Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 7:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2015 5:36 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
Nemáte niekto osobnú skúsenosť s používaním oleuropeínu pri borelióze? Často to odporúča RNG, vraj jeho blízkym to pomohlo "zpacifikovať" chorobu.

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 11:06 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
didix píše:
Co si myslíte o léčení boreliozi, nitrožilní aplikace vitaminů C?

Tak jakékoliv zvýšení imunity by mělo pomáhat, tedy asi ano, ale zkušenosti s tím nemám.

Nad tímhle přemýšlím. Před nedávnem, jak už jsem tu psal, mi zjistili neuroboreliozu, nejmíň deset let v těle.
Mám absolvovat 6týdenní léčbu ATB, což se mi v kombinaci s přemnoženou candidou moc nechce. Přemýšlím,
jestli by maximálně vybuzená imunita /preparát Polyoxydonium/ nebyla schopná borelie z těla vymlátit.
No, asi to nejspíš vyzkouším:) Někdo mi tu tvrdil, že boreliozu umí vyléčit i opakovaná fekální transplantace,
ale dokud neuvidím na vlastní oči, neuvěřím...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
peetra píše:
Nemáte niekto osobnú skúsenosť s používaním oleuropeínu pri borelióze? Často to odporúča RNG, vraj jeho blízkym to pomohlo "zpacifikovať" chorobu.

Tak zda to problém zcela vyřeší to nevím, ale pomoci určitě může, jde o velice silnou podporu vlastní imunity.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Nad tímhle přemýšlím. Před nedávnem, jak už jsem tu psal, mi zjistili neuroboreliozu, nejmíň deset let v těle.
Mám absolvovat 6týdenní léčbu ATB, což se mi v kombinaci s přemnoženou candidou moc nechce. Přemýšlím,
jestli by maximálně vybuzená imunita /preparát Polyoxydonium/ nebyla schopná borelie z těla vymlátit.
No, asi to nejspíš vyzkouším:) Někdo mi tu tvrdil, že boreliozu umí vyléčit i opakovaná fekální transplantace,
ale dokud neuvidím na vlastní oči, neuvěřím...

Předpokládám, že by se tak zajistila slušná šance na úspěch, vlastní imunita vytočená na maximum dovede opravdu divy. Jinak transplantace střevní mikroflóry má z hlediska imunity opravdu obdivuhodné výsledky, zaznamenal jsem i několik vyléčení z nevyléčitelných chorob. Zda by to zvládlo i borelie netuším, ale domnívám se že je zde vysoká pravděpodobnost úspěchu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte bře 28, 2017 12:37 am 
Offline

Registrován: ned zář 04, 2016 9:30 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den pane Jardo,

psal jsem minulý rok v září, trochu to zkrátím, psal jsem, že trpím depresemi (nechuť žít, pocity jako bych neexistoval, pocit, že nemůžu vydržet ve svém těle, DP/DR a jiné nechutné stavy), to mimo jiné přetrvává dodnes . Měl jsem také potíže s vyprazdňováním, šílené průjmy, o barvě ani nemluvím. Zvýšené jaterní testy. Asi opravdu moc dobře

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned dub 02, 2017 4:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
[quote="pmasik":2o6q4eke]Dobrý den pane Jardo,

psal jsem minulý rok v září, trochu to zkrátím, psal jsem, že trpím depresemi (nechuť žít, pocity jako bych neexistoval, pocit, že nemůžu vydržet ve svém těle, DP/DR a jiné nechutné stavy), to mimo jiné přetrvává dodnes . Měl jsem také potíže s vyprazdňováním, šílené průjmy, o barvě ani nemluvím. Zvýšené jaterní testy. Asi opravdu moc dobře

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát čer 09, 2017 9:36 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
http://www.uspesna-lecba.cz/lymska-borelioza/proc-selhava-lecba-lymske-boreliozy-dr-schaller-m-d-/
https://www.nejenleky.cz/content/41-lymska-borelioza-neznama-epidemie
https://www.nejenleky.cz/content/40-lymska-borelioza-a-lecba-dr-klinghardta
http://blog.aktualne.cz/blogy/martin-jan-stransky.php?itemid=27884

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned čer 25, 2017 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:

Jsou tam zajímavé postřehy, ale je vidět že se nad tímto problémem vznáší stále ještě mnoho otazníků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 3:33 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Dobrý den,

chtěla bych všechny, hlavně tedy pana Jardu, poprosit o rady. Minulý rok v srpnu jsem měla klíště, vytáhla ho cca po 3 dnech, objevil se flek. Byla jsem u doktorky, ta ale atb nenasadila (komentáře na její adresu jsou už zbytečné). Já sama jsem si naordinovala koloidní stříbro na týden 3x denně. To jsem víceméně pila (prvotní únava velmi rychle zmizela, flek taky a já jsem na to prostě zapomněla, prosím nehodnoťte, už se stalo).

Od března do konce dubna tohoto roku a teď ještě taky občas mívám odpoledne nebo k večeru horké, červené tváře a letošní jarní alergie byla teda chuťovka (alergická jsem roky, ale díky vymlácení alespoň nějaké části kvasinek se mi daří to zvládat bez jakýchkoliv léků). Napadlo mě zajít si k doktorce na odběry kvůli borelióze, nechala mi udělat i štítnou žlázu a alergie. Tyreotropní hormon mám hodnotu 3,770 (norma 0,270-4,200), IgE (alergie) 134,1 (norma 0,2-100) a borelie: IgM 2,08 (norma 0,00-0,9), IgM WB pozitivní.

Dostala jsem na 30 dní Doxycilin 200 mg. Neberu ho. Po konzultaci s dalšími dvěma lékařkami se shodly, že teď už to je k ničemu.

Tinktury od paní Podhorné hádám jsou skoro k ničemu, ale uškodit taky podle mě nemůžou (beru kůru na boreliózu). Klystýry, šanku dělávám, očistu jater častěji? Jelikož žádné jiné příznaky nemám (dobře, trochu zatuhlý krk, ale to těžko říct, jestli je boreliózou nebo neustálým sezením a učením se-jsem na vysoké a mám náročné zkouškové) . Je mi dobře, spím jako mimino, nic jiného mě vlastně netrápí. Při poslední očistě jater (před 1,5 měsícem) jsem udělala všechno podle návodu, ale někdy po půlnoci jsem část oleje s grepovou šťávou vyzvracela... (dělala jsem je i předtím a nikdy jsem nezvracela, nevolno mi bylo pokaždé). Druhý den ale kamínky vycházely, sice ne moc, ale nějaké se ven dostaly.

Teď jsem se začala krmit každý den česnekem (až mám pocit, že mi to vypálí žaludek), kysaným zelím, cibulí. Beru probiotika. Jsem objednaná za tři týdny na nové (a kompletní) odběry krve, ale chci se atb vyhnout za každou cenu.

Co můžu udělat? Slyšela jsem o Bruhnerově protokolu na boreliózu, někdo doporučoval pelyněk, grepový exktrakt, štětku. Jsem ochotná vypít cokoliv. Vit. C do žíly? Ostropestřec? Budu ráda za jakoukoliv radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 7:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
zu_za_na píše:
Dobrý den,

chtěla bych všechny, hlavně tedy pana Jardu, poprosit o rady. Minulý rok v srpnu jsem měla klíště, vytáhla ho cca po 3 dnech, objevil se flek. Byla jsem u doktorky, ta ale atb nenasadila (komentáře na její adresu jsou už zbytečné). Já sama jsem si naordinovala koloidní stříbro na týden 3x denně. To jsem víceméně pila (prvotní únava velmi rychle zmizela, flek taky a já jsem na to prostě zapomněla, prosím nehodnoťte, už se stalo).

Od března do konce dubna tohoto roku a teď ještě taky občas mívám odpoledne nebo k večeru horké, červené tváře a letošní jarní alergie byla teda chuťovka (alergická jsem roky, ale díky vymlácení alespoň nějaké části kvasinek se mi daří to zvládat bez jakýchkoliv léků). Napadlo mě zajít si k doktorce na odběry kvůli borelióze, nechala mi udělat i štítnou žlázu a alergie. Tyreotropní hormon mám hodnotu 3,770 (norma 0,270-4,200), IgE (alergie) 134,1 (norma 0,2-100) a borelie: IgM 2,08 (norma 0,00-0,9), IgM WB pozitivní.

Dostala jsem na 30 dní Doxycilin 200 mg. Neberu ho. Po konzultaci s dalšími dvěma lékařkami se shodly, že teď už to je k ničemu.

Tinktury od paní Podhorné hádám jsou skoro k ničemu, ale uškodit taky podle mě nemůžou (beru kůru na boreliózu). Klystýry, šanku dělávám, očistu jater častěji? Jelikož žádné jiné příznaky nemám (dobře, trochu zatuhlý krk, ale to těžko říct, jestli je boreliózou nebo neustálým sezením a učením se-jsem na vysoké a mám náročné zkouškové) . Je mi dobře, spím jako mimino, nic jiného mě vlastně netrápí. Při poslední očistě jater (před 1,5 měsícem) jsem udělala všechno podle návodu, ale někdy po půlnoci jsem část oleje s grepovou šťávou vyzvracela... (dělala jsem je i předtím a nikdy jsem nezvracela, nevolno mi bylo pokaždé). Druhý den ale kamínky vycházely, sice ne moc, ale nějaké se ven dostaly.

Teď jsem se začala krmit každý den česnekem (až mám pocit, že mi to vypálí žaludek), kysaným zelím, cibulí. Beru probiotika. Jsem objednaná za tři týdny na nové (a kompletní) odběry krve, ale chci se atb vyhnout za každou cenu.

Co můžu udělat? Slyšela jsem o Bruhnerově protokolu na boreliózu, někdo doporučoval pelyněk, grepový exktrakt, štětku. Jsem ochotná vypít cokoliv. Vit. C do žíly? Ostropestřec? Budu ráda za jakoukoliv radu.

Tak odbornost lékařské péče v poslední době netřeba komentovat, jde to dost dolů vodou a jako záchranu svého příjmu chtějí více honit šarlatány. No nevím za pár let se budou jako šarlatáni honit mezi sebou protože prachy jim nikdo za ten šlendrián nebude chtít dávat tak budou muset soutěžit a při jejich postupech, nebudu říkat jakých, to bude zajímavé. Pokud jde o to jak se dostat ze šlamastiky já vidím ve své podstatě čtyři možnosti. Plně otestovat a při nedostatcích srovnat hospodaření mědi a železa. Železo ty šmejdy krmí, tedy sundat a měď je vyloženě tráví, tedy zvednout. Bez testování to dělat nejde to je skoro blbost. Druhá možnost je srovnat hormony, zase testy a rovnat do co možná ideálního stavu. Třetí možnost je konopí a je skoro jedno jak se bude aplikovat, jedině hulení bych jako dobré neviděl. Snižuje železo, tlumí záněty, má velice silné antibakteriální účinky a nahodí endokanabinoidní systém. No a čtvrtá možnost je zvednout pomocí HCl imunitní aktivitu a třeba to imunita dá. Ideální jsou z tohoto pohledu miniklystýry s HCl, které se vlastně chovají jako nitrožilní aplikace HCl a to dovede opravdu divy. Postupy lze i kombinovat pokud si tím nevyvoláte nějaký silný herx, což může být nepříjemné. Pokud by vám něco nebylo jasné klidně zavolejte a probereme to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 8:01 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Takže řešení je, to je dost povzbudivé. \":D\"

Tak když to vezmu postupně, při příští návštěvě lékaře zkusím vyloudit co nejkompletnější výsledky testů...
1) co si mám všechno nechat zjistit? V březnu mi dělali krevní testy na více věcí, ledviny i

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 8:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
[quote="zu_za_na":3bkyjaod]Takže řešení je, to je dost povzbudivé. \":D\"

Tak když to vezmu postupně, při příští návštěvě lékaře zkusím vyloudit co nejkompletnější výsledky testů...
1) co si mám všechno nechat zjistit? V březnu mi dělali krevní testy na více věcí, ledviny i

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 8:19 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Píšu vám hned email, děkuju za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2018 5:24 am 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Tak máte to nějak obráceně, ten terč normálně vypadá přeci jen trochu jinak, nicméně asi by bylo vhodné stav trochu sledovat a pokud by se rozšiřoval, tak si nechat předepsat antibiotika.

Dobrý deň p Jarda,
Chcel by som sa opýtať čo robiť počas ATB liečby boreliózy? Klystir? Aké probiotiká by boli vhodne? A aká strava počas ATB?
Ďakujem Vám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2018 5:37 am 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Tak zda to problém zcela vyřeší to nevím, ale pomoci určitě může, jde o velice silnou podporu vlastní imunity.

Natrafil som na toto
https://www.cas.sk/clanok/572376/vedci- ... cinnejsie/
Neoplatilo by sa skúšať odvar zo sušenej stevie?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz