Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 6:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: borelióza
PříspěvekNapsal: pát bře 21, 2014 2:53 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 9:05 pm
Příspěvky: 2
Mám s boreliozou osobní zkušenost, je to hrozná a nezdolná nemoc, po 1 a 3/4 roku se zdá, že jsem zvítězil. Nejvíce mi pomohla biorezonance a následné zbavování se neurotoxinů pomocí chlorely a mletého koriandru v tobolkách. Před rokem jsem měl takové bolesti, že jsem sotva chodil a lékaři mi dávali antibiotika, která neúčinkovala a ničila mi imunitní systém, navštívil jsem také specializované pracoviště fakultní nemocnice, o výsledku jejich léčení vypovídala čekárna plná lidí s umučenými obličeji a francouzskými holemi, hrůza.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: borelióza
PříspěvekNapsal: stř bře 26, 2014 9:52 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
Máte někdo zkušenosti s Revmacentrum mudr Mostera Brno Židenice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: borelióza
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 4:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, může přetrvávat borelioza i po 20 letech, mam stále velké bolesti kloubů, a také již po operaci kolena a kotníku. Jsem léčena na RA, ale bolesti svalů a kloubů přetrvávají, stále jsem unavená a chce se mi spát. Můžete mi prosím vás poradit co s tím. Děkuji všem za odpovědi.

Tak může i když léčba v pravém slova smyslu je blbost, vyléčení je závislé pouze na schopnostech imunitního systému a ten léčba vlastně buď likviduje, nebo zastupuje, což nemůže fungovat ani jedno. Opravdu veškeré své úsilí zaměřte na imunitní systém a jeho pnou funkčnost, tedy hlavně vitamíny minerály a prvky, enzymy a srovnat hormony a stresy. Jednoznačně je třeba nastartovat štítnou žlázu na plné obrátky, pokud štítnice opravdu "topí", imunita jde prudce nahoru a to je cílem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte čer 24, 2014 7:09 pm 
Offline

Registrován: úte čer 24, 2014 6:53 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

Už přes čtyři roky řeším zdravotní problémy, nejprve to začalo únavovým syndromem, který byl připisován prodělané infekci. Časem se dal organismus dokupy, jenomže poté se objevilo brnění v půlce hlavy. Byl jsem světloplachý, nedokázal jsem se na nic pořádně soustředit a měl jsem velmi omezené schopnosti myslet. V mém předmaturitním období to bylo velmi náročné. Nicméně problémy přicházely i odcházely. Bylo dokonce období, kdy jsem žádné z problémů nepozoroval. Následovalo období kdy bylo všechno zpátky a velmi intenzivní. Můj praktický lékař mě odeslal na psychiatrii, protože jinak si mé problémy nemohl vysvětlit. Nicméně jsem věděl, že problémy, které mám nejsou psychické povahy, jenom mi je nikdo nedokázal medicínsky vysvětlit. Nechal jsem si napsat doporučení na imunologii. Tam mi našli pozitivní protilátky IgG u boreliozy. Imunoložka to vyhodnotila jako prodělané onemocnění, které však s mým zdravotním stavem nesouvisí. Já jsem toho názoru, že mám skutečně ložiska těchto bestií někde po těle a že onemocnění nebylo nikdy pořádně vyléčeno. Nyní jsem na třítýdenní ATB léčbě sumamedem, který mi kupodivu zabírá (navzdory očekáváním). Mohu se zeptat, jak pokračovat? Chtěl bych zkusit lipozomální vitamin C + betaglukany, na podpoření imunity mi imunoložka předepsala přípravek Imunor. Věřím, že jsem na dobré cestě k úplnému vyléčení. Studuju 2. rokem LF a věřím, že to pro mě jednou bude cenná zkušenost, jen se z toho musím dostat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
remoska píše:
Dobrý den,

Už přes čtyři roky řeším zdravotní problémy, nejprve to začalo únavovým syndromem, který byl připisován prodělané infekci. Časem se dal organismus dokupy, jenomže poté se objevilo brnění v půlce hlavy. Byl jsem světloplachý, nedokázal jsem se na nic pořádně soustředit a měl jsem velmi omezené schopnosti myslet. V mém předmaturitním období to bylo velmi náročné. Nicméně problémy přicházely i odcházely. Bylo dokonce období, kdy jsem žádné z problémů nepozoroval. Následovalo období kdy bylo všechno zpátky a velmi intenzivní. Můj praktický lékař mě odeslal na psychiatrii, protože jinak si mé problémy nemohl vysvětlit. Nicméně jsem věděl, že problémy, které mám nejsou psychické povahy, jenom mi je nikdo nedokázal medicínsky vysvětlit. Nechal jsem si napsat doporučení na imunologii. Tam mi našli pozitivní protilátky IgG u boreliozy. Imunoložka to vyhodnotila jako prodělané onemocnění, které však s mým zdravotním stavem nesouvisí. Já jsem toho názoru, že mám skutečně ložiska těchto bestií někde po těle a že onemocnění nebylo nikdy pořádně vyléčeno. Nyní jsem na třítýdenní ATB léčbě sumamedem, který mi kupodivu zabírá (navzdory očekáváním). Mohu se zeptat, jak pokračovat? Chtěl bych zkusit lipozomální vitamin C + betaglukany, na podpoření imunity mi imunoložka předepsala přípravek Imunor. Věřím, že jsem na dobré cestě k úplnému vyléčení. Studuju 2. rokem LF a věřím, že to pro mě jednou bude cenná zkušenost, jen se z toho musím dostat.

No, antibiotika jako moc ideální řešení nevidím, možná v momentě nákazy mají svůj význam, ale u starších stavů vlastně pouze zastupují imunitní schopnosti těla a paradoxně je dále poškozují, tedy po každé aplikaci ATB vlastní imunita své schopnosti dále ztrácí. Tomu je třeba se jednoznačně vyhnout a naopak se snažit vlastní imunitu podpořit a držet pokud možno vysoko. Postup, který jste si navrhl může dosti pomoci, ale asi hlavní je naprostý klid a odstranit ze života stres, což si u studenta nedovedu moc představit. Vlastní zkušenost je pochopitelně k nezaplacení i když mnohdy je cesta k poznání hodně trnitá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2014 9:22 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Chci se zeptat, jestli je vhodné při léčbě borelky využít i některé protiparazitické přípravky a případně které. Volně prodejný je tuším jen vermox. Nevím, jestli věřít paní Haně Bláhové, která "propaguje" parazity a vidí je úplně všude, každopádně zmiňovala lék metronidazol, u kterého jsem i jinde našla, že by měl zabírat i na borelie. Jenže není volně prodejný a já už k doktorovi s bor. nejdu. Nemáte někdo zkušenost, jestli je skutečně účinný a jak by se dal případně sehnat?

Pak by mě zajímalo, jak dlouho je možné užívat ostropestřec ve směsi s olejem (budu mít bodlákový) - jestli je nutné dělat nějaké pauzy.

Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 10, 2014 12:56 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 319
vero píše:
Chci se zeptat, jestli je vhodné při léčbě borelky využít i některé protiparazitické přípravky a případně které. Volně prodejný je tuším jen vermox. Nevím, jestli věřít paní Haně Bláhové, která "propaguje" parazity a vidí je úplně všude, každopádně zmiňovala lék metronidazol, u kterého jsem i jinde našla, že by měl zabírat i na borelie. Jenže není volně prodejný a já už k doktorovi s bor. nejdu. Nemáte někdo zkušenost, jestli je skutečně účinný a jak by se dal případně sehnat?

Pak by mě zajímalo, jak dlouho je možné užívat ostropestřec ve směsi s olejem (budu mít bodlákový) - jestli je nutné dělat nějaké pauzy.

Díky.

V našem prostředí parazity mají jen 2 % lidí. Paní Bláhové nevěř, vybudovala si na pohádce o parazitech jen výnosnou živnost. Údajné zamoření parazity je podvod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 10, 2014 1:48 pm 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Ates píše:
V našem prostředí parazity mají jen 2 % lidí. Paní Bláhové nevěř, vybudovala si na pohádce o parazitech jen výnosnou živnost. Údajné zamoření parazity je podvod.

Mnoho lidí na internetu píše, že paní Ing. Hana Bláhová je podvodnice a já osobně o tomto jejich poznatku ani trochu nepochybuji. Paraziti jsou v dnešních hygienických podmínkách u člověka opravdu velmi vzácní a pokud někdo tvrdí, že Češi jsou jimi zamořeni, je to lež, jako věž. Stejně tak přístroj Salvia, který tahle dáma používá, je podvod, je to pouze nefunkční rekvizita.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 10, 2014 5:12 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Willis píše:
Mnoho lidí na internetu píše, že paní Ing. Hana Bláhová je podvodnice a já osobně o tomto jejich poznatku ani trochu nepochybuji. Paraziti jsou v dnešních hygienických podmínkách u člověka opravdu velmi vzácní a pokud někdo tvrdí, že Češi jsou jimi zamořeni, je to lež, jako věž. Stejně tak přístroj Salvia, který tahle dáma používá, je podvod, je to pouze nefunkční rekvizita.

Taky jsem si říkala, že i malí paraziti, kteří, jak ona tvrdí, se pohybují v krvi, by museli být laboratorním rozborem zjistitelní - ona operuje s tím, že nejsou viditelní pouhým okem, což je směšné.


A co ten ostropestřec? Jak dlouho se může užívat? (budu brát lžičku 3krát denně)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 10, 2014 8:03 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ma tady nekdo z vas vubec nejake osobni zkusenosti s tim o cem tady pisete? Navstivil nekdo z vas nekdy Ing. Blahovou a nebo to jen jedna pani povidala nekde na mistnich zachudcich?

Nejzávažnější nákazy - Echinococcus a Hymenolepis - můžeme dostat od psů. V ČR je evidováno 2 000 000 psů. Připočtěte ty neevidované. Jsme státem s největším počtem psů na počet obyvatel. V tomto směru trumfneme i Angličany. Přitom jsme národem, který není zvyklý po svých čtyřnohých přátelích uklízet. Rozšlapané a větrem rozvířené psí výkaly pak dýcháme, naše děti si hrají ve znečištěných pískovištích. Nepořádní Češi jen sklízejí, co zaseli.

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-1-cast/

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-2-cast/

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-3-cast/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob črc 12, 2014 12:21 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
miram píše:
Ma tady nekdo z vas vubec nejake osobni zkusenosti s tim o cem tady pisete? Navstivil nekdo z vas nekdy Ing. Blahovou a nebo to jen jedna pani povidala nekde na mistnich zachudcich?

Nejzávažnější nákazy - Echinococcus a Hymenolepis - můžeme dostat od psů. V ČR je evidováno 2 000 000 psů. Připočtěte ty neevidované. Jsme státem s největším počtem psů na počet obyvatel. V tomto směru trumfneme i Angličany. Přitom jsme národem, který není zvyklý po svých čtyřnohých přátelích uklízet. Rozšlapané a větrem rozvířené psí výkaly pak dýcháme, naše děti si hrají ve znečištěných pískovištích. Nepořádní Češi jen sklízejí, co zaseli.

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-1-cast/

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-2-cast/

http://www.rizenadetoxikace.com/news/ja ... ve-3-cast/

Ohledně pí Bláhové jsem se ptala na možnost pravdivosti informací o parazitech, o tom, že je to osoba nedůvěryhodná, nepochybuji - před lety jsem u ní byla. To ještě to šílenství ohledně parazitů nerozpoutala, nepsala články ani nepřednášela. Působila na mě velmi nedobře, za vyšetření a nějaké přípravky chtěla tuším 900, přitom mi "zjistila" to, s čím jsem přišla, protože jsem otevřeně řekla, že jsem s boreliózou již marodila a jaké mám potíže.
Když jsem se chtěla u ní objednat na kontrolu, telefon mi nevzala a ani na e-mail neodpověděla - to je pro mě dostatečná zkušenost. A ještě to, jak arogantně se chovala, no hrůza.

Taky mám známou, už starší paní, která jí uvěřila, jen z ní tahá peníze a její stav se vůbec nelepší (roztroušená skleróza). Samozřejmě říct, že za to můžou pořád znova se množící paraziti, je velmi dobrý tah, skvělá pohádka.
Bohužel jí věří, protože tonoucí....

Můj dotaz směřoval pouze na tu možnost, jestli by nějaký protipoarazitický prostředek mohl mít vůbec význam.
Na tvrzení ohledně laboratorního rozboru krve jste nereagovala.
Lidi dřív žili obklopeni zvířaty, žili s nimi v jedné místnosti, takže na to musí být organismus náležitě zvyklý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob črc 12, 2014 1:15 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
K těm "velikým" parazitům žijících údajně v každém druhém člověku ve střevech a v žaludku: a že na to neupozorňují například patologové, když provádějí pitvy?! Kdyby to bylo tak rozšířené, musel by si toho přeci patolog všimnout, ne? A co břišní operace? Když otevřou třeba staršího člověka, který celý život žil "se zvířaty", nebo chová psy?! Pokud se vyvalí stovky škrkavek, nebo tasemnice jako "prase", tak jakto, že se to pak neřeší? Nebo řeší a těm nebožákům to doktoři ani neřeknou, že mají v sobě parazity?! Možná je to takové spiknutí, to je ten moderní.....
A ještě jeden můj laický názor: paní má titul "Ing.", tedy ne doktor medicíny - jak je tedy možné, že "ordinuje" svým pacientům léky, které nejsou volně prodejné, nebo jsou dokonce zde v ČR nedostupné?! Není to vlastně už "mal practis"?! Zajímalo by mě, jak je to ošetřeno, pokud se někdo takovou amatérskou léčbou ještě více zhuntuje......
Naše rodina celý život chová psy a já osobně jsem od mimina vyrůstala se zvířaty a miluji tatarský biftek......Každého veterináře, co jsem za celý svůj pejskařský život potkala se ptám na jeho názor a nikdo tak nestrašil parazity jako tato paní.....Ještě za minulého režimu, když jsem otěhotněla, tak jsem se byla radit přímo v tehdejším Veterinárním ústavu ve Vratislavicích u Liberce a bylo mi řečeno, že mohu být v klidu.....Že by se parazitální zátěž tak zvýšila?! Vážně nevím.....a moc by mě zajímalo, jak je to doopravdy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned srp 03, 2014 9:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
vero píše:
Ohledně pí Bláhové jsem se ptala na možnost pravdivosti informací o parazitech, o tom, že je to osoba nedůvěryhodná, nepochybuji - před lety jsem u ní byla. To ještě to šílenství ohledně parazitů nerozpoutala, nepsala články ani nepřednášela. Působila na mě velmi nedobře, za vyšetření a nějaké přípravky chtěla tuším 900, přitom mi "zjistila" to, s čím jsem přišla, protože jsem otevřeně řekla, že jsem s boreliózou již marodila a jaké mám potíže.
Když jsem se chtěla u ní objednat na kontrolu, telefon mi nevzala a ani na e-mail neodpověděla - to je pro mě dostatečná zkušenost. A ještě to, jak arogantně se chovala, no hrůza.

Taky mám známou, už starší paní, která jí uvěřila, jen z ní tahá peníze a její stav se vůbec nelepší (roztroušená skleróza). Samozřejmě říct, že za to můžou pořád znova se množící paraziti, je velmi dobrý tah, skvělá pohádka.
Bohužel jí věří, protože tonoucí....

Můj dotaz směřoval pouze na tu možnost, jestli by nějaký protipoarazitický prostředek mohl mít vůbec význam.
Na tvrzení ohledně laboratorního rozboru krve jste nereagovala.
Lidi dřív žili obklopeni zvířaty, žili s nimi v jedné místnosti, takže na to musí být organismus náležitě zvyklý.

Mnoho lidí na internetu sice píše, že paní Ing. Hana Bláhová je podvodnice, ale zase zde máme nezpochybnitelně druhou, neméně širokou skupinu, která si její služby a rady pochvaluje, tedy problém bude asi někde jinde. Nedovolil bych si tvrdit, že někdo v místních podmínkách parazity nemůže mít i když určitě nezastávám názor, že zamoření parazity je primární problém a po jejich odstranění se vše vyřeší, tak to podle všeho opravdu bohužel není. Logicky vzato, pokud šel náš dávný předek lesem, již 14 dní nic nežral a šilhal z toho hladem, tak pokud našel pěkného chcíplého koně, určitě neběžel na hygienickou stanici se vzorkem, zda není ta mršina kontaminována nějakým parazitem. Naopak předpokládám, že měl obrovskou radost, že našel 6 metráků jídla, tetelil se radostí na jak dlouho mu to vydrží a narval se až mu konina lezla z uší. Nechytil pochopitelně většinou nic, což zakládá důvod k přemýšlení, proč tomu tak bylo a dnes to je jinak.
Vše je podle všeho o vibracích, které ovládají veškeré dění v nás i okolo nás a dokonce i v celém vesmíru. Pokud je člověk šťastný a spokojený vibruje na vysokém kmitočtu, tedy je pro parazity nevhodný hostitel, protože jim vyhovují nízké vibrace na nichž vibrují oni. Naopak utrápený jedinec má vibrace snížené a představuje pro parazity snadný cíl, proto je někteří vyhubí pomocí antihelmintik a za pár dní je mají zpět, prostě pro ně představují prostřený rautový stůl, tak proč by měl parazit otálet a hostiny se neúčastnit. Osobně viním z těchto problémů moderní novodobé finanční otrokářství, které dává lidem vibračně těžce zabrat a stačí se pro porovnání rozhlédnout jakou hygienu, stravu, psychickou zátěž a zdravotní stav si užívají naši nepřizpůsobiví spoluobčané, pokud je tak lze vůbec nazvat. Já osobně neznám jediného nemocného, nebo parazity zamořeného jedince z této skupiny a není divu. Pokud budu mít tu skvělou možnost celý den ležet, večer trochu posouložit, pak se spokojeně sebrat a jít provozovat výnosnou koncesovanou živnost se zaměřením na noční zámečnické služby a když ani tak nebudu mít dost, prostě si dojdu na sociálku se žádostí a pro prachy na poštu. Předpokládám že za uvedených okolností bych měl vibrace tak vysoké, že bych doslova svítil štěstím a slovo parazit bych bral spíše jako dobrý vtip. Stejně v pohodě jsou některé přírodní národy žijící původním způsobem života v podmínkách, kde na ně nedosáhne finanční otrokářství. Každý ať si tedy sám zváží co dělá pro sebe a co pro parazity a poměrně lehce zjistí proč ten svůj problém vlastně má a jak se ho snadno zbaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned srp 03, 2014 12:51 pm 
Offline

Registrován: pát črc 25, 2014 11:04 pm
Příspěvky: 18
Přikládám fotku a můj dotaz zní: Mohla by to být borelioza? V těle ji určitě mám, od roku 2008, kdy jsem chytla nakažené klíště. Žádné klíště jsem neměla, ani nevím, že by mě něco kouslo...no, něco zřejmě evidentně jo, pupínek jsem našla včera večer, ale ten bílý prstenec se mi nelíbí...Myslela jsem ale, že erythema migrans má světlý prostředek a tmavý okraj.


Přílohy:
Flek2.jpg
Flek2.jpg [ 30.43 KiB | Zobrazeno 19362 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned srp 03, 2014 4:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Veronika83 píše:
Přikládám fotku a můj dotaz zní: Mohla by to být borelioza? V těle ji určitě mám, od roku 2008, kdy jsem chytla nakažené klíště. Žádné klíště jsem neměla, ani nevím, že by mě něco kouslo...no, něco zřejmě evidentně jo, pupínek jsem našla včera večer, ale ten bílý prstenec se mi nelíbí...Myslela jsem ale, že erythema migrans má světlý prostředek a tmavý okraj.

Tak máte to nějak obráceně, ten terč normálně vypadá přeci jen trochu jinak, nicméně asi by bylo vhodné stav trochu sledovat a pokud by se rozšiřoval, tak si nechat předepsat antibiotika.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz