Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 446 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 09, 2014 12:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Honza siege píše:
To,že vím o pufračním systému krve neznamená, že vím vše o trávicím,endokrinnim a exokrinnim systému.
Otázku jsem možná položil špatně:
Škodlivost kyselých a zásaditých potravin odůvodňujete deficitem vápníku v ostatních orgánech a následnou toxemií pro neschopnosti těla kompenzovat výkyvy kyselosti.
Jsou výkyvy kyselosti způsobené jídlem tedy tak zásadní, že je pufrační systém nedokáže eliminovat?
Jakým mechanismem se vápník podílí na udržení neutrálního pH?

Metabolismus vápníku je řízen třemi hormony,jeho hlavní místo působení jsou kosti (stavební funkce) a svaly (zajišťuje kontrakci). Přestože můžeme chybějící vápník doplnit z kosti, nemyslím ,že to je místo kam tělo sáhne při výkyvech pH krve.

Děkuji

Siegel

Největší výkyvy kyselosti dělá stres a jídlo je hned na druhém místě. Tělo se snaží pomocí vápníku kyselost eliminovat a to má za následek problém kostí, zubů a svalů a vše se zaměřuje na udržení optimálního pH krve, jinak krev přestává přenášet kyslík a člověk se zadusí i když dýchá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 09, 2014 12:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Mam v tom zmatek. Vsude se tu pise, jak ma každý malo zaludecnich kyselin a proto není schopen vydolovat z potravy to co telo potřebuje a podle toho o tu pisete teda staci jist jen maso? Ale toho ji všichni plno a to zase nesedi s tvrzenim, ze ma většina nedostatek a ne prebytek zaludecnich kyselin... Budu hrozne rad, kdyby me to někdo objasnil jak to s tou kyselinou v zaludku a pH je. Jestli budu jist jen zasaditvorna jidla, tak to znamena, ze zaludek bude vytvaret malo kyseliny a traveni pak bude na bodu mrazu nebo jak to je? \":|\"

Tvorba kyseliny chlorovodíkové v žaludku je podmíněna několika faktory a nejstěžejnější z nich je klid a pohoda, tedy člověk bez stresu ji má většinou dostatek, ať jí cokoliv. Strava stav sice také je schopna slušně ovlivnit, ovšem na stresy nemá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 15, 2014 10:44 am 
Offline

Registrován: sob úno 15, 2014 1:34 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
moje maminka trpí opakovanými záněty močového měchýře. Na začátku ledna se mi ji konečně podařilo přemluvit, aby navštívila urologa. Zjistil jí bakteriální zánět, na který nasadil Fromilid, potom ciplox. Podle laboratorních výsledků již v moči žádná bakterie není,protože má maminka však stále problémy, nasadil jí nyní spasmed. Bere rovněž brusinky. Ultrazvuk je v pořádku. Hned při první návštěvě zjistil lékař při vyšetření moči velmi vysoké Ph ( Ph9). Doporučil jí jíst hodně masa a pít citronády. Na její dotaz, zda to musí být citronády - že jsou slazené a to nemá ráda, jí řekl ať si dává citrón do vody. Při pročítání Vašeho diskusního fóra jsem našla článek o potravinách, které zvyšují Ph a mezi těmi na 1.místě je citrón. Jsem nyní trochu zmatená. Můžete mi, prosím, poradit, jaká strava by jí pomohla? Děkuji Katka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 16, 2014 11:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Katka J. píše:
Dobrý den,
moje maminka trpí opakovanými záněty močového měchýře. Na začátku ledna se mi ji konečně podařilo přemluvit, aby navštívila urologa. Zjistil jí bakteriální zánět, na který nasadil Fromilid, potom ciplox. Podle laboratorních výsledků již v moči žádná bakterie není,protože má maminka však stále problémy, nasadil jí nyní spasmed. Bere rovněž brusinky. Ultrazvuk je v pořádku. Hned při první návštěvě zjistil lékař při vyšetření moči velmi vysoké Ph ( Ph9). Doporučil jí jíst hodně masa a pít citronády. Na její dotaz, zda to musí být citronády - že jsou slazené a to nemá ráda, jí řekl ať si dává citrón do vody. Při pročítání Vašeho diskusního fóra jsem našla článek o potravinách, které zvyšují Ph a mezi těmi na 1.místě je citrón. Jsem nyní trochu zmatená. Můžete mi, prosím, poradit, jaká strava by jí pomohla? Děkuji Katka

Tak záněty močových cest opravdu souvisí dost často s vysokým pH moče, ovšem je třeba se vždy zamyslet jak to vysoké pH vlastně daný člověk dociluje. Pokud bere brusinky, které jsou silně kyselinotvorné a nejí cíleně vysoce zásadotvorné potraviny, je dost divné, proč má tak vysoké pH. Toto se pokuste vysledovat a pravidelným měření pH moče se dostat do obrazu, co se vlastně v těle děje. Citrón většinou tvoří zásaditost, nicméně i to není zcela pravidlo, kyselý citron s pH 2,3 v těle reaguje zásaditě (pokud byl sklizený zralý) - tudíž je zásadotvorný, ovšem nezralý citrón se tak chovat nemusí a sem se vozí praktiky pouze nezralé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 27, 2014 11:06 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 27, 2014 10:44 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
chci s zeptat jak skloubit bezlepkovou dietu se zvýšením zásadovosti v těle.
Nebo spíše, jak jíst, když po syrové stravě (hlavně zelenině, ale i ovoci) mám velice rychle zase hlad. Potřebuji \":(\" k tomu jíst nějaké bílkoviny. Ale hlavně pevnou stravu typu (vejce, sýr, maso, něco málo pečiva). Ráda bych to změnila, ale nevím jak.
Píšete, že jsou vhodné jáhly, vařená kaše je tedy v pořádku?
Jaké suroviny a hlavně kombinace lze, prosím, doporučit?
Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 11, 2014 6:15 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Vševěd píše:
martina72 píše:
Zkusila jste jíst kvalitní bílé křídy? Musí to být ty nejlepší, sněhobílé, jemně mleté, bez přísad, české. Moje žena je v těhotenství s oblibou konsumovala.

Dělám si je každý čtvrtek na másle. Škoda, že jsou tak drahé, je to holt sváteční pochoutka.

To není moc rozumné, jíst křídy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 12, 2014 7:43 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Možná by to zasloužilo samostatný topic, nicméně
http://tech.sme.sk/c/7132474/mate-preky ... -vedy.html

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 21, 2014 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MysLenka píše:
Dobrý den,
chci s zeptat jak skloubit bezlepkovou dietu se zvýšením zásadovosti v těle.
Nebo spíše, jak jíst, když po syrové stravě (hlavně zelenině, ale i ovoci) mám velice rychle zase hlad. Potřebuji \":(\" k tomu jíst nějaké bílkoviny. Ale hlavně pevnou stravu typu (vejce, sýr, maso, něco málo pečiva). Ráda bych to změnila, ale nevím jak.
Píšete, že jsou vhodné jáhly, vařená kaše je tedy v pořádku?
Jaké suroviny a hlavně kombinace lze, prosím, doporučit?
Děkuji za odpověď

To ani není o kombinacích, právě mnoho kombinovaných jídel v člověku kvasí a tím stoupá kyselost. Vhodná jsou jednoduchá jídla s vyšším podílem zásadotvorné zeleniny, což není problém si dohledat. Jinak jáhly jsou zásadotvorné sami od sebe.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 23, 2014 5:31 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Dobrý den,

dá se obecně říci, že kyselinotvorné potraviny působí téměř vždy hlenotvorně?
Např. kešu ořechy jsou kyselinotvorné a na sobě jsem zjistil, že působí asi i dost hlenotvorně, podobně je to s obilovinami, sójou apod. Snad až na pár výjimek (švestky, brusinky atd.) by to mohlo mít nějaký vztah, že?

Zkusil jsem z jídelníčku vyřadit vše "nevhodné" a nechal jen ovoce, zeleninu vč. brambor, ořechy a semínka, sóju a postupně odložil i tuto posl. potravinu, nicméně hleny stále zůstaly. Zbývalo jen otestovat ořechy a asi to bude u kešu, popř. lískových či mandlí nějak působit hlenotvorně.

díky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 10:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Th. píše:
Dobrý den,

dá se obecně říci, že kyselinotvorné potraviny působí téměř vždy hlenotvorně?
Např. kešu ořechy jsou kyselinotvorné a na sobě jsem zjistil, že působí asi i dost hlenotvorně, podobně je to s obilovinami, sójou apod. Snad až na pár výjimek (švestky, brusinky atd.) by to mohlo mít nějaký vztah, že?

Zkusil jsem z jídelníčku vyřadit vše "nevhodné" a nechal jen ovoce, zeleninu vč. brambor, ořechy a semínka, sóju a postupně odložil i tuto posl. potravinu, nicméně hleny stále zůstaly. Zbývalo jen otestovat ořechy a asi to bude u kešu, popř. lískových či mandlí nějak působit hlenotvorně.

díky.

To bych netvrdil, hleny jsou spíše produktem nedokonale fungujícího trávení, zpravidla nedostatkem HCl v žaludku, jinak ani poměrně nezdravá strava hleny a kyselost v nadměrné formě nevytváří.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 11:20 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Jarda píše:
To bych netvrdil, hleny jsou spíše produktem nedokonale fungujícího trávení, zpravidla nedostatkem HCl v žaludku, jinak ani poměrně nezdravá strava hleny a kyselost v nadměrné formě nevytváří.

Dobrý den,
díky!
Takže pokud mám tendenci po jídle často odplivnout hleny, znamená to "jen" nedostatek HCL a tedy slabá koncentrace žal. kyseliny? Za snižováni pH krve a moče také může HCL??
Asi bude něco v plicích a s tím i v tl. střevě, že? Střevo by mělo být nyní teoret. již čisté, ale hleny z plic / úst se často objevují - vždy v závislosti na té které potravině. Obecně - po ovoci a zelenině (zejm. česnek, cibule, chilli, citrusy apod.) jde o odhlenění (zbavím se hlenu a dost), ovšem jiné potraviny (myslím, že i ty ořechy) právě dráždí hleny a nutí často plivat ven (jiný průběh, tendence neustále plivat).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 31, 2014 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Th. píše:
Dobrý den,
díky!
Takže pokud mám tendenci po jídle často odplivnout hleny, znamená to "jen" nedostatek HCL a tedy slabá koncentrace žal. kyseliny? Za snižováni pH krve a moče také může HCL??
Asi bude něco v plicích a s tím i v tl. střevě, že? Střevo by mělo být nyní teoret. již čisté, ale hleny z plic / úst se často objevují - vždy v závislosti na té které potravině. Obecně - po ovoci a zelenině (zejm. česnek, cibule, chilli, citrusy apod.) jde o odhlenění (zbavím se hlenu a dost), ovšem jiné potraviny (myslím, že i ty ořechy) právě dráždí hleny a nutí často plivat ven (jiný průběh, tendence neustále plivat).

Tak stav HCl snadno zjistíte krkacím testem a uvedené ostré potraviny logicky odhleňují, tedy zde bych to nezkoumal, po nich plive skoro každý. Jiná věc jsou ty ořechy, zde může jít o určitou jako alergickou reakci, ale i tak je to divné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 7:19 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 04, 2014 12:23 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
prosím o radu. Neustále zadržuji v podkoží velké množství vody. Není to nedostatečným pitným režimem. Vypiju cca 3-4l denně. Sportuji. Stravuji se pouze potravinami, které vyrostli přirozeným způsobem. A pouze v bio kvalitě. Tj. Maso, vejce, domácí kefír, máslo, oleje(kokosový, araš. atd pouze za studena lisované!), kysané zelí, saláty, brambory, rýže, voda s citrónem, bylinné čaje. Toto je vlastně výčet potravin, které konzumuji. Jím dvakrát denně, protože po letech se cítím velice dobře, když zatěžuji trávicí systém co nejméně. Předem díky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 23, 2015 11:10 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
merkur píše:
Dobrý den,
prosím o radu. Neustále zadržuji v podkoží velké množství vody. Není to nedostatečným pitným režimem. Vypiju cca 3-4l denně. Sportuji. Stravuji se pouze potravinami, které vyrostli přirozeným způsobem. A pouze v bio kvalitě. Tj. Maso, vejce, domácí kefír, máslo, oleje(kokosový, araš. atd pouze za studena lisované!), kysané zelí, saláty, brambory, rýže, voda s citrónem, bylinné čaje. Toto je vlastně výčet potravin, které konzumuji. Jím dvakrát denně, protože po letech se cítím velice dobře, když zatěžuji trávicí systém co nejméně. Předem díky za rady.

Lusteniny pry pomahaji a taky celer, asparagus, brokolice, salatova okurka, banany a pomerancova stava. Doplnte draslik, vapnik, mozna i C.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 25, 2015 11:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
merkur píše:
Dobrý den,
prosím o radu. Neustále zadržuji v podkoží velké množství vody. Není to nedostatečným pitným režimem. Vypiju cca 3-4l denně. Sportuji. Stravuji se pouze potravinami, které vyrostli přirozeným způsobem. A pouze v bio kvalitě. Tj. Maso, vejce, domácí kefír, máslo, oleje(kokosový, araš. atd pouze za studena lisované!), kysané zelí, saláty, brambory, rýže, voda s citrónem, bylinné čaje. Toto je vlastně výčet potravin, které konzumuji. Jím dvakrát denně, protože po letech se cítím velice dobře, když zatěžuji trávicí systém co nejméně. Předem díky za rady.

Nepíšete nic o stresu, ale pokud máte trvalý větší stres, tak bych spíše vsadil na hormony konkrétně aldosteron.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 446 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz