Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 8:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: pát črc 19, 2013 6:08 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Juanka píše:
Dobrý den, prosím o radu - vybírám rybí tuk pro sebe a dítě
je vhodný tento druh ?
Dítě 2,5 roku - OMEGA 3 HP NATURAL BABY pomeranč
Já 53 let - OMEGA 3 HP NATURAL CITRON - 270 Ml 283,- Kč - Nutravita ?
Děkuji moc za radu Juanka

Dobrý den, doporučuji přečíst první stránky tohoto vlákna a z lékárny vymámit nejlépe rozlévaný čistý rybí tuk bez "baby" komerčních blbostí. V nouzi i Epavit.. A to jak pro jakékoli dítě tak i plnoletce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: pon črc 22, 2013 7:20 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tohle vám radost neudělá
http://www.osel.cz/index.php?clanek=7008

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 7:37 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Vševěd píše:
Tohle vám radost neudělá
http://www.osel.cz/index.php?clanek=7008

odpověď
http://examine.com/blog/fish-oil-and-your-prostate/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 10:19 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
smajliss píše:

zajímalo by mě co n to Jarda?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 11:25 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Vševěd píše:
Tohle vám radost neudělá
http://www.osel.cz/index.php?clanek=7008

podla mna velmi zalezi na tom, aky rybi olej clovek konzumuje...hlavne na zahranicnych forach to uz vedia a vyhradne konzumuju len kryll olej alebo rybi olej spracovany za studena fermentaciou... totiz ak sa rybi olej tepelne spracovava (cisti od tazkych kovov), tak jeho struktura sa meni, poskodzuje a vtedy moze byt karcinogenny...to iste je aj s lanovym olejom...ak je cerstvy, tak je liecivy, ak je zoxidovany, tak je rakovinotvorny...a dobre vieme, ze 95 % ludi pouziva tepelne spracovane rybie oleje...bol by som zvedavy, ci by vysledky studie boli rovnake, keby sa testovali ludia, ktori uzivali tepelne nespracovane oleje a ti, ktori uzivali oleje cistene tepelnym spracovanim (tobolkove formy a drviva vacsina olejov z lekarne, pripadne pecene ryby...). podla mna by boli vysledky odlisne v prospech prveho typu oleja...inak necital som este ziadnu studiu o eskimakoch, ktori by trpeli rakovinou...ale ti jedia ryby tepelne nespracovane, pokial viem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 2:24 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Ani tohle se Vam asi libit nebude (clanek jsem nase predvcera na polskem onetu)

kdyz se uz rika, ze Omega-3 muze zpusobit rakovinu predstoje zlazy, tak to uz fakt sam nevim co si myslet...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 2:39 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Tak, a jeste ohledem Omega-3, pod tymto clankem nekdo dal zajimavy odkaz ohledem ucinnosti Omega-3 na zuby a zubni prevence

http://www.doktorbart.pl/ciekawostki_070.html

Je to sice taky v polstine ale google translator to zvlada


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 8:23 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
spíš než ta rakovina mně zaujala (ne)účinnost na srdeční choroby...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: stř črc 24, 2013 11:52 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
slobodan píše:
Ani tohle se Vam asi libit nebude (clanek jsem nase predvcera na polskem onetu)

kdyz se uz rika, ze Omega-3 muze zpusobit rakovinu predstoje zlazy, tak to uz fakt sam nevim co si myslet...

Ano, 98 procent doplňků s omega 3 způsobuje rakovinu, protože jsou to rafinované a destilované produkty. Je nutné užívat výhradně kvalitní doplňky bez rafinace a destilace, za studena vyrobené!!!!!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: čtv črc 25, 2013 1:34 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
slobodan píše:
Ani tohle se Vam asi libit nebude (clanek jsem nase predvcera na polskem onetu)

kdyz se uz rika, ze Omega-3 muze zpusobit rakovinu predstoje zlazy, tak to uz fakt sam nevim co si myslet...

rakovinu přece nezpůsobuje strava nebo nějaké doplňky stravy nebo nějaké dílčí chemikályje!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: stř srp 28, 2013 3:03 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Koupil jsem si rybi tuk z leksrny rekli mi zasadne nedavat do lednicky a stal 80kc deci to je nejaky divny ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: stř srp 28, 2013 3:10 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
Michall89 píše:
Koupil jsem si rybi tuk z leksrny rekli mi zasadne nedavat do lednicky a stal 80kc deci to je nejaky divny ne?

Existuje několik studií, které prokazatelně potvrzují, že nekvalitní levné rybí tuky jsou silně rakovinotvorné. Pokud rybí tuk, tak jedině zpracovaný přírodním způsobem, tedy pouze fermentací. Bohužel, jen 5 výrobců na světě používá tuhle přírodní technologii, zbývající producenti rybí tuk rafinují a destilují, což z něj nakonec udělá silně rakovinotvorný produkt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: stř srp 28, 2013 4:00 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
800 Za litr je malo?a jaci vyrobci to jsou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 4:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Dalimil píše:
Dobrý den pane Jardo,
chci se Vás zeptat na doplňky stravy co se týče omega-3 mastných nenasycených kyselin. Zaujal mě tento produkt http://eshop.finclub.cz/doplnky-stravy/ ... aps-strong ,i když ta cena se mi zdá dosti vysoká. Dají se koupit daleko levnější se stejným obsahem nenasycených mastných kyselin Epa a DHA http://www.rychlalekarna.cz/Gold-Omega- ... 59211.html ,navíc jednou tolik kapslí v balení. Je to jen tahání peněz ze zákazníků nebo jsou nějaké rozdíly v kvalitě výrobků? Nebo je lepší si koupit přímo tekutý rybí olej v lékarně? Dočetl jsem se, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA. Co je na tom pravdy? Kolik obsahuje jedna polévková lžíce rybího oleje EPA a DHA? Ještě mimo rybí tuk zaujal mě tento web a hlavně Vaše znalosti - klobouk dolů máte můj velký obdiv. Mě osobně zaujala kniha od S. Roberta Morseho - Zázračná detoxikace - i když pro mě je to docela razantní přístup k očistě těla bez někoho zkušeného bych se do to ho nepouštěl. Prosím z jakých pramenů jste čerpal tolik informací? Samozřejmě,že hodně jste získal zkušenostmi a testovaním sám na sobě. Chci vzít zdraví do vlastních rukou a ne být později odkázaný na polykání pilulek a chození po doktorech.
Mockrát děkuji za odpověď.

Cena dnes bohužel často nevyjadřuje kvalitu výrobku, spíše vyjadřuje drzost prodejce a nelze tak spolehlivě rozlišit, co je dobré a co špatné pokud si to osobně nevyzkoušíte, což jsem u těchto produktů pochopitelně nemohl. Obecně řečeno jedna polévková lžíce rybího tuku je bohatě dostatečná denní dávka, dokonce dlouhodobě stačí i menší množství. Moje znalosti jsou z velkého množství zdrojů a za dlouhou dobu, konkrétně dnes skoro 30 let a mohu směle prohlásit, že cítím jak toho vím stále málo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 4:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Tulda9 píše:
Dobrý den,

momentálně vybírám rybí tuk pro sebe i pro děti. V lékárně mi toho ukázali hodně, včetně nějaké novinky od firmy lýsi. Zajímalo by mě, jestli někdo tuto značku nevyzkoušel, případně jestli mi můžete poradit, jestli je to dobrý produkt z hlediska obsahu. Jsem neustále unavená a s imunitou to taky není nejlepší, takže by se mi hodil nějaký doplněk. Chtěla jsem to taky kvůli správnému vývoji dětí - dcera bude letos nastupovat do školky a druhá dcera má necelé dva roky. Děkuji.

Nedovedu posoudit, osobně mám vyzkoušený obyčejný rozlévaný rybí tuk a plně vyhovuje jak cenou, tak kvalitou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz