Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát kvě 17, 2024 7:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
http://jazdectvo.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=552&category_id=48&option=com_virtuemart&Itemid=1

NutriHorse MSM je zdrojem organicky vázané síry.
„MSM“ (methylsulfonylmethan) 999 g
Krmíme krmení müsli NutriHorse v kombinaci s mačkaným
ovsem a granulemi.
Müsli NutriHorse používáme hlavně pro sportovní koně,
a to buď Classic nebo Breeder. Máme s ním velmi dobrou
zkušenost, koně ho mají rádi a zejména díky přidání müsli
Breeder do krmné dávky jsme dostali sportovní koně
do výborné kondice na začátku sezony.

na SK som cenovo nič výhodnejšie nenašiel, myslíte, že to vyhovuje správnemu MSM?

alebo

http://www.docsimon.sk/tovar/alavis-tri ... rasok-700g

Tak asi to vyhovuje, nicméně je to děsně cenově přepálené. Pokud chcete, mám ho zde již nakoupené, ale dosud jsem ho nedal do nabídky a mohu vám tedy poslat MSM ve farmaceutické kvalitě, kilo za 260,- Kč a to se vám vyplatí i s poštovným, které je na Slovensko cca 250,-Kč. Pokud si vyberete i jiné zboží z nabídky na konci fóra, tak už se rozmělní i to poštovné a pak ušetříte opravdu hodně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 11:58 am 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
tak to je výborne, zatiaľ mám záujem, len ešte stále váham, či radšej nezobrať ten Alavis Triple Blend, keďže obsahuje tie sulfáty, čo potrebujem pre svoje kolená a neviem čo bude mať väčší úžitok...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
tak to je výborne, zatiaľ mám záujem, len ešte stále váham, či radšej nezobrať ten Alavis Triple Blend, keďže obsahuje tie sulfáty, čo potrebujem pre svoje kolená a neviem čo bude mať väčší úžitok...

Tak to promyslete a dejte vědět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2012 6:50 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
stendas píše:
tak to je výborne, zatiaľ mám záujem, len ešte stále váham, či radšej nezobrať ten Alavis Triple Blend, keďže obsahuje tie sulfáty, čo potrebujem pre svoje kolená a neviem čo bude mať väčší úžitok...

ALAVIS Triple Blend je kombinace nekolika slozek:
MSM 435 g = 113,- Kc (260,- Kc/kg)
Glukosamin sulfát 348 g = 228,- Kc (830,-Kc/kg)
Chondroitin sulfát 130 g = 468,- Kc (3600,- Kc/kg)
===========================================================
Celkem za 1 kg 809,- Kc x 0,7 kg (velikost baleni) = 566,- Kc plus plastovy obal.
Prodejni cena je 845,- Kc takze cena oproti nakupu jednotlivych slozek:

http://www.4fitness.cz/suroviny/msm-1kg ... 60kc-p-51/
http://www.4fitness.cz/suroviny/glukosa ... iva-p-108/
http://www.4fitness.cz/suroviny/chondro ... fat-p-225/

plus namichani za 180,- Kc:
http://www.4fitness.cz/vytvorit-vlastni-produkt/

vyjde to na na 692,- Kc.
===========================================================
Cenovy rozdil je 22%.
Nebo si to namicha kazda sam a pak je cenovy rozdil 50%.

Tady je informace proc je to michano dohromady s MSM:
http://www.4fitness.cz/suroviny/Vse_o_G ... clanek-13/

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2012 1:38 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dobrý deň prajem.
Pán Jardo,prosím Vás,keďže užívam MSM denne 6g už pol roka /dg.reumat.artr., 55kg/ a včera som čítala v novom čísle čas.Regenerace článok o síre,kde sa píše,cit.\":P\"okud organizmus přijíma příliš mnoho síry,muže to brzdit aktivitu tělesných enzymu,nebo dokonce vyvolat v těle patologické změny.Proto by neměla být překračována denní dávka 0,7mg sulfidu na kilogram télesné váhy.Jinými slovy:člověk o hmotnosti 70kg by jich neměl denně přijímat více než 500mg....,chcem sa opýtať,či je dlhodobé užívanie v takomto množstve podľa Vás v poriadku.Zatiaľ nemám žiadne vedľ.účinky z uvedeného dávkovania.Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 9:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Dobrý deň prajem.
Pán Jardo,prosím Vás,keďže užívam MSM denne 6g už pol roka /dg.reumat.artr., 55kg/ a včera som čítala v novom čísle čas.Regenerace článok o síre,kde sa píše,cit.\":P\"okud organizmus přijíma příliš mnoho síry,muže to brzdit aktivitu tělesných enzymu,nebo dokonce vyvolat v těle patologické změny.Proto by neměla být překračována denní dávka 0,7mg sulfidu na kilogram télesné váhy.Jinými slovy:člověk o hmotnosti 70kg by jich neměl denně přijímat více než 500mg....,chcem sa opýtať,či je dlhodobé užívanie v takomto množstve podľa Vás v poriadku.Zatiaľ nemám žiadne vedľ.účinky z uvedeného dávkovania.Ďakujem za odpoveď.

Mnoho zkušeností na internetu mluví o velkých dávkách a dlouhodobě, čili zde si myslím, že chybu neděláte, nicméně asi by se měl současně dodávat kolagen.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 11:16 pm 
Offline

Registrován: sob bře 03, 2012 6:47 pm
Příspěvky: 5
Dobrý večer pane Jardo,píšete člence fora janin,že by se měl současně s MSM dodávat kolagen. Chci se optat jaký zdroj kolagenu je lepší užívat současně s MSM. Nevím jestli pouze živočišný zdroj kolagenu-zvířecích,vepřových zdrojů,anebo zda můžu i z rostlinných zdrojů-agar-přírodní želatina vyráběná z červené řasy.Jestli vůbec tato želatina agar také pomáhá při výživě kloubů a chrupavek.A je léčivá jako zdroj kolagenu.Děkuji Vám za odpověd.


Naposledy upravil Jenina95 dne pát bře 09, 2012 3:31 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 1:20 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Dobrý den pane Jardo,
navazuji na předchozí dotaz - maminka užívá na zlepšení funkce kloubů MSM /mám od Vás/ 1 vrchovatou čajovou lžičku rozpustí ve vodě - přidá stejné množství práškového vitamínu C.
Nyní jsem od Vás obdržela tekutý kolagen a prosím laskavě o doporučení jaké množství by se mělo užívat a jestli přidávat do výše uvedené kombinace MSM a vit.C.
Předem velmi děkuji za odpověď a zdravím \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 1:22 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Pane Jardo moc se omlouvám za můj předchozí dotaz ohledně užívání kolagenu s MSM a vit. C. Měla jsem na mysli lecithin, který mám od Vás - je vhodná vůbec taková kombinace.
Ještě jednou velká omluva a děkuji. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 11:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Jenina95 píše:
Dobrý večer pane Jardo,píšete člence fora janin,že by se měl současně s MSM dodávat kolagen. Chci se optat jaký zdroj kolagenu je lepší užívat současně s MSM. Nevím jestli pouze živočišný zdroj kolagenu-zvířecích,vepřových zdrojů,anebo zda můžu i z rostlinných zdrojů-agar-přírodní želatina vyráběná z červené řasy.Jestli vůbec tato želatina agar také pomáhá při výživě kloubů a chrupavek.A je léčivá jako zdroj kolagenu.Děkuji Vám za odpověd.

On v tom zase tak veliký rozdíl není, ale jde o to, jak moc je ten kolagen vstřebatelný, což jde docílit pouze konkrétní úpravou a to nedělá každý producent.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 11:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Dobrý den pane Jardo,
navazuji na předchozí dotaz - maminka užívá na zlepšení funkce kloubů MSM /mám od Vás/ 1 vrchovatou čajovou lžičku rozpustí ve vodě - přidá stejné množství práškového vitamínu C.
Nyní jsem od Vás obdržela tekutý kolagen a prosím laskavě o doporučení jaké množství by se mělo užívat a jestli přidávat do výše uvedené kombinace MSM a vit.C.
Předem velmi děkuji za odpověď a zdravím \":D\"

To v tom máte trochu chaos, kolagen je prášek a tekutý je lecitin, čili budete to muset trochu nastudovat. Kolagen jsem dosud nedodával, ale od příštího týdne bude také skladem a není tedy problém vám ho poslat. Půjde o značkový 7-násobný hydrolyzát kollagenu, což je produkt s nejlepší vstřebatelností na trhu vůbec.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 11:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Pane Jardo moc se omlouvám za můj předchozí dotaz ohledně užívání kolagenu s MSM a vit. C. Měla jsem na mysli lecithin, který mám od Vás - je vhodná vůbec taková kombinace.
Ještě jednou velká omluva a děkuji. \":D\"

Uvedená kombinace sice nijak nevadí, lecitin určitě dobře čistí tělo a opravuje buňky, nicméně na klouby nic moc, to chce ten kolagen.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 11:04 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dobrý večer, mohu se prosím zeptat, z čeho je vlastně Vámi dodávaný kolagen vyráběn, od jakého je výrobce, a jaká je vstřebatelnost? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 11:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dobrý večer, mohu se prosím zeptat, z čeho je vlastně Vámi dodávaný kolagen vyráběn, od jakého je výrobce, a jaká je vstřebatelnost? Děkuji.

Jde o značkový 7-násobný hydrolyzát Collagenu GELITA s nejvyšší vstřebatelností a zdroj jsou pochopitelně nějaké šlachy a kůže jatečných zvířat, čili nic zajímavého, nicméně tělo to prostě potřebuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 12:07 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Píšou tam: okamžitá rozpustnost Collagenu díky aglomerovaným částicím
Mně se to vůbec nerozpouští, okamžitě to tvoří slepené kousky, ale to mi nevadí, rozkoušu to, je mi to chuťově příjemné. Chutná to jako sušené mléko do kávy. Nemělo by to chutnat odlišně? \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz