Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 23, 2024 6:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát zář 16, 2011 10:46 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Co na těch granulích pro psa sleduje? Osobně bych asi zrovna ty nejedla, obsahují vnitřnosti zvířat včetně natráveniny, tedy i výkalů (prostě tam ty střeva namelou celé). Pro psa je to ok, šmakovalo by mu to, ale pro lidi to asi moc neni.
Taky jsem samozřejmě ochutnala kde co, včetně odčervovadla pro koně, ale vždy jen ze zvědavosti. Ačkoli některá luxusní muesli pro koně chutnala docela dobře \":lol:\"

Drezurou se klidně ohánějte, ale já ji považuji ve většině případů za trápení zvířat, čím vyšší úroveň tím větší trápení. O tom se tu ale bavit nebudeme, zvolila jsem si jiný styl práce s koňmi.

Můžete mi prozradit, jaké choroby koní vyléčila a čím? Ono totiž také člověk zpravidla nedělá jen jedno opatření (podávání přípravku), ale třeba také zvolní výcvik, přidá výběh, změní kováře... atd... ale zlepšení pak "svede" na nějaký kouzelný přípravek.
Bylo zlepšení doloženo např.rentgenovými snímky?

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2011 7:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
Mne to vyhovuje, uz to pouzivam pres rok a pul.

Existuje i samotné MSM:

http://www.equiservis.cz/cz/eshop/detai ... popis.html

Dle vyjadreni meho znameho, byvaleho reditele velkeho retezce lekaren, nakupovali od jakychkoliv farmaceutickych firem podle toho, kdo jim nabidl nejnizsi cenu a podle rozsahu reklamy, ktery dana farmaceuticka firma byla ochotna zaplatit. Udajne jim bylo uplne jedno jestli pripravek fungoval nebo nefungoval, dulezite bylo, jestli to lidé kupovali. Jak prohlasil za ty penize, které to stoji, funguje u lidi dobre i placebo efekt. \":-)\"

U zvirat jaksi placebo efekt nefunguje, takze pokud pripravek nezabere, tak uz ho majitele koni priste nekoupi. Takze vyrobce musi davat dobry pozor co dodava.
Kun je docela citlive zvire, treba lnena seminka musi mit specialne upravena, jinak ho priotravite, na rozdil od lidi, kteri tady v diskuzi pisi jak je ve velkem mnozstvi primo konzumuji. \":-)\"

Nektera baleni pripravku jsou dokonce ve stejne krabicce jak v lekarne, tak v prodejnach pro zvirata, jenom na krabicce je jiny obrazek.

Minuly tyden jsem se na vystave Seniorpraha bavil o pripravku Altritin Plus a pani se podrekla, ze ho dodavaji ve stejnem provedeni jak pro lidi, tak pro zvirata. \":-)\"
http://www.mirba.cz/artritin-plus/

Inzenyr

To sice máte plnou pravdu, ale rozhodně se při balení nebude tolik sledovat hygiena prostředí jako u humánního výrobku a pokud to balí nějaké šikmé oko, což je dnes běžné, tak ke kontaminaci rozhodně dojít může. Jinak v tom nevidím rozdíl, naopak mnohdy se těm zvířatům dávají věci kvalitnější než lidem. Například náš Mates (jorkšír) si určitě z pohledu ceny stravy žere lépe něž celá naše rodina.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2011 7:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
Omlouvam se, z Vaseho prispevku netusim, jak moc pracujete s konmi.

Ja bych rekl, ze o tom vim docela dost.
Moje dcera je trener drezury a velice uzce spolupracuje s drezurnim trenerem Jirim Pikem.

http://www.tvujtrener.cz/

Za tri roky co se tomu intenzivne venuje uz lecila nekolik koni a tam o placebo majitelu koni rozhodne neslo. Ten kun bud drezuru zvladal nebo nezvladal. Takze se bud vylecil nebo nevylecil. Rozhodnuti bylo na panu Pikovi.
Dcera je obcas magor, ochutnava nejenom pripravky pro kone, ale ochutnava i granule pro psa, kdyz mu je vybira. \":-)\"

To co zkouseli na konich jsem ja postupne zkousel na sobe. \":-)\"
Ne vsechny pripravky pro zvirata jsou stravitelne i pro lidi. Takze jsem si z toho postupne vybral ty, ktere stravitelne pro lidi jsou a pritom maji nejaky pozitivni efekt.

Pokud ziskate treba kartu EQUISERVISU, tak muzete mit i zajimavou 15% slevu na vsechny vyrobky.

Rozhodne zde ale nikoho nenavadim, aby to zkousel po mne.

Inzenyr

PS: Prosim prispevek zrusit, do tohoto vlakna o MSM nepatri. Dekuji.

Tak proč to rušit, je to pravda a každý ať se zamyslí co pro něho je, nebo není vhodné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2011 7:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Co na těch granulích pro psa sleduje? Osobně bych asi zrovna ty nejedla, obsahují vnitřnosti zvířat včetně natráveniny, tedy i výkalů (prostě tam ty střeva namelou celé). Pro psa je to ok, šmakovalo by mu to, ale pro lidi to asi moc neni.
Taky jsem samozřejmě ochutnala kde co, včetně odčervovadla pro koně, ale vždy jen ze zvědavosti. Ačkoli některá luxusní muesli pro koně chutnala docela dobře \":lol:\"

Drezurou se klidně ohánějte, ale já ji považuji ve většině případů za trápení zvířat, čím vyšší úroveň tím větší trápení. O tom se tu ale bavit nebudeme, zvolila jsem si jiný styl práce s koňmi.

Můžete mi prozradit, jaké choroby koní vyléčila a čím? Ono totiž také člověk zpravidla nedělá jen jedno opatření (podávání přípravku), ale třeba také zvolní výcvik, přidá výběh, změní kováře... atd... ale zlepšení pak "svede" na nějaký kouzelný přípravek.
Bylo zlepšení doloženo např.rentgenovými snímky?

Tak granule asi opravdu gurmánský zázrak nebudou, nicméně na psí a kočičí konzervy jsem slyšel samou chválu a dokonce jsem viděl i televizní pořad, kde to nějaký odborník z pohledu podílu použitého masa vyhodnotil jako zásadně lepší, než produkty pro lidi. To je sice dost mimo téma MSM a sám jsem to nikdy nezkoušel, nicméně tím se stále potvrzuje, že do lidí jde narvat jakýkoliv sajrajt a oni to sežerou. Jde o zajímavý rozměr v myšlení našeho národa a zde je nějaký postřeh pro zasmání, http://zrcadlo.blogspot.com/2010/07/pro ... jidlo.html i když vlastně je to spíše tristní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 9:57 am 
Offline

Registrován: stř zář 21, 2011 9:51 am
Příspěvky: 6
Dobrý den,našel jsem MSM asi za dobrou cenu zde: http://www.4fitness.cz/suroviny/msm-1kg ... 60kc-p-51/
Nemám s tím zkušenost,myslíte,že to bude OK?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 8:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Pehara píše:
Dobrý den,našel jsem MSM asi za dobrou cenu zde: http://www.4fitness.cz/suroviny/msm-1kg ... 60kc-p-51/
Nemám s tím zkušenost,myslíte,že to bude OK?
Děkuji

To nedovedu jednoznačně posoudit, ale podle toho co je tam napsáno, tak ano.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 9:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
To nedovedu jednoznačně posoudit, ale podle toho co je tam napsáno, tak ano.

Dá se toto práškové MSM spolu s práškovým C valit do vody nebo ovo/zel šťáv? Podle všeho by se to kopat nemělo - spíš naopak, jest tak? Příjde mi cenou za 1g asi 3x levnější než ultralevné pilule z USA, takže to vypadá na velmi zajímavý zdroj a asi bude platit (podobně jako u C) že samotný prášek je výrazně levnější než bobule přestože je výsledný efekt stejný...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2011 11:31 am 
Offline

Registrován: stř zář 21, 2011 9:51 am
Příspěvky: 6
Host píše:
Dá se toto práškové MSM spolu s práškovým C valit do vody nebo ovo/zel šťáv? Podle všeho by se to kopat nemělo - spíš naopak, jest tak? Příjde mi cenou za 1g asi 3x levnější než ultralevné pilule z USA, takže to vypadá na velmi zajímavý zdroj a asi bude platit (podobně jako u C) že samotný prášek je výrazně levnější než bobule přestože je výsledný efekt stejný...

No to je otázka,nějak opatrně budu zkoušet dávkování,poradí někdo? Sypat to do vody,anebo to dát do tobolek? Céčko spolknout hned potom,nebo to smíchat?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2011 2:12 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Pehara píše:
No to je otázka,nějak opatrně budu zkoušet dávkování,poradí někdo? Sypat to do vody,anebo to dát do tobolek? Céčko spolknout hned potom,nebo to smíchat?

Přesně tohle jsem koupil, dávám si 3g denně a celkem nic to se mnou nedělá, tak buď jestli mám všechno tak srovnaný, což si nemyslím, nebo jestli to je nějaké nekvalitní, nevím...
Sypal jsem to přímo do vody a naposled do toho přímo nasypal i vit.C. napřed jsem si dal dva dny po sobě cca 400mg, další den 1g, další 2g a teď 3g, zkusím ještě navýšit co to udělá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2011 8:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Dá se toto práškové MSM spolu s práškovým C valit do vody nebo ovo/zel šťáv? Podle všeho by se to kopat nemělo - spíš naopak, jest tak? Příjde mi cenou za 1g asi 3x levnější než ultralevné pilule z USA, takže to vypadá na velmi zajímavý zdroj a asi bude platit (podobně jako u C) že samotný prášek je výrazně levnější než bobule přestože je výsledný efekt stejný...

Určitě ano v tom není žádný problém a prášek je vždy levnější než farmaceutický produkt, toto je pouze čistá chemikálie. Dávkovat se dá i 6 g denně a pokud mohu posoudit, tak to jenom prospívá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 23, 2011 1:56 pm 
Offline

Registrován: stř zář 21, 2011 9:51 am
Příspěvky: 6
[quote="Igi":3483980q]Přesně tohle jsem koupil, dávám si 3g denně a celkem nic to se mnou nedělá, tak buď jestli mám všechno tak srovnaný, což si nemyslím, nebo jestli to je nějaké nekvalitní, nevím...
Sypal jsem to přímo do vody a naposled do toho přímo nasypal i vit.C. napřed jsem si dal dva dny po sobě cca 400mg, další den 1g, další 2g a teď 3g, zkusím ještě navýšit co to udělá.[/quote:3483980q]
Dnes by mi to mělo přijít,tak přes víkend zkusím co to udělá se mnou,v lékárně jsem k tomu koupil Celaskon 250mg/tbl,tak paraziti těšte se \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 10:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="Pehara":3vnoqour]Dnes by mi to mělo přijít,tak přes víkend zkusím co to udělá se mnou,v lékárně jsem k tomu koupil Celaskon 250mg/tbl,tak paraziti těšte se \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 11, 2011 9:20 am 
Offline

Registrován: pon srp 22, 2011 4:59 pm
Příspěvky: 57
Igi píše:
Přesně tohle jsem koupil, dávám si 3g denně a celkem nic to se mnou nedělá, tak buď jestli mám všechno tak srovnaný, což si nemyslím, nebo jestli to je nějaké nekvalitní, nevím...

Já koupil také tohle (http://www.4fitness.cz/suroviny/msm-1kg-methylsulfonylmethan-260kc-p-51/). A funguje to: už druhý den, kdy jsem si dal během dne necelé dvě zarovnané čajové lžičky, jsem měl znatelně více energie. Od té doby na mě MSM působí jako energetický nápoj s trvalým účinkem a bez vedlejších účinků.

_________________
www.inklinace.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 6:25 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Zdravicko,

tak dosla mi ta sira , MMS kompava (500mg, 120 tabliet.) (ak bude fungovat kupim to kilove ako PetrJ)

takze branie s vit. C a s akou davkou mam zacat? odporucaju 1000mg, co ako pri kazdom odporucani je asi malo ze ? takze 2000mg + vit. C , moze to ist do stavy rano spolu alebo tiez kedykolvek cez den ?

Diky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 8:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
Zdravicko,

tak dosla mi ta sira , MMS kompava (500mg, 120 tabliet.) (ak bude fungovat kupim to kilove ako PetrJ)

takze branie s vit. C a s akou davkou mam zacat? odporucaju 1000mg, co ako pri kazdom odporucani je asi malo ze ? takze 2000mg + vit. C , moze to ist do stavy rano spolu alebo tiez kedykolvek cez den ?

Diky za rady.

Céčko se dávkuje těsně pod stavem průjmu a je to zde dostatečně probráno, tak si to dohledejte, nemá cenu to stále dokola opisovat do různých vláken.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz