Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 446 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 1:34 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
martina72 píše:
Zkusila jste jíst kvalitní bílé křídy? Musí to být ty nejlepší, sněhobílé, jemně mleté, bez přísad, české. Moje žena je v těhotenství s oblibou konsumovala.

Dělám si je každý čtvrtek na másle. Škoda, že jsou tak drahé, je to holt sváteční pochoutka.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 2:24 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
martina72 píše:
Zkusila jste jíst kvalitní bílé křídy? Musí to být ty nejlepší, sněhobílé, jemně mleté, bez přísad, české. Moje žena je v těhotenství s oblibou konsumovala.

není to náhodou pika?

http://www.maminka.cz/clanek/tehotenstv ... ehotenstvi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 7:53 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
http://www.rafoshop.cz/kridy--uhly/bile-kridy--12-ks


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 14, 2013 9:15 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Kachně píše:
http://www.rafoshop.cz/kridy--uhly/bile-kridy--12-ks

jsou v akci? tak to si musím vzít aspoň tři balení \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 5:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Anna1 píše:
Vážený pane Zajíčku,
čtu si tu již několik hodin příspěvky a Vaše odpovědi na ně a uvrhlo mě to do hluboké deprese. Nevím co jíst. Moc Vás prosím, jestli sem nemůžete napsat váš týdenní jídelníček.
Za druhé bych se chtěla zeptat, jestli kupujete bio zeleninu, nebo jaký máte názor na příjem pesticidů v ní.
Ještě bych k mým dvěma otázkám připojila jednu:
Uvádí se, že by člověk měl denně přijmout okolo 1000 mg vápníku v půl kilu jogurtu (stejně jako mléka či tvarohu) je ho asi 900 mg, což si umím představit,že lze za den zkonzumovat, ale vy píšete, že tyto produkty (až na čerstvé kozí mléko a domácí kozí jogurt, přičemž by mě zajímalo, v čem je kozí pro tělo lepší než kravské) jsou pro tělo nezdravé. Zajímalo by mě proč. Nevařené mléko asi zahleňuje, ale v čem je špatný jogurt, sýr, kefír a tvaroh? Dále bych se moc ráda dozvěděla, kde mám nabrat zmiňované doporučenné denní množství vápníku, když například v doporučovanných mandlích jeho ve 100 g 250 mg, a tolik by se denně asi sníst nemělo (jaké je jejich doporučenné množství?). Nejvíce v zelenině je v brokolici, kde ve 100 g je ho asi 100 mg. V sojových bobech je ho ve 100 g asi 250 mg. Abych to shrnula, když jsem si četla tabulku s obsahy vápníku, jednoznačně mi přišlo, že bych toho musela denně sníst veliké množství, abych do sebe dostala doporučenné denní množství vápníku bez mléčných výrobků.
Mockrát děkuji za odpovědi.
Anna

To by jste asi musela číst déle a pak by zřejmě deprese pominula. Ono to zde již všechno dávno je, jak příklad denního jídelníčku, ten je na hlavních stránkách, tak moje názory na BIO podvod páchaný na lidech. Pesticidům se prakticky vyhnout nedá, pouze odšťavňováním nějaké odstraníte. Jinak kozí produkty se zásadně liší od kravských, ale to neznamená, že kysané výrobky z kravského mléka jíst vůbec nemůžete. Vše je zdravém selském rozumu a pokud nepůjde o litry denně, tak asi není velký problém. Jinak každému doporučuji si stav vápníku a hořčíku monitorovat, buď laboratorně, nebo ještě lépe vlasovou analýzou a mít tak přehled co se v mém těle opravdu děje. Prostě neskákat slepě na špek každému kdo tvrdí, že vápníku máme nedostatek. Paradoxně máme většinou těžký deficit hořčíku a usazování vápníku v tkáních a orgánech zde zabíjí ročně obrovské množství lidí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 09, 2013 10:05 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 2:09 am
Příspěvky: 4
dobry den pan jarda, arasidy a vlasske orechy patria medzi zasaditotvorne potraviny alebo nie? a celkovo ktore orechy su najviac zasaditotvorne?
dakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 13, 2013 1:31 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 21, 2010 6:39 am
Příspěvky: 36
Začínám v tom mít zmatek. Četla jsem teď pojednání natéma Ph - prosím koukněte: http://otareiss.sweb.cz/nej_clanek.htm. Zde se říká, že je nesmysl pojem "kyselinotvornost/zásadotvornost" potravin, navíc je připojena (pro mě šokující) tabulka, byť stručná, o Ph potravin. Co se týče citronu, musím ale souhlasit - udělala jsem si citronovou kůru a pak jsem několik nocí chodila v noci čůrat (normálně nechodím), než jsem zjistila, v čem je problém a Ph srovnala živou vodou. Prosím o názory a zkušenosti ostatní. Děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2013 1:43 am 
Offline

Registrován: pát lis 22, 2013 1:17 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,

posuzovaní potravin podle pH je pro mě novinka.
Udržení téměř neutrálního pH je samozřejmě pro většinu biochemických dějů v těle důležité, nicméně k tomuto účelu poměrně dobře slouží pufrační systém krve. Překvapuje mě, že ve vašem textu o něm není zmínka.
Jaký vliv má například kyselina HCl z žaludku, která se občas v malé míře dostává společně s natráveninou do dvanáctníku?

Děkuji za odpověď.

Honza Siegel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2013 11:37 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
[quote="Honza siege":1hhpsnqc]Dobrý den,

posuzovaní potravin podle pH je pro mě novinka.
Udržení téměř neutrálního pH je samozřejmě pro většinu biochemických dějů v těle důležité, nicméně k tomuto účelu poměrně dobře slouží pufrační systém krve. Překvapuje mě, že ve vašem textu o něm není zmínka.
Jaký vliv má například kyselina HCl z žaludku, která se občas v malé míře dostává společně s natráveninou do dvanáctníku?

Děkuji za odpověď.

Honza Siegel[/quote:1hhpsnqc]
Pokud víte něco o pufračním systému krve, resp. o systémech acidobasické rovnováhy v těle, proč se ptáte na tak jednoduchou věc? Na kyselost natráveniny prošlé ze žaludku do dvanáctníku reagují převážně slinivka a

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2013 11:51 am 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
[quote="Jemná":t9ttoe1m]Začínám v tom mít zmatek. Četla jsem teď pojednání natéma Ph - prosím koukněte: http://otareiss.sweb.cz/nej_clanek.htm. Zde se říká, že je nesmysl pojem "kyselinotvornost/zásadotvornost" potravin, navíc je připojena (pro mě šokující) tabulka, byť stručná, o Ph potravin. Co se týče citronu, musím ale souhlasit - udělala jsem si citronovou kůru a pak jsem několik nocí chodila v noci čůrat (normálně nechodím), než jsem zjistila, v čem je problém a Ph srovnala živou vodou. Prosím o názory a zkušenosti ostatní. Děkuju.[/quote:t9ttoe1m]
Jde o zásadotvornost ne zásaditost. Protože je citrón hodně kyselej, tak utlumí tvorbu žaludeční kyseliny a je tedy zásadotvornej. Maso je kyselinotvorný, protože na jeho trávení musí žaludek vyprodukovat hodně kyselin.
A je to jako nábožensktví, kdo věří že má jíst zásadotvorný potraviny, ať si je jí, nemá smysl je přesvědčovat o opaku. Jen jim trochu hapruje to ovoce, chtějí utlumit produkci kyselin a tak přijímaj hodně kyselin v ovoci, přitom je jedno jaká je to kyselina, tělo jí stejně musí neutralizovat. Navíc je v ovoci cizí kyselina kterou si tělo nevytváří a tak si s ní jistě poradí hůř.
A je tu na tohle téma jiná diskuze:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2013 1:11 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jemná píše:
Začínám v tom mít zmatek. Četla jsem teď pojednání natéma Ph - prosím koukněte: http://otareiss.sweb.cz/nej_clanek.htm. Zde se říká, že je nesmysl pojem "kyselinotvornost/zásadotvornost" potravin, navíc je připojena (pro mě šokující) tabulka, byť stručná, o Ph potravin. Co se týče citronu, musím ale souhlasit - udělala jsem si citronovou kůru a pak jsem několik nocí chodila v noci čůrat (normálně nechodím), než jsem zjistila, v čem je problém a Ph srovnala živou vodou. Prosím o názory a zkušenosti ostatní. Děkuju.

Moje dcerka se v půlroce a následujícím půlroce (kdy se človíček po prvotním vztyčení a chození vrátí na půl roku na zem, na všechny čtyři) sápala na citrony, kradla je z lednice a lízala ostopéro. Nějaké čúrání jsme neřešili, prostě to asi potřebovala věděla proč, ni?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 24, 2013 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
maya píše:
dobry den pan jarda, arasidy a vlasske orechy patria medzi zasaditotvorne potraviny alebo nie? a celkovo ktore orechy su najviac zasaditotvorne?
dakujem

Naprostá většina ořechů je kyselinotvorná a zásaditě působí mandle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 24, 2013 1:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jemná píše:
Začínám v tom mít zmatek. Četla jsem teď pojednání natéma Ph - prosím koukněte: http://otareiss.sweb.cz/nej_clanek.htm. Zde se říká, že je nesmysl pojem "kyselinotvornost/zásadotvornost" potravin, navíc je připojena (pro mě šokující) tabulka, byť stručná, o Ph potravin. Co se týče citronu, musím ale souhlasit - udělala jsem si citronovou kůru a pak jsem několik nocí chodila v noci čůrat (normálně nechodím), než jsem zjistila, v čem je problém a Ph srovnala živou vodou. Prosím o názory a zkušenosti ostatní. Děkuju.

Chcete snad tvrdit, že potraviny na tělo nijak nepůsobí, nebo jak to mám celé chápat. Dále také to že je něco kyselé, neznamená, že to nemůže mít v organizmu zásadotvorné účinky a naopak. Já myslím, že v to zmatek není a pokud budete jenom trochu sledovat vlastní pH moče není problém si reakce na potraviny odvodit, stejně každý reaguje jinak a podobné tabulky jsou zavádějící.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 15, 2013 11:01 pm 
Offline

Registrován: pát lis 22, 2013 1:17 am
Příspěvky: 1
[quote="martina72":csk33xb5]Pokud víte něco o pufračním systému krve, resp. o systémech acidobasické rovnováhy v těle, proč se ptáte na tak jednoduchou věc? Na kyselost natráveniny prošlé ze žaludku do dvanáctníku reagují převážně slinivka a

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 15, 2013 11:12 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
[quote="Kachně":fsxk3gn0]Jde o zásadotvornost ne zásaditost. Protože je citrón hodně kyselej, tak utlumí tvorbu žaludeční kyseliny a je tedy zásadotvornej. Maso je kyselinotvorný, protože na jeho trávení musí žaludek vyprodukovat hodně kyselin.
A je to jako nábožensktví, kdo věří že má jíst zásadotvorný potraviny, ať si je jí, nemá smysl je přesvědčovat o opaku. Jen jim trochu hapruje to ovoce, chtějí utlumit produkci kyselin a tak přijímaj hodně kyselin v ovoci, přitom je jedno jaká je to kyselina, tělo jí stejně musí neutralizovat. Navíc je v ovoci cizí kyselina kterou si tělo nevytváří a tak si s ní jistě poradí hůř.
A je tu na tohle téma jiná diskuze:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 446 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz