Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 12:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 6:53 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
Veronika83 píše:
Přikládám fotku a můj dotaz zní: Mohla by to být borelioza? V těle ji určitě mám, od roku 2008, kdy jsem chytla nakažené klíště. Žádné klíště jsem neměla, ani nevím, že by mě něco kouslo...no, něco zřejmě evidentně jo, pupínek jsem našla včera večer, ale ten bílý prstenec se mi nelíbí...Myslela jsem ale, že erythema migrans má světlý prostředek a tmavý okraj.

Podle fotky to ma boreliozu nevypadá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 7:37 pm 
Offline

Registrován: pát črc 25, 2014 11:04 pm
Příspěvky: 18
sestřička píše:
Podle fotky to ma boreliozu nevypadá.

Asi mě jen něco agresivního štíplo. Ten bílý okraj zmizel celkem rychle, pupenec se rozlil do cca 2 cm červeného fleku, ale už taky mizí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon zář 08, 2014 8:06 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Mám takový zvláštní dotaz: nevím, kde zjistit, jaké kombinace bylin a různých doplňků stravy mohu používat.

Chtěla bych na borelku zkusit následující:

-koloidní stříbro
-tinkturu z kalísie
-tinkturu ze štětky (nevím, jestli seženu)
-ostropestřec, vitamíny, bylinkové čaje

V příručce o kalísii jsem našla, že při jejím užívání se nesmí užívat žádné další léky ani byliny.

Má na to někdo nějaký názor?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2014 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
vero píše:
Mám takový zvláštní dotaz: nevím, kde zjistit, jaké kombinace bylin a různých doplňků stravy mohu používat.

Chtěla bych na borelku zkusit následující:

-koloidní stříbro
-tinkturu z kalísie
-tinkturu ze štětky (nevím, jestli seženu)
-ostropestřec, vitamíny, bylinkové čaje

V příručce o kalísii jsem našla, že při jejím užívání se nesmí užívat žádné další léky ani byliny.

Má na to někdo nějaký názor?

Obecně bych si dovolil tvrdit, že uvedené postupy si nijak vzájemně škodit nebudou i když s jistotou to nevím. U té kalísie se spíše domnívám, že je to vyžadováno k snazšímu pozorování výsledků léčby, což by se dodáváním čehokoliv dalšího mohlo komplikovat a těžko pak určíte, co vám tedy vlastně pomohlo i když pokud vám cokoliv pomůže, je to skoro jedno co to vlastně bylo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř říj 22, 2014 7:27 pm 
Offline

Registrován: stř říj 22, 2014 7:26 pm
Příspěvky: 2
Co si myslíte o léčení boreliozi, nitrožilní aplikace vitaminů C?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř říj 22, 2014 9:07 pm 
Offline

Registrován: pon úno 20, 2012 1:49 pm
Příspěvky: 11
[quote="didix":2bt2gxhm]Co si myslíte o léčení boreliozi, nitrožilní aplikace vitaminů C?[/quote:2bt2gxhm]
http://www.peakenergy.com/health_ebytes/issue_6.php :
"... I have had the occasion to clinically cure a case of acute Lyme disease with three days of intravenous vitamin C therapy... "



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř říj 22, 2014 11:22 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
na borelku je ucinny napr. intenzivna davka 3 x 300 mg oleuropeinu z olive leaf extract ,dlhodobo uzivat.... potom preventivne 2 x 150 mg oleuropeinu, popripade samento-una de gato, cats claw, kočíčí dráp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 2:43 am 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, před rokem mě píchla vosa do krku za ucho, udělal se mi velký červený flek který se táhl po celém krku dolů až ke klíční kosti a hodně svědil, měla jsem i zvýšené teploty. Byla jsem s tím u doktora který mě poslal na krevní test na boreliozu, test se dělal asi do týdne po štípnutí vosou.
Výsledek testu boreliozu nepotvrdil. Teď - asi po roce (od štípnutí vosou ) jsem už druhý měsíc doma protože mě poslední asi tři měsíce neustále bolela hlava, vypadalo to, že je to od zad, rengen potvrdil blokádu krční páteře, prášky na bolest nezabírají.
Teď už druhý měsíc chodím na rehabilitace se zády a jsem na nemocenské
Jenže mám pocit že je mi stále hůř, cvičení a rahabilitace nepomáhají, mám pocit že mi trne krk, bolí mě lokty a pravé zápěstí, jsem stále unavená přesto že nechodím do práce, pomalu nevím jak si sednout nebo i lehnout aby záda nebolela, cítím jak mám ramena, krk i ruce stuhlé, vrže mi celý krk a všude mi při pohybu praská, bolí mě snad už i prsty na rukou.
Tak se chci zeptat - mohlo by jít o boreliozu ? Je možné že testy tehdy vyšly negativně a přesto boreliozu mám ? Má cenu chtít udělat testy znovu ?
Děkuji předem za odpověd a přeji všem pěkný den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 06, 2014 4:56 pm 
Offline

Registrován: ned pro 01, 2013 2:54 am
Příspěvky: 62
ailleyscha píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, před rokem mě píchla vosa do krku za ucho, udělal se mi velký červený flek který se táhl po celém krku dolů až ke klíční kosti a hodně svědil, měla jsem i zvýšené teploty. Byla jsem s tím u doktora který mě poslal na krevní test na boreliozu, test se dělal asi do týdne po štípnutí vosou.
Výsledek testu boreliozu nepotvrdil. Teď - asi po roce (od štípnutí vosou ) jsem už druhý měsíc doma protože mě poslední asi tři měsíce neustále bolela hlava, vypadalo to, že je to od zad, rengen potvrdil blokádu krční páteře, prášky na bolest nezabírají.
Teď už druhý měsíc chodím na rehabilitace se zády a jsem na nemocenské
Jenže mám pocit že je mi stále hůř, cvičení a rahabilitace nepomáhají, mám pocit že mi trne krk, bolí mě lokty a pravé zápěstí, jsem stále unavená přesto že nechodím do práce, pomalu nevím jak si sednout nebo i lehnout aby záda nebolela, cítím jak mám ramena, krk i ruce stuhlé, vrže mi celý krk a všude mi při pohybu praská, bolí mě snad už i prsty na rukou.
Tak se chci zeptat - mohlo by jít o boreliozu ? Je možné že testy tehdy vyšly negativně a přesto boreliozu mám ? Má cenu chtít udělat testy znovu ?
Děkuji předem za odpověd a přeji všem pěkný den

Preji pekny den, take zapasim s boreliozou. Jestli Vam delali testy po tydnu od stipnuti, nemohli nic ukázat. Ale to vetsinou doktori vedi...Urcite si nechte udelat nove odbery, ale hlavne budte v klidu. Stres Vam nepomuze a verte, ze pokud ji mate, nejste sama. Ja jdu cestou podpory imunity, podporuji funkci stitne zlazy atp. ATB jsem take mel, sel bych uz do ATB jen v silne forme na kratky cas, s koloidnim stribrem. Ale je jiste vice pohledu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon lis 10, 2014 4:40 am 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den, moc děkuji za odpověď \":)\"
O koloidním stříbře toho moc nevím - hlavně jak se užívá, jestli ředit, jak brát atd. ale už jsem něco přečetla o MMS, hladovce, urinoterapii a autopatii v léčbě boreliozy. Také už vím jak je dobré podpořit imuniitu a že to chce hlavně klid. Na ATB už je asi pozdě.
Také jsem vypozorovala ( nevím jestli to s tím souvisí) že na mne a hlavně na zhoršení potíží působí počasí, hlavně teď jak bylo to větrné počasí - alespoň u nás - silný studený vítr a přitom celkem dobře asi 12 - 15 stupnů a já měla pocit že se mě rozkočí hlava,bolela mě tak že jsem nebyla vůbec schopná fungovat, celý den jsem se snažila prospat a zaspat tu bolest,dále bolest zad a trnutí šíje a pak hrozná únava \":(\" usínám přes den kdykoliv si sednu a přitom v noci nemohu spát, přitom všem jsem byla dobře chráněna proti ofouknutí \":(\" , teď jak skončilo větrno znatelná úleva asi po dvou dnech
Také vím že teplo mi nedělá dobře, prostě se najednou začnu přehřívat,záda mi úplně vaří a začne mi být špatně, hodně špatně, svléknu si pak třeba svetr a hodně se mi uleví ale po chvilce mi začne být zima ( to se děje v místnosti né venku) tak se zase obléknu a tak stále dokola. Nikdy jsem takové problémy neměla.
Vůbec nevím jestli tohle může vyvolávat borelioza ale předtím jsem nikdy takovéto problémy neměla
Nevím jestli je to dobře ale zkusím začít očistou střev a šankou, pak nějak nevím jestli vyzkoušet MMS nebo nasadit hladovku a až pak Vyzkoušet MMS nebo urinoterapii ?
Ta urinoterapie mne připadá celkem nejschůdnější ovšem nevím jak moc je schopná v léčbě boreliozy pomoci, pak ještě autopatie ale o ní si musím ještě něco načíst \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř lis 12, 2014 10:15 pm 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Tak jsem dnes byla u doktora a napsal mi papír na vyšetření na tu borelku i když mi řekl že jí podle něj nemám, že mé problémy způsobují spíš plicní chlamydie které mi zjistil z testů před rokem když mě píchla ta vosa \":(\"
Nicméně mi to dal a za týden bych mohla vědět výsledek \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned pro 07, 2014 12:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
didix píše:
Co si myslíte o léčení boreliozi, nitrožilní aplikace vitaminů C?

Tak jakékoliv zvýšení imunity by mělo pomáhat, tedy asi ano, ale zkušenosti s tím nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned pro 07, 2014 12:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
ailleyscha píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, před rokem mě píchla vosa do krku za ucho, udělal se mi velký červený flek který se táhl po celém krku dolů až ke klíční kosti a hodně svědil, měla jsem i zvýšené teploty. Byla jsem s tím u doktora který mě poslal na krevní test na boreliozu, test se dělal asi do týdne po štípnutí vosou.
Výsledek testu boreliozu nepotvrdil. Teď - asi po roce (od štípnutí vosou ) jsem už druhý měsíc doma protože mě poslední asi tři měsíce neustále bolela hlava, vypadalo to, že je to od zad, rengen potvrdil blokádu krční páteře, prášky na bolest nezabírají.
Teď už druhý měsíc chodím na rehabilitace se zády a jsem na nemocenské
Jenže mám pocit že je mi stále hůř, cvičení a rahabilitace nepomáhají, mám pocit že mi trne krk, bolí mě lokty a pravé zápěstí, jsem stále unavená přesto že nechodím do práce, pomalu nevím jak si sednout nebo i lehnout aby záda nebolela, cítím jak mám ramena, krk i ruce stuhlé, vrže mi celý krk a všude mi při pohybu praská, bolí mě snad už i prsty na rukou.
Tak se chci zeptat - mohlo by jít o boreliozu ? Je možné že testy tehdy vyšly negativně a přesto boreliozu mám ? Má cenu chtít udělat testy znovu ?
Děkuji předem za odpověd a přeji všem pěkný den

Jak vám správně píše člen freml to je moc brzo, tam by se nic ukázat nemohlo. je třeba delší odstup, aby se vůbec něco dalo naměřit. Jinak uvedené problémy mohou mít tolik příčin, že řešit zrovna borelku, no nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: borelioza male dieta
PříspěvekNapsal: stř črc 01, 2015 11:19 am 
Offline

Registrován: stř črc 01, 2015 11:10 am
Příspěvky: 1
dobry den, chcela by som sa opytat, aka je podla vas odporucana pripadne mozna liecba boreliozy u 3ročneho chlapceka. ide podla popisov o prve stadium, vyhodil sa mu flak na lici. Od vcera dostava antibiotika, augmentin duo 2x denne, bude ich teraz mat po dobu 3 tyzdnov. Ako inak by som ho v tomto case aj v case po dobrati mohla v liecbe podporit? netrufla som si nechat ho bez ATB. Je to dieta neockovane, s doteraz vybornou imunitou. o aky typ testov mam potom ziadat lekarov a pod. vlastne vsetko co vas k teme male dietaa boerelioza napadne. dakujem vopred za odpoved, som z toho vystrasena a zufala. \":-(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: borelioza male dieta
PříspěvekNapsal: ned črc 26, 2015 12:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
[quote="lubena":2sqlgq7n]dobry den, chcela by som sa opytat, aka je podla vas odporucana pripadne mozna liecba boreliozy u 3ročneho chlapceka. ide podla popisov o prve stadium, vyhodil sa mu flak na lici. Od vcera dostava antibiotika, augmentin duo 2x denne, bude ich teraz mat po dobu 3 tyzdnov. Ako inak by som ho v tomto case aj v case po dobrati mohla v liecbe podporit? netrufla som si nechat ho bez ATB. Je to dieta neockovane, s doteraz vybornou imunitou. o aky typ testov mam potom ziadat lekarov a pod. vlastne vsetko co vas k teme male dietaa boerelioza napadne. dakujem vopred za odpoved, som z toho vystrasena a zufala. \":-(\"[/quote:2sqlgq7n]
To je celé vlastně nesmysl, pokud by měl dobrou imunitu, tak to asi mít nebude a pokud jde o ATB, tak tím se problém neřeší, spíše se přilévá olej do ohně. ATB vám mohou pomoci pouze pár dní cca 8-10 dní od vzniku infekce, pak již spíše vlastní imunitu oslabí a to je teprve problém. Testy jsou vám většinou k ničemu, vás nezajímá kolik borelií v těle je, ale zda je imunita udrží na uzdě, nebo ne. Osobně bych nasadil veškeré prostředky podporující imunitní systém, tedy laktobacily, správnou stravu, hodně pohybu venku na slunci, bylinné podpůrné prostředky vhodné pro daný věk a podpořil detox těla, tedy hlavně

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz