Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř srp 29, 2018 9:50 am 
Offline

Registrován: ned srp 26, 2018 4:19 pm
Příspěvky: 3
Zistili mi boreliózu. Príznaky pokročilého štádia, zbytočné rozpisovať – v skratke bolesti a pálenie svalov, kĺbov, zhoršený zrak, totálna nevládnosť. Po analýze svojho a nielen svojho stavu som prišiel k nasledovnému poznaniu (!). Môže sa zdať príliš jednoduché až bláznivé na riešenie všetkých tých strašných problémov chorých jednotlivcov i celého chorého sveta, ale risknem jeho zdieľanie.
Tzv. vedecký materialistický prístup nám desaťročia sľubuje vidinu dokonalého šťastia v podobe vymýtenia chorôb. Objavuje stále ďalšie procesy, chemické reakcie atd, ktoré už-už sľubujú dosiahnuť to šťastie bez chorôb – fyzických, psychických. Tak stanovujú diagnózy, pri ktorých vždy nájdeme „niečo“, čo môže zatú či onú chorobu. To „niečo“ treba napraviť, bojovať s tým, zničiť to. Potom zase budeme šťastní tak, ako predtým a žiť život bez zmyslu, v ktorom nič nebolí. Postupujúc v čase môžme vidieť, že stále sa objavujú nové a nové choroby, nové „liečebné“ postupy a všetky úspešne zlyhávajú, pretože civilizácia je stále viac chorá a jednoducho na tú svoju vysokú životnú úroveň skapíname.
Problém nie je v žiadnej baktérii, víruse, nedostatku takého či onakého vitamínu, prvku, v nesprávnych procesoch v mozgu a podobné hovadiny. Toto všetko je len naháňanie strašidiel, ktoré neexistujú. Ten hlavný problém je v NEVEDOMÍ jednotlivca i celého ľudstva ako celku. Svojou vysokou životnou úrovňou, v ktorej sa propagujú len silené úsmevy, úspech v podobe materiálneho bohatstva, totálne sa potláča cítenie vlastného tela a skutočného duševného cítenia v záujme toho „vyzerať in, cool a v pohode“. Sami pred sebou, v hĺbke našej duše, sme chudáci nespokojní s vlastnými životmi, nešťastní v partnerstvách, nenaplnení v práci. Toto všetko úspešne potláčame do nevedomia, ktoré sa potom musí a chce prejaviť iným spôsobom, jemu vlastným. Prichádza v podobe depresie, choroby, nešťastia, smrti, skrátka v podobe protipólov, ktoré tak úzkostlivo a kŕčovite vytláčame zo svojich životov. Problém je v nás, v našej duši, duši ľudstva ako celku a v jej nedostatočnom chápaní a prežívaní. Zbytočne budeme hľadať pôvod depresie v „nedostatku horčíku“, keď sama duša je unavená životom, v ktorom len prežívame. Zbytočne budeme hľadať acidobázickú rovnováhu, keď našu dušu rozožierame kyselým agresívnym myslením a ne-cítením, ktoré jú rozleptáva. Zbytočne budeme hľadať nejakého prťavého šmejda v rozboroch krvi, ktorý môže za našu chorobu, keď naša duša nám už dávno v našom cítení naznačovala, že niečo v našom živote nie je v poriadku a treba ho zmeniť. Atd atd.
Každý má predispozície k rôznej chorobe, a preto každý ochorie spôsobom jemu vlastným. Choroby nikdy nevymýtime. Aspoň nie dovtedy, kým budeme bojovať s nevedomím. Podstata je teda vždy tá istá – reč nášho nevedomia. Čo mi chce nevedomie povedať týmto spôsobom? Touto otázkou vo „vnútri“ by sme mali vždy začať a samozrejme potom hľadať aj spôsoby, ako si pomôcť „zvonku“.
Keby som počúval reč svojej duše, ktorá už dávno volala po zmene v neutešenej dlhodobej životnej situácii, nemusel by som dnes riešiť „boreliózu“, ktorú si moje nevedomie privolalo na pomoc, aby mi dokonale manifestovalo, ako sa skutočne cíti moja duša: bezvládna, neschopná pohybu, stuhnutá v čase a priestore, so zastretým duševným zrakom a rozlišovaním, paralyzovaná...
Rovnako môžte skúmať každý „tú svoju“ chorobu.
Dúfam, že sa nájde niekto, kto moje zamyslenie pochopí k vlastnému úžitku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř srp 29, 2018 10:17 am 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
To co tak vzletně popisujete lze shrnout pod materialistickou nálepku - stres. Duše je ve stresu, tělo dlouhodobým stresem trpí, stres způlsobí deficity a podlomí imunitu, což otevře brány nejrůznějším breberkám. Cesta zpět by proto měla zahrnovat jak duši, tak tělo, protože tělo svou chemií ovlivňuje mysl (duši). Odolnost vůči stresu má s výživovými deficity a disbalancemi slušnou souvislost. Proto také to, co jeden den vypadá jako nezdolatelná hora (neřešitelná situace), za pár dní může vypadat jako mírný kopeček, byťy se na podstatě problému nic nezmenilo a ta hora je stále stejně vysoká. Podle mě je chybou soustředit se pouze na tělo nebo pouze na duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř srp 29, 2018 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
mario77 píše:
Zistili mi boreliózu. Príznaky pokročilého štádia, zbytočné rozpisovať – v skratke bolesti a pálenie svalov, kĺbov, zhoršený zrak, totálna nevládnosť. Po analýze svojho a nielen svojho stavu som prišiel k nasledovnému poznaniu (!). Môže sa zdať príliš jednoduché až bláznivé na riešenie všetkých tých strašných problémov chorých jednotlivcov i celého chorého sveta, ale risknem jeho zdieľanie.
Tzv. vedecký materialistický prístup nám desaťročia sľubuje vidinu dokonalého šťastia v podobe vymýtenia chorôb. Objavuje stále ďalšie procesy, chemické reakcie atd, ktoré už-už sľubujú dosiahnuť to šťastie bez chorôb – fyzických, psychických. Tak stanovujú diagnózy, pri ktorých vždy nájdeme „niečo“, čo môže zatú či onú chorobu. To „niečo“ treba napraviť, bojovať s tým, zničiť to. Potom zase budeme šťastní tak, ako predtým a žiť život bez zmyslu, v ktorom nič nebolí. Postupujúc v čase môžme vidieť, že stále sa objavujú nové a nové choroby, nové „liečebné“ postupy a všetky úspešne zlyhávajú, pretože civilizácia je stále viac chorá a jednoducho na tú svoju vysokú životnú úroveň skapíname.
Problém nie je v žiadnej baktérii, víruse, nedostatku takého či onakého vitamínu, prvku, v nesprávnych procesoch v mozgu a podobné hovadiny. Toto všetko je len naháňanie strašidiel, ktoré neexistujú. Ten hlavný problém je v NEVEDOMÍ jednotlivca i celého ľudstva ako celku. Svojou vysokou životnou úrovňou, v ktorej sa propagujú len silené úsmevy, úspech v podobe materiálneho bohatstva, totálne sa potláča cítenie vlastného tela a skutočného duševného cítenia v záujme toho „vyzerať in, cool a v pohode“. Sami pred sebou, v hĺbke našej duše, sme chudáci nespokojní s vlastnými životmi, nešťastní v partnerstvách, nenaplnení v práci. Toto všetko úspešne potláčame do nevedomia, ktoré sa potom musí a chce prejaviť iným spôsobom, jemu vlastným. Prichádza v podobe depresie, choroby, nešťastia, smrti, skrátka v podobe protipólov, ktoré tak úzkostlivo a kŕčovite vytláčame zo svojich životov. Problém je v nás, v našej duši, duši ľudstva ako celku a v jej nedostatočnom chápaní a prežívaní. Zbytočne budeme hľadať pôvod depresie v „nedostatku horčíku“, keď sama duša je unavená životom, v ktorom len prežívame. Zbytočne budeme hľadať acidobázickú rovnováhu, keď našu dušu rozožierame kyselým agresívnym myslením a ne-cítením, ktoré jú rozleptáva. Zbytočne budeme hľadať nejakého prťavého šmejda v rozboroch krvi, ktorý môže za našu chorobu, keď naša duša nám už dávno v našom cítení naznačovala, že niečo v našom živote nie je v poriadku a treba ho zmeniť. Atd atd.
Každý má predispozície k rôznej chorobe, a preto každý ochorie spôsobom jemu vlastným. Choroby nikdy nevymýtime. Aspoň nie dovtedy, kým budeme bojovať s nevedomím. Podstata je teda vždy tá istá – reč nášho nevedomia. Čo mi chce nevedomie povedať týmto spôsobom? Touto otázkou vo „vnútri“ by sme mali vždy začať a samozrejme potom hľadať aj spôsoby, ako si pomôcť „zvonku“.
Keby som počúval reč svojej duše, ktorá už dávno volala po zmene v neutešenej dlhodobej životnej situácii, nemusel by som dnes riešiť „boreliózu“, ktorú si moje nevedomie privolalo na pomoc, aby mi dokonale manifestovalo, ako sa skutočne cíti moja duša: bezvládna, neschopná pohybu, stuhnutá v čase a priestore, so zastretým duševným zrakom a rozlišovaním, paralyzovaná...
Rovnako môžte skúmať každý „tú svoju“ chorobu.
Dúfam, že sa nájde niekto, kto moje zamyslenie pochopí k vlastnému úžitku.

Tak netvrdím že jde o špatný názor právě naopak, ale jak správně píše člen pefi ono je to propojené a ne nadarmo se píše v knize knih Bibli že je potřeba docílit jednoty duha a těla. Jen pro zajímavost také jsem řešil člověka s extrémně duchovním způsobem života někde v klášteře na Srí Lance s problémem na jedné ledvině, což by v zásadě odporovalo té vaší teorii, protože v meditacích trávil většinu svého času a stejně to kupodivu nějak nefungovalo, protože zase zanedbával tělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř srp 29, 2018 4:25 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Vztah metylace, CFS a lyme
http://www.chlamydie.info/node/4541

Tak je jasné, proč výsledky vycházejí negativní třeba i z 5 laboratoří a zaslané od několika různých doktorů. Podívejte se, kolik stojí opravdové testování, které Vám na pokladnu jen tak nedají. A vůbec, neléčený pacient časem dozraje na kudlu a chemoterapii a nakonec ušetří státu peníze na důchody, aby šíbři měli co rozkrádat.

Parazitologické centrum, Inc. (PCI) v Scottsdale, Arizona je výzkumné pracoviště parazitů střevního traktu a orgánových systémů včetně kůže. Díky rozšíření infekčních agens a parazitů z volně žijících zvířat a parazitů u psů a jiných domácích zvířat do lidské populace širokou škálou environmentálních expozic má Parasitology Center Inc. odborné znalosti ve všech těchto biologických systémech kvůli rozsáhlým zoologickým zkušenostem Dr. Amina a historii výzkumu v Africe, na Středním východě, v Asii a v Americe.
https://www.parasitetesting.com/test

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned zář 09, 2018 8:00 pm 
Offline

Registrován: ned srp 26, 2018 4:19 pm
Příspěvky: 3
Zdravím. Tak snáď bol môj príspevok príliš vzletný, ako napísal niekto v reakcii, a preto sme sa nepochopili. Môj celoživotný postoj práve opačný - učiť sa stále hlbšie chápať jednotu tela, ducha a duše. Tak bol myslený môj príspevok. Rád by som napísal ďalšie skúsenosti s boreliózou, snáď môžu byť niekomu k úžitku. Keď som po zistení, že mám boreliozu čítal, že dohnala ľudí do invalidného dôchodku, trochu som sa divil. Bohužiaľ, o pár dní som skutočne nemohol vstať z postele a v noci sa pre strašné bolesti kĺbov nemohol otočiť. Cez deň som chodil ako mátoha a po pár krokoch musel oddychovať. V meditácii sa snažím vedomím čo najviac vstupovať do postihnutých častí tela a počúvam, čo mi nevedomie chce zdeliť. Po telefonickom rozhovore s pánom Jardom a po prečítaní uvedenej knihy som nasadil túto liečbu: tinktúra z klanoprašky (schizandra), tinktúra z kapucínky (lichorerišnice), tinktúra z ostropestreca, tinktúra zo štetky, eseniálny olej z oregana, koloidné striebro, jablčný ocot - všetko 3x denne podľa návodu. Večer niekoľko kvapiek oleja z konope. K tomu B komplex, vitamin C, spirulina, Liv-52, zinok, Yucca - má rozpúšťať zapuzdrené borelie, cejlonská škorica. Horúci kúpeľ aspoň 1 hodinu, ktorý má byť viac ako 40 stupňov! Doporučené v knihe je 42 stupňov, čo je dosť záťaž. Vydržím 41 stupňov, ale po kúpeli cítim veľmi veľkú úľavu. Celkovo vnímam zlepšenie stavu, aj keď cítim, že to chvíľu potrvá...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: ned zář 09, 2018 9:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
mario77 píše:
Zdravím. Tak snáď bol môj príspevok príliš vzletný, ako napísal niekto v reakcii, a preto sme sa nepochopili. Môj celoživotný postoj práve opačný - učiť sa stále hlbšie chápať jednotu tela, ducha a duše. Tak bol myslený môj príspevok. Rád by som napísal ďalšie skúsenosti s boreliózou, snáď môžu byť niekomu k úžitku. Keď som po zistení, že mám boreliozu čítal, že dohnala ľudí do invalidného dôchodku, trochu som sa divil. Bohužiaľ, o pár dní som skutočne nemohol vstať z postele a v noci sa pre strašné bolesti kĺbov nemohol otočiť. Cez deň som chodil ako mátoha a po pár krokoch musel oddychovať. V meditácii sa snažím vedomím čo najviac vstupovať do postihnutých častí tela a počúvam, čo mi nevedomie chce zdeliť. Po telefonickom rozhovore s pánom Jardom a po prečítaní uvedenej knihy som nasadil túto liečbu: tinktúra z klanoprašky (schizandra), tinktúra z kapucínky (lichorerišnice), tinktúra z ostropestreca, tinktúra zo štetky, eseniálny olej z oregana, koloidné striebro, jablčný ocot - všetko 3x denne podľa návodu. Večer niekoľko kvapiek oleja z konope. K tomu B komplex, vitamin C, spirulina, Liv-52, zinok, Yucca - má rozpúšťať zapuzdrené borelie, cejlonská škorica. Horúci kúpeľ aspoň 1 hodinu, ktorý má byť viac ako 40 stupňov! Doporučené v knihe je 42 stupňov, čo je dosť záťaž. Vydržím 41 stupňov, ale po kúpeli cítim veľmi veľkú úľavu. Celkovo vnímam zlepšenie stavu, aj keď cítim, že to chvíľu potrvá...

Tak to je dobrá zpráva a inspirativní příspěvek který může pomoci mnoha lidem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2018 9:46 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Pokud k těm saunám a horkým koupelím přidá terpentýn a č(urino)injekce, tak by mohl být na konci slunečného léta prost všech infekcí. Předpokladem je samozřejmě správná funkce štítné žlázy a přidružených žláz s vnitřní sekrecí, což se dá doplňky nepoužívanými dnešními lékaři podpořit.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne sob zář 29, 2018 8:58 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2018 10:47 am 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Chtěla jsem to tu napsat až budu mít výsledky, ale je možné, že se k tomu už nedostanu, tak píšu nyní.

Pro kohokoliv, kdo by hledal možnosti řešení nebo pro kohokoliv, kdo by věděl o dalších způsobech (ráda uvítám další rady a tipy):

Infekce klíštětem srpen 2017, protilátky proti boreliím zjištěny v květnu 2018 (IgG 2,0, IgE 134), WB pozitivní
příznaky: extrémně silná senná rýma, horké tváře v odpoledních/večerních hodinách, občasné noční pocení (1x za 2-3 měsíce), trochu větší únava (vzhledem k mému vytížení jsem tomu nepřikládala význam).

červen 2018 - 30 dní kůra čajem (drijákem měla bych napsat) lapacho-vilcacora-kozinec blanitý (vše konzultováno s panem Jardou)
nové testy protilátek IgG 2,9, IgM 3,8, WB silně pozitivní
červenec 2018 - 30 dní ATB doxycilin, 30 dní protizánětlivá a antiparazitární kůra kořením (hromadou koření... skořice-hřebíček-muškátový ořech, kurkuma)
od červenec 2018 - CBD a CBG konopí (dekarboxylované)
od srpen 2018
adrenal cortex příležitostně (podle testů ze slin nízký kortizol ráno, od poledne zvýšený)
oreganový olej (86% karvakrolu, cca 10 kapek/den)
bramborová šťáva (cca 2dcl denně)
konopný čaj
40 g krůtích jater/den (minimálně 5x týdně)
od září 2018
laktoferin (1/den)

Pravidelně konzumuji česnek, cibuli, zázvor, kysané zelí, kefír.

Během ATB léčby zhoršení zraku, nepříjemný pocit (hlavně při změně počasí občasné skoro závratě, nevím, jak lépe to popsat).

Stolice pravidelná, formovaná, cítím se dobře, klouby mě nebolí, občasné bolesti hlavy (když ten den málo piju), jinak pitný režim dostatečný, beru ještě K2 a Mg a vit. C, vážím 54 kg/170 cm (moje normální váha), pravidelně běhám nebo jinak cvičím (ale při běhu pozoruji menší výdrž).

Doufám, že to někomu může pomoct, nebo mi naopak někdo může poradit, co ještě můžu zkusit (skoro jsem se pustila do TSM, terpentýnu a propolisové tinktury). Na výsledky z posledního odběru čekám, budou příští týden, tak potom napíšu, jak to vypadá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2018 12:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
zu_za_na píše:
Chtěla jsem to tu napsat až budu mít výsledky, ale je možné, že se k tomu už nedostanu, tak píšu nyní.

Pro kohokoliv, kdo by hledal možnosti řešení nebo pro kohokoliv, kdo by věděl o dalších způsobech (ráda uvítám další rady a tipy):

Infekce klíštětem srpen 2017, protilátky proti boreliím zjištěny v květnu 2018 (IgG 2,0, IgE 134), WB pozitivní
příznaky: extrémně silná senná rýma, horké tváře v odpoledních/večerních hodinách, občasné noční pocení (1x za 2-3 měsíce), trochu větší únava (vzhledem k mému vytížení jsem tomu nepřikládala význam).

červen 2018 - 30 dní kůra čajem (drijákem měla bych napsat) lapacho-vilcacora-kozinec blanitý (vše konzultováno s panem Jardou)
nové testy protilátek IgG 2,9, IgM 3,8, WB silně pozitivní
červenec 2018 - 30 dní ATB doxycilin, 30 dní protizánětlivá a antiparazitární kůra kořením (hromadou koření... skořice-hřebíček-muškátový ořech, kurkuma)
od červenec 2018 - CBD a CBG konopí (dekarboxylované)
od srpen 2018
adrenal cortex příležitostně (podle testů ze slin nízký kortizol ráno, od poledne zvýšený)
oreganový olej (86% karvakrolu, cca 10 kapek/den)
bramborová šťáva (cca 2dcl denně)
konopný čaj
40 g krůtích jater/den (minimálně 5x týdně)
od září 2018
laktoferin (1/den)

Pravidelně konzumuji česnek, cibuli, zázvor, kysané zelí, kefír.

Během ATB léčby zhoršení zraku, nepříjemný pocit (hlavně při změně počasí občasné skoro závratě, nevím, jak lépe to popsat).

Stolice pravidelná, formovaná, cítím se dobře, klouby mě nebolí, občasné bolesti hlavy (když ten den málo piju), jinak pitný režim dostatečný, beru ještě K2 a Mg a vit. C, vážím 54 kg/170 cm (moje normální váha), pravidelně běhám nebo jinak cvičím (ale při běhu pozoruji menší výdrž).

Doufám, že to někomu může pomoct, nebo mi naopak někdo může poradit, co ještě můžu zkusit (skoro jsem se pustila do TSM, terpentýnu a propolisové tinktury). Na výsledky z posledního odběru čekám, budou příští týden, tak potom napíšu, jak to vypadá.

To dejte určitě vědět, děláte toho opravdu dost, tak by to mohlo klapnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2018 8:13 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Jak překvapivé, když se jedná o spirochetu (velkého imitátora syfilis), že v akutní fázi infekce doporučují penicilínová antibiotika a u vleklých obtíží (k likvidaci trojského koně) antiparazitika. Skutečně je toho dost, co přenášejí klíšťata a komáři a už to zveřejňují i odborníci na neuroboreliózu. Možná by to chtělo se zamyslet nad tím, co za vnitřní a vnější dezinfekci při kousnutí použít, resp. jak je účinná.

https://www.borelioza.cz/cs/clanky/dr_schardt__role_antimykotik_v_lecbe_lymske_boreliozy/
https://www.borelioza.cz/cs/clanky/vse_co_jste_si_mysleli_ze_vite_o_lecich_ucinnych_na_cysty_borelii_je_spatne/?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne pon říj 01, 2018 8:50 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2018 8:25 am 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Alopat píše:
Jak překvapivé, když se jedná o spirochetu (velkého imitátora syfilis), že v akutní fázi infekce doporučují penicilínová antibiotika a u vleklých obtíží (k likvidaci trojského koně) antiparazitika. Skutečně je toho dost, co přenášejí klíšťata a komáři a už to zveřejňují i odborníci na neuroboreliózu.

https://www.borelioza.cz/cs/clanky/dr_schardt__role_antimykotik_v_lecbe_lymske_boreliozy/
https://www.borelioza.cz/cs/clanky/vse_co_jste_si_mysleli_ze_vite_o_lecich_ucinnych_na_cysty_borelii_je_spatne/?


Zajímavé to je jednoznačně, máte nějaký další tip, co můžu udělat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2018 9:22 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Co já vím, co máte za potíže. Tohle byste měla řešit s panem Jardou. Ono taky bude potřeba povzbudit vlastní imunitu. Z krve byste si měla zjistit hladinu vitamínu D a doplňovat minerály důležité pro chod štítné žlázy a příštítných tělísek. Pokud se jedná "pouze" o spirochetu, tak by mohl pomoci plazmový generátor nebo v akutní fázi infekce penicilínová antibiotika. Pokud se jedná o koinfekce, tak se doporučují širokopásmová antiparazitika nebo ještě lépe jejich kombinace - v bohatém západním světě se však lidé nesmí odčervovat, kazilo by to příjmy z chemoterapií, a tak přípravky u nás nejsou registrovány buďto vůbec anebo pouze pro zvířata a doktoři místo nich dle zkušeností podávají doxycyklin.

https://www.newhaven.edu/faculty-staff-profiles/eva-sapi.php

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne pon říj 01, 2018 5:43 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2018 10:31 am 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Alopat píše:
Co já vím, co máte za potíže. Tohle byste měla řešit s panem Jardou. Ono taky bude potřeba povzbudit vlastní imunitu. Z krve byste si měla zjistit hladinu vitamínu D a doplňovat minerály důležité pro chod štítné žlázy a příštítných tělísek. Pokud se jedná "pouze" o spirochetu, tak by mohl pomoci plazmový generátor nebo v akutní fázi infekce penicilínová antibiotika. Pokud se jedná o koinfekce, tak se doporučují širokopásmová antiparazitika nebo ještě lépe jejich kombinace - v bohatém západním světě se však lidé nesmí odčervovat, kazilo by to příjmy z chemoterapií, a tak přípravky u nás nejsou registrovány buďto vůbec anebo pouze pro zvířata a doktoři místo nich dle zkušeností podávají doxycyklin.

Děkuji za rady, ty minerály a vitamín D prozkoumám.

Doxycilin jsem právě měsíc brala \":D\" ano, tohle je samozřejmé a úplně s vámi souhlasím, snažím se teď ale hledat řešení a ne věčně nadávat na současný stav věcí \":)\"

S panem Jardou to celé řeším, ale právě se ptám na názory a ještě lépe zkušenosti ostatních.

Je to sice už rok od nakažení, ale díky Bohu mě opravdu alespoň subjektivně netrápí nic. Kromě tedy špatných výsledků krve a občasných horkých tváří odpoledne, to je vlastně celou dobu jediný příznak. Ovšem nechci nic podcenit, výše jsem vypisovala co všechno dělám a jsem ochotná zkusit všechno.

Plazmový generátor? Můžete sem dát nějaký odkaz nebo ji polopaticky vysvětlit, co to je/funguje/kde a za kolik?

Teď jsem narazila na zmínku o přídtroji Bicom Optima 2000, znáte to? Máte s tím zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2018 12:50 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Plazmové generátory jsou na našem trhu dva, RPZ14 a Craftgen a většinou je to spojeno s vyšetřením kapičky krve pod mikroskopem s temným polem, kdy se obraz promítá na monitoru. Vidíte v reálném čase, co se ve Vaší krvi děje a nevstupuje do toho žádný program. Zkuste se zeptat, jestli provozovatel garantuje vyléčení. http://www.prirozenalecba.cz/index.php/projekty/kliste-30-minutovy-test#

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2018 8:59 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="zu_za_na":2nersuh3]
Zajímavé to je jednoznačně, máte nějaký další tip, co můžu udělat?[/quote:2nersuh3]
Můžete udělat maximum pro to, aby váš imunitní systém neměl na práci nic jiného, že likvidovat boreliózu. To znamená:
- napravit výživové deficity (napoví analýza vlasů)
- zlikvidovat veškerou zátěž, kterou imunitní systém musí řešit - stres, nevhodní obyvatelé střev, nevhodná (záněty podporující) strava
- podpořit trávení (tvoří se vámn dost HCl ?)
- podpořit orgány podílející se na detoxikaci (

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz