Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 7:50 pm 
Offline

Registrován: ned zář 26, 2010 7:38 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajíček,
na internetu jsem narazila na Vaše velice zajímavé stránky a zajímalo by mě , zda byste měl nějaké řešení pro problémy způsobené boreliozou , začátek nákazy v roce 2001.
Problémy mám převážně neurologické, svalové slabosti, zatuhlá šíje, potíže s hlavou a nervové dráždění po těle. To jen tak ve zkratce to nejhlavnější. Aby toho nebylo málo , tak se za ta leta nabalily různé další libůstky asi následkem oslabeného IS jako chlamydie, herpes viry, EB virus apod. ATB jsem užívala již několikrát ale potíže se bohužel zhoršují.
Moc tomu nepřidá ani snížená činnost štítné žlázy ( autoimunitní ).
Chtěla bych se tedy zeptat, je z toho nějaká cesta ven? Mám 7- leté dítě a je docela problém mu stačit.
Na Vašich stránkách píšete , že v podstatě většina problémů je způsobena špatnou stravou a překyselením, ale toto se mi zdá přece jen trochu jiné a na žádný podobný problém jsem při čtení nenarazila.

Předem děkuji za případnou odpověď a přeji pěkný večer.
Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alenapa píše:
Dobrý den pane Zajíček,
na internetu jsem narazila na Vaše velice zajímavé stránky a zajímalo by mě , zda byste měl nějaké řešení pro problémy způsobené boreliozou , začátek nákazy v roce 2001.
Problémy mám převážně neurologické, svalové slabosti, zatuhlá šíje, potíže s hlavou a nervové dráždění po těle. To jen tak ve zkratce to nejhlavnější. Aby toho nebylo málo , tak se za ta leta nabalily různé další libůstky asi následkem oslabeného IS jako chlamydie, herpes viry, EB virus apod. ATB jsem užívala již několikrát ale potíže se bohužel zhoršují.
Moc tomu nepřidá ani snížená činnost štítné žlázy ( autoimunitní ).
Chtěla bych se tedy zeptat, je z toho nějaká cesta ven? Mám 7- leté dítě a je docela problém mu stačit.
Na Vašich stránkách píšete , že v podstatě většina problémů je způsobena špatnou stravou a překyselením, ale toto se mi zdá přece jen trochu jiné a na žádný podobný problém jsem při čtení nenarazila.

Předem děkuji za případnou odpověď a přeji pěkný večer.
Alena

Toto je opravdu trochu jiné, je to svinstvo, které nějaká skupina žonglérů s lidským zdravím vyvinula v laboratorních podmínkách a vypustila tohoto hajzla z Pandořiny skříňky na tento svět. Celkem dobře se to dá léčit antibiotiky pouze ve stádiu, kdy se objeví borelická skvrna a pokud se vstřebá, je to opravdu problém téměř neřešitelný. Sice občas narazím na někoho, kdo se toho svinstva zbavil, ale jsou to opravdu zoufalé pokusy, které jsou dost nebezpečné, jako třeba dostat MMS rovnou do žíly. Nechci zde tedy tvrdit, že spirochéty nelze z těla dostat, to určitě jde, ale je to lítý boj a vyhrát ho může pouze jeden. Osobně bych je nyní neřešil a začal bych rovnat imunitní systém, tedy srovnat kyselinu chlorovodíkovou v žaludku, štítnou žlázu pomocí jódu a selenu, vygruntovat játra, dodal bych tělu zinek, měď, bór, hořčík, křemík a kvanta vitamínů, hlavně D3, E, C a většinu vitamínů skupiny B. To podpoří zásadním způsobem imunitní systém, nahodí bílé krvinky a teprve pak máte nějakou šanci, jinak je opravdu malá. Ale i pokud zcela neuspějete, tak budete alespoň celkem normálně žít, zatím co nyní patrně pouze živoříte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 12:05 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Kontaktuj Pavla z pust.cz.
Myslim, po nahodeni imunitneho systemu, by mohol fungovat jeho postup, ma na to recept cez 21 dnovu hladovku a MMS pouzite v navratovej faze.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 4:09 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jak se díváte na názor z webu borelioza.cz, ohledně nepodporování imunity během braní ATB ?...

Píše:
...problém je právě hlavně v tom, že třeba i co se týče posilování imunity - tak právě na borelioza.cz píší, že v době braní antibiotik není dobře posilovat imunutu, protože může dojít k rozvoji autoimunitních onemocnění. Taky problém je, že i když jsem si na spřízněné lékařce vymohla delší dobu užívání ATB a ve větších dávkách (našla jsem si i že dávkování a doba léčby, která se nyní běžně používá je naprosto nedostatečná, protože je pouze bakteriostatická, ale samotné bakterie neničí.), pořád nevím, zda to bylo dost dlouho , protože krevní testy po zhruba po 3 týdnech od ukončení léčby ATB - mám Ellisa IGG pozitivní , IGM negativní, Western blot IgG - hraniční, IgM - hraniční.
Takže teď nevím, zda počkat (další krevní testy až za 3 měsíce) nebo se domáhat ještě další dávky ATB (brala jsem celkem 6 týdnů). V tuto dobu se snažím čistit tělo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 5:39 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Slyšel jsem že značné úspěchy s léčbou boreliózy má paní Podhorná, dělá extrakty z pupenů na různé obtíže a právě u boreliózy prý zaznamenává značné úspěchy. Já jsem zkoušel krátce její přípravky na ekzém, stav se nezlepšil ale to neznamená že to nefunguje, jelikož na mě si vylámaly zuby už všechny preparáty.

Zkuste ji napsat, byla ochotná radit individuálně každému kdo se jí ozval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Jak se díváte na názor z webu borelioza.cz, ohledně nepodporování imunity během braní ATB ?...

Píše:
...problém je právě hlavně v tom, že třeba i co se týče posilování imunity - tak právě na borelioza.cz píší, že v době braní antibiotik není dobře posilovat imunutu, protože může dojít k rozvoji autoimunitních onemocnění. Taky problém je, že i když jsem si na spřízněné lékařce vymohla delší dobu užívání ATB a ve větších dávkách (našla jsem si i že dávkování a doba léčby, která se nyní běžně používá je naprosto nedostatečná, protože je pouze bakteriostatická, ale samotné bakterie neničí.), pořád nevím, zda to bylo dost dlouho , protože krevní testy po zhruba po 3 týdnech od ukončení léčby ATB - mám Ellisa IGG pozitivní , IGM negativní, Western blot IgG - hraniční, IgM - hraniční.
Takže teď nevím, zda počkat (další krevní testy až za 3 měsíce) nebo se domáhat ještě další dávky ATB (brala jsem celkem 6 týdnů). V tuto dobu se snažím čistit tělo...

Braní antibiotik, podle mého názoru, nemá na stav této nemoci v rozvinutém stadiu velký vliv a je to dle mého názoru zbytečné trápení těla i ducha. Nepodporování imunity navíc ve vašem těle rozvine spousty plísňových problémů a pak to máte skoro jedno na co člověk zemře, protože prostě zemře, ale pokud vyzkoušíte takové ty šílenosti, jako injekce kyseliny chlorovodíkové, nebo injekce s MMS, ideálně přímo do žíly, tak šance na vyléčení určitě existuje, ale není to snadné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 9:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Slyšel jsem že značné úspěchy s léčbou boreliózy má paní Podhorná, dělá extrakty z pupenů na různé obtíže a právě u boreliózy prý zaznamenává značné úspěchy. Já jsem zkoušel krátce její přípravky na ekzém, stav se nezlepšil ale to neznamená že to nefunguje, jelikož na mě si vylámaly zuby už všechny preparáty.

Zkuste ji napsat, byla ochotná radit individuálně každému kdo se jí ozval.

U toho bych byl dost skeptický, protože jde o uměle vytvořenou nemoc a v rozvinutém stádiu je odolná prakticky skoro vůči čemukoliv. Antibioticky je plně léčitelná pouze do zmizení primárního fleku a možná pár dní po něm, ale maximálně tak 8 dní, pak je to opravdu obrovský problém. Na ekzém nepatlejte nějaké preparáty, ale gruntujte střeva a dodejte střevům kyslík, možná budete překvapen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:03 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
sakul píše:
Slyšel jsem že značné úspěchy s léčbou boreliózy má paní Podhorná, dělá extrakty z pupenů (gemmoterapie) na různé obtíže a právě u boreliózy prý zaznamenává značné úspěchy. ...

Názor dědka kořenáře:
Pupeny jsem smazal. V cz provozovaná zlatokopecká gemoterapie je pravý opak toho, o co se snažím já. Považuji to za svůj protipól. Takhle moc oblbovat bych si nedovolil. Nicméně, každý si vybírá svůj směr cesty a já jsem tu za maják. Jinak bych to jen s negativní emocí smazal, protože to je duchovně černé a hladové jak černá díra.
Velmi důvěryhodná pro mě osoba mi po návratu ze školení na dealery sdělila, že jde výhradně o byznys a že obal je dražší než obsah, kdy pytlík pupenů asi 200 g stačí na zhruba 20 000 lahviček po zhruba 140 Kč, což po odečtení nákladů je čistý zisk z jediného malého pytlíku pupenů 2 miliony korun. To, že si kapete kapky s příplatkem včelího biopole 40 Kč na lahvičku, je jen neuvěřitelná manipulace s vaší myslí do čísi kapsy a s vaší nádhernou vírou v zázraky bylinného produktu účinnějšího než hormonální přípravky lékařské vědy...
Dokonalá vymývací reklama vám určila cestu víry a vy věříte, že vám několik superdrahých kapek svěcené vody zprostředkuje osvícení. Budiž vám to přáno. Nicméně je to čistá psychosomatika a kybyste věřili sami sobě, mohli jste ušetřit nemalý peníz a pobavit se neskutečně kvalitní propracovanou reklamou. Tedy re = opakovat klam. Vždy tuto reklamu obdivuji, jak je fantasticky dokonalá a nenechá vám ani minivizi selského rozumu a vlastního názoru. Prodej snů spol. s ručením žádným... Nicméně je vlastně poctivá a tvůrce pro vidoucí jasně naznačil - na průsečíku, středobodu použitých prospektů vidíme z nahé zády k nám otočené dámy čistou (_!_) ... otvorem přesně! A tam s úctou, vírou a obdivem hledíme, ale viditelné na první pohled nevidíme, protože re-klama; vidíme to, co bycho vidět chtěli, toliko své sny. Tož směle směřujme. A vlastně i s celou EU.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Borelioza a dědek kořenář
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:44 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Co tedy radí dědek kořenář na boreliozu?

Cituji:
To je téma na článek (pozn.muflon:míněno na dotaz jak dlouho je vlastně efektivní brát antibiotika...a když už možno s nimi skončit...). Zařadím ho do plánu.
Zatím jsou atb jedinou silnější zbraní, kterou pobijete borrélie i svoje játra.

Na naší straně je efektivní toliko komplexní přístup k řešení:
TK+pPPK+ vitC100
Sif6
RK obklad na kousnutí i do krku
MO záda
Zadbalon
GY vyšší dávky
Křem
JK
Q10P
NK
B komplex forte.

Vysvětlivky zkratek:
http://www.dedekkorenar.cz/obchodni-inf ... caste.html
a také
http://www.dedekkorenar.cz/obchodni-info/zkratky.html

--------------------------------
Aktuality:
http://www.dedekkorenar.cz/aktuality/hl ... dk4x4.html

Borrelióza:
Pro řešení zastaralé borreliózy jsem začal doporučovat mimo jídla 3-4xD pPPK + TK + LPK + Glucamedic po dvou lžičkách do 2-3 dcl vody a + asi 1/3 lžičky vit C100. Alkalizovat prostředí sif6 6xD 5-10 minut, Vápník+ společně s jídly nebo po jídlech, po jídlech JK 1 lžičku do decky vody a do jídel OO-KH 3xD 1/2-1 lžíci a tabletu jedlé sody vždy k čaji mimo jídla. Q10P 3xD. 2 tobolky GY 4-6xD. Záda masírovat MO směrem k hlavě a jinak zadbalonem 4xD minutu. Kulich až na nos na noc pro neotok nosních skořep a zajištění dostatku kyslíku. NP 4xD10-20 pro rozehnání kyselé krve.

Redukovaná verze:
Mimo jídla 3-4xD pPPK + TK po dvou lžičkách do 2-3 dcl vody a + asi 1/3 lžičky vit C100. Alkalizovat prostředí sif6 4xD 5-10 minut, Vápník+ společně s jídly nebo po jídlech, po jídlech JK 1 lžičku do decky vody nebo do jídel OO-KH 3xD 1/2-1 lžíci. NP 4xD10-20 pro rozehnání kyselé krve.

------------------

S každou nemocí úzce souvisí posilování imunity , neexistujou zázračné léky(ani MMS), ale pokud se uzdravíme , pak je to právě díky tomu že jsme usnadnili práci imun.systému....
(...proto nespoléhat zda už Vám otrnulo z nejhoršího ať už po borelce, candidoze nebo jiných radovánkách...
- já např.beru stále Beta extrakt Forte(melasa s beta glukanem), a časem zařadím i Astragalus(kozinec blanitý)....

----------------------------------------------------------
A co na imunitu dědek kořenář? :

Imunitní nedostatečnost

Může nastat situace, kdy jste Dubové kapky ® RK někde vytratili z kapsy, Tymiánová směs TK došla a Měsíčkový olej MO nemůžete najít. A nedej bóže, aby vás začlo pobolívat v krku nebo vás ochutnalo klíště. Tak to je ta „zaručeně pravá“ imunitní nedostatečnost.
Při všech infekčních chorobách je nezbytné být v klidu a zbavit se stresů, protože stres díky hormonům (katecholaminy) mění rozložení krve v těle, krevní tlak a srdeční tep. Při stresu se krev přemisťuje převážně do mozku a svalů a tím imunita nemůže dostatečně fungovat u vnitřních orgánů jako jsou mandle, jícen, žaludek, střeva, žlučník, slinivka, slezina, játra, ledviny, pohlavní orgány a plíce. Při dlouhodobém stresu a frustraci se snižuje počet bílých krvinek.
I velikost bílých krvinek může být problémem. Například streptokokové obtěžují v celém těle, kde je celkem dobře imunita eliminuje, ale v srdci za nimi nemůže. Relativně veliké bílé krvinky jsou prudkým prouděním krve s turbulencí snadno strhávány od likvidace streptokoků nalepených na srdeční nitrobláně (endokardu), kteří se potom v pohodě množí, odumírají, zavápňují, deformují endokard a pod ním srdeční svalovinu i chlopně. A máte srdeční vadu, aniž si uvědomujete, kde jste k ní přišli. Neleželi jste!
To je také hlavní důvod pro použití antibiotik, i když třeba na viry nezabírají – ovšem viry oslabený organizmus se špatně brání i jiné nákaze...
Užívá se po několik dnů až týdnů do zlepšení stavu.

Doporučené bylinné čajové koncentráty:
Tymiánová směs TK 2 lžičky do 1–2 dcl teplé vody, pít mimo jídla 3–5× denně. 1
Ostropestřecová směs JK 1 lžička do 1–2 dcl teplé vody, pít po jídlech 3× denně. 1

Další, obvykle při nebo po jídlech:
Pupalkový olej Evemol 3× denně 1 lžička. 3
Měsíčkový olej MO užívat 2–4× denně 1–3 lžičky. 1
Dologran 3× denně 1 lžička. 3

Další, obvykle mimo jídla nebo nalačno:
Vitamín C 0,5–1 g 3–5× denně (možno s Tymiánovou směsí TK). 1
Užívat běžné multivitamínové a minerálové komplexy 1–3× denně. 3
Golden Yacca 3–4× denně 1–2. Krátkodobě do zlepšení stavu. 1
Pít (upíjet) rozmrzlou vodu dopoledne 1–3 dcl, odpoledne 1–4 dcl, navečer 0,2–1 l (viz kapitola O rozmrzlé vodě). 4
Glukamedic 2–6× denně1–3 lžičky (možno s Tymiánovou směsí TK). 1

Zevně:
Měsíčkovým olejem MO mazat mízní oblasti – třísla, podpaží, podčelistní a příušní oblast 1–2× denně. 4
Měsíčkovým olejem MO mazat hrudník a případné lokality zánětlivých procesů zevně 1–2× denně. 3
Masírovat páteř nejdříve 5 minut Prvním mazáním K1 a potom alespoň 15 minut Měsíčkovým olejem MO. Nakonec vše setřít hadříkem a nasucho zateplit starým trikem. 4

Cvičení:
Sifon 6 (refluxní vzduch 25–40 %- viz kapitola O dýchání sifonem) dechová masáž 2–4× denně 2–10 minut a na noc 15–30 minut. Zátěž zvyšovat velmi zvolna! 1
Meditační cvičení pro posílení imunity: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1–6× denně. 1

Pozn.:
Eukalyptová silice – asi 50 ml se nalije do skleněné misky na kompot a nechá několik týdnů samovolně odpařovat do místnosti. 2
Nutný je dostatek kyslíku ve vzduchu. Vyhýbat se vydýchaným prostorám. Větrat. 4
Udržovat nohy a ruce pokud možno teplé. Do postele si vzít šátek nebo šálu na krk, ponožky, zmrzlíci i rukavice, pánské spodky a čelenku nebo kulicha a stáhnout přes oči až na nos (stejně je tma). 4
Postel upravit tak, aby hrudník byl podložen mírně šikmo nahoru a hlava ještě výše asi o 15–25 cm od roviny postele. 4


Naposledy upravil muflon dne pon lis 01, 2010 11:13 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Koupele VELMI POTREBNE !!!
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:47 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Koupele s MMS považuju u borelky za obzvlášť důležité....

....neboť je známo že někteří paraziti prchají a stěhují se po těle tam kam na ně orálně brané prostředky nemůžou..."utíkají" do tkání,kůže atd.(to dělají i spirochety borelky..)...., takže koupel s mms mi připadá jako vhodný doplněk. Viz vlákno koupele (místo kys.citr.možno 3,5%HCL , na 30k. mms1 dát stejný počet kapek HCL- nebo stačí i méně, přiklopit hrneček talířkem a vyčkat 2-3m., pak dolít vodou...
ostatní postup už je stejný jak popisuje návod ve vlákně o koupelích:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1659

------------
A pak je tady taky vlákno na forum u pramene o borelioze(ale to jen pro ty co zapojují vlastní selský rozum \":wink:\" - pak to může snad i pomoci, jinak to ale nečtěte \":shock:\" ..., hrozí že uplatňováním všeho co si kde přečtete na internetu se z toho zblázníte a spíše si uškodíte...) :
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1017


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 11:37 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Tak jsem zjistil že jsou tu 2 vlákna na boreliozu, protože někteří(včetně mne píšou omylem do sekce Životní osudy místo do Stavba nových základů...) :

Takže pro jistotu uvádím odkaz, jsou tam dost zajímavé příspěvky(aspoň si to myslim \":wink:\" ) :


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
sakul píše:
Slyšel jsem že značné úspěchy s léčbou boreliózy má paní Podhorná, dělá extrakty z pupenů (gemmoterapie) na různé obtíže a právě u boreliózy prý zaznamenává značné úspěchy. ...

Názor dědka kořenáře:
Pupeny jsem smazal. V cz provozovaná zlatokopecká gemoterapie je pravý opak toho, o co se snažím já. Považuji to za svůj protipól. Takhle moc oblbovat bych si nedovolil. Nicméně, každý si vybírá svůj směr cesty a já jsem tu za maják. Jinak bych to jen s negativní emocí smazal, protože to je duchovně černé a hladové jak černá díra.
Velmi důvěryhodná pro mě osoba mi po návratu ze školení na dealery sdělila, že jde výhradně o byznys a že obal je dražší než obsah, kdy pytlík pupenů asi 200 g stačí na zhruba 20 000 lahviček po zhruba 140 Kč, což po odečtení nákladů je čistý zisk z jediného malého pytlíku pupenů 2 miliony korun. To, že si kapete kapky s příplatkem včelího biopole 40 Kč na lahvičku, je jen neuvěřitelná manipulace s vaší myslí do čísi kapsy a s vaší nádhernou vírou v zázraky bylinného produktu účinnějšího než hormonální přípravky lékařské vědy...
Dokonalá vymývací reklama vám určila cestu víry a vy věříte, že vám několik superdrahých kapek svěcené vody zprostředkuje osvícení. Budiž vám to přáno. Nicméně je to čistá psychosomatika a kybyste věřili sami sobě, mohli jste ušetřit nemalý peníz a pobavit se neskutečně kvalitní propracovanou reklamou. Tedy re = opakovat klam. Vždy tuto reklamu obdivuji, jak je fantasticky dokonalá a nenechá vám ani minivizi selského rozumu a vlastního názoru. Prodej snů spol. s ručením žádným... Nicméně je vlastně poctivá a tvůrce pro vidoucí jasně naznačil - na průsečíku, středobodu použitých prospektů vidíme z nahé zády k nám otočené dámy čistou (_!_) ... otvorem přesně! A tam s úctou, vírou a obdivem hledíme, ale viditelné na první pohled nevidíme, protože re-klama; vidíme to, co bycho vidět chtěli, toliko své sny. Tož směle směřujme. A vlastně i s celou EU.

Dědek je opravdu myslící chlap, tyto názory mě jdou z hlouby duše také a mohu prohlásit, že jsou mě zcela vlastní. Jako bych četl svoje myšlenky a nejjasnější je ta unijní, za tu by měl celý národ ručičky líbat, protože pravdivější pravda se těžko někde najde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 9:32 am 
Offline

Registrován: sob čer 11, 2011 9:20 am
Příspěvky: 12
Vážený pane Zajíčku,

s velkým zájmem jsme si pročetla Vaše stránky, leccos na mě opravdu zapůsobilo a dost o tom přemýšlím. Váš přístup ke zdraví a způsob, jakým radíte ostatním změnit ten jejich, ve mně vyvolává důvěru, proto si dovoluji na Vás obrátit s otázkou na můj vlastní zdravotní stav - pokud budete mít chvilku, budu ráda, když poradíte.

Stručně - je mi 26, mám vystudovanou psychologii, myslím, že o své zdraví a životní styl jsem se vždy starala spíš nadprůměrně (od cca. 20 let nejím maso, jen velmi zřídka ryby a to jen čerstvé), od dětství mě provází migrény, takže jsem nikdy ani moc nepila apod., abych své problémy nezhoršovala (alkohol, léky, stres - to všechno k nim přispívá, tak jsem se to snažila omezit na nejnižší možnou míru), sportovala jsem. Občas mě trápily gynekologické problémy a měla jsem chronický zánět slepého střeva (vyndali mi jej laparoskopicky v září 2009). Pak jsem byla celkem v pořádku, ale v srpnu 2010 začalo "něco jako zánět močového měchýře", ale klasický zánět to nebyl. Nejdřív mě nic moc nebolelo, jen jsem měla gynekologický zánět a hlavně – řezalo mě to po vymočení v močové trubici, ale ne úplně hned, spíš tak minutu dvě po vymočení. Samozřejmě jsem se situaci jala hned řešit, nejdřív bylinnými odvary a volně prodejnými přírodními preparáty, ale nezabralo to. Následoval kolotoč antibiotik naslepo, potíže se zhoršovaly, močový měchýř bolel čím dál víc, řezalo to v ústí močové trubice taky čím dál víc, gynekologické potíže též pořád horší a horší. Velmi krátce - netuším, co je od léků a co od původní příčiny, ale v průběhu "léčby" se mi rozjel chronický zánět spojivek, motání a závratě, slabost, únava, chřipkové stavy, deprese, brnění končetin a prostě jen chuť umřít. Postupně mi byl zjištěn streptokok agalactiae, borelioza (to až teď, dlouho nikoho ani nenapadla), chlamydie pneumoniae (teď už jen v IgG), candida, HPV virus. Nikdo neví, co moje potíže způsobuje, každopádně mě od srpna nepřestal bolet močový měchýř a taky nepřestal gynekologický zánět (ani na den) a vše ostatní se nějak nabalilo... Teď jsem měla brát antimykotika a dvoje antibiotika (a snad autovakcínu), každopádně po braní antimykotik přišla dost příšerná a nečekaná reakce (bolest ledvin, jater, průjem, zvracení a omdlívání) že jsem musela vysadit, přitom to byly dost nízké dávky a krátce. Vyděsilo mě to, nikdy jsem takové reakce na léky neměla. To se stalo včera, dneska se jen snažím vzpamatovávat a hledat jiné cesty - a narazila jsem na Vaše stránky.

Už v průběhu nemoci jsem zkoušela různé přírodní postupy - byliny, totální protikvasinkovou dietu (držím víceméně od listopadu), mám najednou alergii na lepek, takže pečivo atd. stejně nesmím, přírodní preparáty jako neem, oregánový olej, kokosový olej a jiné, většinu mé stravy vždy tvořila hlavně syrová zelenina a ovoce a přesto... Myslím, že mám vitamínů a všeho pro podporu imunity dost. Zkouším i akupunkturu apod., snažím se všechno systematicky a dlouhodobě, ale nepomáhá nic.

Vím, že jste tu zmiňoval, že už jen ta borelioza je v podstatě neléčitelná. Je mi jasné, že ani to ostatní není nic, co by se dalo vyřešit ze dne na den, přesto se nechci a nedokážu smířit s tím, že bych už od takhle mladého věku měla jen přežívat ze dne na den v bolesti, bez jakékoli vize budoucnosti. Upřímně se i bojím nějakých cest typu MMS, vzhledem k mým ledvinám a játrům a reakcím na léky obecně mi to přijde dost drastické. Povšech lécích včetě antimykotik se mé potíže jen zhoršovaly. Nemám problém s disciplínou, ostatně v mé stravě není zas až tak moc co vylepšovat. Hýbat se boužel moc nemůžu, jednak jsem strašně slabá a je mi zle, druhak mě při každém pohybu dost nesnesitelně bolí moč. měchýř. Podotýkám, že nemám v moči bílé krvinky ani jiné známky akutního zánětu - je to dost zvláštní, nikdo netuší, co tedy za mými problémy je (poslední verze je, že streptokok, kterého v moči mám a borelioza).
Byla bych Vám velmi vděčná za jakoukoli radu, jak můj zdravotní stav aspoň zlepšit, aby byl nějak únosný. Nedělám si v tomto směru žádné iluze, ačkoli je to hodně tvrdý pád.

Děkuji a přeji hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mery píše:
Vážený pane Zajíčku,

s velkým zájmem jsme si pročetla Vaše stránky, leccos na mě opravdu zapůsobilo a dost o tom přemýšlím. Váš přístup ke zdraví a způsob, jakým radíte ostatním změnit ten jejich, ve mně vyvolává důvěru, proto si dovoluji na Vás obrátit s otázkou na můj vlastní zdravotní stav - pokud budete mít chvilku, budu ráda, když poradíte.

Stručně - je mi 26, mám vystudovanou psychologii, myslím, že o své zdraví a životní styl jsem se vždy starala spíš nadprůměrně (od cca. 20 let nejím maso, jen velmi zřídka ryby a to jen čerstvé), od dětství mě provází migrény, takže jsem nikdy ani moc nepila apod., abych své problémy nezhoršovala (alkohol, léky, stres - to všechno k nim přispívá, tak jsem se to snažila omezit na nejnižší možnou míru), sportovala jsem. Občas mě trápily gynekologické problémy a měla jsem chronický zánět slepého střeva (vyndali mi jej laparoskopicky v září 2009). Pak jsem byla celkem v pořádku, ale v srpnu 2010 začalo "něco jako zánět močového měchýře", ale klasický zánět to nebyl. Nejdřív mě nic moc nebolelo, jen jsem měla gynekologický zánět a hlavně – řezalo mě to po vymočení v močové trubici, ale ne úplně hned, spíš tak minutu dvě po vymočení. Samozřejmě jsem se situaci jala hned řešit, nejdřív bylinnými odvary a volně prodejnými přírodními preparáty, ale nezabralo to. Následoval kolotoč antibiotik naslepo, potíže se zhoršovaly, močový měchýř bolel čím dál víc, řezalo to v ústí močové trubice taky čím dál víc, gynekologické potíže též pořád horší a horší. Velmi krátce - netuším, co je od léků a co od původní příčiny, ale v průběhu "léčby" se mi rozjel chronický zánět spojivek, motání a závratě, slabost, únava, chřipkové stavy, deprese, brnění končetin a prostě jen chuť umřít. Postupně mi byl zjištěn streptokok agalactiae, borelioza (to až teď, dlouho nikoho ani nenapadla), chlamydie pneumoniae (teď už jen v IgG), candida, HPV virus. Nikdo neví, co moje potíže způsobuje, každopádně mě od srpna nepřestal bolet močový měchýř a taky nepřestal gynekologický zánět (ani na den) a vše ostatní se nějak nabalilo... Teď jsem měla brát antimykotika a dvoje antibiotika (a snad autovakcínu), každopádně po braní antimykotik přišla dost příšerná a nečekaná reakce (bolest ledvin, jater, průjem, zvracení a omdlívání) že jsem musela vysadit, přitom to byly dost nízké dávky a krátce. Vyděsilo mě to, nikdy jsem takové reakce na léky neměla. To se stalo včera, dneska se jen snažím vzpamatovávat a hledat jiné cesty - a narazila jsem na Vaše stránky.

Už v průběhu nemoci jsem zkoušela různé přírodní postupy - byliny, totální protikvasinkovou dietu (držím víceméně od listopadu), mám najednou alergii na lepek, takže pečivo atd. stejně nesmím, přírodní preparáty jako neem, oregánový olej, kokosový olej a jiné, většinu mé stravy vždy tvořila hlavně syrová zelenina a ovoce a přesto... Myslím, že mám vitamínů a všeho pro podporu imunity dost. Zkouším i akupunkturu apod., snažím se všechno systematicky a dlouhodobě, ale nepomáhá nic.

Vím, že jste tu zmiňoval, že už jen ta borelioza je v podstatě neléčitelná. Je mi jasné, že ani to ostatní není nic, co by se dalo vyřešit ze dne na den, přesto se nechci a nedokážu smířit s tím, že bych už od takhle mladého věku měla jen přežívat ze dne na den v bolesti, bez jakékoli vize budoucnosti. Upřímně se i bojím nějakých cest typu MMS, vzhledem k mým ledvinám a játrům a reakcím na léky obecně mi to přijde dost drastické. Povšech lécích včetě antimykotik se mé potíže jen zhoršovaly. Nemám problém s disciplínou, ostatně v mé stravě není zas až tak moc co vylepšovat. Hýbat se boužel moc nemůžu, jednak jsem strašně slabá a je mi zle, druhak mě při každém pohybu dost nesnesitelně bolí moč. měchýř. Podotýkám, že nemám v moči bílé krvinky ani jiné známky akutního zánětu - je to dost zvláštní, nikdo netuší, co tedy za mými problémy je (poslední verze je, že streptokok, kterého v moči mám a borelioza).
Byla bych Vám velmi vděčná za jakoukoli radu, jak můj zdravotní stav aspoň zlepšit, aby byl nějak únosný. Nedělám si v tomto směru žádné iluze, ačkoli je to hodně tvrdý pád.

Děkuji a přeji hezký den.

Jak celou patálii popisujete, tak vše patrně vychází ze střeva, které bude zřejmě oslabeno kvasinkou, což pak zaplavuje celé tělo toxiny, ty zvýší kyselost, oslabí orgány a umožní rozeběhnutí zánětlivých procesů. Většinou je v takovém případě oslabena štítná žláza a následně vyčerpané nadledvinky. Cesta tedy patrně vede pravidelnou denní údržbou střeva, srovnáním štítné žlázy a nadledvinek. Podle všeho je tělo ještě silně demineralizované, což by bylo vhodné ověřit vlasovou analýzou a případné deficity srovnat. Rozhodně bych další prášky nebral a pokud ano, tak pouze v nejnutnějším případě. Na močový měchýř nasaďte brusinky a lichořeřišnici, koukněte se po vitamínech skupiny B, což je doména parazitů a pokud vám chybí, tak patrně některé druhy hostíte. Léčitelné je všechno, to si nerozumíme, ale existují nevyléčitelní jedinci. MMS a jiné speciality bych zatím asi nechal spát a věnoval se hlavně detoxu orgánů, čímž se zprůchodní odpadní kanály těla a pak v tom nevidím problém. Podléhat panice je nesmysl, na to máte času dost a určitě nejde o nic neřešitelného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 8:46 pm 
Offline

Registrován: sob čer 11, 2011 9:20 am
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Jak celou patálii popisujete, tak vše patrně vychází ze střeva, které bude zřejmě oslabeno kvasinkou, což pak zaplavuje celé tělo toxiny, ty zvýší kyselost, oslabí orgány a umožní rozeběhnutí zánětlivých procesů. Většinou je v takovém případě oslabena štítná žláza a následně vyčerpané nadledvinky. Cesta tedy patrně vede pravidelnou denní údržbou střeva, srovnáním štítné žlázy a nadledvinek. Podle všeho je tělo ještě silně demineralizované, což by bylo vhodné ověřit vlasovou analýzou a případné deficity srovnat. Rozhodně bych další prášky nebral a pokud ano, tak pouze v nejnutnějším případě. Na močový měchýř nasaďte brusinky a lichořeřišnici, koukněte se po vitamínech skupiny B, což je doména parazitů a pokud vám chybí, tak patrně některé druhy hostíte. Léčitelné je všechno, to si nerozumíme, ale existují nevyléčitelní jedinci. MMS a jiné speciality bych zatím asi nechal spát a věnoval se hlavně detoxu orgánů, čímž se zprůchodní odpadní kanály těla a pak v tom nevidím problém. Podléhat panice je nesmysl, na to máte času dost a určitě nejde o nic neřešitelného.

Dobrý den,

moc díky za odpověď. Pokusím se udělat to tak, jak radíte. Jen mám pár dotazů a budu moc vděčná, když mi je ještě krátce zodpovíte:

- brusinky a lichořeřišnici beru už delší dobu, zatím bez efektu. Jsou nějaké konkrétní preparáty nebo způsoby příparvy, které byste mi doporučil? Lichořeřišnici mám nějaké kapky a brusinky kapsle Swiss... Čerstvé se oboje shání dost těžko, i když bych to preferovala.
- denní údržba střeva - krom stravy (převážně ovoce a zelenina, rýže, luštěniny atd.) a ovocných a zeleninových šťáv (snažím se každý den) jím laktobacily v tabletách a mám vlákninu inulin a yuccové tablety. Přečetla jsme si tu u Vás o žvýkání semínek ostropestřce - doteď jsem dělala jen čaj, ale tohle mi přijde jako dobrý nápad (má játra to jistě potěší). Zaujala mě technika Šankhaprakšálana, kterou zde popisujete - je teď (až se trochu vzpamatuju z těch léků, např. za týden) pro mě vhodná? Na candidu mám krom toho oregánové a grepové kapky, jsou ještě jiné možnosti? Vodu piju filtrovanou.
- co všechno ještě by bylo dobré udělat pro "denní údržbu střeva" a detoxikaci? Stačí zmínka, samozřejmě vše dohledám.
- vím, že tu na stránkách píšete o mléku jako o jednom z "bílých jedů". Co si myslíte o pití kefíru z tzv. tibetské houby? Převáží tu benefity nad riskem z konzumace mléka, byť kvašeného?
- mineralizaci pomocí vlasové analýzy si můžu nechat udělat kde? Jsem z Brna... Totéž u vitamínů - asi v laboratoři jako samoplátce? Předpokládám, že je lepší vitamíny a minerály doplňovat ve stravě, ne v tabletách a podobně...
- jak se zbavit parazitů, pokud je skutečně hostím? Užívám anti-parasite od firmy starlife... Je to dost drahé, jsou levnější metody? Nepodařilo se mi to tu zatím najít, nejsem schopná projít všechna diskusní fóra:) Česnek je na mě moc drsný, asi mám kvůli lékům všechno podrážděné.
- jak poznám, že už je mé tělo schopné MMS nebo cokoli podobného zvládnout? Jinak k MMS... je to pro mě trochu kontroverzní, ale asi víte, proč to doporučujete, zkusím to tu někde v diskusích dohledat. I mně teď přijde jako nejlepší řešení nechat to zatím být.

Díky moc za tu větu o řešitelnosti... Je to strašně těžké, cítit se v mladém věku takhle, zvlášť když člověk předtím žil - na dnešní poměry - docela dost zdravě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz