Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 8:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 8:58 am 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
dobre rano p, Jardo,

mal som na mysli davkovanie MSM a nie vit. C, s vit. C je to jasna vec samozrejme.

tak zacal som s 2000mg aj ked som cital ze ucinny na likvidovanie kadejakych parazitov atd. je az od 3000mg, vy mate odskusane az 6g ,je bezpecne ist na 3000mg?

vdaka

peknu nedelu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 10:23 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
dobre rano p, Jardo,

mal som na mysli davkovanie MSM a nie vit. C, s vit. C je to jasna vec samozrejme.

tak zacal som s 2000mg aj ked som cital ze ucinny na likvidovanie kadejakych parazitov atd. je az od 3000mg, vy mate odskusane az 6g ,je bezpecne ist na 3000mg?

vdaka

peknu nedelu

V té dávce není problém a pokud vím, tak někteří lidé užívají toho MSM i daleko více, než 6 g denně, čili 3 g beru jako naprosto bezproblémovou dávku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 10:51 am 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
vdaka za vysvetlenie.

tak to tie 2 balenia pojdu fuc raz dva \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 8:07 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
vdaka za vysvetlenie.

tak to tie 2 balenia pojdu fuc raz dva \":-)\"

Tak fuč ani ne, pokud se dostanou tam kam mají, tak jde o opravdu dobře vynaložené peníze.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 7:50 am 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Jarda píše:
Tak fuč ani ne, pokud se dostanou tam kam mají, tak jde o opravdu dobře vynaložené peníze.

myslel som to tak ze pri tych vysokych davkach tie balenia budu fuc :-] , inak hladal som kedy uzivat msm ak rano nepijem stavu kde davam vit. C , je ok po jedle rano ? napr. dam si 3 jabka a za tym msm a vit. C, viem ze v jablku ziadne bioflav. niesu ale nie vzdy sa podari jest rano nieco s bioflavonoidmi :>

Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 7:19 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
myslel som to tak ze pri tych vysokych davkach tie balenia budu fuc :-] , inak hladal som kedy uzivat msm ak rano nepijem stavu kde davam vit. C , je ok po jedle rano ? napr. dam si 3 jabka a za tym msm a vit. C, viem ze v jablku ziadne bioflav. niesu ale nie vzdy sa podari jest rano nieco s bioflavonoidmi :>

Dakujem

To by mělo vyhovovat, MSM nemá nijak zvláštní nároky na přesný čas užívání a vstřebává se velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 10:29 am 
Offline

Registrován: pon srp 22, 2011 4:59 pm
Příspěvky: 57
sakul píše:
Já beru MSM asi 2 týdny a mám dojem, že mi dost narušilo spánek. Sice usnu ale jsem jakoby v polospánku, často se budím.

Kávy, čaje a kofein obecně na mne nepůsobí ale tohle ano dost zvláštním způsobem. Beru 2g denně, jiné účinky zatím nepozoruji a kandida je na tom stejně zdá se. Možná dobrý tip s tím nebráním odpoledne

Po nějaké době braní zarovnané čajové lžičky 2x denně musím říct, že jsem na tom podobně. MSM na mě, jak se zdá, působí jako ostatní "povzbuzovače" (např. káva, čaj, kustovnice): po krátkém zlepšení začínám být kvůli zhoršené kvalitě spánku postupně čím dál méně při smyslech. Teprve po vysazení se pořádně vyspím a pak je vše zase O.K. - Energie se mě ale stále drží, takže mi MSM nejspíš pomohlo nastartovat něco dobrého.
MSM je taky levná, bezpečná a účinná věc na klouby (např. http://www.proenzi.cz/?c=studie&da_id=519), takže doufám, že špetka prášku denně už nebude mít negativní dopad.

_________________
www.inklinace.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 12:17 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
PetrJ píše:
Po nějaké době braní zarovnané čajové lžičky 2x denně musím říct, že jsem na tom podobně. MSM na mě, jak se zdá, působí jako ostatní "povzbuzovače" (např. káva, čaj, kustovnice): po krátkém zlepšení začínám být kvůli zhoršené kvalitě spánku postupně čím dál méně při smyslech. Teprve po vysazení se pořádně vyspím a pak je vše zase O.K. - Energie se mě ale stále drží, takže mi MSM nejspíš pomohlo nastartovat něco dobrého.
MSM je taky levná, bezpečná a účinná věc na klouby (např. http://www.proenzi.cz/?c=studie&da_id=519), takže doufám, že špetka prášku denně už nebude mít negativní dopad.

Tak je to vlastně síra a ta by nijak zásadně škodit neměla.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 5:01 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
vcerasom zacal s msm ,
vcera cca 6 g
dneska cca 8 a nic ,ziadna energia naviac ako tu opisujete ...este ako bonus sa citim nejako unavene \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 5:43 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Mám zkušenosti jako Borisek, v čem může být chyba? No teda trošku více energie možná mám, ale zas mi z toho bývá trošku špatně a bolívá mě trochu břicho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 7:21 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Berete k tomu céčko? Na 6g síry bych dal aspoň 2-3g céčka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 7:43 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
ecko k tom neberiem a je mi jasne ze by ta bol vysledny efekt ovela lepsi ,ale zatial nemam kupene cecko ...
ale teras sa bavime o msm . Jednou z jeho vlasnosti by mala byt tato energia ...tak preco ju nepocitujem aj pri takej davke ako je cca 12 g ??? ...mozno od toho ocakavam prilis vela a ten ucinok je taky zanedbatelny ze ho len nepocitujem
( vzdi cakam zazraky od doplnkou a vzdi sa len sklamem , ale tim nechem povedat ze to je zla vec ... musim to odskusat tlhodobobejsie predsa len 2 dni je kratka doba \":)\" )


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 10:41 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
vcerasom zacal s msm ,
vcera cca 6 g
dneska cca 8 a nic ,ziadna energia naviac ako tu opisujete ...este ako bonus sa citim nejako unavene \":D\"

Tak asi jak to píše člen sakul, by to chtělo dodávat to céčko.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 10:45 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Jarda píše:
Tak asi jak to píše člen sakul, by to chtělo dodávat to céčko.

Já céčko k tomu beru a výsledky taky skoro žádné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 8:55 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
dnes som azil zauimavu skusenost s msm

spravil som si caj z kotvicnika a do toho som rozpusitl asi 8 g msm
toto som si dal asi pol hodinku pred treningom v posilke (testoval som co to bude robit ) tak hend po aplikacii mi zacalo by akosi divne ....po prichode do posilky soom zacal cvicit a zacalo by bit tak velmi spatne ze som musel asi po 10 minutach prestat a sedel som a bolo mivelmi zle ...po case som zacal mat zimomriacky a bolo mi chladno ...po prichode domou som zistil ze mam houvuku 38.1 ....som presvedceny ze to msm ma v tom prsty ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz