Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: čtv zář 27, 2012 7:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xeelee píše:
Právě se ke mně dostala informace, že má ségra artritidu. Je jí 23 let a kojí několikatýdenní mimino.

Takže si má zvýšit pH, vyřadit mléčný a obilný výrobky, jíst hodně syrovýho ovozelu, jíst pivovarnický kvasnice, sirnou patlanici (omega-3 na tlumení zánětů), brát kolagen, remineralizovat se (hodně hořčíku) a suplementovat D3? A co kokosovej olej? Bydlí na venkově, takže pokud má mixér, tak by si mohla dělat zelený nápoj. Nebo by aspoň měla jíst hodně zelené listové zeleniny? Díky za rady.

Bohužel si matka i ségra myslí že sem blázen a že se stravuju nezdravě. Obzvlášť když nejím maso. No, snad ségra vyhodnotí situaci jako natolik kritickou, že nad těmi radami začne aspoň uvažovat.

Jak se dostává kyselina močová z kloubů jinak než jejich bobkovou očistou? (Kdyby nekojila, tak by asi bylo vhodný pročistit střeva a provést očistu kloubů, ne?)

Na to vám stačí kvanta okurek a již pouhé nasazení pravidelné konzumace velké misky okurkového salátu každý večer ji upraví jak pH tak defekaci a i ten problém. Výčet postupů máte správný, pouze bych asi ještě dodal K2. Jinak velice dobře vám odpovídá členka janin, chce to pevnou vůli a vydržet, jinak v tom nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2013 3:55 pm 
Offline

Registrován: pon říj 29, 2012 12:02 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den, pane Jardo,

chtěla bych se na Vás obrátit s radou, týkající se mého otce, jelikož z psychického hlediska je to již pro všechny členy rodiny neudržitelné. Předem se omlouvám, pokud píši do nesprávného políčka. Pokusím se celou situaci popsat podrobněji, jelikož si myslím, že hodně věcí s tímto souvisí.

Před 10ti lety (tj. v 42,5 letech) byl otec na operaci s kolenem – odlomená chrupavka. Do té doby více méně celý život aktivněji sportoval – fotbal, kolo apod. a dodnes má fyzicky namáhavější práci jako svářeč. Po operaci, která ho psychicky hodně poznamenala, se jeho sportovní aktivita omezila na kolo spíš rekreačního charakteru. Při operaci lékaři diagnostikovi artrózu 3. stupně.

V roce 2007 mu byl na hrudníku operován melanom (přišel za pět minut dvanáct, takže více méně bez následků, nepočítám-li opět obrovské psychické vypětí, úzkost a stres, na který při těchto situacích velmi trpí).

Před pár týdny byl opět na operaci, a to s tříselnou kýlou. Opět obrovský stres a úzkost z tohoto „onemocnění“. Operace bez komplikací, bolesti také nejsou, ale nastal problém, že jakoby svalstvo povolilo, začala bolet kolena, kyčle, je slabý a neumí si představit, že by se měl za několik dní vrátit do původního pracovního režimu. Domnívá se, že jelikož i po tom, co mu zjistili artritidu, deset let se neprojevovala, jelikož měl dostatek pohybu, a svaly „vše držely pohromadě“. Co jsem pochopila, s obvodním lékařem neřeší artrózu, která se začala po operaci kýly ozývat, ale řešil jen operovanou kýlu, která je již tedy nejspíš dobře zahojena. Ještě bych zmínila, že docela brzo po operaci začal chodit na dlouhé procházky, jezdit na rotopedu a trochu cvičit. Poslední dny to omezil. Dále do sebe cpe prášky na vysoký krevní tlak, ačkoli doma při měření vysoký nemívá, vždy jen u lékaře (v papírech má dokonce uveden syndrom bílého pláště). V současné době asi tlak vyšší má vlivem úzkostí, stresu a depresí z toho co bude.

Proto se na Vás obracím s radou, co přesněji dělat, aby nabral ztracené svaly a byl schopný své práce. Dříve jeho strava byla klasická konvenční s občasnými údajnými zdravšími variantami. Asi čtvrt roku mám nejblíž k vitariánské stravě (bydlím tedy ještě s rodiči a "zhřešení" zde bývá výjimečně a na úrovní pár veganských soust), takže má snaha je vést i je touto cestou, bohužel nejsou ani vegetariáni … Každopádně co jsem se před 2,5 lety stala vegetariánem/veganem, i jejich jídelníček se o něco zlepšil. V současné době je otec převážně na veganské vařené stravě, s tím, že pokud mu neuděláte šťávu, sám si neudělá, a čerstvému ovoci a zelenině také moc nedá (max. tak 2 banány za den, párkrát do týdne salát a podstrkuji oříšky). Dělám často mrkvovocelerovou šťávu apod. na nervy, takže nějaké to deci nějaké šťávy téměř denně má (vím, že je to ale málo). I přes můj značný odpor má mrtvolu na talíři max 1x do týdne a kousek nepotraviny z mléčných kravských žláz cca 2x týdně. Věřím, že by mu pomohly šťávy na artritidu podle Dr. Normana Walkera a živá vitariánská strava, kterou vydržel praktikovat 4 dny v době před operací … bohužel mám pocit, že mě tu nikdo neposlouchá … Snad poslechne Vaše rady, které jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni než mé a navíc opřeny o zkušenosti, a o které bych teda touto cestou moc ráda poprosila. Něco málo si zde i dnes přečetl, ale mám dojem, že pokud nebude mít přesně „rady na míru“, nenaběhne na doporučovaný „režim“.

Proto Vás moc prosím o rady a doporučení.
Předem Vám nesmírně děkuji za Váš čas.

S přátelským pozdravem
Petra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2013 10:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
P.e.t.r.a. píše:
Dobrý den, pane Jardo,

chtěla bych se na Vás obrátit s radou, týkající se mého otce, jelikož z psychického hlediska je to již pro všechny členy rodiny neudržitelné. Předem se omlouvám, pokud píši do nesprávného políčka. Pokusím se celou situaci popsat podrobněji, jelikož si myslím, že hodně věcí s tímto souvisí.

Před 10ti lety (tj. v 42,5 letech) byl otec na operaci s kolenem – odlomená chrupavka. Do té doby více méně celý život aktivněji sportoval – fotbal, kolo apod. a dodnes má fyzicky namáhavější práci jako svářeč. Po operaci, která ho psychicky hodně poznamenala, se jeho sportovní aktivita omezila na kolo spíš rekreačního charakteru. Při operaci lékaři diagnostikovi artrózu 3. stupně.

V roce 2007 mu byl na hrudníku operován melanom (přišel za pět minut dvanáct, takže více méně bez následků, nepočítám-li opět obrovské psychické vypětí, úzkost a stres, na který při těchto situacích velmi trpí).

Před pár týdny byl opět na operaci, a to s tříselnou kýlou. Opět obrovský stres a úzkost z tohoto „onemocnění“. Operace bez komplikací, bolesti také nejsou, ale nastal problém, že jakoby svalstvo povolilo, začala bolet kolena, kyčle, je slabý a neumí si představit, že by se měl za několik dní vrátit do původního pracovního režimu. Domnívá se, že jelikož i po tom, co mu zjistili artritidu, deset let se neprojevovala, jelikož měl dostatek pohybu, a svaly „vše držely pohromadě“. Co jsem pochopila, s obvodním lékařem neřeší artrózu, která se začala po operaci kýly ozývat, ale řešil jen operovanou kýlu, která je již tedy nejspíš dobře zahojena. Ještě bych zmínila, že docela brzo po operaci začal chodit na dlouhé procházky, jezdit na rotopedu a trochu cvičit. Poslední dny to omezil. Dále do sebe cpe prášky na vysoký krevní tlak, ačkoli doma při měření vysoký nemívá, vždy jen u lékaře (v papírech má dokonce uveden syndrom bílého pláště). V současné době asi tlak vyšší má vlivem úzkostí, stresu a depresí z toho co bude.

Proto se na Vás obracím s radou, co přesněji dělat, aby nabral ztracené svaly a byl schopný své práce. Dříve jeho strava byla klasická konvenční s občasnými údajnými zdravšími variantami. Asi čtvrt roku mám nejblíž k vitariánské stravě (bydlím tedy ještě s rodiči a "zhřešení" zde bývá výjimečně a na úrovní pár veganských soust), takže má snaha je vést i je touto cestou, bohužel nejsou ani vegetariáni … Každopádně co jsem se před 2,5 lety stala vegetariánem/veganem, i jejich jídelníček se o něco zlepšil. V současné době je otec převážně na veganské vařené stravě, s tím, že pokud mu neuděláte šťávu, sám si neudělá, a čerstvému ovoci a zelenině také moc nedá (max. tak 2 banány za den, párkrát do týdne salát a podstrkuji oříšky). Dělám často mrkvovocelerovou šťávu apod. na nervy, takže nějaké to deci nějaké šťávy téměř denně má (vím, že je to ale málo). I přes můj značný odpor má mrtvolu na talíři max 1x do týdne a kousek nepotraviny z mléčných kravských žláz cca 2x týdně. Věřím, že by mu pomohly šťávy na artritidu podle Dr. Normana Walkera a živá vitariánská strava, kterou vydržel praktikovat 4 dny v době před operací … bohužel mám pocit, že mě tu nikdo neposlouchá … Snad poslechne Vaše rady, které jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni než mé a navíc opřeny o zkušenosti, a o které bych teda touto cestou moc ráda poprosila. Něco málo si zde i dnes přečetl, ale mám dojem, že pokud nebude mít přesně „rady na míru“, nenaběhne na doporučovaný „režim“.

Proto Vás moc prosím o rady a doporučení.
Předem Vám nesmírně děkuji za Váš čas.

S přátelským pozdravem
Petra

Tak pokud je ve stresu, tak netráví správně jídlo a pak se není čemu divit, když se projeví nějaké nemoci z deficitu minerálních látek a vitamínů. Odstranění stresu berte jako prioritu číslo jedna, čili se musí udělat nějaké testy, minimálně na hořčík, který zřejmě bude muset srovnat a také je vhodné podpořit nadledvinky, což je zde v příslušném vlákně dostatečně probráno. Další bod je dodávka kyseliny chlorovodíkové v případě špatného výsledku krkacího testu, ten si určitě udělejte. Krevní tlak není vůbec problém srovnat do normálu, o tom se zde dá načíst mnoho informací a brát zbytečně prášky na ředění krve, je hazard se zdravím. Jinak si myslím, že vhodnější bude mě zavolat, než sáhodlouhé dopisování, telefonem se za pár minut vyřeší tolik jako za hodinu dopisování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Artroza
PříspěvekNapsal: pon úno 10, 2014 4:48 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 4:43 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajíček, měl bych na Vás dva dotazy.
První se týká mé matky, která trpí artrozou kloubů na prstech ruky. Nevěděl bystě nějaký způsob, jak tento nešvar léčit jinak než chemickou cestou, která se samozřejmě skládá jen z analgetik?
A druhý dotaz se týká mně. v poslední době mám zvláštní problém. po každém probuzení se začnu potit, během chvíle mě poleje teplo a jsem zpocený tak, že ze mě pot teče. trvá to většinou tak 10 minut, než se stav sklidní. 'Předem děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artroza
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2014 1:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Onemanarmy píše:
Dobrý den pane Zajíček, měl bych na Vás dva dotazy.
První se týká mé matky, která trpí artrozou kloubů na prstech ruky. Nevěděl bystě nějaký způsob, jak tento nešvar léčit jinak než chemickou cestou, která se samozřejmě skládá jen z analgetik?
A druhý dotaz se týká mně. v poslední době mám zvláštní problém. po každém probuzení se začnu potit, během chvíle mě poleje teplo a jsem zpocený tak, že ze mě pot teče. trvá to většinou tak 10 minut, než se stav sklidní. 'Předem děkuji za odpověď.

Především si projděte celé toto vlákno a rad zde najdete určitě dost. Základem je vyčištění krve a tkání od kyselých toxinů, potlačení zánětlivého procesu a remineralizace. Vše se zde již probíralo, tak si to projděte. Jinak k tomu pocení patrně půjde o hormonální problém, velice dobré by bylo ověřit si hladinu kortizolu, jehož vysoká hladina nedá lidem v noci spát a pak se podobné stavy co popisujete mohou dostavovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: úte kvě 13, 2014 12:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 24, 2012 6:48 pm
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlín
jani píše:
Tento Tibetský extrakt prokazatelně léčí tepny, žíly, cévy a vlásečnice, upravuje krevní tlak(vysoký snižuje, nízký zvyšuje) , snižuje nitrooční tlak, upravuje funkci lymfatického systému, snižuje cholesterol, léčí vnitřní záněty, zlepšuje trávení a paměť a podporuje hubnutí. Tyto efekty nastupují už v průběhu léčebné kůry. Pak je zde ještě jeden prokazatelný efekt, který si snadno ověříte sami, v průběhu roku po ukončení léčebné kůry se vám zvětší rozsah hybnosti kloubů a případné výrůstky na kloubech se celkem nenápadně vytratí. Vzhledem k pomalosti tohoto procesu si toho člověk ani nevšimne, ale při zpětném pohledu si teprve uvědomíte ohromnou léčebnou sílu česneku. V původním receptu se tvrdí, že omládnete o 15 let. Celá tato procedura by se měla opakovat vždy po 5-ti létech.

Dobrý den,

předem děkuji pane Jardo za vynikající stránky!

Jelikož mám artrózu v kolenou a začínají se tam tvořit výrůstky, rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s touto kůrou. Papír a internet snese všechno, proto než se budu do nějaké kůry pouštět a věnovat tomu čas a úsilí, bych rád měl jistotu, že to nebude zbytečné. Taky se mi u toho nezdá to mléko...

Kromě odkyselování změnou stravy, je nějaký jiný postup, který by nárůstky v kolenou pomohl rozpustit? Děkuji za rady. \":)\"

_________________
Síla myšlenky je daná emocí, která je s ní spojena. http://www.mineralion.cz, http://www.vitatrend.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: sob čer 07, 2014 8:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
vanad píše:
Dobrý den,

předem děkuji pane Jardo za vynikající stránky!

Jelikož mám artrózu v kolenou a začínají se tam tvořit výrůstky, rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s touto kůrou. Papír a internet snese všechno, proto než se budu do nějaké kůry pouštět a věnovat tomu čas a úsilí, bych rád měl jistotu, že to nebude zbytečné. Taky se mi u toho nezdá to mléko...

Kromě odkyselování změnou stravy, je nějaký jiný postup, který by nárůstky v kolenou pomohl rozpustit? Děkuji za rady. \":)\"

Nečekejte zázrak od pár panáků česnekovice, sice recept určitě funguje, ale bez dalších souběžných postupů by šlo při odstraňování výrůstků spíše o zázrak. Minimálně bych souběžně nasadil velké dávky hořčíku a niacin, což je forma vitamínu B3. Niacin je sice výborný na artrózu, nicméně má i své negativní vlastnosti, které jsem popisoval v jednom z předchozích čísel Receptů prima nápadů, ale něco i zde, tak si to trochu projděte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Artroza
PříspěvekNapsal: sob led 24, 2015 1:51 pm 
Offline

Registrován: sob led 24, 2015 1:42 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
pořebovala bych poradit. Maminka, má hrozné potíže s bolestí nohy a vůbec se celkově necítí dobře. Byla v nemocnici, kde ji dělali rentgen, dále hloubkový rentgen, kde vyloučili metastaze a krev dopadla na výbornou. Byla na kapačkách-pro uvolnění a bolest, které moc nepomohly. Nakonec zjistili, že má artrozu a ta prý dělá tyto problémy. Dávají ji plynové injekce. Můžete mi prosím poradit nějakou léčbu, co by ji mohlo pomoci.... Chci vyzkouštet zelený mladý ječmen... Už nevíme co udělat, aby tak netrpěla. Moc děkuji za ochotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artroza
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 6:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
blondyna píše:
Dobrý den,
pořebovala bych poradit. Maminka, má hrozné potíže s bolestí nohy a vůbec se celkově necítí dobře. Byla v nemocnici, kde ji dělali rentgen, dále hloubkový rentgen, kde vyloučili metastaze a krev dopadla na výbornou. Byla na kapačkách-pro uvolnění a bolest, které moc nepomohly. Nakonec zjistili, že má artrozu a ta prý dělá tyto problémy. Dávají ji plynové injekce. Můžete mi prosím poradit nějakou léčbu, co by ji mohlo pomoci.... Chci vyzkouštet zelený mladý ječmen... Už nevíme co udělat, aby tak netrpěla. Moc děkuji za ochotu.

Sice neuvádíte, kde všude problém má, ale většinou se dá omezit nebo i zlikvidovat aplikací hořčíku. Mimo suplementaci orální můžete použít aplikace transdermální, třeba koupele nohou, nebo poměrně exotické je lihové hořčíkové mazaní, které si připravíte tak, že do 160 ml Francovky nasypete 120 g chloridu hořčíku a přidáte 2 ml glycerinu z lékárny. Směs důkladně protřepete a tuto čirou tekutinu mažete na bolavá místa, třeba klouby. Funguje velice rychle, protože alkohol tlačí při odpařování hořčík intenzivně do těla, tedy skoro jako injekce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artroza
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2015 8:21 pm 
Offline

Registrován: sob led 24, 2015 1:42 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Sice neuvádíte, kde všude problém má, ale většinou se dá omezit nebo i zlikvidovat aplikací hořčíku. Mimo suplementaci orální můžete použít aplikace transdermální, třeba koupele nohou, nebo poměrně exotické je lihové hořčíkové mazaní, které si připravíte tak, že do 160 ml Francovky nasypete 120 g chloridu hořčíku a přidáte 2 ml glycerinu z lékárny. Směs důkladně protřepete a tuto čirou tekutinu mažete na bolavá místa, třeba klouby. Funguje velice rychle, protože alkohol tlačí při odpařování hořčík intenzivně do těla, tedy skoro jako injekce.

Dobrý večer Jardo,

děkuji za radu, ale marně sháním chlorid hořčíku. U nás v lékárně ani v drogerii nic nemají. Jaký je přesný název? Moc díky za odpověd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2015 8:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 24, 2012 6:48 pm
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlín
Máte ho přímo zde \":-)\" na fóru: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=26&t=1327

_________________
Síla myšlenky je daná emocí, která je s ní spojena. http://www.mineralion.cz, http://www.vitatrend.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artroza
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2015 12:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
blondyna píše:
Dobrý večer Jardo,

děkuji za radu, ale marně sháním chlorid hořčíku. U nás v lékárně ani v drogerii nic nemají. Jaký je přesný název? Moc díky za odpověd

Nyní již bez problémů v novém e-shopu, zde http://www.pro-zdravi-az.cz/37-chlorid-horecnaty


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2016 10:19 am 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Mohli by ste mi pomôcť s obnovou chrupavky reps. s jej výživou?

Mám k dispozícií: kolagén, MSM, chondroitín, gulukosamín, vitamín C, zinok, horčík - všetko v prášku.
V akých pomeroch to mám dávkovať a koľko? V čom miešať? Ako často a kedy (pred/po jedle)?

Vďaka za rady vopred.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2016 8:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bombay píše:
Mohli by ste mi pomôcť s obnovou chrupavky reps. s jej výživou?

Mám k dispozícií: kolagén, MSM, chondroitín, gulukosamín, vitamín C, zinok, horčík - všetko v prášku.
V akých pomeroch to mám dávkovať a koľko? V čom miešať? Ako často a kedy (pred/po jedle)?

Vďaka za rady vopred.

Denně se dá aplikovat 10 g kolagenu a pokud snesete bez střevních potíží tak až do 100 g, cca 5 g MSM, 1-3 g céčka, chondroitin cca 0,8 g, gulukosamin cca 1,6 g, zinek 15-50 mg a hořčík do stavu průjmu, zpravidla kolem 1-1,5 g. Většinou před jídlem i když toto je v daném dávkování už vlastně jídlo, tedy je to skoro jedno. Výsledná směs bude asi extra hnusná, tedy ideálně do pomerančové šťávy, aby to šlo vůbec spolknout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Artróza
PříspěvekNapsal: stř pro 28, 2016 6:17 pm 
Offline

Registrován: stř pro 28, 2016 5:16 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den, moje maminka (70) let má silné bolesti zad, pravé ruky a nohy. Pohyblivost končetin mívá omezenou s velkými bolestmi. Bolesti má i v noci. Mamince byla diagnostikována artróza 3. a 4. stupně. Lékaři jí dokáží dát pouze injekci proti bolesti nebo rehabilitace, které bolesti občas zmírní nebo naopak zhorší. To trvá více jak rok a jají stav se nelepší. Bohužel maminka v červenci 2015 prodělala mrtvici, je léčená na vysoký tlak a aritmii. Užívá mimo jiné "warfarin" kvůli kterému ji lékaři nemohou údajně předepsat jinou léčbu. Warfarin je zase jiné téma, které mě vysloveně trápí. Na diskusním fóru iFauna jsem zaznamenala jeden příspěvek, kde pisatel s tou samou diagnózou td. artrózou 3. a 4. stupně doporučuje MSM a kolagen (glycin) s odkazem na tyto stránky a pana Zajíčka, který mu velice dobře a ochotně poradil. Prosím Vás pane Zajíčku, můžete mi poradit, jestli jsou tyto preparáty pro maminku vhodné (s kombinací s warfarinem) nebo mi eventuálně doporučit něco jiného? Předem Vám velice děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz