Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lacná zdravá strava
PříspěvekNapsal: pon bře 24, 2014 7:25 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
LubosHa píše:
Já jsem narazil na web o hubnutí, který mimochodem obsahuje články o zdravé stravě, celkem to vypadá důvěryhodně, ale pro jistotu to házím odborníkům sem. http://enadvaha.cz/index.php/zdrava-strava
Díky za posudek

Jedná se nikoliv o informační web založený nadšenci, znalci a altruisty, vědci. Jde o populistické tlachání nejvyššího druhu, chytit se tam není čeho. Proč čtete bulvár nebo podobné plky nijak se výživou nezabývající? Vždyť je to jako Novinky nebo MFDnes či Blesk. Jaképak hodnocení od počátku bezcenné věci, ty články tam lidé píší na objednávku, mají předepsán počet slov, užitá slova a počet odkazů na konkrétní věci.
Proč raději prostě naprosto obyčejně, jednoduše a velmi málo, nejíte - na to nepotřebujete žádné informace a překvapivá sdělení a objevy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lacná zdravá strava
PříspěvekNapsal: pon dub 14, 2014 9:32 pm 
Offline

Registrován: pon dub 14, 2014 9:30 pm
Příspěvky: 1
Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. \":)\" \":P\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lacná zdravá strava
PříspěvekNapsal: sob dub 26, 2014 8:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
boneiii píše:
Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na http://www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. \":)\" \":P\"

A co vám na tom fungovalo?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz