Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2009 7:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
viliro píše:

Já jsem měl zájem odkaz na stránky, kde se mohu dozvědět, co píší konkrétně o radiovitalitě, nikoliv na stránky, kde se nabízejí knihy, které obsahují výraz radiovitalita. Mně je naprosto lhostejné v jakém jsou stránky jazyce, protože se mně otevírají přeloženy do češtiny. V položkách sice slovo radiovitalita je, ale vždy se jedná o knihu starou 60 let.
Pokud jsem podle Vás hulvát, co teda musíte být sám. Nikdy bych ani největšímu nepříteli neodeslal email s přílohou hovno. Já se tomu pouze zasměju, když se někdo nedokáže ovládat. Napadat mně docela klidně můžete, na můj věk nehleďte, Vám to může prospět, mě to bolet nebude, není to hůl.

Osobně jsem radiovitalitu v laboratorních podmínkách nezkoumal i když na základě svých letitých zkušeností s různými potravinami, mám mnoho dobrých důvodů věřit, že existuje. Vycházím z uvedených autorů a pokud pro Vás jsou André Simoneton a MUDr. Kahuda DrSC šarlatáni a slovo radiovitalita je pseudovědecký pojem, pak nemohu sloužit, je to Váš názor, já Vám ho neberu a svůj si také vzít nenechám. Abychom tuto diskusi o hovně, (opakuji se proto, že to tak cítím a ne proto, že jste můj nepřítel) mohli konečně ukončit, navrhuji Vám, předložte jasné důkazy o tom, že tento jev neexistuje, nebo berte tímto, tuto diskusi za ukončenou.
Hulvát nepochybně jste, protože nazývat Vám osobně neznámou mladou ženu Andreu 81, člověkem s nepřekonatelnou lidskou blbostí, hulváctví nepochybně je a osobně se divím, že Vás neposlala někam, což vyžaduje velkou míru shovívavosti vůči Vaší osobě. Navíc Vás zklamu i v tom, kdo se ovládá a kdo ne. Čtenáři tohoto fóra mi opakovaně sdělili, abych Vás jako obtížného provokatéra z diskuse odstranil a není lepší důkaz mé schopnosti se perfektně ovládat, než že tady s Vámi o této blbosti diskutuji a ztrácím tak drahocenný čas.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 8:26 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
viliro píše:

Já jsem měl zájem odkaz na stránky, kde se mohu dozvědět, co píší konkrétně o radiovitalitě, nikoliv na stránky, kde se nabízejí knihy, které obsahují výraz radiovitalita.

Nie som si celkom istá, či prispejem k veci, lebo moje znalosti z fyziky sú iba na gymnáziálnej úrovni 70-tich rokov minulého storočia \":-)\" ale myslím si, že sa bavíme o bio-elektrických impulzoch s urcitou frekvenciou, čomu by výraz radiovitalita zodpovedal. Možno ti to pomôže lepšie pátrať po nete prípadne v knižnici. V skratke pre ostatných aspoň toľkoto:
·Kazdy zivy organizmus funguje na baze bio-elektrickych impulzov s urcitou frekvenciou, ktora sa uz dnes da merat. Cim vyssia frekvencia, tym vyssia zivotna energia. Pozrite si na internete Kirlianovu fotografiu - fotografie energetickeho pola rastlin, ludi a zivocichov (http://www.alkavision.com/research.html, http://www.kirlian.com).
Priemerny zdravy organ ma energiu cca 70 MHz, super-zelene napoje 150 - 400 MHz, zelenina 70 - 90 MHz, rakovina 30 MHz, hamburger 5 MHz, cokolada 3 MHz. Smrt zacina na hranici priblizne 20 MHz.
Ak chceme mat viac energie a zdravia, musime jest jedla s vysokou frekvenciou (cerstva zelenina, vyhonky, klicky).
3-5 MHz - hamburger, cokolada, kolace, cukrovinky
20 MHz - frekvencia organizmu tesne po smrti
30 MHz - rakovina
30 MHz - vyprazana strava
50 MHz - varena strava
70 MHz - energeticka uroven zdraveho organizmu
80 MHz - cerstva zelenina
90 MHz - klicky, zelene zito
150 MHz a viac - super-zelene napoje (napoj zo susenej travy)

Ak som sa odklonila od témy, ospravedlňujem sa. Obrázky mi nešli sem prekopírovať.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Nie som si celkom istá, či prispejem k veci, lebo moje znalosti z fyziky sú iba na gymnáziálnej úrovni 70-tich rokov minulého storočia \":-)\" ale myslím si, že sa bavíme o bio-elektrických impulzoch s urcitou frekvenciou, čomu by výraz radiovitalita zodpovedal. Možno ti to pomôže lepšie pátrať po nete prípadne v knižnici. V skratke pre ostatných aspoň toľkoto:
·Kazdy zivy organizmus funguje na baze bio-elektrickych impulzov s urcitou frekvenciou, ktora sa uz dnes da merat. Cim vyssia frekvencia, tym vyssia zivotna energia. Pozrite si na internete Kirlianovu fotografiu - fotografie energetickeho pola rastlin, ludi a zivocichov (http://www.alkavision.com/research.html, http://www.kirlian.com).
Priemerny zdravy organ ma energiu cca 70 MHz, super-zelene napoje 150 - 400 MHz, zelenina 70 - 90 MHz, rakovina 30 MHz, hamburger 5 MHz, cokolada 3 MHz. Smrt zacina na hranici priblizne 20 MHz.
Ak chceme mat viac energie a zdravia, musime jest jedla s vysokou frekvenciou (cerstva zelenina, vyhonky, klicky).
3-5 MHz - hamburger, cokolada, kolace, cukrovinky
20 MHz - frekvencia organizmu tesne po smrti
30 MHz - rakovina
30 MHz - vyprazana strava
50 MHz - varena strava
70 MHz - energeticka uroven zdraveho organizmu
80 MHz - cerstva zelenina
90 MHz - klicky, zelene zito
150 MHz a viac - super-zelene napoje (napoj zo susenej travy)

Ak som sa odklonila od témy, ospravedlňujem sa. Obrázky mi nešli sem prekopírovať.

Téma je celkem v pořádku, každý živý organizmus, skutečně emituje záření, stačí se dotázat senzibilní osoby, která toto záření běžně vidí a na základě rozdílu barev, celkem bez potíží diagnostikuje chorobu.
Obrázky vložíte tak, že při psaní příspěvku sjedete níže, pod tlačítko (Odeslat), tam máte celé pole (Příloha), tlačítkem (Procházet), si vyberete obrázek v potřebné velikosti a tlačítkem (Přilož soubor), ho přiložíte k příspěvku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2009 11:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 20, 2009 11:11 am
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Sybilla píše:
....
3-5 MHz - hamburger, cokolada, kolace, cukrovinky
20 MHz - frekvencia organizmu tesne po smrti
30 MHz - rakovina
30 MHz - vyprazana strava
50 MHz - varena strava
70 MHz - energeticka uroven zdraveho organizmu
80 MHz - cerstva zelenina
90 MHz - klicky, zelene zito
150 MHz a viac - super-zelene napoje (napoj zo susenej travy)

....


Velice by mně zajímalo jaký druh měřicího přístroje by mně pisatelka doporučila abych tyto hodnoty mohl naměřit. Hlavně aby to nebyl nějaký Megaherzometr, protože ten zatím neznám, jinak s měřidly rád měřím.

_________________
Voda neni lék ale má léčivé účinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 02, 2009 1:00 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ked sme uz pri pseudovedach, napriklad aj cela psychiatria je pseudoveda.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 02, 2009 10:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ked sme uz pri pseudovedach, napriklad aj cela psychiatria je pseudoveda.

To máte plnou pravdu, naprostá většina psychických potíží souvisí ze zaneřáděným tlustým střevem a pouhopouhý pravidelný denní výplach střeva klystýrem velice rychle potíže zahání. Bohužel se naprostá většina lidí mylně domnívá, že to mohou vyřešit nějaké pilule na uklidnění a jedí jich ve finále víc než ostatního jídla. Tento postup je naprosto sebevražedný, na závěr celého uklidňování je masivní dávka těchto jedů uklidní definitivně a mají co chtěli "boží klid".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 03, 2009 12:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To máte plnou pravdu, naprostá většina psychických potíží souvisí ze zaneřáděným tlustým střevem a pouhopouhý pravidelný denní výplach střeva klystýrem velice rychle potíže zahání. Bohužel se naprostá většina lidí mylně domnívá, že to mohou vyřešit nějaké pilule na uklidnění a jedí jich ve finále víc než ostatního jídla. Tento postup je naprosto sebevražedný, na závěr celého uklidňování je masivní dávka těchto jedů uklidní definitivně a mají co chtěli "boží klid".

Myslel som to skor ako, ze si vymysla choroby a diagnostikuje ich na zaklade "odhadu" lekara, nie na zaklade testov, ktore by mohli byt povazovane za exaktne, avsak tvari sa ako vysoko exaktna veda, pretoze len na (vymyslenu) chorobu moze predat liek. Pritom, ako pisete, drtiva vacsina psychickych ochoreni suvisi s crevom a prekyslenim.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2010 1:42 pm 
Dobrý den. V poslední době jsem si všimla, že se mi začínají dělat světle hnědé a červené tečky na kůži, větší i menší velikosti (nejsou vystouplé). Našla jsem je i na obličeji. Pihy jsem nikdy neměla, tak je mi to divné. Nevíte, čím by to mohlo být a jak to zastavit? Ještě mám problém s tím, že mi k večeru bývá dost často zima, i když doma topíme, hlavně na dolní končetiny a někdy se do mě pustí na chvíli taková zimnice, že se klepu. Dokážete odhadnout, čím to může být a čím by se to dalo napravit? Díky za odpověd. Ted mě napadá, že jsem možná dotaz vložila do špatného tématu, tak se omlouvám.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2010 9:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den. V poslední době jsem si všimla, že se mi začínají dělat světle hnědé a červené tečky na kůži, větší i menší velikosti (nejsou vystouplé). Našla jsem je i na obličeji. Pihy jsem nikdy neměla, tak je mi to divné. Nevíte, čím by to mohlo být a jak to zastavit? Ještě mám problém s tím, že mi k večeru bývá dost často zima, i když doma topíme, hlavně na dolní končetiny a někdy se do mě pustí na chvíli taková zimnice, že se klepu. Dokážete odhadnout, čím to může být a čím by se to dalo napravit? Díky za odpověd. Ted mě napadá, že jsem možná dotaz vložila do špatného tématu, tak se omlouvám.

Sice jsem vás neviděl, ale vyzkoušel bych sirnou patlanici, ta působí jak na pokožku a různé skvrny, tak velice zlepšuje prokrvení a udržuje zdravé tělo i tkáně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2010 9:29 pm 
Byla jsem u Vás 13. ledna. \":)\" ale tu patlanici zkusím


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2010 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Byla jsem u Vás 13. ledna. \":)\" ale tu patlanici zkusím

To ano, ale teď jsem vás neviděl, tak netuším jak momentálně vypadáte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 8:10 pm 
Dobrý den.
Dnes, asi čtyři hodiny po jídle, jsem začala cítit takovou nahořklou chut v krku, postupně mě začalo pálit v nose a ústech a začala mi tuhnout levá tvář. Vůbec si nedokážu vysvětlit čím by to mohlo být? K obědu jsem měla, trochu nakrájené cibule, cherry rajčata, červenou papriku, salátovou okurku, kysané zelí, do toho lžíci jablečného octa a lžíci panenského olivového oleje, salát jsem posypala bazalkou. Asi půl hodiny po jídle jsem vypila asi 3 dcl mrkvové štávy. Nevím jestli to pálení a tuhnutí tváře nemůže souviset s tímto obědem? Neměl byste nějakou radu, jak pálení odstranit? Díky za odpověd.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 11:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den.
Dnes, asi čtyři hodiny po jídle, jsem začala cítit takovou nahořklou chut v krku, postupně mě začalo pálit v nose a ústech a začala mi tuhnout levá tvář. Vůbec si nedokážu vysvětlit čím by to mohlo být? K obědu jsem měla, trochu nakrájené cibule, cherry rajčata, červenou papriku, salátovou okurku, kysané zelí, do toho lžíci jablečného octa a lžíci panenského olivového oleje, salát jsem posypala bazalkou. Asi půl hodiny po jídle jsem vypila asi 3 dcl mrkvové štávy. Nevím jestli to pálení a tuhnutí tváře nemůže souviset s tímto obědem? Neměl byste nějakou radu, jak pálení odstranit? Díky za odpověd.

Jak by to mohlo souviset mě nenapadá, dle mého názoru je tam vše správně a netuším proč se to stalo. Vše je zásadité a na tento problém zabírají zásady, což jste jedla, tak nevím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 5:27 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
tak tutomu vůbec nerozumim. tedy to se budu pročítávat dlouho, než si dám vše z tohoto webu do kupy a pochopim souvislosti


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 8:42 am 
Od doby, co jsem na syrové stravě mám neustále průjem. Piju kefír (starý více jak dva dny), jak jste mi doporučil. Napadá mě jestli to nemůže být tím, že přes den vypiju hodně ovocných a zeleninových štáv a pevné ovoce a zeleninu jím málo, jen ráno a večer a určitě to není dávka 400 g jak doporučujete v příkladu jídelníčku. S tím souvisí i to, že vlastně nedokážu rozeznat jestli si správně dávkuju hořčík, když mán neustále průjem. Nedávno jsem měla noční křeč do lýtka a to spíše asi vypovídá o nedostatku hořčíku, než o předávkování. Asi jediný možný způsob jak zjistit, kolik mám v těle hořčíku budou krevní testy, Je to tak?


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz