Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte srp 21, 2012 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
4ladik píše:
Mám zřejmě boreliozu. Klíště se zakouslo před 8 týdny, udělal se flek vedle kolena, nejdřív 8 cm na 6 cm, který postupně rostl a teď má cca 20 cm na 18 cm. Byl jsem u doktora dvakrát, v 4 týdnech mě řekl, že jsem zbytečně vyplašenej, že se to pozná až v 8 týdnech a až budu mít strnutí šíje nebo velké bolesti v kloubech, tak mám přjít. Pak jsem přišel po 7 týdnech k jinému doktorovi, to už se skvrna zvětšovala a trochu svěděla. Jiné příznaky jsem neměl. Výsledek skoro stejný, zatím prý nic nemám a na případné vyšetření je brzy - mám přijít až s dalšíma příznakama.
Teď mě druhý den trochu bolí hlava a trochu cítím svalstvo na krku - lehké pnutí. Jako kdybych se špatně vyspal nebo přeležel. Zatím to nepřešlo, ale není to nic hrozného, strnutí šíje to zatím není.

Doktora jsem nikdy nevyhledával, kromě zubaře. Žiju poměrně dost zdravě, strava převážně vegetariánská. Antibiotika jsem nikdy nebral.
Hodně jsem koukal a četl na internetu a jsem čím dál tím víc mimo.
Jedinou cestou se zdají antibiotika, ale čeští lékaři je předepisují na krátkou dobu a slabé dávky (DOXYCYKLIN,..). Lepší je prý MINOCYKLIN, ale to je drahá záležitost a dost dryák. Tak nevím. Nakrátko a ve slabých dávkách je boj neúčinný, borelie se jen schovají. Velké dávky a na dlouho zase poničí tělo a střeva, ale je šance zničit borelie.
V Česku jsou dva doktoři, co umí léčit boreliozu a předepsat dobrá antibiotika a k nim je objednací doba měsíce. U ostatních je buď podceňování boreliozy nebo nezájem - předepíší antibiotika na dva týdny a konec. Do antibiotik se mi moc nechce, ale asi nebude zbytí. Kdo ale určí která a jaké dávkování? Klidně za nějakým aspoň trochu schopným doktorem dojedu, ale nevím kam...

Z alternativ je funkční pelyněk roční, ale tam jsem zatím sehnal jen semena (vypěstovat si jej za rok bude pozdě), sušené listy ne, nikdo je nemá a málokdo zná. Je otázkou, zda by pomohl.
Pak je tu ještě MMS, ale tam jsou reakce a zkušenosti hodně rozporuplné.

Tolik tedy výcuc informací z internetu.\":-(\"

Hlavně ty přiblblé doktory neposlouchejte, na nic nečekejte a dokud je flek vidět, tak si sám naordinujte libovolná antibiotika, třeba obyčejný V-penicilín 800. Dokud je totiž flek vidět, není infekce zakotvená v organizmu a dá se celkem snadno zvládnout nasazením antibiotik, ale po zmizení fleku již jde o dost vážný problém, který se řeší opravdu obtížně. Čím dříve se antibiotika nasadí, tím je větší jistota vyléčení nákazy. Dá se to pochopitelně řešit i jinak, jak je zde popsáno, nicméně v počátku je toto asi nejlepší řešení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 9:22 am 
Offline

Registrován: úte srp 21, 2012 10:19 am
Příspěvky: 2
Flek už skoro zmizel, kdybych nevěděl, že tam byl, tak ho ani nenajdu. Mám ještě ten penicilin zkusit? A mám to nějak kombinovat s dalšími věcmi, jako česnek, joalis spirobor a tak? Nebude se to dohromady v účinku oslabovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 11:54 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
4ladik píše:
Flek už skoro zmizel, kdybych nevěděl, že tam byl, tak ho ani nenajdu. Mám ještě ten penicilin zkusit? A mám to nějak kombinovat s dalšími věcmi, jako česnek, joalis spirobor a tak? Nebude se to dohromady v účinku oslabovat?

Já nevím na co čekáš. Jestli si měl klíště a měl si tam typický erytherm, tak to máš jasný. Buď rád, že se ti tam objevil. Flek se objevuje jen u 50%. Pokud nevíš co a jak, tak si zadej název téhle nemoci a přidej .cz. Tam jsou veškeré infomace čím a jaké dávkování. Česnek atd můžeš jíst přitom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 7:09 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Tak.... pred dvoma týždňami som ukončil 30 dňovú antibiotikovú kúru, kde som bral antibiotiku DOXYBENE, a to rovno 400mg denne (a dokonca naraz, podľa odporúčania stránky borelioza.cz)... Počas toho obdobia som si robil derivačnú kúpeľ, klystíry urinové a z kozieho mlieka a masla (síce len raz týždenne...), olejovú kúru na očistu krve, a 2 teplé (asi 39 stupňov) kúpele týždenne. Moč som nepil počas toho obdobia - bral som lieky. Ale na klystír som moč použil. Tak isto som robil raz týždenne (ako vždy) očistu žalúdka zvracaním.
Čo ma ŠTVALO : Nemohol som chodiť na slnko, lebo dvojnásobná dávka antibiotík veľmi zle vplývala na kožu - koža bola precitlivelá. Ale nezhoršila sa mi vizuálne - pokiaľ som sa účinne vyhýbal slnku. Perlička : niekedy v strede kúry som bol pol hodinu na slnku bez opaľovacieho krému ktorý inak bežne nepoužívam (nevyhol som sa tomu, nikde nebol tieň, vybavoval som veci...), spálil sa mi nos, a vyše dvoch týždňov bol červený (čiže antibiotiká asi zabraňujú aj regenerácii kože).
Počas celých týchto 30 DNÍ na dvojitej dávke antibiotík som mohol V POHODE cvičiť v posilňovni, a necítil som, že by som mal zmenšenú energiu.
Pravda ale je, že som si naordinoval 40 dňovú kúru (sám sebe), no doktorka mi odmietla predpísať antibiotiká na viac ako 30 dní (a aj to dvojitú dávku...). Musím ale priznať, že... som sa už VEĽMI TEŠIL na moment, keď antiobiotiká vysadím. Vysadil som ich 30-ty deň, a.... povedal som si, že hoci by som mal antibiotiká v množstve vystačujúcom na 40 dní, tak... by som ich nedobral... UŽ TO NA MŇA BOLO PRÍLIŠ.... Hoci som nestrácal energiu, ale začali sa u mňa prejavovať depresívne sklony... niekedy medzi 20-tym a 30-tym dňom... Navyše bol pre mňa hrozný pocit pchať do seba ANTIBIOTIKÁ, hlavne, keď som 7 rokov nemal v ústach ani acylpirín...
SAMOZREJME POČAŠ ANTIBIOTIKOVEJ KÚRY (a aj mesiac po nej) TREBA UŽÍVAŤ PROBIOTIKÁ. A odporúčam každému, nech tie antibiotiká NASADÍ....Je to podľa mňa to najlepšie DOSTUPNÉ riešenie...ISTOTA JE ISTOTA.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2012 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
4ladik píše:
Flek už skoro zmizel, kdybych nevěděl, že tam byl, tak ho ani nenajdu. Mám ještě ten penicilin zkusit? A mám to nějak kombinovat s dalšími věcmi, jako česnek, joalis spirobor a tak? Nebude se to dohromady v účinku oslabovat?

Pokud flek již zmizel, tak nevím, nicméně za pokus nic nedáte a jak píše správně členka zuzis na nic nečekejte a navalte tam ty antibiotika, ovšem nyní výsledek tak jistý už nebude. Pokud jde o další uvedené látky nevidím problém, česnek účinky antibiotik většinou posílí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2012 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Tak.... pred dvoma týždňami som ukončil 30 dňovú antibiotikovú kúru, kde som bral antibiotiku DOXYBENE, a to rovno 400mg denne (a dokonca naraz, podľa odporúčania stránky borelioza.cz)... Počas toho obdobia som si robil derivačnú kúpeľ, klystíry urinové a z kozieho mlieka a masla (síce len raz týždenne...), olejovú kúru na očistu krve, a 2 teplé (asi 39 stupňov) kúpele týždenne. Moč som nepil počas toho obdobia - bral som lieky. Ale na klystír som moč použil. Tak isto som robil raz týždenne (ako vždy) očistu žalúdka zvracaním.
Čo ma ŠTVALO : Nemohol som chodiť na slnko, lebo dvojnásobná dávka antibiotík veľmi zle vplývala na kožu - koža bola precitlivelá. Ale nezhoršila sa mi vizuálne - pokiaľ som sa účinne vyhýbal slnku. Perlička : niekedy v strede kúry som bol pol hodinu na slnku bez opaľovacieho krému ktorý inak bežne nepoužívam (nevyhol som sa tomu, nikde nebol tieň, vybavoval som veci...), spálil sa mi nos, a vyše dvoch týždňov bol červený (čiže antibiotiká asi zabraňujú aj regenerácii kože).
Počas celých týchto 30 DNÍ na dvojitej dávke antibiotík som mohol V POHODE cvičiť v posilňovni, a necítil som, že by som mal zmenšenú energiu.
Pravda ale je, že som si naordinoval 40 dňovú kúru (sám sebe), no doktorka mi odmietla predpísať antibiotiká na viac ako 30 dní (a aj to dvojitú dávku...). Musím ale priznať, že... som sa už VEĽMI TEŠIL na moment, keď antiobiotiká vysadím. Vysadil som ich 30-ty deň, a.... povedal som si, že hoci by som mal antibiotiká v množstve vystačujúcom na 40 dní, tak... by som ich nedobral... UŽ TO NA MŇA BOLO PRÍLIŠ.... Hoci som nestrácal energiu, ale začali sa u mňa prejavovať depresívne sklony... niekedy medzi 20-tym a 30-tym dňom... Navyše bol pre mňa hrozný pocit pchať do seba ANTIBIOTIKÁ, hlavne, keď som 7 rokov nemal v ústach ani acylpirín...
SAMOZREJME POČAŠ ANTIBIOTIKOVEJ KÚRY (a aj mesiac po nej) TREBA UŽÍVAŤ PROBIOTIKÁ. A odporúčam každému, nech tie antibiotiká NASADÍ....Je to podľa mňa to najlepšie DOSTUPNÉ riešenie...ISTOTA JE ISTOTA.

To je celkem náročná zkušenost a jaký je výsledek?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 11:03 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Jarda píše:
To je celkem náročná zkušenost a jaký je výsledek?

Nebol som ešte po výsledok.... Mám ísť ? .... Má to vôbec zmysel ? Lebo vraj aj keď bude borelióza v krvi neprítomná, tak ak je, tak môže byť "uložená" niekde v organizme... a to mi nezistia..... Ale o.k., pôjdem teda na odber krve.... tento týždeň. A dám vedieť. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 1:57 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Mě tak napadá- pořád se tu řeší jen borelióza z klíšťat a co klíšťová encefalitída? Ta je lehce léčitelná? Nebo se proti ní očkovat? Očkování si nemyslím, že by bylo dobré řešení..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte srp 28, 2012 10:35 am 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
Po přechodu na téměř vitariánskou stravu, v současnosti bezsacharidovou, po 5 jaterních kůrách, bezpočtu klystýrů, několika šanek a výplachů žaludku,aplikace HCl do žaludku, popíjení MMS, koupele s MMS, nesmím zapomenout na plazmování, jsem byla na kontrolních testech. Naposledy mi brali krev na konci května. A výsledek následující:
- hraniční borelióza klesla z hraničních 101,7 pod 90 (norma pro hraniční boreliózu je 110 - 90) i když na testech WB ještě nějaké
šmouhy jsou, ale ubylo jich (před tím se hodnotami nedalo hnout několik měsíců, ani po antibiotikách).
- hraniční anaplasma klesla ještě víc
- neutrofity se snížily na normu
- zvýšená sedimentace se snížila o 11 bodů
- podrážděné trávení je podle hodnot v normálu
- zmizel streptokok z nosu
- vypadá to, že se objevuje chlamydie, která se před tím schovávala, hodnoty jsou sice v normě, ale asi se tam něco děje
- zvýšené ASLO se snižuje

Pan doktor byl mile překvapen, jak nám ty antibiotika zabírají a nehuntují mi

Naposledy upravil Kacaba dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 7:57 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
NOWOCAYN_2 píše:
Tak.... pred dvoma týždňami som ukončil 30 dňovú antibiotikovú kúru, kde som bral antibiotiku DOXYBENE, a to rovno 400mg denne (a dokonca naraz, podľa odporúčania stránky borelioza.cz)... Počas toho obdobia som si robil derivačnú kúpeľ, klystíry urinové a z kozieho mlieka a masla (síce len raz týždenne...), olejovú kúru na očistu krve, a 2 teplé (asi 39 stupňov) kúpele týždenne. Moč som nepil počas toho obdobia - bral som lieky. Ale na klystír som moč použil. Tak isto som robil raz týždenne (ako vždy) očistu žalúdka zvracaním.
Čo ma ŠTVALO : Nemohol som chodiť na slnko, lebo dvojnásobná dávka antibiotík veľmi zle vplývala na kožu - koža bola precitlivelá. Ale nezhoršila sa mi vizuálne - pokiaľ som sa účinne vyhýbal slnku. Perlička : niekedy v strede kúry som bol pol hodinu na slnku bez opaľovacieho krému ktorý inak bežne nepoužívam (nevyhol som sa tomu, nikde nebol tieň, vybavoval som veci...), spálil sa mi nos, a vyše dvoch týždňov bol červený (čiže antibiotiká asi zabraňujú aj regenerácii kože).
Počas celých týchto 30 DNÍ na dvojitej dávke antibiotík som mohol V POHODE cvičiť v posilňovni, a necítil som, že by som mal zmenšenú energiu.
Pravda ale je, že som si naordinoval 40 dňovú kúru (sám sebe), no doktorka mi odmietla predpísať antibiotiká na viac ako 30 dní (a aj to dvojitú dávku...). Musím ale priznať, že... som sa už VEĽMI TEŠIL na moment, keď antiobiotiká vysadím. Vysadil som ich 30-ty deň, a.... povedal som si, že hoci by som mal antibiotiká v množstve vystačujúcom na 40 dní, tak... by som ich nedobral... UŽ TO NA MŇA BOLO PRÍLIŠ.... Hoci som nestrácal energiu, ale začali sa u mňa prejavovať depresívne sklony... niekedy medzi 20-tym a 30-tym dňom... Navyše bol pre mňa hrozný pocit pchať do seba ANTIBIOTIKÁ, hlavne, keď som 7 rokov nemal v ústach ani acylpirín...
SAMOZREJME POČAŠ ANTIBIOTIKOVEJ KÚRY (a aj mesiac po nej) TREBA UŽÍVAŤ PROBIOTIKÁ. A odporúčam každému, nech tie antibiotiká NASADÍ....Je to podľa mňa to najlepšie DOSTUPNÉ riešenie...ISTOTA JE ISTOTA.

cvičit na ATB v posilovně měsíc v kuse - na to musí být člověk skutečný a nefalšovaný kokot....
a pokud se tím člověk ještě vychloubá, můžu mu vystavit potvrzení na hlavičkovém papíře \":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 8:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Kacaba":iv7x9phj]Po přechodu na téměř vitariánskou stravu, v současnosti bezsacharidovou, po 5 jaterních kůrách, bezpočtu klystýrů, několika šanek a výplachů žaludku,aplikace HCl do žaludku, popíjení MMS, koupele s MMS, nesmím zapomenout na plazmování, jsem byla na kontrolních testech. Naposledy mi brali krev na konci května. A výsledek následující:
- hraniční borelióza klesla z hraničních 101,7 pod 90 (norma pro hraniční boreliózu je 110 - 90) i když na testech WB ještě nějaké
šmouhy jsou, ale ubylo jich (před tím se hodnotami nedalo hnout několik měsíců, ani po antibiotikách).
- hraniční anaplasma klesla ještě víc
- neutrofity se snížily na normu
- zvýšená sedimentace se snížila o 11 bodů
- podrážděné trávení je podle hodnot v normálu
- zmizel streptokok z nosu
- vypadá to, že se objevuje chlamydie, která se před tím schovávala, hodnoty jsou sice v normě, ale asi se tam něco děje
- zvýšené ASLO se snižuje

Pan doktor byl mile překvapen, jak nám ty antibiotika zabírají a nehuntují mi

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 9:33 pm 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
[quote="Jarda":1wjw0ldj]1)Dle mého názoru stav nijak nevadí, u zdravého člověka ho tvoří bakterie ve střevě.
2)Železo vám každá laborka udělá za cca 25,-Kč + odběr cca 60,-Kč, což není problém si kontrolovat klidně i dvakrát za měsíc. Patrně bych si nechal udělat i homocystein, cca 350-500,-Kč, což může mít na stav krve celkem dost velký vliv, hlavně vám může chybět B9-kyselina listová a pak se v tom motá i měď, tu některé laborky dělají za cca 100,-Kč. Dost toho spraví pravidelné užívání zeleného nápoje.
3)Může, ale rozdíl není velký, nehledal bych v tom problém.
4)Ano podpořit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2012 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kacaba píše:
Děkuji moc za odpověď.

Na ten homocystein se zeptám. Stav mědi mám podle testu v pořádku, ale nic to nemusí znamenat. Železo budu mít předpokládám opravdu nízké, protože v předchozích testech jsem ho měla málo stejně jako sodíku a chloridů. Ale o test si řeknu.
Chtěla jsem se zeptat, jestli může "ucpaná" lymfa, způsobovat pálení (pravděpodobně kolem uzlin). Špatně se to popisuje. Opakuje se to vždycky v určitých místech, většinou právě tam kde jsou uzliny. Někdy na konci června jsem dělala očistu lymfy. Má cenu očistu opakovat?
Může se kombinovat ostropetřcová kašíčka, vitamíny a chlorid hořečnatý s antiparazitiky nebo je lepší počkat, až se tablety doberou?

Jinak ten zánět močového měchýře mám sice podle testů (escherichia coli). Ale jinak žádné zvláštní příznaky nemám, akorát víc chodím na wc v noci, ale to bude možná tím zvýšeným pitím. Žádné pálení a podobně nemám. Ten brusinkový džus se dělá ze sušených brusinek? Děkuji.

Tak přicpaná lymfa může zlobit mnoha způsoby, klidně i takto. Očistu můžete opakovat, tím se nic pokazit nedá. Uvedená kombinace ničemu nevadí, tedy klidně můžete. Ano, brusinky namočíte a pak rozmixujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2012 10:52 am 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
Jarda píše:
Tak přicpaná lymfa může zlobit mnoha způsoby, klidně i takto. Očistu můžete opakovat, tím se nic pokazit nedá. Uvedená kombinace ničemu nevadí, tedy klidně můžete. Ano, brusinky namočíte a pak rozmixujete.

Děkuji za odpověď.
Zjistila jsem, že všechno je jinak. Byla jsem dvakrát na měření Salvií u dvou různých terapeutek (pro sichr, už jsem se jednou napálila) doporučených paní Bláhovou a dost se shodly. A je to teda hrůza. Kdybych měla jen borelii, tak si pískám. Mám úplnou superzoo, od bakterií, virů, přes několik druhů tasemnic a motolic, měchožila, měchovce, svalovce, škrkavky,roupy, filárie, 3 druhy malárie, z toho jsem jednu zdědila, 4 druhy žloutenek (dvě opět jako dědictví po předcích) \":?\" , rostroušenou sklerózu po zátěže toxickými prvky a další chuťovky ... proto mi nijak zvlášť nepomohla bezsacharidová dieta, hořčíku a vitamínu c beru už pomalu lžíce a nic to se mnou nedělá, kamenů v játrech neubývá, střevo pořád ucpané...No aspoň vím, s kým mám tu čest a kdo mi ujídá. Bude to boj tvrdý, ale doufám, že úspěšný. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2012 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kacaba píše:
Děkuji za odpověď.
Zjistila jsem, že všechno je jinak. Byla jsem dvakrát na měření Salvií u dvou různých terapeutek (pro sichr, už jsem se jednou napálila) doporučených paní Bláhovou a dost se shodly. A je to teda hrůza. Kdybych měla jen borelii, tak si pískám. Mám úplnou superzoo, od bakterií, virů, přes několik druhů tasemnic a motolic, měchožila, měchovce, svalovce, škrkavky,roupy, filárie, 3 druhy malárie, z toho jsem jednu zdědila, 4 druhy žloutenek (dvě opět jako dědictví po předcích) \":?\" , rostroušenou sklerózu po zátěže toxickými prvky a další chuťovky ... proto mi nijak zvlášť nepomohla bezsacharidová dieta, hořčíku a vitamínu c beru už pomalu lžíce a nic to se mnou nedělá, kamenů v játrech neubývá, střevo pořád ucpané...No aspoň vím, s kým mám tu čest a kdo mi ujídá. Bude to boj tvrdý, ale doufám, že úspěšný. \":)\"

Tak pokud je člověk takto zabreberkovaný je opravdu problém se vyladit do normálu, nicméně pokud nasadíte kompletní sestavu antihelmintik, tak by se vám ulevit mělo a spousta potíží zmizí jak mávnutím kouzelného proutku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz