Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon dub 29, 2024 2:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: stravou proti rakovině
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2012 5:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
waly píše:
Ještě jednu věc pro ty, které to bude zajímat - tatínek má PH zásaditější než já - držíme stejnou dietu \":-)\", můj manžel má kyselejší PH jsme v rozmezí PH 6 -5,5 - 5 pořadí dle vyjmenování výše (upozorňuji, že se jedná o PH moči - takže je kyselejší než krev). PH papírky jsem zakoupila v lékárně \":-)\")) 50 ks za 100,- Kč. w

Na to pozor, pokud jde o člověka s rakovinou, tak bych používal kvalitní pH metr http://www.e-pristroje.cz/merici_pristroje-phmetry.html , konkrétně ten P004 a měřil všechny hodnoty, tedy moč, sliny a stolici, vše jsem zde již psal, je to důležité.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: stravou proti rakovině
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2012 5:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
waly píše:
V rychlosti se pokusím shrnout moje dosavadní výsledky z diety - minimum masa, minimum mléka, ovocno-zeleninové šťávy litr/den, denně 2,5 -3 litry tekutin - voda/čaj, obiloviny a celozrnné pečivo (nekonzumuji bílý cukr ani bílou mouku). Po třech týdnech se cítím lépe, mám víc energie, lépe spím a ustoupil mi ekzém, se kterým se potýkám již léta a pozoruju i hormonální změny - k lepšímu. PH moči 6 - ale trvale užívám léky, takže může být ovlivněno. Mám nižší tělesnou teplotu a o maličko lepší prokrvení končetin - hlavně rukou. Váhový úbytek minimální - necelé 2kg (!nepotřebuji zhubnout!) BMI 20,44.

Tak vidíte jak to funguje a pokud dáte dostatek tuku s převahou omega 3 mastných kyselin, ani váha nebude klesat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: stravou proti rakovině
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2012 5:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
waly píše:
Díky za příspěvky,
manžel nemá žádné zdravotní potíže - o rozdílech PH při stresu/pohodě vím - psala jsem to pro představu. Přestože bydlím s někým v jedné domácnosti, není jisté jestli dýcháme stejný vzduch \":-)\" no, stejný vzduch možná, ale za jiných podmínek...PH měřené z vzorku ranní moči - takže kyselejší. Přes den hodně záleží na stravě - včera jsem zkoušela průběžně během dne rozmezí ráno-poledne -odpoledne -večer a PH 6 - 7 - 7,5 -7,5.
Na tu knihu se určitě podívám, díky ještě jednou.

Základ fungování hladin pH je ve střídání ranních a denních hodnot, tedy jede od 5,5-6 pH na hodnotu 7,5-8 pH a pak zase klesá na ty ranní hodnoty. U lidí s rakovinou je dobré to vyhnat na 7,5-8 a tam to držet, což velice rychle likviduje rakovinné buňky. Mnohdy se dá zaznamenat ústup i v řádu dnů a speciálně u rakoviny plic bych viděl ještě rozumnou inhalaci peroxidu vodíku, nebo koloidního stříbra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravou proti rakovině
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2012 9:51 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2012 3:45 pm
Příspěvky: 8
Děkuji za tipy \":-)\" Teď ještě jeden postřeh ode mne - dnes jsem zjistila, že lépe vidím - ostřeji, písmena se neslévají a vidím lépe i na dálku. Přikládám to konzumaci velkého množství šťáv z mrkve - lutein, pro lepší vstřebávání beta karotenu přimíchávám lžičku za studena lisovaného slunečnicového bio-oleje. Dnes jsem přidala ještě dietu od Budwigové - mimochodem moc děkuji pv33 za spoustu informací a praktických rad \":-)\").
Pro pana Zajíčka: dávám si pozor na zeleninu a ovoce, kterou dávám do šťáv - naštěstí je několik farem i zde na Vysočině, které dodávají kvalitní kořenovou zeleninu a dokonce si úrodu nechávají i testovat na obsah dusičnanů a dusitanů. Pro zelí, jablka, dýně a hlívu jsme museli vyrazit na Moravu \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz