Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 8:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát črc 02, 2010 3:59 pm 
Offline

Registrován: pát črc 02, 2010 2:43 pm
Příspěvky: 1
Vážení,před chvílí jsem dotvořil a vypsal svoje částečné problémy,užuž jsem se chystal vše odeslat a najednou se mi vše ztratilo.Pokud jste nic nedostal,tak se budu zase zítra snažit psát,dnes už jsem vyčerpaný.Promiňtě a děkuji:Tony
Přeji dobrý podvečer,
všechny Vás zdravím a budu pokračovat v mém tématu.Jak již jsem naznačil celý svůj život jsem asi pracoval na tom,abych si vypěstoval nemoc "parkinsonova choroba".Začal jsem 15 ti letech v padesáti letech jsem nastartoval skutečnou nemoc a v tento čas, kdy jsem dovršil 61 úspěšně bojuji dál.Přesto si stále myslím a pevně věřím,že se mi podaří s Vaší pomocí nastartovat porouchaný stroj a částečně zlepšit potíže ,aby bylo lépe.S mým onemocněním souvisí i činnost některých zažívacích potíží,počínaje hemeroidy,špatné vyprazdňování,stálé bolesti v břiše a také pak někdy nastoupí deprese,či jak já tomu říkám "stav nouze celého těla",pak se volá RZP,různá vyšetření a návrat domů.To nikomu nepřeji,co se se mnou děje: ztvrdnou končetinny nahoře i dole,hlava málem že nepraskne a o pálení na prsou a předifaktovém stavu asi nebudu psát.Naštěstí se vždy někdo najde( manželka a synové atd..),kteří mi pomohou v počátečním stadiu mého stavu.Sám už si netroufám být.Takhle daleko jsem to až dotáhl .
V dalším povídání Vám překopíruji můj příspěvek,jenž jsem si již dříve zpracoval.Abych nezapomněl jsem v invalidím důchodu již 5 let aneměl jsem problémy s uhájením skutečného stavu.Stále si myslím,že skutečného parkinsona nemám,protože nemám třes,když medikace zabere,tak nikdo nepozná nemoc.Ale když se objeví ztuhnutí celho těla,to pak 2-3hod.jsem off.Dále životní příběh jen částečný:

Vážený pane Karle,
přeji dobrý den,nebudu se dlouho rozepisovat,jelikož jsem již navštívil mnoho léčitelů,vegetariánů,TČM,a všude jsem hledal pomoc.Když již jsem byl v koncích,napsal jsem jen tak prosbu do éteru internetu ,asi po roce se mi ozvala před týdnem neznámá pani,která můj prosebný článek četla.S Vaší pomocí si vyléčila závažný zdravotní problém.
A doporučila mě k Vám.Četl jsem Vaše články na webu,,je toho tam velké množství informací,sám už nevím co si vybrat.
Je čas abych se představil,jmenuji se Antonín Karlík,je mi 61 let,jsem z Havlíčkova Brodu Trpím Parkinsonovou chorobou již 11 let,nejsem zavalitý senilní muž ,co čeká až se stane zázrak.Jsem sportovní typ s vizáží parkona.
Mým největším problémem je psychika.V současné době již stačí,mimo jiné pohovořit s přítelem,telefonovat,či se bavit s vnoučaty.To se pak ihned nastartuje nehybnost,stavy off a je po všem na několik hodin. Také nemohu jet autem sám,nebo být v lese, v bytě ,to se dostaví panika,deprese.
Tyto problémy a ještě mnoho jiných,měly stejný průběh od mládí tj.ztvrdnutí úsměvu,barva v obličeji od bílé,červené,a i zelené nakonec a nebyl jsem schopen slova.Nohy samozřejmě také ztvrdly,zkrátka byl jsem mimo provoz.Vše se vrátilo k normálu po skončení akcí různého druhu..
Užívám spoustu léků,ale stále si myslím,že nemám toho pravého Parkinsona,pokud by se podařilo vhodnou stravou a čištěním orgánů v těle nastartovat správnou činnost tělesné schránky,bylo by určitě lépe.
Dříve jsem do sebe vstřebával med,melasu,ovesné vločky,makrobiotika,jóga.Také je pro mne novinka, používání lepku,tou také se psychika zhoršila.Já zkrátka když se něco dovím o možnosti zlepšit stav, tak jím a piji vše ve velkém.

Já sám vyhledávám již delší dobu možnosti,jak vylepšit průběh nemoci.Jednou z možností jsem viděl v konzumování potravy a chtěl jsem vyzkoušet makrobiotický režim,ale nesehnal jsem potřebné informace,jak sestavit jídelníček,tak aby vyhovoval mým potřebám souvisejícím problémům,či vlastně komplikovaným psychickým stavům,jenž u mne jistě nastartovaly PN,ale to je samostatná kapitola…
Zakoupil jsem literaturu např.od.Průchové“Zbytečné choroby“atd…. Při pročítání knihy jsem se dověděl spoustu věcí o jídle,že bílkoviny nepouštějí dopamin správným směrem ,ale mě stále chyběla inspirace a čím více jsem se snažil,tím více jsem padal do bahna.Začal jsem již pomalu dávat dohromady pohanku,vločky,rýži Natural,různé vitamíny B6,9,12 atd. V tento moment se objevila velice seriózní a pro mne přijatelná informace o jídelníčku,jenž byl směrován na konzumaci ryb a zeleniny po dobu 6ti týdnů..Po cca 10 ti dnech jsem zkolaboval….a také jsem se dozvěděl od jiného parkinsonika ,že mám v sobě kvasinky calbidu cadndicans ….
Dle Vašich rad jsem začal tím nejjednoduším postupem tj.každé ráno vypiji ½ l ovocné šťávy,či zeleninové,ale také nevím jestli jeto správné.
Vážím si života,každého dne,přesto cítím,že v této fázi ,již sám nevím kudy kam.Dělám kdesi chybu,nesu za to plnou odpovědnost.
Předem děkuji a přeji příjemný a klidný den. Ant.Karlík


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz