Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 4:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned kvě 24, 2015 8:59 pm 
Offline

Registrován: pát bře 13, 2015 8:25 pm
Příspěvky: 13
borisek píše:
dnes som azil zauimavu skusenost s msm

spravil som si caj z kotvicnika a do toho som rozpusitl asi 8 g msm
toto som si dal asi pol hodinku pred treningom v posilke (testoval som co to bude robit ) tak hend po aplikacii mi zacalo by akosi divne ....po prichode do posilky soom zacal cvicit a zacalo by bit tak velmi spatne ze som musel asi po 10 minutach prestat a sedel som a bolo mivelmi zle ...po case som zacal mat zimomriacky a bolo mi chladno ...po prichode domou som zistil ze mam houvuku 38.1 ....som presvedceny ze to msm ma v tom prsty ...

borisek
ked ze si si spravil caj z oneho kotvicnika a do toho rozpustil asi 8 g msm, nesplietol si sa a nebol si v celkom inej posilke? A ked si zacal mat ty zimomriacky a bolo ti chladno a doma si zistil tu vysoku houvuku, zo ktorej vinis msm, popis mi, kde si mal v onom okamihu prsty ty?
Nazdavam sa, ze pro spravne posudzeni vplyvu prstou, je tvoja upresnujuca informacia klucova.
dovi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2015 10:33 pm 
Offline

Registrován: úte říj 26, 2010 12:56 pm
Příspěvky: 9
Uvědomila jsem si, že jsem si Vaši radu přizpůsobila. Udělám přesně to, co jste mi poradil. 'Vynechám na pár dní a začnu znovu s nižšími dávkami. Děkuji Vám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2015 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ZHalskova píše:
Uvědomila jsem si, že jsem si Vaši radu přizpůsobila. Udělám přesně to, co jste mi poradil. 'Vynechám na pár dní a začnu znovu s nižšími dávkami. Děkuji Vám.

Nepíšete jak to nakonec dopadlo, dejte vědět i dalším lidem se to může hodit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 29, 2015 2:33 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Sehnala jsem si MSM a taky vitamin C (vse v prasku), jen nevim jestli se to micha oboji do stejneho poharu vody, nebo kazde zvlast? A kolik ceho? Davkovani je tady uvedeno ....MSM - 2000 mg (1/2 male lzicky) a vit. C - 1000 mg (1/4 cajove lzicky), coz se me zda byt jako denni davka dost malo. Taky me prisel Colagen v prasku. Ten se bere 30 minut pred jidlem, doporucena davka je 1 odmerka (6600 mg). Muzu ho michat dohromady s tim MSM a s C-eckem, nebo ne? Poradte prosim, dekuji!



Naposledy upravil
miram dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 29, 2015 10:09 am 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Ahoj miram,

muzes to smichat.
Viz pan Jarda: "...jinak to můžete udělat jak uvádíte a já sám vyrábím a mohu i dodat tablety kde je 10 dílů kolagenu, 5 dílů MSM a 3 díly céčka, což funguje velice slušně..."



Naposledy upravil looudus dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 29, 2015 3:49 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="looudus":1399aht6]Ahoj miram,

muzes to smichat.
Viz pan Jarda: "...jinak to můžete udělat jak uvádíte a já sám vyrábím a mohu i dodat tablety kde je 10 dílů kolagenu, 5 dílů MSM a 3 díly céčka, což funguje velice slušně..."



Naposledy upravil miram dne čtv led 01, 1970 2:23 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 29, 2015 7:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
[quote="looudus":3o3on1kl]Ahoj miram,

muzes to smichat.
Viz pan Jarda: "...jinak to můžete udělat jak uvádíte a já sám vyrábím a mohu i dodat tablety kde je 10 dílů kolagenu, 5 dílů MSM a 3 díly céčka, což funguje velice slušně..."


_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Naposledy upravil SemTamTuPrídem dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2015 6:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
Kto to chce prirodzene a zdravšie, nech konzumuje dostatok vajec, nech si urobí kvalitný vývar z bio/farmárskych kostí z prasaťa, býka, atď....... a nech si pred tým dá to syntetické C-čko, proti nemu nič nemám \":wink:\"

To máte pravdu, ale zase většina lidí se s tím v dnešní uspěchané době matlat nechce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2015 5:34 pm 
Offline

Registrován: úte říj 26, 2010 12:56 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den vážený pane Zajíčku. Moc se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale bojuji se svými problémy. Jedná se o případ, kdy jsem si myslela, že MSM mi způsobilo svědění, které bylo k nevydržení. Nu, do 10 dnů se mi vyhodila taková krupička a teprve pak mi došlo, že je to alergie. A MSM s tím, zřejmě, nemá co do činění, tedy jak jste říkal. Po těle mi vyskakovaly velké červené fleky, které byly horké (kůže)a nesmírně svědily a pak se ztratily třeba během hodiny, ale mělo to takové návaly několikrát denně. Myslím, že k nějaké vyvolané alergii se objevila i alergie na horko, potože ty měsíce v létě byly k nepřečkání, chodila jsem týden do výtvarného kurzu, kde bylo horko a večer mi otékaly ruce, olézaly mi šupinkami a vše svědí jak čert. Lékařka mi dala tabletky Aerius, které sice zmírnily, ale i při dvojnásobné dávce jen zmírnily. V práci máme spoustu poblémů, se kterými se potýkám, přešli jsme pod soukr. firmu a ozšiřovali působnost. to vám píšu jen z toho důvodu, že jsem tu někde načetla, že jste jasně označil, že spouštěčem je stres. Chodím domů unavená a navíc mi všecko moc dlouho trvá než si to v hlavě urovnám, takže jsem až teď na sklonku léta začala čistit střevo, dnes mám očistu játry a myslím, že i kvasinka tu bude asi řádit, dnes jsem zase začala velmi pomaličku MSM. Potřebuji se zeptat, zda je velká chyba, když piju zkyslé mléko , ono v tomhle počasí to je hned ani tam nestačím strčit kolikrát houbičku, nebo mám být důslednější a dbát vždycky na to, aby tam ta houbička byla? Mléko mám od krávy tady od paní vedle,
Ten čas tak utíká, měla jsem se Vám ozvat dřív a poprosit o další radu. Já totiž mám problém, mám docela krátké ruce, nějak si neumím udělat klystýr a tak jsemod pana Tombaka vyčetla, že se dá dělat očista střeva kefírem,když se už nic jiného nejí.
Doufám, že to není moc zmatené.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2015 8:19 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
ZHalskova píše:
Dobrý den vážený pane Zajíčku. Moc se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale bojuji se svými problémy. Jedná se o případ, kdy jsem si myslela, že MSM mi způsobilo svědění, které bylo k nevydržení. Nu, do 10 dnů se mi vyhodila taková krupička a teprve pak mi došlo, že je to alergie. A MSM s tím, zřejmě, nemá co do činění, tedy jak jste říkal. Po těle mi vyskakovaly velké červené fleky, které byly horké (kůže)a nesmírně svědily a pak se ztratily třeba během hodiny, ale mělo to takové návaly několikrát denně. Myslím, že k nějaké vyvolané alergii se objevila i alergie na horko, potože ty měsíce v létě byly k nepřečkání, chodila jsem týden do výtvarného kurzu, kde bylo horko a večer mi otékaly ruce, olézaly mi šupinkami a vše svědí jak čert. Lékařka mi dala tabletky Aerius, které sice zmírnily, ale i při dvojnásobné dávce jen zmírnily. V práci máme spoustu poblémů, se kterými se potýkám, přešli jsme pod soukr. firmu a ozšiřovali působnost. to vám píšu jen z toho důvodu, že jsem tu někde načetla, že jste jasně označil, že spouštěčem je stres. Chodím domů unavená a navíc mi všecko moc dlouho trvá než si to v hlavě urovnám, takže jsem až teď na sklonku léta začala čistit střevo, dnes mám očistu játry a myslím, že i kvasinka tu bude asi řádit, dnes jsem zase začala velmi pomaličku MSM. Potřebuji se zeptat, zda je velká chyba, když piju zkyslé mléko , ono v tomhle počasí to je hned ani tam nestačím strčit kolikrát houbičku, nebo mám být důslednější a dbát vždycky na to, aby tam ta houbička byla? Mléko mám od krávy tady od paní vedle,
Ten čas tak utíká, měla jsem se Vám ozvat dřív a poprosit o další radu. Já totiž mám problém, mám docela krátké ruce, nějak si neumím udělat klystýr a tak jsemod pana Tombaka vyčetla, že se dá dělat očista střeva kefírem,když se už nic jiného nejí.
Doufám, že to není moc zmatené.

Sorry, ze to pisu takhle neomalene ...ale pokud si jste schopna utrit zadek, zvladnete i ten klystyr. To chce trenovat, uvidite, ze se vam to casem bude darit. Kdyz se dela neco poprve, je to obycejne na draka, ale trenink dela mistra.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2015 9:37 pm 
Offline

Registrován: úte říj 26, 2010 12:56 pm
Příspěvky: 9
\":lol:\" Když mi připadá, že tu jsou všichni mistři, jen já ne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 11, 2015 9:07 pm 
Offline

Registrován: úte říj 26, 2010 12:56 pm
Příspěvky: 9
Tak píšu další poznatek, užívám MSM, po všech opatřeních alergie ustoupila, zmenšila se, ale stále tu je, takže pokračuji, mizí otoky kolem kotníků, nicméně, MSM s tím nemělo nic společného a užívám 3,5 g denně. Přestaly mě bolet klouby, ale to svědění je příšerné, no ale budu dělat co umím. Díky vašim radám tady vím jak MSM užívat, protože já bych si neuměla spočíst tu denní spotřebu a tudíž budu pokračovat a doufat, že jednoho dne zmizí i ta alergie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 20, 2015 11:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ZHalskova píše:
Dobrý den vážený pane Zajíčku. Moc se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale bojuji se svými problémy. Jedná se o případ, kdy jsem si myslela, že MSM mi způsobilo svědění, které bylo k nevydržení. Nu, do 10 dnů se mi vyhodila taková krupička a teprve pak mi došlo, že je to alergie. A MSM s tím, zřejmě, nemá co do činění, tedy jak jste říkal. Po těle mi vyskakovaly velké červené fleky, které byly horké (kůže)a nesmírně svědily a pak se ztratily třeba během hodiny, ale mělo to takové návaly několikrát denně. Myslím, že k nějaké vyvolané alergii se objevila i alergie na horko, potože ty měsíce v létě byly k nepřečkání, chodila jsem týden do výtvarného kurzu, kde bylo horko a večer mi otékaly ruce, olézaly mi šupinkami a vše svědí jak čert. Lékařka mi dala tabletky Aerius, které sice zmírnily, ale i při dvojnásobné dávce jen zmírnily. V práci máme spoustu poblémů, se kterými se potýkám, přešli jsme pod soukr. firmu a ozšiřovali působnost. to vám píšu jen z toho důvodu, že jsem tu někde načetla, že jste jasně označil, že spouštěčem je stres. Chodím domů unavená a navíc mi všecko moc dlouho trvá než si to v hlavě urovnám, takže jsem až teď na sklonku léta začala čistit střevo, dnes mám očistu játry a myslím, že i kvasinka tu bude asi řádit, dnes jsem zase začala velmi pomaličku MSM. Potřebuji se zeptat, zda je velká chyba, když piju zkyslé mléko , ono v tomhle počasí to je hned ani tam nestačím strčit kolikrát houbičku, nebo mám být důslednější a dbát vždycky na to, aby tam ta houbička byla? Mléko mám od krávy tady od paní vedle,
Ten čas tak utíká, měla jsem se Vám ozvat dřív a poprosit o další radu. Já totiž mám problém, mám docela krátké ruce, nějak si neumím udělat klystýr a tak jsemod pana Tombaka vyčetla, že se dá dělat očista střeva kefírem,když se už nic jiného nejí.
Doufám, že to není moc zmatené.

No nevím zda na to nejdete blbě, problém pokožky není o pokožce, to je o střevě a tam musíte problém i řešit. MSM, nebo cokoliv dalšího to asi nevyřeší pokud se nezlepší práce střeva, tedy na to se zaměřte. Osobně bych za daných okolností vyřadil ze stravy vše co může jakkoliv nepříznivě ovlivňovat stav střeva, tedy i mléčné produkty a hlavně cokoliv z obilí. Ideální je vyzkoušet pár dní naprosto jednoduchou stravu jako se dává malým dětem, třeba uvařenou mrkev rozmixovat na kaši, k tomu trochu olivového oleje a třeba kuřecí prsa. Totéž jde s uvařeným jablkem bez slupky zase rozmixovat, dát oliváč a s nějakým masem, nebo míchaná vejce s kokosovým tukem a avokádem. Do všeho bych přidal dobře rozmělněné fungicidně a antibakteriálně působící koření, podle chuti z těchto druhů, oregano, tymián, anýz, fenykl, koriandr, římský kmín. Práce střeva se zpravidla zlepší v řádu několika dnů a pokud to bude fungovat pak opatrně zařazovat další potraviny, aby se dalo vysledovat co vám to způsobuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2015 7:31 pm 
Offline

Registrován: úte říj 06, 2015 6:35 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Objem vody není podstatný, kolagen 10 dílů, MSM 5 dílů, a céčko 3 díly a brát na několik dávek v průběhu dne.

Chcel by som poprosiť o objasnenie... 10 dielov kolagénu, 5 dielov MSM, 3 diely céčka - znamená 2 čajové lyžičky kolagénu, 1 čajová lyžička MSM a pol čajovej lyžičky kyseliny askorbovej? Mohlo by to byť vhodné dávkovanie? Dá sa to vypiť naraz alebo rozdeliť na ráno a večer v polovičnej dávke? Čiže 1 čajová lyž. kolagénu, pol čajovej lyž. MSM a štvrťku čajovej lyžičky céčka - 2x denne?

Ešte otázka... jedna čajová lyžička - beriem zarovnanú lyžičku?

Alebo ak máte niekto nejaký "grif", ako odmerať ten pomer 10:5:3, dajte vedieť, ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 27, 2015 10:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Ondro48 píše:
Chcel by som poprosiť o objasnenie... 10 dielov kolagénu, 5 dielov MSM, 3 diely céčka - znamená 2 čajové lyžičky kolagénu, 1 čajová lyžička MSM a pol čajovej lyžičky kyseliny askorbovej? Mohlo by to byť vhodné dávkovanie? Dá sa to vypiť naraz alebo rozdeliť na ráno a večer v polovičnej dávke? Čiže 1 čajová lyž. kolagénu, pol čajovej lyž. MSM a štvrťku čajovej lyžičky céčka - 2x denne?

Ešte otázka... jedna čajová lyžička - beriem zarovnanú lyžičku?

Alebo ak máte niekto nejaký "grif", ako odmerať ten pomer 10:5:3, dajte vedieť, ďakujem.

Klidně to jde tak jak píšete, na přesném poměru zase tolik nezáleží, já to pochopitelně vážím, ale to není nezbytně nutné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz