Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rozdíl chléb - rohlík
PříspěvekNapsal: pon lis 06, 2017 11:27 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
JednorazovyNICK píše:
A.... ? Veď to je jasné.... že ten kto sa SNAŽÍ byť nebojácny, tak nebojácnym nie je, pretože sa ešte len SNAŽÍ, a ten kto nebojácny je, ten sa už snažiť NEMUSÍ.
Nebojácnosť je to najkrajšie čo existuje/môže existovať v živote človeka. To viem aj teraz, aj keď mám k nebojácnosti ďaleko až-až-aaaaažžžžž... Hoci nie som nejaký posera...

Hosi, tu sa riesi rohlik, myslim ze ste dost off-topic.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozdíl chléb - rohlík
PříspěvekNapsal: pon lis 06, 2017 6:56 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Xion píše:
Hosi, tu sa riesi rohlik, myslim ze ste dost off-topic.

Xione, ale téma dívčiny jsi sem zanesl ty \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozdíl chléb - rohlík
PříspěvekNapsal: úte lis 07, 2017 1:50 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Nie, to zacal Jarda, je pravda, ze som asi nemal reagovat, ale nedalo mi. Lebo to nebola pravda, ze divcini niesu celkom bez rizika. Ale necakal som, ze tato nevinna odpoved bude mat taku filozoficku dohru.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozdíl chléb - rohlík
PříspěvekNapsal: sob lis 11, 2017 4:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
outdoor píše:
složité téma to je, osobně procházím změnou už mnoho let a hledám si svojí cestu...
dost se inspiruji makrobiotikou, přijde mi, že má hlavu a patu a věci jsou tam celkem logické (což mi vyhovuje)
ALE..taky je to co člověk, to názor...

Jeden čas jsem vysadil pečivo (a to jsme už jedli pouze domácí kvas. chléb), přešel jsem a jedl hlavně obiloviny (často celozrnné na kaši), po nějaké době člověk zjistí, že jídlo ve formě "kaší - hodně vody" pro člověka co dělá i fyzickou činnost není vždy to pravé, zařadit i chleba (pečivo - kvalitní) nemusí být vůbec špatné, naopak vhodné....

Tak jsem se vrátil zpět k celozrnnému celožitnému bio domácímu kváskovému chlebu a nemůžu říct, že bych se cítil hrozně, naopak necítím tak brzo hlad a ještě si i pochutnám...

je jasné, že 95%kupovaných věcí je hrozných, tak je lepší dělat si věci sám a pořádně a udělat si na to i čas...

Ono by to nebylo tak špatné pokud by místní zákazník většinově kvalitu vyžadoval, ovšem to by se muselo lidem v hlavách rozsvítit, tak třeba časem se to povede. Pokud by ty kafilérní speciality nikdo v obchodech nekupoval, tak by je pochopitelně ani nikdo neprodukoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozdíl chléb - rohlík
PříspěvekNapsal: sob lis 11, 2017 4:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Nie, to zacal Jarda, je pravda, ze som asi nemal reagovat, ale nedalo mi. Lebo to nebola pravda, ze divcini niesu celkom bez rizika. Ale necakal som, ze tato nevinna odpoved bude mat taku filozoficku dohru.

No vidíte jak snadno se dá od obloženého chleba dostat hodně jinam.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz