Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2012 8:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
ovekyska píše:
Kiddo píše:
musela jsem projít několik desítek metrů dlouhým
regálem s čokoládama

tak toto by som neustála.... \":roll:\"

Ani já ne \":lol:\" ! Jó - tohle mě taky trápí a neúspěšně bojuji téměř 20 let \":oops:\" ....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 16, 2012 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Kiddo píše:
Týden nejím cukry (občas si tedy dovoluju suchar nebo rýžový chlebíček či sladší zeleninu), mouku, mléko, lepkové zrniny... Ale! promítá se to do mého apetitu, který je nyní opravdu velký. Neustálé chutě na "něco". Občas to zvládnu, občas se přejím ořechy nebo něčím podobným.
Je to snad projev kvasinky? Nebo tak zásadně postrádám nějaké živiny (vitamíny, minerály), že mě tohle pronásleduje?

To jsou normální stavy vymírání kvasinek a pokud mohu radit, tak si dejte třeba polévkovou lžíci kokosového oleje, nebo kousek másla, to vám spraví chuť i hlad na celkem slušnou dobu. Po překonání prvotní fáze budete zářit spokojeností nad tím jak se vám uleví a závislost tím odstraníte předpokládám také v tom většinou není problém.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 141 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz