
xion: Asi tak v polovině loňského roku, ikdyž že by na tom něco mohlo být mě napadlo, když jsem před mnoha lety zkusil MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 8:40 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
pefi píše:
Četl jsem nedávno povídání od ing. Bláhové a utkvělo mi v hlavě, že zvýšené eozinofily jsou typické pro parazitární zátěž. V odkazovaném článku ze zahraničí lékař uváděl, že ke zvýšeným eozinofilům je vždy první hypotéza, že se jedná o parazitální nákazu a další možné příčiny zkoumá až když se vyloučí paraziti. Karpály jsou dalším příznmaklem, která Bláhová zmiňuje.

Hladovka pomáhá, protože šmejdi nejsou krmeni, ale hladovkou je zlikvidovat nejde.

Dejte si do googlu: Blahova-Paraziti-verze-110210
A zkuste k tomu, co se tam píše, přistupovat s otevřenou myslí. Já byl taky skeptik, jenomže číám víc jsem toho přečetl (a na sobě vyzkoušel), tím větší to bohužel dává smysl ...

Zajímavé je,že léčitelé např Ferda,Karel Hanák,atd.se nezmiňují při svých diagnozách o tasemnicích,amébách,ale uvádí,že největší problém jsou plísně.Tím nechci říct,že by paraziti taky nebyli problém,ale asi bez zkrocení candidy problém nelze trvale vyřešit.A každý,kdo se potkal s antibiotiky a stravuje se tkzv normálně s ní problém má.V novém WM č. 205 je o ní zajímavý článek i s odkazy.Asi přehodnotím svůj názor na jedlou sodu.
Cancer is a Fungus: A Revolution in Tumor Therapy Dr.T.Simoncini
https://www.cancertutor.com/simoncini/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: sob led 26, 2019 2:04 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
ZDENINA píše:
Zajímavé je,že léčitelé např Ferda,Karel Hanák,atd.se nezmiňují při svých diagnozách o tasemnicích,amébách,ale uvádí,že největší problém jsou plísně.Tím nechci říct,že by paraziti taky nebyli problém,ale asi bez zkrocení candidy problém nelze trvale vyřešit.A každý,kdo se potkal s antibiotiky a stravuje se tkzv normálně s ní problém má.V novém WM č. 205 je o ní zajímavý článek i s odkazy.Asi přehodnotím svůj názor na jedlou sodu.
Cancer is a Fungus: A Revolution in Tumor Therapy Dr.T.Simoncini
https://www.cancertutor.com/simoncini/

Ti liecitelia nerozumeju suvislostiam. Candida je dosledok zamorenia parazitmi, nie pricina. Konkretne kandida suvisi najma s prvokmi. Ale tych sa nejde zbavit, dokym mate tych vacsich cervov (rovnako plesne/virusy), lebo vas prevrtavaju a znovu-infikuju po celom tele. Rovnake je to z boreliami. Vo vacsich parazitoch sa skryvaju mensie, tie su tam bezpecne, lebo imunitny system nevie k parazitom dobre preniknut, a oni ich roznasaju vo vykaloch/vyluckoch po celom tele, aj ked niekde skapu, a rozlozia sa, vylezu z nich zaplavy inych parazitov/plesni/virusov.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: sob led 26, 2019 3:50 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Xion píše:
Ti liecitelia nerozumeju suvislostiam. Candida je dosledok zamorenia parazitmi, nie pricina. Konkretne kandida suvisi najma s prvokmi. Ale tych sa nejde zbavit, dokym mate tych vacsich cervov (rovnako plesne/virusy), lebo vas prevrtavaju a znovu-infikuju po celom tele. Rovnake je to z boreliami. Vo vacsich parazitoch sa skryvaju mensie, tie su tam bezpecne, lebo imunitny system nevie k parazitom dobre preniknut, a oni ich roznasaju vo vykaloch/vyluckoch po celom tele, aj ked niekde skapu, a rozlozia sa, vylezu z nich zaplavy inych parazitov/plesni/virusov.

Tomu moc nevěřím.Mohl by jste mi prosím dát nějaký odkaz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: sob led 26, 2019 5:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ti liecitelia nerozumeju suvislostiam. Candida je dosledok zamorenia parazitmi, nie pricina. Konkretne kandida suvisi najma s prvokmi. Ale tych sa nejde zbavit, dokym mate tych vacsich cervov (rovnako plesne/virusy), lebo vas prevrtavaju a znovu-infikuju po celom tele. Rovnake je to z boreliami. Vo vacsich parazitoch sa skryvaju mensie, tie su tam bezpecne, lebo imunitny system nevie k parazitom dobre preniknut, a oni ich roznasaju vo vykaloch/vyluckoch po celom tele, aj ked niekde skapu, a rozlozia sa, vylezu z nich zaplavy inych parazitov/plesni/virusov.

Proti logice šíření šmejdů nemám připomínku to sedí, ale že by jasnovidectvím od Boha obdařený člověk něčemu nerozuměl to je docela mimo. Takový člověk možná opravdu nerozumí některým souvislostem, ale závěry dělá správné, při těchto schopnostech je omyl skoro vyloučen protože se jeho rady neřídí myšlením, ale intuicí a ta se neplete. Sám jsem v mládí ještě za komančů znal dokonce několik takových léčitelů, každý svou práci dělal jinak a kupodivu každý se super výsledky. Dnes je hodně pseudoléčitelů, ale opravdových léčitelů je opravdu málo myslím že mnohem méně než za komančů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: sob led 26, 2019 5:58 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Samozřejmě,že si nemyslím,že ten kdo nemá přemnoženou candidu nemůže chytit nějakýho parazita.Ale domnívám se,že odčervení by mělo jít ruku v ruce s bojem proti candidě.Plísně vytváří podhoubí pro omezení obrany proti škůdcům, vyčerpávají organismus a tím usnadňují existenci složitějších organismů.Možná,že Ferda nesměl o parazitech mluvit, stejně jako se nesměla sdělovat diagnóza rakoviny.Třeba ta dubová kůra ty potvory taky likviduje.Naši předkové o parazitech věděli a odčervovali se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2019 1:26 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
dobrý den, když člověk bere větší množtví vitaminu C 25-30g denně, jaký vitaminy a stopové prvky be měl doplnovat? Děkuji za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2019 5:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
dobrý den, když člověk bere větší množtví vitaminu C 25-30g denně, jaký vitaminy a stopové prvky be měl doplnovat? Děkuji za odpověd.

To už nejde střílet moc od oka, prostě si udělat testy na stav mědi a ceruloplazminu a pokud to bude blbě oboje tlačit nahoru i když při takové dávce céčka denně to asi ani nepůjde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2019 6:29 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
No jsem to myslel spíše tak jaký prvky vitamin C nejvic spotřebovává, někde jsem četl že je potřeba brát vitamin B, a s horčíkem jsem to vůbec nepochopil a to platí i se železem a vapníkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2019 10:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
No jsem to myslel spíše tak jaký prvky vitamin C nejvic spotřebovává, někde jsem četl že je potřeba brát vitamin B, a s horčíkem jsem to vůbec nepochopil a to platí i se železem a vapníkem.

Já ten váš dotaz vůbec nechápu, odpověděl jsem vám že problém je především měď, protože tu má hodně lidí nízkou a navíc umělé céčko likviduje vazebný protein ceruloplazmin tedy i když měď náhodou mít budete tak ji nedostanete do aktivní využitelné formy a bude se chovat jako toxický prvek. Obecně bych využil vysoké dávky céčka krátkodobě, což přinese okamžitý efekt a nenapáchá škody, ale vám se těžko radí. Předávkováváním dalších zmíněných látek zase rozhodíte něco dalšího a budete se motat v začarovaném kruhu, prostě musíte vědět co vám chybí a neexperimentovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2019 8:30 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
To jsme si vůbec ted nerozuměli, při čtění knížky vitamin C v té slovenštině, je napsaní něco, že vitamin B se má používat při nadměrné konzumaci cečka, vápník proto aby se nebral s kostí a měd s magnesiem jsem vůbec nepochopil. Můj dotaz mířil spíš jaký prvky zobat při nadměrné konzumaci VITAMINU C. Hold jsem to s té knížky vůbec nepochopil, hold bůh mě někde ošidil. Jinak vitamin c pijí rozmixovaný s ovocem a zeleninou(rajče,okurka,grep,citron,trnky,paprika,maliny,rybíz,jošta,ostružiny no co je na mražáku). No a mám jěště dotaz když citron je zasaditý proč se nepije s kyselinou askorbovou namísto sody bikarbony? a jěště otázka mám zavařený 100%rajčata ve vlastní štávě, mohlo by se to taky využít jako Flavonoidy nebo se likvidují jako cecko teplotou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2019 10:40 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Chrasty píše:
No a mám jěště dotaz když citron je zasaditý proč se nepije s kyselinou askorbovou namísto sody bikarbony? a jěště otázka mám zavařený 100%rajčata ve vlastní štávě, mohlo by se to taky využít jako Flavonoidy nebo se likvidují jako cecko teplotou?

Citron nieje zasadity, ale kysly. Staci do citronovej stavy ponorit pH papier, a uvidite.

co sa tyka flavonoidov - neviem ci to bude u vsetkych takto, ale rozhodne niektore teplotu preziju. Pretoze napriklad v ciernom/zelenom caji, ich ostava stale vela, vyzdvihuje sa to ako pozitivum pitia caju. Ale je mozne, ze niektore sa znicia aj teplom.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 8:20 am 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
https://www.odpovedi.cz/otazky/uvadi-se ... avina-proc

Citróny – chutnají kysele, působí zásaditě
Podle tabulky maj PH nad 7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 11:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
To jsme si vůbec ted nerozuměli, při čtění knížky vitamin C v té slovenštině, je napsaní něco, že vitamin B se má používat při nadměrné konzumaci cečka, vápník proto aby se nebral s kostí a měd s magnesiem jsem vůbec nepochopil. Můj dotaz mířil spíš jaký prvky zobat při nadměrné konzumaci VITAMINU C. Hold jsem to s té knížky vůbec nepochopil, hold bůh mě někde ošidil. Jinak vitamin c pijí rozmixovaný s ovocem a zeleninou(rajče,okurka,grep,citron,trnky,paprika,maliny,rybíz,jošta,ostružiny no co je na mražáku). No a mám jěště dotaz když citron je zasaditý proč se nepije s kyselinou askorbovou namísto sody bikarbony? a jěště otázka mám zavařený 100%rajčata ve vlastní štávě, mohlo by se to taky využít jako Flavonoidy nebo se likvidují jako cecko teplotou?

Pokud jste někde něco četl proč se na to nepodíváte znovu, jak já mám vědět co jste četl a kolik z toho je potřeba řešit. Předpokládám že tam bylo i vysvětleno co, proč a jak, ale sypat do sebe něco preventivně pokud netuším kolik toho v sobě reálně mám to jste na nejlepší cestě si stav ještě zhoršit a ne že tím tělu prospějete. Citron není zásaditý, ten je zásadotvorný a to je dost podstatný rozdíl. Ta rajčata podle mě můžete využít, konkrétně lykopen se tepelnou úpravou dost silně zefektivní i když zase z dlouhodobého pohledu se vysokým dávkováním lykopenu vlastně dospěje k chemické kastraci, ale po vysazení ten stav zase odezní. Pokud to chcete vysvětlit klidně zavolejte takto to stejně nedáme to je na delší hovor.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 198  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz