Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 16, 2024 6:51 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 7:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
Mery píše:
Děkuju, ke slinivce vše dohledám. S kyselostí (překyselením) si pořád právě nejsem jistá, ph moči mám už dopoledne 6,5 - 7,5. Odpoledne víceméně taky, někdo mi říkal, že se to dá zjišťovat i ze slin, ale nejsem si jistá, jestli to není hloupost... Zas že bych byla moc zásaditá a ne překyselená, to se mi nějak nezdá.\":)\" Ovocné a zeleninové šťávy a převážně syrovou stravu jím tak jako tak, máte pravdu, jedno bez druhého nejde, to už mi je jasné.

Sliny vyjadřují rezervu zásad v játrech a slinivce, to si trochu nastudujte, ale stěžejní je pH moče.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: LÉČBA BORELIOZY
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 1:28 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 6:16 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na léčbu boreliozy bez užívání antibiotik. Co je vhodné užívat atd.? Předem velice děkuji, Radka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LÉČBA BORELIOZY
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 7:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
Akinka píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na léčbu boreliozy bez užívání antibiotik. Co je vhodné užívat atd.? Předem velice děkuji, Radka

Ono to ani není o tom, co užívat, spíše je to o tom, co neužívat. Musíte vynechat okyselující potraviny a dostat se do relativně solidního stavu z hlediska tělního pH, což zásadně ovlivní imunitní systém a takto se to dá zásadně omezit, tedy žít s nimi bez problémů. Léčení je dost obtížné a pokud má být zaručené, tak jde většinou o nitrožilní aplikace. Používá se nitrožilně kyselina chlorovodíková, nebo MMS, což poskytuje opravdu solidní výsledky a dá se tímto vyléčit. Běžné lékařské postupy prakticky nic neřeší a antibiotické protokoly natolik likvidují vlastní imunitu, že z dlouhodobého pohledu se stav spíše zhoršuje. Navíc si člověk namnoží v těla kvanta plísní, což vlastní imunitu zásadně oslabuje a dobrá imunita je zde stěžejní prvek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LÉČBA BORELIOZY
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 8:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Akinka píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na léčbu boreliozy bez užívání antibiotik. Co je vhodné užívat atd.? Předem velice děkuji, Radka

O tom ako zvládať boreliózu rôznymi spôsobmi nájdeš na:
http://www.borelioza.cz/
je tam obsiahla diskusia ľudí, ktorí sa s týmto problémom boria už nejaký čas. Určite tam nájdeš pár dobrých rád.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 10:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Uživatelka na foru u pramene píše (snad se ozve i tady...) :

[quote:it9obm0k]Začala jsem brát "Trojčátko", pelyněk mám od Jardy Zajíčka a je tam napsané "Pelyněk pravý(Artemisia absinthium)". Jenže kvůli borelioze bych spíš měla užívat Artemisia annua (pelyněk roční), o kterém se v diskuzi také psalo. Ve světě ho dokonce lidi už běžně berou i při ATB jako doplněk léčby boreliozy, působí na ni velmi dobře, dokonce i na malárii a další věci Problém je, že vůbec nevím, kde to sehnat, netušíš? V zahraničí jsem našla jen tablety.... Grešík dodává jen Pelyněk pravý. Jinde na netu to najít nemůžu, ale možná jen neumím hledat na správném místě, jsem ještě alternativní začítečník Neznáte náhodou nějakého bylinkáře nebo, kde se k tomu Artemisia annua dostat?[/quote:it9obm0k]
¨
PS: některé cizojazyčné články o Artemisia annua jsou dost zajímavé....
internetový překlad:


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
hl=cs&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":8809jtwp]Uživatelka na foru u pramene píše (snad se ozve i tady...) :

[quote:8809jtwp]Začala jsem brát "Trojčátko", pelyněk mám od Jardy Zajíčka a je tam napsané "Pelyněk pravý(Artemisia absinthium)". Jenže kvůli borelioze bych spíš měla užívat Artemisia annua (pelyněk roční), o kterém se v diskuzi také psalo. Ve světě ho dokonce lidi už běžně berou i při ATB jako doplněk léčby boreliozy, působí na ni velmi dobře, dokonce i na malárii a další věci Problém je, že vůbec nevím, kde to sehnat, netušíš? V zahraničí jsem našla jen tablety.... Grešík dodává jen Pelyněk pravý. Jinde na netu to najít nemůžu, ale možná jen neumím hledat na správném místě, jsem ještě alternativní začítečník Neznáte náhodou nějakého bylinkáře nebo, kde se k tomu Artemisia annua dostat?[/quote:8809jtwp]
¨
PS: některé cizojazyčné články o Artemisia annua jsou dost zajímavé....
internetový překlad:


Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
hl=cs&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 2:29 pm 
Offline

Registrován: úte led 17, 2012 2:44 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,jsem tu teprve pár dní, vše jsem ještě nestihla pročíst. Ohledně boreliozy prosím jestli poradíte jak s léčbou u sedmileté holčičky, klíště neměla.(takže nejspíš došlo k nákaze od inf. komáranebo mochničky). Vloni v červnu jí oteklo pravé ucho, měla ho rudé a opravdu hodně napuchlé, na pohotovosti nám dali ATB, po 4týdnech testy potvrdily bor. Další atb jsem odmítla, ne, že bych chtěla hazardovat se zdravím svého dítěte, ale léčba atb v dávkách jaké naši lékaři předepisují je stejně mizerná a vymlátí vše dobré ve střevech a o imunitě nemluvě...Zvolila jsem Sagradin od Diochy a topol kapky...už jsem tu sice zahlédla že gemoterapie je akorát tahání peněz z lidí \":-)\" tak nevím.... Prosím spíš o nasměrování které potraviny třeba vyloučit, co pít atd. Čím ještě léčbu podpořit. Vím, že je to velmi rozsáhlé téma, budu ráda za každou radu. Mléko a jogurty jí nedávám už odmala...
Přemýšlela jsem o MMS, ale nevím jak to u dítěte praktikovat, aby dostávala pravidelné dávky...
přeji hezký den všem \":-)\"
Lenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
Marielenka píše:
Dobrý den,jsem tu teprve pár dní, vše jsem ještě nestihla pročíst. Ohledně boreliozy prosím jestli poradíte jak s léčbou u sedmileté holčičky, klíště neměla.(takže nejspíš došlo k nákaze od inf. komáranebo mochničky). Vloni v červnu jí oteklo pravé ucho, měla ho rudé a opravdu hodně napuchlé, na pohotovosti nám dali ATB, po 4týdnech testy potvrdily bor. Další atb jsem odmítla, ne, že bych chtěla hazardovat se zdravím svého dítěte, ale léčba atb v dávkách jaké naši lékaři předepisují je stejně mizerná a vymlátí vše dobré ve střevech a o imunitě nemluvě...Zvolila jsem Sagradin od Diochy a topol kapky...už jsem tu sice zahlédla že gemoterapie je akorát tahání peněz z lidí \":-)\" tak nevím.... Prosím spíš o nasměrování které potraviny třeba vyloučit, co pít atd. Čím ještě léčbu podpořit. Vím, že je to velmi rozsáhlé téma, budu ráda za každou radu. Mléko a jogurty jí nedávám už odmala...
Přemýšlela jsem o MMS, ale nevím jak to u dítěte praktikovat, aby dostávala pravidelné dávky...
přeji hezký den všem \":-)\"
Lenka

Pokud není infekce rozlezlá i v míše a mozku, tak se dá pomocí antibiotik zlikvidovat, ovšem pokud již rozjetá je, tak těžko. Potom vidím jako vhodné aplikovat MMS, respektive nyní vytvořenou novou verzi CDS, což je uživatelsky příjemné a dá se snadno dávkovat i u dítěte. Určitě je vhodné upravit stravu, srovnat případné překyselení a také zapper by mohl dost pomoci, případně plazma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř čer 27, 2012 4:20 pm 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
Dobrý den, možná už byl tento dotaz ohledně boreliózy zodpovězen, ale nenašla jsem ho. Jak je to se zinkem? Zde se píše, že by se měl určitě dodávat, ale jinde jsem se dočetla, že zinek umožňuje větší množení borelií. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 8:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
Kacaba píše:
Dobrý den, možná už byl tento dotaz ohledně boreliózy zodpovězen, ale nenašla jsem ho. Jak je to se zinkem? Zde se píše, že by se měl určitě dodávat, ale jinde jsem se dočetla, že zinek umožňuje větší množení borelií. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

Na to asi jednoznačnou odpověď nikde nezískáte, tělo každého jedince funguje jinak a i individuální dispozice určují, zda vám daná látka prospěje, nebo ne. Je třeba si uvědomit, že pomůže u lidí s jeho nedostatkem, ale u lidí s přebytkem bude patrně škodit a tuto záležitost prakticky nikdo neřeší. Každý se láduje slepě na základě nějakých vlastních názorů místo toho, aby si dal stav zinku za cca 100,-Kč zjistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 10:43 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
.... som tu, s novým nickom, lebo na starý som sa nevedel prihlásiť...
...Pred takými 25 dňami približne... keď som bol zbierať bazu... a obtieral sa o mnoho kríkov.... som dostal kliešťa....
Zaryl sa do mňa, vybrali sme ho doma CELÉHO, ale tak po 7-8 dňoch sa mi začal tvoriť "terč".... na dĺžku má nejakých 14-15 cm.... (nepravidelný tvar), v strede ten "terč"....
Najprv som vôbec nevedel čo to je, myslel som si, že je to reakcia vpichu kliešťa a vody z Jazera (kde som sa kúpal asi o týždeň na to, čo ma kusol kliešť)... No bol som u svojej doktorky, a tá mi povedala, že je to na 99,9 % borelióza, a že v pondelok (zajtra) mám ísť na krv, aby sa to zistilo... No čo som čítal na fórach o borelióze, vraj sú také testy väčšinou NA H*VNO....
U doktorky som bol v piatok ráno, predpísala mi antibiotiká (Doxycyklin 100mg, DOXYBENE 100mg), mám to brať každých 12 hodín... Zatiaľ som tie antibiotiká z lekárne nevybral.... MÁM Z NICH STRACH....
Prvé dni (asi týždeň a pol po tom, ako sa objavil "terč") som si robil na ten "terč" zábaly zo starej uriny....najprv som urinu vyvaril na 1/4 objemu, a používal na obklady, pričom sa z nej stávala aj "stará odparená", keďže starla počas používania... Ale...NEPOMOHLO... vôbec.
Pán Jarda... poradíte mi niečo ? ... Najradšej by som kašľal na antibiotiká (čítal som, že boreliózu len zaženú do kúta...ale nevyliečia ju...)...a BOL BY SOM SCHOPNÝ UROBIŤ VŚETKO, nech to stojí akúkoľvek námahu.... len, aby som sa zbavil toho SVINSTVA, ktoré na nás (čo sme sa nakazili) zaslali skorumpovaní vedci......... lebo borelióza je vraj parazitické ochorenie, ktoré vytvoril človek (radšej nebudem písať viac, lebo by tu padli také nadávky na "neznámeho vynálezcu boreliózy", že...)....

Od stredy beriem znova ( po troch mesiacoch asi... pričom som zabúdal na "udržovaciu dávku 1X týždenne... ale možno by ani to nepomhlo...keby som na ňu nezabudol) TROJČÁTKO.... .... Myslíte, že mi môže pomôcť s boreliózou ? .... Hmmm....
Venujem sa urinoterapii, dávam si "urinové ponožky" na noc (ponožky, sáčok, a na to ponožky), pijem každé ráno 3 či 5 glgov "stredného prúdu rannej uriny".... Ak by som začal brať antibiotiká, tak by som sa musel nie len vzdať urinoterapie (lebo počas urinoterapie sa určite nesmú brať antibiotiká...), ale vedome by som vedel, že si kazím vnútorné prostredie organizmu...
Proste som mal smolu, a kusol ma infikovaný kliešť... SOM OCHOTNÝ SPRAVIŤ VŚETKO PRE TO, aby som sa boreliózy zbavil...
Ale čo čítam na fórach, tak vraj ani nevedia zistiť, či sa v tele nachádzajú nejaké ložická, lebo ak nie sú v krvi, tak to nič neznamená (lebo môžu byť inde...atď).... Čo som čítal o antibiotikách a borelióze, tak sa na fórach píše, že lekári predpisujú malú dávku, a malo by sa užívať nejakých 400mg/deň (či viac ? Neviem).... a radia užívať antibiotiká 4-8 týždňov..... Čítal som o prípadoch, že antibiotiká vôbec nezaberali (alebo veľmi slabo), a museli ich brať celé mesiace, či ešte dlhšie...
Ja som nemal akýkoľvek "liek" (mimo vitaínov) v ústach 6 rokov... 6 rokov.... a teraz ma okolnosti začínajú nútiť k tomu, aby som sa rozhodol, či antibiotiká nasadiť, alebo nie... Keby aspoň nebolo leto... Ak nasadím antibiotiká, tak sa môžem s kúpaním pod holým nebom rozlúčiť na celé leto... Kvôli nejakým sviniam, ktoré vytvorili boreliózu....
Prosím, poraďte....
Cvičievam aj 5 TIBEŤANOV, energetické významé cvičenie SAT-NAM, chodím cvičiť do posilňovne, čistím si krv olejovou kúrou, robím klystíry, sem-tam sankhapraksalanu, očistil som si 5 krát pečeň (podľa návodu na tejto stránke - olej, atď...), robievam derivačnú kúpeľ už rok... robím raz týždenne kúpele....
A AJ TAK SOM DOSTAL BORELIÓZU.......
Ďakujem za rady....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LÉČBA BORELIOZY
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 10:55 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Jarda píše:
Ono to ani není o tom, co užívat, spíše je to o tom, co neužívat. Musíte vynechat okyselující potraviny a dostat se do relativně solidního stavu z hlediska tělního pH, což zásadně ovlivní imunitní systém a takto se to dá zásadně omezit, tedy žít s nimi bez problémů. Léčení je dost obtížné a pokud má být zaručené, tak jde většinou o nitrožilní aplikace. Používá se nitrožilně kyselina chlorovodíková, nebo MMS, což poskytuje opravdu solidní výsledky a dá se tímto vyléčit. Běžné lékařské postupy prakticky nic neřeší a antibiotické protokoly natolik likvidují vlastní imunitu, že z dlouhodobého pohledu se stav spíše zhoršuje. Navíc si člověk namnoží v těla kvanta plísní, což vlastní imunitu zásadně oslabuje a dobrá imunita je zde stěžejní prvek.

Že som to neprečítal skôr .... \":)\" .... takže ste mi asi v podstate odpovedal (odpoveďou Akinke)... Nájsť sestričku, ktorá by mi za pár drobných pichala injekciu by problém nebol (i keď mám z injekcií strach - ale to je bezvýznamné v tomto prípade mať strach...) ... už len nájsť RECEPTY, že koľko MMS či kyseliny chlorovodíkovej podávať vnútrožilne... Mohli by ste mi na to dať odkaz, pán Jarda ?
Ako ste si všimli, za každú cenu sa chcem zbaviť boreliózy bez antibiotík (keďže ako som pochopil, tak ju nevedia zničiť, len utlmiť na nejakú dobu)... a som tomu ochotný obetovať aj hodiny denne.... hoci aj celý rok (a potom si užívať života - bez strachu z boreliózy...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LÉČBA BORELIOZY
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 10:58 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Sybilla píše:
O tom ako zvládať boreliózu rôznymi spôsobmi nájdeš na:
http://www.borelioza.cz/
je tam obsiahla diskusia ľudí, ktorí sa s týmto problémom boria už nejaký čas. Určite tam nájdeš pár dobrých rád.

Čítal som to fórum borelioza.cz (síce asi len 2 hodiny...)... nedočítal som sa tam nič o využívaní MMS či kyseliny chlorovodíkovej (obe vnútrožilne) pri liečbe boreliózy... skôr tam boli spomínané len antibiotiká... Hmmm... Takže tá stránka borelioza.cz nemá príliš široký rozhľad... kto vie prečo, možno aj preto, lebo by to niekto ani nedovolil (zdravotníctvo, atď...)...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 6:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
.... som tu, s novým nickom, lebo na starý som sa nevedel prihlásiť...
...Pred takými 25 dňami približne... keď som bol zbierať bazu... a obtieral sa o mnoho kríkov.... som dostal kliešťa....
Zaryl sa do mňa, vybrali sme ho doma CELÉHO, ale tak po 7-8 dňoch sa mi začal tvoriť "terč".... na dĺžku má nejakých 14-15 cm.... (nepravidelný tvar), v strede ten "terč"....
Najprv som vôbec nevedel čo to je, myslel som si, že je to reakcia vpichu kliešťa a vody z Jazera (kde som sa kúpal asi o týždeň na to, čo ma kusol kliešť)... No bol som u svojej doktorky, a tá mi povedala, že je to na 99,9 % borelióza, a že v pondelok (zajtra) mám ísť na krv, aby sa to zistilo... No čo som čítal na fórach o borelióze, vraj sú také testy väčšinou NA H*VNO....
U doktorky som bol v piatok ráno, predpísala mi antibiotiká (Doxycyklin 100mg, DOXYBENE 100mg), mám to brať každých 12 hodín... Zatiaľ som tie antibiotiká z lekárne nevybral.... MÁM Z NICH STRACH....
Prvé dni (asi týždeň a pol po tom, ako sa objavil "terč") som si robil na ten "terč" zábaly zo starej uriny....najprv som urinu vyvaril na 1/4 objemu, a používal na obklady, pričom sa z nej stávala aj "stará odparená", keďže starla počas používania... Ale...NEPOMOHLO... vôbec.
Pán Jarda... poradíte mi niečo ? ... Najradšej by som kašľal na antibiotiká (čítal som, že boreliózu len zaženú do kúta...ale nevyliečia ju...)...a BOL BY SOM SCHOPNÝ UROBIŤ VŚETKO, nech to stojí akúkoľvek námahu.... len, aby som sa zbavil toho SVINSTVA, ktoré na nás (čo sme sa nakazili) zaslali skorumpovaní vedci......... lebo borelióza je vraj parazitické ochorenie, ktoré vytvoril človek (radšej nebudem písať viac, lebo by tu padli také nadávky na "neznámeho vynálezcu boreliózy", že...)....

Od stredy beriem znova ( po troch mesiacoch asi... pričom som zabúdal na "udržovaciu dávku 1X týždenne... ale možno by ani to nepomhlo...keby som na ňu nezabudol) TROJČÁTKO.... .... Myslíte, že mi môže pomôcť s boreliózou ? .... Hmmm....
Venujem sa urinoterapii, dávam si "urinové ponožky" na noc (ponožky, sáčok, a na to ponožky), pijem každé ráno 3 či 5 glgov "stredného prúdu rannej uriny".... Ak by som začal brať antibiotiká, tak by som sa musel nie len vzdať urinoterapie (lebo počas urinoterapie sa určite nesmú brať antibiotiká...), ale vedome by som vedel, že si kazím vnútorné prostredie organizmu...
Proste som mal smolu, a kusol ma infikovaný kliešť... SOM OCHOTNÝ SPRAVIŤ VŚETKO PRE TO, aby som sa boreliózy zbavil...
Ale čo čítam na fórach, tak vraj ani nevedia zistiť, či sa v tele nachádzajú nejaké ložická, lebo ak nie sú v krvi, tak to nič neznamená (lebo môžu byť inde...atď).... Čo som čítal o antibiotikách a borelióze, tak sa na fórach píše, že lekári predpisujú malú dávku, a malo by sa užívať nejakých 400mg/deň (či viac ? Neviem).... a radia užívať antibiotiká 4-8 týždňov..... Čítal som o prípadoch, že antibiotiká vôbec nezaberali (alebo veľmi slabo), a museli ich brať celé mesiace, či ešte dlhšie...
Ja som nemal akýkoľvek "liek" (mimo vitaínov) v ústach 6 rokov... 6 rokov.... a teraz ma okolnosti začínajú nútiť k tomu, aby som sa rozhodol, či antibiotiká nasadiť, alebo nie... Keby aspoň nebolo leto... Ak nasadím antibiotiká, tak sa môžem s kúpaním pod holým nebom rozlúčiť na celé leto... Kvôli nejakým sviniam, ktoré vytvorili boreliózu....
Prosím, poraďte....
Cvičievam aj 5 TIBEŤANOV, energetické významé cvičenie SAT-NAM, chodím cvičiť do posilňovne, čistím si krv olejovou kúrou, robím klystíry, sem-tam sankhapraksalanu, očistil som si 5 krát pečeň (podľa návodu na tejto stránke - olej, atď...), robievam derivačnú kúpeľ už rok... robím raz týždenne kúpele....
A AJ TAK SOM DOSTAL BORELIÓZU.......
Ďakujem za rady....

Nevím zda ještě máte ten terč, ale pokud nezmizel, což je rozhodující pro úspěšnou léčbu pomocí antibiotik, tak je nasaďte a nezkoumejte v této fázi to zvládají většinou velice dobře, nicméně, jak se borelie rozšíří do těla, tak už bývá úspěšnost léčby dost diskutabilní, čili já bych nic nevymýšlel. Pokud již terč zmizel, tak se obávám, že možnost uspět pomocí antibiotik je o mnoho nižší a v tomto momentě jsem zaznamenal v diskuzích, že pár lidí se toho zbavilo pomocí nitrožilní aplikace MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte srp 21, 2012 11:07 am 
Offline

Registrován: úte srp 21, 2012 10:19 am
Příspěvky: 2
Mám zřejmě boreliozu. Klíště se zakouslo před 8 týdny, udělal se flek vedle kolena, nejdřív 8 cm na 6 cm, který postupně rostl a teď má cca 20 cm na 18 cm. Byl jsem u doktora dvakrát, v 4 týdnech mě řekl, že jsem zbytečně vyplašenej, že se to pozná až v 8 týdnech a až budu mít strnutí šíje nebo velké bolesti v kloubech, tak mám přjít. Pak jsem přišel po 7 týdnech k jinému doktorovi, to už se skvrna zvětšovala a trochu svěděla. Jiné příznaky jsem neměl. Výsledek skoro stejný, zatím prý nic nemám a na případné vyšetření je brzy - mám přijít až s dalšíma příznakama.
Teď mě druhý den trochu bolí hlava a trochu cítím svalstvo na krku - lehké pnutí. Jako kdybych se špatně vyspal nebo přeležel. Zatím to nepřešlo, ale není to nic hrozného, strnutí šíje to zatím není.

Doktora jsem nikdy nevyhledával, kromě zubaře. Žiju poměrně dost zdravě, strava převážně vegetariánská. Antibiotika jsem nikdy nebral.
Hodně jsem koukal a četl na internetu a jsem čím dál tím víc mimo.
Jedinou cestou se zdají antibiotika, ale čeští lékaři je předepisují na krátkou dobu a slabé dávky (DOXYCYKLIN,..). Lepší je prý MINOCYKLIN, ale to je drahá záležitost a dost dryák. Tak nevím. Nakrátko a ve slabých dávkách je boj neúčinný, borelie se jen schovají. Velké dávky a na dlouho zase poničí tělo a střeva, ale je šance zničit borelie.
V Česku jsou dva doktoři, co umí léčit boreliozu a předepsat dobrá antibiotika a k nim je objednací doba měsíce. U ostatních je buď podceňování boreliozy nebo nezájem - předepíší antibiotika na dva týdny a konec. Do antibiotik se mi moc nechce, ale asi nebude zbytí. Kdo ale určí která a jaké dávkování? Klidně za nějakým aspoň trochu schopným doktorem dojedu, ale nevím kam...

Z alternativ je funkční pelyněk roční, ale tam jsem zatím sehnal jen semena (vypěstovat si jej za rok bude pozdě), sušené listy ne, nikdo je nemá a málokdo zná. Je otázkou, zda by pomohl.
Pak je tu ještě MMS, ale tam jsou reakce a zkušenosti hodně rozporuplné.

Tolik tedy výcuc informací z internetu.\":-(\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz